Νέα

Formula One

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο παγκόσμιος πρωταθλητής του 2018;

  • Lewis Hamilton (Mercedes)

    Ψήφοι: 68 40,5%
  • Valtteri Bottas (Mercedes)

    Ψήφοι: 7 4,2%
  • Sebastian Vettel (Ferrari)

    Ψήφοι: 57 33,9%
  • Kimi Raikkonen (Ferrari)

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • Daniel Ricciardo (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 3 1,8%
  • Max Verstappen (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 14 8,3%
  • Lance Stroll (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Sergey Sirotkin (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Sergio Perez(Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Esteban Ocon (Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Fernando Alonso (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Stoffel Vandoorne (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Pierre Gasly (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Brendon Hartley (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Romain Grosjean (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Kevin Magnussen (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Nico Hulkenberg (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Carlos Sainz (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Marcus Ericsson (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Charles Leclerc (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 3 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    168

Spartacus69

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Το ότι δίνουν φαβορί τον Χάμιλτον ενώ μαθηματικά εχει περισσοτερες πιθανότητες να το πάρει ο φερσταπεν , δείχνει μάλλον ότι μέχρι και οι στοιχηματικες έχουν ψυλλιαστει ότι θα παίξει παρέμβαση από τη ΦΙΑ.
Εγώ ανη ήμουν Χόρνερ θα έλεγα και στους δύο οδηγούς να πετάξουν έξω από την πίστα το αρχιδι και ας βγάλει τον πρωταθλητή η φια στο γραφείο της για να το γράψει η ιστορία.
Νομιζα οτι θα ελεγες να πεταξουν εξω και οι 2 οδηγοί την λουτσα τους. Αλλά και εκεί έχει πλεονέκτημα ο 7ακης γιατι ειναι σκουρόχρωμος.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.850
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Το ότι δίνουν φαβορί τον Χάμιλτον ενώ μαθηματικά εχει περισσοτερες πιθανότητες να το πάρει ο φερσταπεν , δείχνει μάλλον ότι μέχρι και οι στοιχηματικες έχουν ψυλλιαστει ότι θα παίξει παρέμβαση από τη ΦΙΑ.
Εγώ ανη ήμουν Χόρνερ θα έλεγα και στους δύο οδηγούς να πετάξουν έξω από την πίστα το αρχιδι και ας βγάλει τον πρωταθλητή η φια στο γραφείο της για να το γράψει η ιστορία.
εγω θα σου πω το εξης
ο ολλανδος ξερει οτι ειναι ισως η μοναδικη ευκαιρια του να παρει το πρωταθλημα
γιατι στην επομενη σεζον θα παψει και η σιωπηρη τιμωρια της φεραρι λογω της μαλακιας που ειχε κανει πριν 2 σεζον
η scuderia ετοιμαζει αυτοκινητο γαι την επομενη σεζον που θα ειναι ακρως ανταγωνιστικο
οποτε θα υπαρχει και τριτη ομαδα με σοβαρους οδηγους υποψηφια για πρωταθλημα
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
εγω θα σου πω το εξης
ο ολλανδος ξερει οτι ειναι ισως η μοναδικη ευκαιρια του να παρει το πρωταθλημα
γιατι στην επομενη σεζον θα παψει και η σιωπηρη τιμωρια της φεραρι λογω της μαλακιας που ειχε κανει πριν 2 σεζον
η scuderia ετοιμαζει αυτοκινητο γαι την επομενη σεζον που θα ειναι ακρως ανταγωνιστικο
οποτε θα υπαρχει και τριτη ομαδα με σοβαρους οδηγους υποψηφια για πρωταθλημα
Πολύ σωστά όσα λες.. Δε νομίζω πάντως ότι θα έχει πρόβλημα ο φερσταπεν ,έχει αποδείξει ότι είναι σκυλί μαύρο ακόμη και με χειρότερο αυτοκίνητο. Το κρίσιμο θέμα για τη Ρεντ Μπουλ του χρόνου είναι αν θα δουλέψει η πατέντα που έκαναν με τη Χόντα για να κατασκευάσει η Ρεντ Μπουλ τους κινητήρες. Αν μπορέσουνε να φτιάξουν ένα κινητήρα ισοδύναμο με τους άλλους δύο, τότε με το πραγματικά εξαιρετικό σασί της και τον τρομερό οδηγό της θα παιξει παλι για πρωτςθλημα . Το ιδανικό θα ήταν να βρουν και έναν σοβαρό δεύτερο οδηγό γιατί ο τσεκο αποδείχθηκε τουρίστας, εκεί υπερτερεί η Μερσεντές γιατί ο Ράσελ έχει αποδείξει ότι με τη Μερσεντές είναι τουλάχιστον το ίδιο γρήγορος με τον Χάμιλτον.. Ας ελπίσουμε ότι δε θα του κόψει τα αρχιδια ο Γουλφ απομτην αρχή και μια τον αφήσει να τρέξει επι ισοις οροις
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.850
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
μακαρι τον ρασελ τον γουσταρω πολυ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.675
Like
28.215
Πόντοι
5.006

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.017
Κριτικές
4
Like
850
Πόντοι
376
Φίλε πρέπει να προσπαθήσεις να αδειάσεις το κεφάλι σου και να το δεις ξανά.
Προσπαθεί να τον αφήσει να περάσει ύστερα από οδηγία της fia και ο άλλος δεν περνάει.
Αφήνει γκάζι ,αφήνει και άλλο γκάζι και ο Χάμιλτον δεν τον περνάει.
Έχει βάλει μέχρι και τέταρτη στο κιβώτιο πάνω στην ευθεία.
Τι θες να κάνει;
Ποια θα ήταν η σωστή αντίδραση εκ μέρους του;
Εσύ έχεις ξαναδεί τον από πίσω οδηγο να μην παίρνει την θέση που του παραχωρεί ο μπροστά οδηγός;
Κόλλησε ο εγκέφαλος του Χάμιλτον δεν τον είχε ενημερώσει και η ομάδα και έγινε το κακό.
Δεν θα κάνουμε το άσπρο μαύρο.
ολοι οι οδηγοι που παιρνουν πλεονεκτημα κοβοντας δρομο αμεσως μετα παραχωρουν τη θεση.
δωσε μια εξηγηση γιατι δεν παραχωρησε τη θεση αμεσως μολις πηρε πλεονεκτημα;
δεν το καταλαβε; τοτε ειναι χαζος και δεν πρεπει να τρεχει.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
Άφοβα Λουις σίγουρο.
να σπρωξω ενα πρασινο λες?:grin:
δεν ειμαι παικτης καθολου σε τετοια,αλλα αμα ειναι σιγουρο το σπρωχνω.
πες οτι φαγαμε φολα απο πουτανα αμα χασουμε το πολυ πολυ ε? :priest::priest:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.675
Like
28.215
Πόντοι
5.006
να σπρωξω ενα πρασινο λες?:grin:
δεν ειμαι παικτης καθολου σε τετοια,αλλα αμα ειναι σιγουρο το σπρωχνω.
πες οτι φαγαμε φολα απο πουτανα αμα χασουμε το πολυ πολυ ε? :priest::priest:
Ε ναι ρε μάν όπως το είπες . :globeos-cigar:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506
ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ στους χαμιλτοναδες οτι σε περιπτωση που δεν παρει βαθμο κανενας το παιρνει ο Μαξ :tooth: :tooth: :tooth:

τρεμετε κουφαλες
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.959
Like
10.092
Πόντοι
2.606
Υπάρχει και η περίπτωση να κάνει ντου ο Μεξικάνος πάνω σε Μερσεντές, αμπάριζα όλα..., και ο Μαξ να κάνει περίπατο! :tooth:
Θα έχει ενδιαφέρον αυτό το σκ.

Θείο ετοίμασε το τζετ...
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Πολύ σωστά όσα λες.. Δε νομίζω πάντως ότι θα έχει πρόβλημα ο φερσταπεν ,έχει αποδείξει ότι είναι σκυλί μαύρο ακόμη και με χειρότερο αυτοκίνητο. Το κρίσιμο θέμα για τη Ρεντ Μπουλ του χρόνου είναι αν θα δουλέψει η πατέντα που έκαναν με τη Χόντα για να κατασκευάσει η Ρεντ Μπουλ τους κινητήρες. Αν μπορέσουνε να φτιάξουν ένα κινητήρα ισοδύναμο με τους άλλους δύο, τότε με το πραγματικά εξαιρετικό σασί της και τον τρομερό οδηγό της θα παιξει παλι για πρωτςθλημα . Το ιδανικό θα ήταν να βρουν και έναν σοβαρό δεύτερο οδηγό γιατί ο τσεκο αποδείχθηκε τουρίστας, εκεί υπερτερεί η Μερσεντές γιατί ο Ράσελ έχει αποδείξει ότι με τη Μερσεντές είναι τουλάχιστον το ίδιο γρήγορος με τον Χάμιλτον.. Ας ελπίσουμε ότι δε θα του κόψει τα αρχιδια ο Γουλφ απομτην αρχή και μια τον αφήσει να τρέξει επι ισοις οροις
Εντάξει τώρα κατάλαβα. Έχεις θέμα με τους μαύρους κ με το ντύσιμο του Χάμιλτον. Τζάμπα μιλάμε για φόρμουλα μαζί σου
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Υπάρχει και η περίπτωση να κάνει ντου ο Μεξικάνος πάνω σε Μερσεντές, αμπάριζα όλα..., και ο Μαξ να κάνει περίπατο! :tooth:
Θα έχει ενδιαφέρον αυτό το σκ.

Θείο ετοίμασε το τζετ...
Ποιος θα πετύχει ποιον είναι το θέμα την Κυριακή. Είναι κ ο καμικάζι ο μπότας, οι δύο της τόρο ροσο, ο οκον, ο ράσελ. Καμικάζι όλοι. Τοίχο τοίχο πρέπει να πηγαίνουν
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.959
Like
10.092
Πόντοι
2.606
Ποιος θα πετύχει ποιον είναι το θέμα την Κυριακή. Είναι κ ο καμικάζι ο μπότας, οι δύο της τόρο ροσο, ο οκον, ο ράσελ. Καμικάζι όλοι. Τοίχο τοίχο πρέπει να πηγαίνουν
Ισχύει, όλα τα σενάρια για τέτοιου είδους μεθοδεύσεις θα παίξουν.
Ας δούμε τις κατατακτήριες πρώτα...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Το πρώην αφεντικό της φόρμουλα βγαίνει δημόσια και μιλά για μπουλινγκ που κάνει ο χαμιλτον το αδερφατο των μίντια που τον στηρίζει και ο Γουλφ ο οποίος ,λέει στα ίσια ο εκλεστον, πως επηρεαζει τους αγωνοδικες .


Που να ξέρει αυτός, ας ρωτήσει καλύτερα τον τύπο ζακθες σε ένα σαη για πουτανες στο ίντερνετ ο οποίος ξέρει περισσότερα για τη φόρμουλα...
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.017
Κριτικές
4
Like
850
Πόντοι
376

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Το πρώην αφεντικό της φόρμουλα βγαίνει δημόσια και μιλά για μπουλινγκ που κάνει ο χαμιλτον το αδερφατο των μίντια που τον στηρίζει και ο Γουλφ ο οποίος ,λέει στα ίσια ο εκλεστον, πως επηρεαζει τους αγωνοδικες .


Που να ξέρει αυτός, ας ρωτήσει καλύτερα τον τύπο ζακθες σε ένα σαη για πουτανες στο ίντερνετ ο οποίος ξέρει περισσότερα για τη φόρμουλα...
Δεν ξέρω περισσότερα από εσένα σίγουρα, εσύ είσαι ο παντογνώστης. Εντωμεταξύ ότι άλλο σου ανεβάσουμε δεν ισχύει μόνο αυτά που ανεβάζεις εσύ έχουν αξία. Όπως είπα κ πριν με κούρασες, είναι ανώφελο και ανούσιο να ασχολούμαι μαζί σου
 

Chorce_F

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ στους χαμιλτοναδες οτι σε περιπτωση που δεν παρει βαθμο κανενας το παιρνει ο Μαξ :tooth: :tooth: :tooth:

τρεμετε κουφαλες
Σωστό! Αν και κάποιο "χτύπημα" ίσως φέρει και μηδενισμό. Δε νομίζω να θέλει να το κερδίσει έτσι η red bull θα γελάει ο κόσμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom