Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν μιας και φαίνεται ότι αυτή η κοπέλα έφυγε θα ήθελα να γράψω ότι ήταν μια κατηγορία μόνη της στα μασαζ. Χαμηλών τόνων, πάντα πρόθυμη σε ότι ζητήσεις, κυρία στις οικονομικές συναλλαγές της, χωρίς ωράριο και πάντα 100% συμμετοχική σε όλες τις συνεδρίες όπως έχουν γράψει όλοι όσοι συνευρέθηκαν μαζί της. Χωρίς εμφάνιση, σε κέρδιζε με όλα τα άλλα της. Θα λείψει από τον χώρο. Καλή τύχη Ειρήνη.
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Λοιπόν μιας και φαίνεται ότι αυτή η κοπέλα έφυγε θα ήθελα να γράψω ότι ήταν μια κατηγορία μόνη της στα μασαζ. Χαμηλών τόνων, πάντα πρόθυμη σε ότι ζητήσεις, κυρία στις οικονομικές συναλλαγές της, χωρίς ωράριο και πάντα 100% συμμετοχική σε όλες τις συνεδρίες όπως έχουν γράψει όλοι όσοι συνευρέθηκαν μαζί της. Χωρίς εμφάνιση, σε κέρδιζε με όλα τα άλλα της. Θα λείψει από τον χώρο. Καλή τύχη Ειρήνη.

Συμφωνω και επαυξανω. καλη τυχη Ειρηνη. Καποιες νεοτερες να μαθαινουν απο αυτην.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλημερά.

Μετα την φυγή της Ειρήνης ως αντικαταστατρια εμφανίζεται μία ΣΟΦΙΑ.

Υπάρχει εμπειρεία από την κυρία από κανέναν.

Και ένα θέμα είναι και το πρωκτικό.

Από εμφάνιση αυτή η ΣΟΦΙΑ σχετικά καλή είναι αλλά το σώμα της δεν το είδα λόγω ντυσίματος

εχετε καμία άποψη;
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Καλημερά.

Μετα την φυγή της Ειρήνης ως αντικαταστατρια εμφανίζεται μία ΣΟΦΙΑ.

Υπάρχει εμπειρεία από την κυρία από κανέναν.

Και ένα θέμα είναι και το πρωκτικό.

Από εμφάνιση αυτή η ΣΟΦΙΑ σχετικά καλή είναι αλλά το σώμα της δεν το είδα λόγω ντυσίματος

εχετε καμία άποψη;
περασα χτες με σοφια. ξανθο μιλφ με ελαχιστα παραπανω κιλα που πανε μια χαρα στην ηλικια της.αρκετα ωραιο στηθος.στα του αγωνα τωρα,μασαζ αρκετα καλο για τα δεδομενα των συγεκριμενων χωρων,στο δευτερο γυρο  οχι πανω απο το μεσο ορο,ολα με προφυλαξη και χωρις ιδιαιτερη συμμετοχη χωρις να μπορω να πω οτι ηταν κακη μου φανηκε καπως αδιαφορο το δευτερο μερος.για κωλο δεν ψαχτηκα.αυτα.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μην τρελλαθούμε κιόλας. Τι σχέση έχει η Σοφία με την Ειρήνη σχετικά με την συμμετοχή τους στο πρόγραμμα. Η Ειρήνη ήταν στα δύο τρία top, ever
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Μην τρελλαθούμε κιόλας. Τι σχέση έχει η Σοφία με την Ειρήνη σχετικά με την συμμετοχή τους στο πρόγραμμα. Η Ειρήνη ήταν στα δύο τρία top, ever

Eπισης η Ειρηνη (οπως και η γκιλφ τατιανα που περασε απο το καταστημα) επερνε τους περισσοτερους πελατες ανευ προφυλακτικου (και στο πρωκτικο). :uglystupid:
Καρατσεκαρισμενο.
μαλλον για αυτο την εχουν θεοποιησει τοσο οι συναγωνιστες τωρα που εφυγε τι να πω.... :P
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Eπισης η Ειρηνη (οπως και η γκιλφ τατιανα που περασε απο το καταστημα) επερνε τους περισσοτερους πελατες ανευ προφυλακτικου (και στο πρωκτικο). :uglystupid:
Καρατσεκαρισμενο.
μαλλον για αυτο την εχουν θεοποιησει τοσο οι συναγωνιστες τωρα που εφυγε τι να πω.... :P
και μάλιστα το πρότεινε η ίδια...........
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Eπισης η Ειρηνη (οπως και η γκιλφ τατιανα που περασε απο το καταστημα) επερνε τους περισσοτερους πελατες ανευ προφυλακτικου (και στο πρωκτικο). :uglystupid:
Καρατσεκαρισμενο.
μαλλον για αυτο την εχουν θεοποιησει τοσο οι συναγωνιστες τωρα που εφυγε τι να πω.... :P
ρε πάμε καλά ρε?? :uglystupid:
 

AGGELOU

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Eπισης η Ειρηνη (οπως και η γκιλφ τατιανα που περασε απο το καταστημα) επερνε τους περισσοτερους πελατες ανευ προφυλακτικου (και στο πρωκτικο). :uglystupid:
Καρατσεκαρισμενο.
μαλλον για αυτο την εχουν θεοποιησει τοσο οι συναγωνιστες τωρα που εφυγε τι να πω.... :P
σοβαρα? εγω κανα δυο τρεις φορες π χα παει η τατιανα το παιζε οτι δεν παει αυτη με πελατες κ τετοια..... βεβαια μια μερα π περιμενα στο σαλονι για να μπω με την ειρηνη την χαμουρεψα λιγο την καυλομουνα
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Την Ειρηνη την ειχα παρει 4 φορες στο τελευταιο εξαμηνο πριν φυγει. Ποτέ δεν μου ειπε χωρις. Μονο ακα μου εκανε χωρις. Οταν ρωτησα τη Σοφια για την Ειρηνη (αν και ηξερα οτι εφυγε) μου ειπε "τι εχετε παθει ολοι με την Ειρηνη. Ξερεις οτι εκανε ακαποτα σεξ και πρωκτικο?
Επισης τοσα ατομα που περασανε αν τους προτεινε ακα σεξ δεν θα εγραφε καποιος περι τουτου.
Νομιζω οτι εχουν τρελαθει απο την πτωση του τζρου λογω φυγης της και θαβουν κανονικα.
Η Σοφια αμα της ζητησεις λιγοτερη ψυχρα, ειναι στην εποχη που λέγανε οι κοπελες "εδω είναι μασαζ βασικα"
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Εγώ με την Ειρήνη είχα πάει πολλές φορές τον τελευταίο χρόνο ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΚΑΠΟΤΕ ΣΕΞ. Μάλιστα μια φορά κατά την διάρκεια του προγράμματος που χρείαστηκα δεύτερο λάστιχο ντύθηκε όπως όπως κι έφερε άλλο από μέσα. Μη γράφετε ψέματα για την κοπέλα δεν είναι σωστό. Ακόμη και η Μαρίνα μου είπε κι εμένα πως κάνω έτσι για την Ειρήνη και μου χαρακτήρισε γριά.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ με την Ειρήνη είχα πάει πολλές φορές τον τελευταίο χρόνο ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΚΑΠΟΤΕ ΣΕΞ. Μάλιστα μια φορά κατά την διάρκεια του προγράμματος που χρείαστηκα δεύτερο λάστιχο ντύθηκε όπως όπως κι έφερε άλλο από μέσα. Μη γράφετε ψέματα για την κοπέλα δεν είναι σωστό. Ακόμη και η Μαρίνα μου είπε κι εμένα πως κάνω έτσι για την Ειρήνη και μου χαρακτήρισε γριά.

Ασε φίλε μην παρεξηγήσαι, ο Zero κατά βάση τα γράφει σωστά. Ακάποτα έκανε από όλες τις τρύπες, η Ειρηνούλα. Μπορεί να μην το πρότεινε από μόνη της σε όλους, αλλά δεν σημαίνει ότι δεν το έκανε.

Τώρα οι άλλες που την θάβουν ξύδι, οι παλιές όλες είτε στο μασατζίδικο μέσα, είτε σε βίζιτα στο ξενοδοχείο έκαναν τα μύρια όσα. Όλες οι σαράντα κάτι πρώην σοβιετικές που βγήκαν στο κλαρί στην Ελλάδα, είδαν τρελή χαρά στα σκέλια και στην τσέπη τους.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Ασε φίλε μην παρεξηγήσαι, ο Zero κατά βάση τα γράφει σωστά. Ακάποτα έκανε από όλες τις τρύπες, η Ειρηνούλα. Μπορεί να μην το πρότεινε από μόνη της σε όλους, αλλά δεν σημαίνει ότι δεν το έκανε.

Τώρα οι άλλες που την θάβουν ξύδι, οι παλιές όλες είτε στο μασατζίδικο μέσα, είτε σε βίζιτα στο ξενοδοχείο έκαναν τα μύρια όσα. Όλες οι σαράντα κάτι πρώην σοβιετικές που βγήκαν στο κλαρί στην Ελλάδα, είδαν τρελή χαρά στα σκέλια και στην τσέπη τους.

ετσι ακριβώς φιλε milfολάτρη sex-commando!
αν δεν ημουν 100% σιγουρος δεν θα εγραφα κατι τετοιο για κοπελα..
αυτη βασικα πρεπει να εχανε λαδια για να δουλευει κατ αυτον τον τροπο
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
..ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ότι η Ειρήνη έκανε ΑΚΑΠΟΤΑ...Απ ΟΛΕΣ τις τρύπες...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
..ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ότι η Ειρήνη έκανε ΑΚΑΠΟΤΑ...Απ ΟΛΕΣ τις τρύπες...

Το επιβεβεβαιωνεις απο 1ο χερι?? (μαλλόν πουλί αφου το πουλι εμπαινε στην τρύπα και οχι το χερι)

 Γιατι αν εκανες εσυ ακάπωτα απο όλες τις τρυπες εισαι  :jerking:

Επίσημανση :: Το ποστ εχει φιλοσοφικό χαρακτηρα . Για να επιβεβαιωθουν τα ακαπωτα .........μισια πρεπει να βγει καποιος να μπει "ναι εγω το έκανα χωρίς καπότα " . Οποιος το παραδεχθει αυτό αυτοματως θα χαρακτηρισθει μαλακας οποτε οποιος εκανε ακάπωτα μισια θα το βουλώσει . Αρα από 1ο χερι δεν θα μαθετε ποτέ τι εγινε και θα μεινετε όλοι με τις φημες .
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Το επιβεβεβαιωνεις απο 1ο χερι?? (μαλλόν πουλί αφου το πουλι εμπαινε στην τρύπα και οχι το χερι)

 Γιατι αν εκανες εσυ ακάπωτα απο όλες τις τρυπες εισαι  :jerking:

Επίσημανση :: Το ποστ εχει φιλοσοφικό χαρακτηρα . Για να επιβεβαιωθουν τα ακαπωτα .........μισια πρεπει να βγει καποιος να μπει "ναι εγω το έκανα χωρίς καπότα " . Οποιος το παραδεχθει αυτό αυτοματως θα χαρακτηρισθει μαλακας οποτε οποιος εκανε ακάπωτα μισια θα το βουλώσει . Αρα από 1ο χερι δεν θα μαθετε ποτέ τι εγινε και θα μεινετε όλοι με τις φημες .

Πολυ το σκαλίζεις το θέμα τρουενο.
αυτο που έγραψα ειπα πως ισχυει 100%, τωρα ποιος , τι , γιατι, δεν έχει σημασία
σημασία έχει πως γινότανε .

σου παραθέτω και φωτο των τιμημενων - παρασημοφορημένων συναγωνιστών που την πήραμε ακάπωτα (απο ολες τις τρύπες φυσικά)
εγώ ειμαι στο κεντρο αυτός που εκφωνει τον πανηγυρικό λογο

medals.jpg

coinmedalshop.jpg
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
Το επιβεβεβαιωνεις απο 1ο χερι?? (μαλλόν πουλί αφου το πουλι εμπαινε στην τρύπα και οχι το χερι)

  Γιατι αν εκανες εσυ ακάπωτα απο όλες τις τρυπες εισαι  :jerking:

Επίσημανση :: Το ποστ εχει φιλοσοφικό χαρακτηρα . Για να επιβεβαιωθουν τα ακαπωτα .........μισια πρεπει να βγει καποιος να μπει "ναι εγω το έκανα χωρίς καπότα " . Οποιος το παραδεχθει αυτό αυτοματως θα χαρακτηρισθει μαλακας οποτε οποιος εκανε ακάπωτα μισια θα το βουλώσει . Αρα από 1ο χερι δεν θα μαθετε ποτέ τι εγινε και θα μεινετε όλοι με τις φημες .

..Εσύ τι είσαι ρε παπαροβιόλη? Δικηγόρος της Ειρήνης?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Πολυ το σκαλίζεις το θέμα τρουενο.
αυτο που έγραψα ειπα πως ισχυει 100%, τωρα ποιος , τι , γιατι, δεν έχει σημασία
σημασία έχει πως γινότανε .

σου παραθέτω και φωτο των τιμημενων - παρασημοφορημένων συναγωνιστών που την πήραμε ακάπωτα (απο ολες τις τρύπες φυσικά)
εγώ ειμαι στο κεντρο αυτός που εκφωνει τον πανηγυρικό λογο

medals.jpg

coinmedalshop.jpg
εγω δεν καταλαβα ρε Ζερο γιατι δεν μας ενημερωσες οσο δουλευε..ευτυχως οταν την επισκευτηκα και το κλαρινο με προφυλαξη ζητησα...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ακριβώς φιλε milfολάτρη sex-commando!
αν δεν ημουν 100% σιγουρος δεν θα εγραφα κατι τετοιο για κοπελα..
αυτη βασικα πρεπει να εχανε λαδια για να δουλευει κατ αυτον τον τροπο
...η δική μου διάγνωση είναι νυμφομανία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom