Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Nα σου πω αφου εισαι buisnessman. Εχεις κανα γνωστο πουθενα να θελει ατομα για φυλαξη ?
Σκοπευω να παω για δουλεια μετα την καραντινα. :P
σεκιουριτάς είσαι ρε φίλε και σε συμπαθήσαμε? δεν τα γουστάρουμε αυτα τα κουμάσια στις ασφάλειες
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Έχουμε από κοινού με τον κ. Μουνιπουλόβερ, μια κτηνοτροφική μονάδα με 300 αίγες και 500 αρνιά.

Θα είναι χαρά μας να σας αναθέσουμε την φύλαξη ενός μέρους. :)
Απο περιεργια ποσο χρονων εισαι ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σεκιουριτάς είσαι ρε φίλε και σε συμπαθήσαμε? δεν τα γουστάρουμε αυτα τα κουμάσια στις ασφάλειες
Οχι δεν ειμαι σεκιουριτας.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Έχουμε από κοινού με τον κ. Μουνιπουλόβερ, μια κτηνοτροφική μονάδα με 300 αίγες και 500 αρνιά.

Θα είναι χαρά μας να σας αναθέσουμε την φύλαξη ενός μέρους. :)
Σας λείπουν 200 αρνιά να κάνετε το 70/30 της ποιοτικής φέτας. Αυτά τα 200 να τον βάλετε να σας φυλάει.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Ειμαι επιχειρηματιας αλλα θελω και δευτερη δουλεια δεν βγαινω.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
οι συμβουλες πληρωνονται ρε μεγαλε!!!τι ειμαστε κανα φιλανθρωπικο ιδρυμα να σωζουμε τους κατατρεγμενους???!!!!

και το κουδουνι του γραφειου να χτυπησεις κατα λαθος, μονο που θα σου ανοιξει η γραμματεας, θα πρεπει να μας πληρωσεις για τον κοπο μας....
να χέσω τον κλάδο. Ποτέ δεν σας θυμόμαστε για καλό, μόνο για τα κακά. Ο μόνος επαγγελματίας που λατρεύω είναι ο τουριστικός πράκτορας και ο πορνοπράκτορας.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.728
Κριτικές
90
Like
36.458
Πόντοι
25.467
Σας λείπουν 200 αρνιά να κάνετε το 70/30 της ποιοτικής φέτας. Αυτά τα 200 να τον βάλετε να σας φυλάει.


Δεν τα "πουστεύουμε" εμείς τα τυριά, κύριε. Ή πρόβειο, ή κατσικίσιο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Οι σεκιουριταδες περνουνε 600 ευρω τυπε. Δεν κανω τετοια δουλεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλα για κανα διχιλιαρο γαμαω περιεργους. :P
άστο φίλε, αν είναι να μας κλέβουνε στις βενζίνες καλύτερα η φιλιπινέζα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εσυ ετσι κι αλλιως πλεμπα εισαι. Τον νιπλη ρωτησα που ειναι μεγαλοαστος αλλα με εγραψε. :P
με 90μηνυματάκηδες δεν καταδέχεται ο νίπλης, μόνο δια αντιπροσώπου μέχρι να συμπληρώσεις 1000.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
με 90μηνυματάκηδες δεν καταδέχεται ο νίπλης, μόνο δια αντιπροσώπου μέχρι να συμπληρώσεις 1000.


διαβασε εδω κραξιμο στην αλλη την σαυρα

φανταζεσαι τι εχει να γινει αυριο μολις το παρει χαμπαρι η τυπισσα :2funny: :2funny:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Αυτα για να ξεκαθαρισω, για χιλιοστη φορα τη θεση μου.


Αξιότιμε κ.Σοκόλ,

Δεν γνωρίζω το ιστορικό της κόντρας των 2 στρατοπέδων. Δεν μου έχει προξενήσει κάποια θετική εντύπωση ο κ. Καλόγερος και διαισθητικά τον έχω κατατάξει στην -αντίθετη με την προσωπική μου νοοτροπία- κάστα των φιδέμπορων. Ως έναν βαθμό, τα παραπάνω -πέρα από εντελώς υποκειμενικά/αναπόδεικτα- δεν είναι βεβαίως και λόγος για σκληρό και δη ομαδικό τραμπούκισμα.

Αποδίδω λοιπόν την ανηλεή σύρραξη πρωτίστως σε αγελαία ένστικτα (τα οποία, τα μέτρα περί μη διασποράς του ιού έχουνε συμπιέσει και άρα ενδυναμώσει) και δευτερευόντως σε απτές παρεξηγήσεις. Εξαιρώ εκ της παρατήρησής μου τον κ. Άγιο. Ο εν λόγω έχει το χάρισμα της μοναχικής και αγέρωχης πορείας, μπορεί να βαδίζει στραβώς αλλά πάντα βαδίζει μόνος, ακόμα και αν δεν πέφτει καρφίτσα γύρω του. Στους λοιπούς δεν αποδίδω απουσία πρωτοβουλίας ή κριτικής σκέψης μεν, αλλά παραμόρφωση της υφιστάμενης ατομικής τους συμπεριφοράς άπαξ και βρεθούν σε παρεούλα δε.

Επιπρόσθετα, αν ήταν στο χέρι μου δεν θα υπήρχε, σχεδόν, συμπατριώτης σας εντός των συνόρων μας με θέσπιση αυστηρής νομοθεσίας και αστυνομικές δράσεις για την πάταξη των προσφιλών σας δραστηριοτήτων (οι οποίες δραστηριότητες είναι τόσο καταδικαστέες που ακόμα και αν επικαλείστε ως χωρατό την ιδιότητα σας, πάλι θα το έβρισκα κακόγουστο).

Τούτων λεχθέντων, επιτρέψτε μου να δηλώσω την λύπη μου για την απουσία σας τις τελευταίες μέρες καθότι είχα διακρίνει μια σκωπτική διάθεση, μια ιλαρή αντίληψη των πραγμάτων, μια φωτεινή ματιά στην διαδικτυακή μας ρουτίνα και βεβαίως έναν σεβαστικό συνομιλητή στην (είτε νεόκοπη είτε αναβαπτισμένη-προσωπικά μου είναι αδιάφορο) περσόνα σας.

Εύχομαι να αφήσετε (και να σας αφήσουν) πίσω τις όποιες τριβές και να κυλήσει ομαλώς και ει δυνατόν δημιουργικά η συνέχεια του ταξιδιού του νου σας, εδώ.

Άλλωστε, η αντίστροφη μέτρηση της απελευθέρωσης μας στους δρόμους (για εμάς τους λίγους μαλάκες που τηρούμε τα μέτρα) έχει αρχίσει. Συνεπώς η όποια σκοτεινή πλευρά μας σύντομα θα έχει το ελεύθερο να εκδηλωθεί στους ανθρώπους που "αγαπάμε". Είναι κρίμα να την σπαταλάμε σε αγνώστους.

Με ειλικρινές ενδιαφέρον,
Μη επανδρωμένη σέλφι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.893
Πόντοι
5.506
ρε τυπε αυτος εμεινε πανι με πανι , ολη η πιατσα γελάει μαζι του
κατι λεφτα ειχαν μεινει σε μια εταιρεια που ειχε κανει στην Πολυξένη
Εντάξει, μια στραβή είχε με το σαντουιτσάδικο και κάνει το dj τώρα στο άνθος, στα 70 του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom