Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
μπορείτε να μας επεξηγήσετε την συλλογιστική του παραπάνω κολλάζ :)
Ευχαρίστως. Το ότι ο Barock ήταν ο maximos555 το έχουν πει οι παππούληδες επάνω σε μία μάχη που είχαμε πριν χρόνια, που κυνήγησα τον Barock και μπήκα στο νήμα "τους". Είχε γραφτεί τότε:

[quote author=NICK TRIVE notid=140979 link=topic=219698.msg8059591#msg8059591 date=1514648402]
κάτι ακόμη κύριε "νεροπίστολε".......
Ακόμη κι αν ο barock = maximos555, μάθετε ότι ο maximos555 ήταν μαλάκας και μιουταρίστηκε 2 φορές από μένα.
Άν κατάφερε να μεταμορφωθεί στον χαβαλετζή barock, μαγκιά του και είναι ευπρόσδεκτος.
Εσύ όμως "νεροπίστολε" δεν είσαι......
γκέγκε?
[/quote]

[quote author=blizardeye notid=137614 link=topic=219698.msg8060530#msg8060530 date=1514694953]
Και για να βοηθήσω λίγο την συζήτηση...
Γνωρίζω ότι ο κ. barock είναι ο κ. Maximos5555.
Και αυτό το γνώριζα πολύ πριν το μάθουν αυτοί που σήμερα το αναμασούν.
Ο κ. NICK TRIVE τοποθετήθηκε ορθώς επί του θέματος και γι αυτό δεν χρειάζεται να το επαναλαμβάνω.
Ασπάζομαι την τοποθέτηση του.
[/quote]
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Εχω αρχισει και σε χανω , με τα περι παραδοξοτητας.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
εγω το ειπα εξαρχης οτι μπαναρισμενος, γελουσα με οσα γραφατε. κολακευτηκα κιολας. κουνηθηκα βεβαια λιγο απο τη θεση μου να ειμαι σιγουρος.

αν εξαιρεσουμε το θεμα με τις βρισιες, ημουν απολυτα δεκτικος προς την καζουρα που εφαγα απο σχεδον ολους και σχεδον σε ολες τις περιπτωσεις. εδωσα μαλιστα υλικο στον τροβαδουρο για να μου κανει και αλλη καζουρα. η μονη αναφορα στην ευφυια μου ηταν στο επιπεδο της αντιλογιας με τον πριγκιπα, οχι σε καζουρα.

θεωρω οτι στην περιπτωση του καλογερου καποια ορια ξεπεραστηκαν. επισης πιστευω οτι η κριτικη που εγινε για την ψυχικη του υγεια απο καποιους, ηταν υποκριτικη. οι ιδιοι καποιοι δε κοιταξαν τον ευατο τους και τις αντιδρασεις τους. Το να διωχνεις ενα νικ, δεν ειναι κατορθωμα, και αν ειναι, δεν ειναι κατι το οποιο πρεπει να αναφερεις 10 μηνες μετα. θεωρω οτι και αυτου του ειδους η συμπεριφορα δειχνει ελλειψη ψυχικης υγειας.

Συνεπως τα λεγομενα σας ειναι λαθος. Δε θα συμπεριφερθω οπως εσεις ομως να αρχισω να απαιτω συγνωμες και να μιλαω για λασπολογιες.

Αυτα για να ξεκαθαρισω, για χιλιοστη φορα τη θεση μου.

Οι Αλβανοι τιτανες δεν απολογουνται!

:rockon:
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Θεωρώ ότι με τις παραπάνω παραθέσεις καλύπτω τα πρώτα 2 κομμάτια του κολάζ. Δύο "έγκριτα" και "αξιόπιστα" μέλη του Μπου επιβεβαιώνουν ότι ο Barock είναι ο πρώην maximos555
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.414
Πόντοι
25.467
Ωραία.

Και πως φτάσατε στην επόμενη σύνδεση;
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Ωραία.

Και πως φτάσατε στην επόμενη σύνδεση;
Η επόμενη σύνδεση βασίζεται λίγο περισσότερο στην διαίσθηση, και δεν το λέω για να κάνετε πλάκα: Eίχα μαλώσει πάρα πάρα πολύ με τον "παλιό" Barock, και παρατηρώντας τον Prince της κακιάς ώρας, όλο και περισσότερο μου τον θύμιζε. Σε υπερβολικό βαθμό. Την παραπάνω σκέψη μου την συνδύασα με το ότι ο Barock δεν πολυεμφανίζεται πια, καθώς το βάρος έχει πέσει στη νέα διαδικτυακή περσόνα (ο Prince γράφει 100 μηνύματα την ημέρα (!) από την ημερομηνία εγγραφής του).

Αν μπείτε στον κόπο και κάνετε μία αντιπαραβολή μηνυμάτων του Barock και μηνυμάτων του Prince, θα δείτε ακριβώς το ίδιο στυλ γραφής, την ίδια στρατηγική του "παλιού" Barock με τη διαφορά ότι η νέα περσόνα είναι πιο επιμελημένη και δεν βρίζει.

Κάποια στιγμή δε, και αυτό συνέβη μία από τις προηγούμενες ημέρες, μπήκε και έγραψε - κατά λάθος - σαν Barock - και μάλιστα μου φάνηκε παράξενο "Πώς πετάχτηκε τώρα αυτός εδώ"
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Λέτε να αρχίσω να του δείχνω οίκτο και κατανόηση ελέω της κατάστασης που βρίσκεται?
Τι σιλουέτα διακρίνεις στο βάθος όταν έχεις αναλαμπές; Του Σαββίδη ή του Καλόγερου;
Ή δεν κάνει ακόμα καλή δουλειά η αγωγή και τα μπερδεύεις;
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Είναι και πολλές άλλες - σκόρπιες - ενδείξεις που μόνο Barock θυμίζουν. Κάτι "σκάσε" στην wineme και διάφορα άλλα.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Δεν έχω πρόβλημα με τους κλώνους αν κάποιος αποφασίζει να κάνει μία "νέα" αρχή. Έχω όμως πρόβλημα με κλώνους μελών που συνεχίζουν να υπάρχουν για να δημιουργούν προστριβές και προβλήματα, να "βιάζουν με το γάντι ψυχούλες" όπως είναι ο κλώνος Prince.
Εγώ βέβαια από την άλλη, μπαίνω σαν since1991 από το 2005 και όποτε διαγράφηκα, μπήκα με άλλο username - όποτε αυτό μου επετράπη, αλλά δήλωνα στην υπογραφή μου "Είμαι ο since1991". Έχω κάνει αρκετούς φίλους κατά καιρούς, (οι οποίοι ήταν Μέλη χαμηλών τόνων, που βαρέθηκαν την τοξικότητα και εγκατέλειψαν) και έχω μείνει με δεκάδες εχθρούς, οι οποίοι έχουν αλλάξει usernames και όποτε με δουν ορμάνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.414
Πόντοι
25.467
Η επόμενη σύνδεση βασίζεται λίγο περισσότερο στην διαίσθηση, και δεν το λέω για να κάνετε πλάκα: Eίχα μαλώσει πάρα πάρα πολύ με τον "παλιό" Barock, και παρατηρώντας τον Prince της κακιάς ώρας, όλο και περισσότερο μου τον θύμιζε. Σε υπερβολικό βαθμό. Την παραπάνω σκέψη μου την συνδύασα με το ότι ο Barock δεν πολυεμφανίζεται πια, καθώς το βάρος έχει πέσει στη νέα διαδικτυακή περσόνα (ο Prince γράφει 100 μηνύματα την ημέρα (!) από την ημερομηνία εγγραφής του).

Αν μπείτε στον κόπο και κάνετε μία αντιπαραβολή μηνυμάτων του Barock και μηνυμάτων του Prince, θα δείτε ακριβώς το ίδιο στυλ γραφής, την ίδια στρατηγική του "παλιού" Barock με τη διαφορά ότι η νέα περσόνα είναι πιο επιμελημένη και δεν βρίζει.

Κάποια στιγμή δε, και αυτό συνέβη μία από τις προηγούμενες ημέρες, μπήκε και έγραψε - κατά λάθος - σαν Barock - και μάλιστα μου φάνηκε παράξενο "Πώς πετάχτηκε τώρα αυτός εδώ"
Είναι και πολλές άλλες - σκόρπιες - ενδείξεις που μόνο Barock θυμίζουν. Κάτι "σκάσε" στην wineme και διάφορα άλλα.


Περισσότερο πιστεύω στην διαίσθησή σας, παρά στα υπόλοιπα.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.414
Πόντοι
25.467
Δεν έχω πρόβλημα με τους κλώνους αν κάποιος αποφασίζει να κάνει μία "νέα" αρχή. Έχω όμως πρόβλημα με κλώνους μελών που συνεχίζουν να υπάρχουν για να δημιουργούν προστριβές και προβλήματα, να "βιάζουν με το γάντι ψυχούλες" όπως είναι ο κλώνος Prince.
Εγώ βέβαια από την άλλη, μπαίνω σαν since1991 από το 2005 και όποτε διαγράφηκα, μπήκα με άλλο username - όποτε αυτό μου επετράπη, αλλά δήλωνα στην υπογραφή μου "Είμαι ο since1991". Έχω κάνει αρκετούς φίλους κατά καιρούς, (οι οποίοι ήταν Μέλη χαμηλών τόνων, που βαρέθηκαν την τοξικότητα και εγκατέλειψαν) και έχω μείνει με δεκάδες εχθρούς, οι οποίοι έχουν αλλάξει usernames και όποτε με δουν ορμάνε.

Για τον (κ.) Καβαλοκαλαμόγερο που όλο μας απαξιεί και δεν ασχολείται, αλλά τελικά παίζει να έχει κάνει και περισσότερα ποστ από εμένα στο παρόν νήμα, τι γνώμη έχετε;

Είναι κλώνος; Ή όχι.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Για τον (κ.) Καβαλοκαλαμόγερο που όλο μας απαξιεί και δεν ασχολείται, αλλά τελικά παίζει να έχει κάνει και περισσότερα ποστ από εμένα στο παρόν νήμα, τι γνώμη έχετε;

Είναι κλώνος; Ή όχι.
Εδώ, πραγματικά δεν έχω άποψη. Δεν είχα καθόλου επαφές με το Μέλος "Σαββίδης" που λέγεται ότι είναι η προηγούμενη περσόνα του Kalogero. Δεν σας κρύβω ότι μου αρέσει που αμύνεται χωρίς να βρίζει, που προσπαθεί να επιχειρηματολογήσει αντί να γράψει "θα σου βγάλω μωρή καργιόλα και θα σου βιάσω τα κόκκαλα" όπως γράφουν κάποια άλλα μέλη. Εκτιμώ την ευγένεια και την προσπάθεια κάποιου να πείσει τους άλλους με επιχειρήματα και επιμονή, που όμως αντιμετωπίζονται με χλεύη και απαξίωση. "Απαξιωτικό σχόλιο" είναι δική μου φράση η οποία κυκλοφορεί ακόμα και τώρα σαν inside joke.
Και χαμογελώ επίσης όταν κάποιο μέλος προσπαθεί να κάνει επίδειξημε διάφορους τρόπους αλλά το προδίδουν οι λέξεις και το ύφος του.

Σίγουρα δεν εγκρίνω κάποια σχολιά του σε σχέση με την ηλικία σας - τα θεωρώ απαράδεκτα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.622
Κριτικές
171
Like
91.579
Πόντοι
46.423
Buonanotte !!!

:tired:

Z1.jpg
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Ωραίος μούνος, μεσογειακός.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.414
Πόντοι
25.467
Εδώ, πραγματικά δεν έχω άποψη. Δεν είχα καθόλου επαφές με το Μέλος "Σαββίδης" που λέγεται ότι είναι η προηγούμενη περσόνα του Kalogero. Δεν σας κρύβω ότι μου αρέσει που αμύνεται χωρίς να βρίζει, που προσπαθεί να επιχειρηματολογήσει αντί να γράψει "θα σου βγάλω μωρή καργιόλα και θα σου βιάσω τα κόκκαλα" όπως γράφουν κάποια άλλα μέλη. Εκτιμώ την ευγένεια και την προσπάθεια κάποιου να πείσει τους άλλους με επιχειρήματα και επιμονή, που όμως αντιμετωπίζονται με χλεύη και απαξίωση. "Απαξιωτικό σχόλιο" είναι δική μου φράση η οποία κυκλοφορεί ακόμα και τώρα σαν inside joke.
Και χαμογελώ επίσης όταν κάποιο μέλος προσπαθεί να κάνει επίδειξημε διάφορους τρόπους αλλά το προδίδουν οι λέξεις και το ύφος του.

Σίγουρα δεν εγκρίνω κάποια σχολιά του σε σχέση με την ηλικία σας - τα θεωρώ απαράδεκτα.


Μάλιστα. Είστε σαφής.

Η διαίσθησή σας, τι σας ψιθυρίζει;
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Μάλιστα. Είστε σαφής.

Η διαίσθησή σας, τι σας ψιθυρίζει;
Ουδείς αναμάρτητος στο Μπου, οπότε πιστεύω ότι είναι κλώνος κάποιου άλλου μέλους, φαίνεται να έχει εμπειρία. Όπως όμως σας είπα και πριν, δεν γνωρίζω καθόλου το μέλος "Σαββίδης" για να μπορώ να κάνω τον συσχετισμό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιά καληνύχτα ρε κεφτέ;;;

Ποιός μπορεί να κοιμηθεί μετά από αυτό;;;;
Και εγώ, μία - δύο φωτογραφίες ακόμα της συγκεκριμένης και θα τον κάνω λάστιχο, γέρος άνθρωπος.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.414
Πόντοι
25.467
Ουδείς αναμάρτητος στο Μπου, οπότε πιστεύω ότι είναι κλώνος κάποιου άλλου μέλους, φαίνεται να έχει εμπειρία. Όπως όμως σας είπα και πριν, δεν γνωρίζω καθόλου το μέλος "Σαββίδης" για να μπορώ να κάνω τον συσχετισμό.


Ούτε εγώ πιστεύω πως είναι ο Σαββίδης.

Σίγουρα όμως πρόκειται περί "μετεμψυχώσεως" σε άλλο "σώμα". :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom