Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hightop

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0
παντως χαιρομαι που υπαρχουν εδώ μεσα ταξιδευτες ..  αν δεν ειχα κανει τα ταξίδια στην ζωη μου θα ειχα μια μερσεντές διαφορετικη για κάθε μερα ... 
αλλα δεν θα ημουν εγω ....
=================================================================

Εισαι σωστος...ωραιες οι περιπετειες αλλα μην το παραγ@μησετε, καντε οικογενεια , ριξτε αγκυρα, - μιλαω για τους + 40 γιατι εμεις αργησαμε και τωρα που καναμε παιδακι το μετανοιωσαμε, τουλαχιστον καναμε τον γαμο των ονειρων μας  - ταιλανδεζα - και δεν το μετανοιωσαμε.
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Ariella Arida και τα μυαλά στα κάγκελα!!! :rockon: :rockon: :rockon:

wpid-img_17835556061197.jpeg
Ariella-Arida-Miss-Universe-Philippines-2013-Bikini.jpg
424815.jpg
414056.jpg
 

Laidback

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους.....
Άρτι αφιχθείς από Ταιλάνδη (Πατάγια) και Φιλιππίνες (Ανχελες)...
Όποιος θέλει πληροφορίες ας στείλει pm...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Οι απλες κοπελες, και δεν μιλω για εκδιδομενες, οι φιλλιπινεζες, σε τι στυλ ειναι;
Εχει κανεις επαφη, τις εζησε/ειδε/παρατηρησε απο κοντα, να μας πει την εμπειρια;
Αν καποιος ειχε και σχεση με φιλλιπινεζα, ακομη καλυτερα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Γεια χαρά σε όλους.....
Άρτι αφιχθείς από Ταιλάνδη (Πατάγια) και Φιλιππίνες (Ανχελες)...
Όποιος θέλει πληροφορίες ας στείλει pm...
Ε γραψε και κατιτις στο νημα της Ταυλανδης.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
... Δεν θέλω να το παίξω ειδικός με μόνο 1 ταξίδι στην πλάτη μου ... Η τύχη του πρωτάρη πες, ο ενθουσιασμός της πρώτης φοράς, όλα πήγανε όμορφα ... Σίγουρα με κάποια που δεν είχες ποτέ καμία επαφή είναι δύσκολα να βρεθείς στο κρεβάτι την πρώτη νύχτα ... Όμως μέσα σε μια ώρα στις Φιλιππίνες μπορείς να μάθεις πολλά και συ και αυτή για σένα και να καταλάβεις τι θα γίνει στην συνέχεια ... Στην Ταΐλάνδη θες μια ώρα για να εξηγήσεις τι εννοούσες στην πρώτη πρόταση !!! ... Συνάντησα γνωστές ενός φίλου που είχε πάει πέρσι και μου έδωσε email, συνάντησα κοπέλες από DIA, βγήκα με φοιτήτριες που γνώρισα το μεσημέρι και πήγαμε για ποτό το βράδυ, βγήκα με φίλες από ένα ζευγάρι που ο τύπος είναι Έλληνας και μένει Ασία σχεδόν το μισό έτος ... 100% επιτυχία και μάλιστα με αυτή που εγώ διάλεγα, τόσο τυχερός ήμουν πια ; ... Γι' αυτό και κανονίζω να φύγω για 45 μέρες ξανά τέλη Φλεβάρη ... Για σας δουλεύω ...  :grin:

Το dia εχει βοηθησει πολυ κοσμο τελικα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
μαγκες προσοχη οσοι ασχολουντε με τετοια σαιτ..το date in asia ειναι αιτια που πολλοι ξενοι εχουν πληρωσει τα μαλια της κεφαλης τους συναντωντας κοπελες που ειχαν γνωρισει σ αυτο το σαιτ..με διαφοτους εκβιασμους και με τη συναινεση αστυνομικων πληρωνεις διαφορα ποσα γτ δηθεν η κοπελα που ηρθε μαζι σου ειναι παντρεμενη και σε κανουν τσακωτο με τον δηθεν αντρα της ,η ταχα ειναι ανηλικη και μπουκαρει στο ξενοδοχειο ολο το δηθεν σοι λαι κτυπιετε για τη δηθεν ανηλικη ,η ταχα η κοπελα ξαφνικα βαζει τις φωνες οτι τη βιαζεις και ως δια μαγειας τα δηθεν αδελφια της καταφτανουν σε δυο λεπτα εξω απο το ξενοδοχειο..και διαφορα αλλα τεχνασματα..υπαρχουν αλλα σαιτ με κανονικες κοπελες που γουσταρουν να συναντησουν δυτικους και οποιος ειναι τυχερος περναει υπεροχα..κι απο την εμπειρια μου στη μανιλα δε χρειαζετε να ξερεις και καμια απο πριν,μια βολτα κοντα σε ενα κολεγιο η καφεδακι σε ενα starbucks otan sxolane οιφοιτητριες ολο και καποια θα τσιμπισει για να μιλησει και να δειξει οτι ξερει αγγλικα η για να κανει φιγουρα στις φιλες της η να την παρεις σε ενα καλο εστιατοριο η σε ενα κλαμπ και στο τελος να εχει να λεει οτι πηδηχτηκε με ξενο.

Καλυτερα να τις κανεις τα εισητηρια να ερθει ελλαδα, παρα να πας φιλλιπινες τελικα;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Μόλις γύρισα από τις Φιλιπίνες. Τι να πρωτοπώ ρε παιδιά. 15 μέρες έκατσα εκεί και 7 σε Κίνα και Χονκ Κόνγκ. Όμως οι Φιλιπίνες δε παίζονται. Παρά το κακό καιρό (όλο βροχές και τυφώνες) πέρασα αξέχαστα. Λίγες μέρες πριν φύγω, μέσω Badoo είχα γνωρίσει αρκετές κοπέλλες από 19 - 45 ετών. Τις συνάντησα σχεδόν όλες στην Ερμίτα και στο Μακάτι. Και με όλες είχαμε αξέχαστες στιγμές.... Αλλά και παντού όπου πάς, κυρίως σς καταστήματα (Robinson, Glorietta, Landmark, Rockwell κλπ) αλλά και μέσα από τα Jeepnys μπορείς να γνωρίσεις υπέροχες κοπέλλες. Αν δεχτούν να βγείτε μαζι έχεις 100% πιθανότητα να "κοιμηθούν" μαζί σου. Και δε μιλάω για επαγγελματίες. Αυτές τις αποφεύγω. Δεν πήγα ούτε μία φορά σε Μπάρ για να φορτώσω από εκει. Γιατί απλά δε χρειάστηκε. Όλες μιλάνε Αγγλικά και είναι πανεύκολο να συννενοηθείς μαζί τους. Ta Tune Hotels είναι πάμφθηνα και πολυτελέστατα. Ευχαριστώ τον Mykonos που μου τα σύστησε. Σε σχέση με τη Ταυλάνδη 1000 φορές καλλίτερα. Από σήμερα ετοιμάζομαι για την επόμενη εξόρμηση εκεί... Δε ξέρω πότε θα είναι, αλλά θα είναι σύντομα. Και είναι πάμφθηνα. Στις κοπέλες που γνώρισα εκεί ή από το Badoo δε πλήρωσα τίποτε. Κάτι πολύ απλά συμβολικά δωράκια... Και δε λέω υπερβολές. Κρίμα που δεν το είχα αποφασίσει νωρίτερα. και δε μιλάω για Άνχελες. Δε πήγα καν εκεί. Και δε χρειάζεται να πάς εκεί, αφού στις πόλεις της Μανίλα μπορείς βρείς ότι θέλεις και προπάντων ΟΧΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ. Καθημερινές κοπέλλες. Αυτές που στην Ελλάδα το παίζουν κάποιες και ούτε καν σε προσέχουν , εκεί σε κάνουν να νοιώθεις πασάς και μοναδικός !!! όσο για τη Κίνα, τα πράγματα είναι πιο δύσκολά. Όμως και εκεί, αν έχεις από πριν επικοινωνία μέσω sites τα πράγματα ευκολύνουν σημαντικά. Μόνο που στη Κινα δύσκολα "κοιμάσαι" αυθυημερόν. Εκτόε και αν προτιμάς επαγγελματίες, οπότε είναι άμεσα, αλλά με ψηλό κόστος και πολύ ρίσκο... Οι Κινέζες θέλουν υπομονή, αλλά αν "κοιμηθείς" μαζί τους πάς στο Παράδεισο. Αλαβάστρινα κορμιά με μεταξωτά δέρματα. Αυτά τα ολίγα προς το παρόν. Επιφυλάσσομαι για περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα.


Μας μετεφερες σε μια εικονα παραδεισου....
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Καλυτερα να τις κανεις τα εισητηρια να ερθει ελλαδα, παρα να πας φιλλιπινες τελικα;

Ξεκίνα από Αμπελόκηπους....πάρε μία πρώτη γεύση από εκεί...και μετά βουρ!!!!

Οι Φιλιππινέζες συνδυάζουν την ασιατική εξυπηρέτηση με το λατίνικο ταμπεραμέντο και  :booty:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ξεκίνα από Αμπελόκηπους....πάρε μία πρώτη γεύση από εκεί...και μετά βουρ!!!!

Οι Φιλιππινέζες συνδυάζουν την ασιατική εξυπηρέτηση με το λατίνικο ταμπεραμέντο και  :booty:
τι εχει αμπελοκηπους :think:
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
κανενα σαιτ παιδια να δουμε Φιλιππινεζακια να ξεσκιζονται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom