Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Artemis1908

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Αντε ρε μπορεις να παρεις και δυο μαζι? δεν το ηξερα και εχω παει εκει παρα πολλες φορες Ντονα for ever!!!!!!! Θα το test και θα ενημεροσο και εγω
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Περασα χτες πηρα ντονα οντως παρα πολυ καλη και με χαμογελο και περιποιηση. μηπως εχει δοκιμασει κανεις την τζουλη? μου εκανε εντυπωση και σκεφτομαι να την δοκιμασω. αν καποιος εχει δοκιμασει ασ πει την αποψη του.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Περασα χτες πηρα ντονα οντως παρα πολυ καλη και με χαμογελο και περιποιηση. μηπως εχει δοκιμασει κανεις την τζουλη? μου εκανε εντυπωση και σκεφτομαι να την δοκιμασω. αν καποιος εχει δοκιμασει ασ πει την αποψη του.
Αν εννοείς μία λατινοαμερικάνα μελαμψή, έχουμε αναφέρει πολλές φορές ότι είναι παλτό.
Τώρα βέβαια και η Ντόνα εμένα δε μου αρέσει (την έχω δοκιμάσει) ούτε σα φάτσα ούτε ως σώμα (χοντρά πόδια) οπότε το καλό service που όντως έχει δε μου φτάνει. Αν η Τζούλη είναι αυτή που νομίζω, είναι το ανάποδο. Σχετικά εμφανίσιμη αλλά από service κομοδινάκι.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα την θωδωρα την μεγαλη την εχει παρει κανενας εκτοσ του καταστηματος?
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
και για οσους κανει κονξες η φακιδοθοδωρα,
υπαρχει εναλλακτικη!!!
βαλτε μια ντονα στη μηχανη σας!!!
και σε διπλο με τοντορα μινι!!!
συμφερει!!!
με 200 δινου λοκο κ οι δυο !!!
απολαυστε υπευθυνα!!! :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα δεν βλεπω να απαντατε μηπως ειναι παραπανω απο ενας  αυτος που εχει παρει αυτο το εκφυλο milf?
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
εδώ μας βγάζει το λάδι να το δώσει μέσα στο κατάστημα θα την έχουμε πάρει κ έξω?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τέτοια λέτε και ζηλεύω που δεν την έχω  :fuck2: ακόμα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
:2funny:ΣΙΓΑ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
πονταρω στο διδυμο  :zfuck: :zfuck:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
άλλη μπαζοκατάσταση και εδώ πέρα.....από που να αρχίσεις και πού να τελειώσεις την μπαζοκαταμέτρηση?αυτή την ντόνα ρε παιδιά πώς την πηδάτε με σακούλα?αν εξαιρέσουμε την μικρή ντοντόρα που είναι αρκετά εμφανίσιμη αλλά φαίνεται κρυόμπλαστη και κάπως την νάνσυ με τις φακίδες όλες οι άλλες είναι για να πουλάνε καλαμπόκια στη γωνία φραντζή και καλλιρόης..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
άλλη μπαζοκατάσταση και εδώ πέρα.....από που να αρχίσεις και πού να τελειώσεις την μπαζοκαταμέτρηση?αυτή την ντόνα ρε παιδιά πώς την πηδάτε με σακούλα?αν εξαιρέσουμε την μικρή ντοντόρα που είναι αρκετά εμφανίσιμη αλλά φαίνεται κρυόμπλαστη και κάπως την νάνσυ με τις φακίδες όλες οι άλλες είναι για να πουλάνε καλαμπόκια στη γωνία φραντζή και καλλιρόης..

ναι οκ
πες μας τωρα ομως και για την πορτιερισα... :boobies: :humpleg:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
προσφατη επισκεψη απογευματινη ωρα στο ιδρυμα Φραντζη 4 και εντυπωσεις:
1. κόσμος μηδεν
2. χωρος μετριος, κατω του μ.ο., μικρο δωματιο, no music, καθολου ατμοσφαιρα, εντονο φως, χριστουγεννιατικο δεντρακι(!)
3. υφος πορτιερισσας μπλαζε και ψυχρο ως εχει αναφερθει
4. παρέλαση από 7 περιπου, τιποτα εντυπωσιακο πλην μικρης Θεοδώρας για τους φαν της ΠΟΛΥ φρεσκιας σαρκας

επιλογη ψηλουτσικης μελαχρινης ρουμανας λογω ωραιου πατου (ο μισος εξω στην παρελαση). λοιπες εντυπωσεις απο την εν λογω:
1. πληρης αγνοια των στοιχειωδων του μασαζ. σα να τριβει μπατζουρια με γυαλοχαρτο. ελεος. ας τους μαθουν ενα ρημαδι μασαζοπρογραμμα της προκοπης με καποια στανταρ διαρκεια, τα 60 ευρω του μασαζ δεν τα βρισκουμε στα δεντρα. δεν ειναι δυνατον να σε ρωταει καθε 2 λεπτα που θες να σε τριψω τωρα και να πηγαινει μια πανω μια κατω  :uglystupid: :uglystupid:
2. εντονη διαθεση ξεπετας και βαριεστημαρας
3. αιτηση εξτρα 20ρικου για αφιλτρο :pipa1: (πριτς)
4. ανυπαρκτη συμμετοχη και διαθεση στο  :pipa1: και  :fuck1:

overall πεταμενο 80ρι και μαυρη πετρα.

κατι παραπανω ξερουν οι μιλφακηδες τελικα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom