Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Αυτό γιατί καλή ήτανε η Ειρήνη αλλά δεν πιανότανε φίλη. (φίλη εννοώ στο να δώσει κάποιο τηλέφωνο για να μην παρεξηγηθώ)


Για να είμαι ειλικρινής , ούτε και 'γω δοκίμασα ποτέ να της ζητήσω το τηλ. της, κρατώντας μια "ευγενική" απόσταση.

Τώρα δηλαδή "κρεμόμαστε" από τις διαθέσεις της κυρά σέριφ μπας και κάνει το καλό ....???

Μέχρι τότε τα ευρά μας (συγκεκριμμένων πελατών) να τα ξεχάσει...

V
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Νάντια φέρε την Ειρήνη πάλι αλλοιώς σεν βλέπεις ευρώ ούτςμςτο κυάλι.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
απ' οσα εχω δει η Μαρινα εχει σταθερη πελατεια , εγω τωρα τελευται που πηγα δυο φορε ηταν μεσα  στο δωματιο και επειδη ηθελα μονο αυτη ξαναπερασα μετα απο μιση ωριτσα . για μενα προσωπικα η μαρινα ειναι αλλο πραγμα και παντα μοσχοβολαει , πανω και κατω
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
απ' οσα εχω δει η Μαρινα εχει σταθερη πελατεια , εγω τωρα τελευται που πηγα δυο φορε ηταν μεσα  στο δωματιο και επειδη ηθελα μονο αυτη ξαναπερασα μετα απο μιση ωριτσα . για μενα προσωπικα η μαρινα ειναι αλλο πραγμα και παντα μοσχοβολαει , πανω και κατω

What about   :pipa1:,  :tits2:,  
t1510.gif
,
t1520.gif
,
smiley.php
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
Τα κανει ολα και σε ολες τις στασεις ???


βυζι μικρο δεν κανει για  :tits:fuck, πιπα κορυφαια,στον αγωνα συμμετεχει ενεργα και για πισω συστημα δεν ξερω δε ζητησα
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Το deepthroat της Ειρηνης το κανει????

Έλα ντέ...

Αμ, το http://[URL unfurl="true"]www.emoticones-avenue.com/emoticones/sex157.gif[/img[/URL]] της Ειρήνης το κάνει ???

ή το [img]http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emoticons/jobs/massage-therapist-smiley-emoticon.gif[/img[/URL]]  της Ειρήνης το κάνει ???

V...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
δεν εχω παρει την Ειρηνη φιλε και δεν ξερω.δυο φορες εχω παει στο μαγαζι και τις δυο τιμησα τη Μαρινα
Πως ηταν το λαρυγγι της ρε τυπε. Ανοικτου ή Κλειστου τυπου?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
Πως ηταν το λαρυγγι της ρε τυπε. Ανοικτου ή Κλειστου τυπου?

φιλε για μενα η πιπα της ηταν κορυφαια. αυτο νομιζω τα λεει ολα.τωρα αλλοι μπορει να διαφωνουν,γουστα ειναι αυτα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
προσφατη επισκεψη εκει και παρουσες Σοφια-μιλφ 40+ και αλλες 2 θειτσες gilf...ειπα να δοκιμασω την Σοφια,γιατι εξωτερικα εδειχνε καυλωτικη..ψηλη,ξανθια και βυζι με..προωθηση...η καταληξη ηταν ατυχης ομως...
το μασαζ ηταν σκετο χαδι,αν και οταν με ρωτησε της ειπα οτι θελω δυνατο..γυριζωντας ανασκελα,προσπαθουσα να καταλαβω αν τον ακουπαγε καθολου στο στομα,αλλα μπα,σκετη αεροπιπα...μου βαζεο προφυλακτικο και λεω τωρα θα τον παρει λιγο βαθυτερα,αλλα ανεβηκε αμεσως πανω μου και κουνιοταν μεχρι που...εχυσε οπως ειπε :2funny:την γυριζω αυτην ανασκελα πανω στο μασαζοκρεβατο και εγω ορθιος.συνεχιζει να παιρνει τετοιες θεσεις,ωστε να μην μπορει να γινει πληρης διεισδυση και καθως την πιανω απο τα ποδια για να επιταχυνω μου τραβαγε τα χερια γιατι την επιανα δυνατα και καλα...
καπου εκει συγχυστηκα και της λεω οκ τελειωσαμε φυγε..εκει αλλαξε το σκηνικο και μου λεει κατσε να σου παρω πιπα,βγαζει το προφυλακτικο,εγω ορθιος-αυτη γονατιστη,την επιασα απο το κεφαλι και της πηδηξα το στομα,δεν το επαιρνε ολο μεσα,αλλα καμια σχεση με το προηγουμενο...
τελειωμα μεσα στο στομα  :pipa2:και αφεση αμαρτιων μιας και μου ζητησε τουλαχιστον 5 φορες συγγνωμη για την προτητερη συμπεριφορα της :s&m_1: :think: :think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
προσφατη επισκεψη εκει και παρουσες Σοφια-μιλφ 40+ και αλλες 2 θειτσες gilf...ειπα να δοκιμασω την Σοφια,γιατι εξωτερικα εδειχνε καυλωτικη..ψηλη,ξανθια και βυζι με..προωθηση...η καταληξη ηταν ατυχης ομως...
το μασαζ ηταν σκετο χαδι,αν και οταν με ρωτησε της ειπα οτι θελω δυνατο..γυριζωντας ανασκελα,προσπαθουσα να καταλαβω αν τον ακουπαγε καθολου στο στομα,αλλα μπα,σκετη αεροπιπα...μου βαζεο προφυλακτικο και λεω τωρα θα τον παρει λιγο βαθυτερα,αλλα ανεβηκε αμεσως πανω μου και κουνιοταν μεχρι που...εχυσε οπως ειπε :2funny:την γυριζω αυτην ανασκελα πανω στο μασαζοκρεβατο και εγω ορθιος.συνεχιζει να παιρνει τετοιες θεσεις,ωστε να μην μπορει να γινει πληρης διεισδυση και καθως την πιανω απο τα ποδια για να επιταχυνω μου τραβαγε τα χερια γιατι την επιανα δυνατα και καλα...
καπου εκει συγχυστηκα και της λεω οκ τελειωσαμε φυγε..εκει αλλαξε το σκηνικο και μου λεει κατσε να σου παρω πιπα,βγαζει το προφυλακτικο,εγω ορθιος-αυτη γονατιστη,την επιασα απο το κεφαλι και της πηδηξα το στομα,δεν το επαιρνε ολο μεσα,αλλα καμια σχεση με το προηγουμενο...
τελειωμα μεσα στο στομα  :pipa2:και αφεση αμαρτιων μιας και μου ζητησε τουλαχιστον 5 φορες συγγνωμη για την προτητερη συμπεριφορα της :s&m_1: :think: :think:

η Σοφια ειναι απατη στο δωματιο
μακρια
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1

μυστήριο τρένο. τη μια μέρα μπορεί να μην πιάσεις ούτε μπούτι και την άλλη να την έχεις full pse. έχω να τη δω πάνω από 3 χρόνια. φαντάζομαι τώρα θα είναι ακόμα πιο παράξενη
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
μυστήριο τρένο. τη μια μέρα μπορεί να μην πιάσεις ούτε μπούτι και την άλλη να την έχεις full pse. έχω να τη δω πάνω από 3 χρόνια. φαντάζομαι τώρα θα είναι ακόμα πιο παράξενη

full pse όχι εδώ και πολλά χρόνια.. Για το τώρα εμπιστεύομαι zero..
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
full pse όχι εδώ και πολλά χρόνια.. Για το τώρα εμπιστεύομαι zero..

συμφωνώ. εννοείται ότι ο zero είναι εγγύηση. πιο παλιά πάντως η αγ. ιωάννου ήταν για τους πιο μυημένους από τα πιο hardcore μαγαζιά. παλιά είχαν περάσει αξιολογότατα τεμάχια όπως η Βίκα (έφυγε Ουκρανία) κι η Ναταλια με τα tatto (παντρεύτηκε). κι η κυρά Σοφία αν είχε κέφια ή καύλες έκανες πάρτι. δυστυχώς όμως η τελευταία του περίοδος -με την προηγούμενη ιδιοκτησία εννοείται- ήταν άκρως παρακμιακή με μπάζα και χάλια υπηρεσίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom