Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
κοντα στο batangas βρηκα αυτη τη private παραλια,η φωτο τραβηχτηκε με το που την αντικρυσα στριβοντας σε ενα δρομακι πηγαινοντας στο ..πουθενα βολτα με μια απο τις φιλες μου.και η θεα απο το ξενοδοχειο μου ,μπροστα με τη καφε σκεπη ειναι το adriatico pansion in στο βα8ος το eurotel hotel κai to robbinsons mall ολα πολυ κοντα.
 

Συνημμένα

  • 29469_133405843336838_100000022706782_376858_5323942_n.jpg
    29469_133405843336838_100000022706782_376858_5323942_n.jpg
    70,6 KB · Εμφανίσεις: 29
  • my room [1024x768].jpg
    my room [1024x768].jpg
    134,3 KB · Εμφανίσεις: 54
  • 09082009057 [1024x768].jpg
    09082009057 [1024x768].jpg
    138,7 KB · Εμφανίσεις: 63
  • 09082009056 [1024x768].jpg
    09082009056 [1024x768].jpg
    132,5 KB · Εμφανίσεις: 86

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ευχαριστούμε για το φωτο ρεπορτάζ ...  ;)
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαίνω κάθε χρόνο δύο φορές Μανίλα. Πολλά από αυτά που διάβασα είναι πλήρως ανακριβή. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες δεν αξίζει. Εγώ θα τονίσω μόνο δύο πράγματα:

1. Αν δεν έχεις γνωστό ντόπιο, να ξεχωρίζει τα καλά από τα σκάρτα κατά 99% θα γαμήσεις εγχειρισμένο τραβέλι και θα νομίζεις ότι γαμάς την ASIA CARRERA.

2. Να προτιμάτε μόνο το Air Force One (με πολλά φράγκα όμως ) και το μπαρ στο Manila Pen. Πιο έυκολα πάντως γαμάς στο Starbacks δωρεάν ή σε κάποιο Mall πχ Glorietta
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
δε μας λες τις ανακριβειες ρε φιλαρακο να μα8ουμε κι εμεις που βυζαινουμε ακομα το δακτυλο.αν ενοεις τα δικα μου τα γραφομενα που ειδες την ανακριβεια,σου ειπα οτι τα jeepneys ειναι ferrari,η οτι τα ζητιανακια ηταν η paris hilton κ η αδελφη της και καναν πλακα στο δρομο ζητιανευοντας,η ο πιτσιρικας που κοιμοταν στο δρομο εφυγε απο την επαυλη που ζει να νοιωσει το τι σημαινει αστεγος, η μηπως οι νιπες στα ρεσορτσ ειναι βιλες ??και το οτι πας δυο φορες το χρονο καπου δε σημαινει οτι ΜΟΝΟ εσυ ξεχωριζεις τα τραβελια,γτ κι αλλοι μπορει να μην εχουν παει που8ενα αλλα το ματι και το μυαλο παιρνουν στροφες σα ραδιογωνιομετρο σε παραμε8οριο περιοχη.(ο κα8ε ξερολας αμολαει κατι ,λες και εμεις παριστανουμε τους γηγενεις φιλιπινεζους)απλα οτι βλεπουμε λεμε.
PS.ευχαριστουμε για τη πληροφορια στο οτι στα μολλ και στα σταρμπακσ μπορει να πηδηξεις και τζαμπα..εσυ το αντιληφθηκες μετα απο τοσα ταξιδια εγω το εχω γραψει απο το πρωτο μου ταξιδι,κι οχι μονο στα συγκεκριμενα ,αλλα ΠΑΝΤΟΥ.
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δε μας λες τις ανακριβειες ρε φιλαρακο να μα8ουμε κι εμεις που βυζαινουμε ακομα το δακτυλο.αν ενοεις τα δικα μου τα γραφομενα που ειδες την ανακριβεια,σου ειπα οτι τα jeepneys ειναι ferrari,η οτι τα ζητιανακια ηταν η paris hilton κ η αδελφη της και καναν πλακα στο δρομο ζητιανευοντας,η ο πιτσιρικας που κοιμοταν στο δρομο εφυγε απο την επαυλη που ζει να νοιωσει το τι σημαινει αστεγος, η μηπως οι νιπες στα ρεσορτσ ειναι βιλες ??και το οτι πας δυο φορες το χρονο καπου δε σημαινει οτι ΜΟΝΟ εσυ ξεχωριζεις τα τραβελια,γτ κι αλλοι μπορει να μην εχουν παει που8ενα αλλα το ματι και το μυαλο παιρνουν στροφες σα ραδιογωνιομετρο σε παραμε8οριο περιοχη.(ο κα8ε ξερολας αμολαει κατι ,λες και εμεις παριστανουμε τους γηγενεις φιλιπινεζους)απλα οτι βλεπουμε λεμε.
PS.ευχαριστουμε για τη πληροφορια στο οτι στα μολλ και στα σταρμπακσ μπορει να πηδηξεις και τζαμπα..εσυ το αντιληφθηκες μετα απο τοσα ταξιδια εγω το εχω γραψει απο το πρωτο μου ταξιδι,κι οχι μονο στα συγκεκριμενα ,αλλα ΠΑΝΤΟΥ.

Πρωτευόντως με την πρώτη ευκαρία να αγοράσεις μία μυγοσκοτώστρα. ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΓΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΟΠΙ. Δευτερευόντως ξεκαβάλα το καλάμι που έχεις καβαλήσει αν νομίζεις ότι σε thread 35 σελίδων ο μόνος που διάβασα είσαι εσύ.

Τέλος αν νομίζεις ότι ανακρίβειες θεωρώ τα ζητιανάκια στον δρόμο ή τα jeeps - λεωφορεία, πρέπει να αναθεωρήσεις τα ΝΟΜΙΖΩ σου.

ΥΓ Εγώ πάντως που πηγαίνω χρόνια κατα κει, και σε ένα ταξδάκι μου έφαγα ΔΥΟ ολόκληρους μήνες στην πόλη, ακόμη έχω αμφιβολίες όταν με πλησιάζει γκόμενα τι ρόλο βαράει, και κατά πόσο είναι γκόμενα. Τώρα αν εσύ έχεις τραβελοδιώκτη...ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ. Πίστεψέ όμως υπάρχουν πολλές πιθανότητες να έχεις πάρει τραβέλι εγχειρισμένο. Εγώ επειδή παρολίγο να φάω την φρίκη, για αυτό το έγραψα. ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΕ IQ ΣΤΑ 200 ΚΑΙ ΡΑΝΤΑΡ.

ΥΓ2 Για να μην συνεχιστεί η μαλακία ΜΙΑ τεράστια ανακρίβεια που διάβασα για να δώσω ένα παράδειγμα, είναι αυτό: Σου πλασάρουν ανήλικα για να σε εκβιάσουν μετά. Έχω πάρει πολλές φορές μικρούλες (βία 18-19αρες) που έμοιαζαν 15-16 από την Παπάνγκα και κανείς δεν ήρθε μετά να μου ζητήσει ούτε ΠΕΣΟΣ.
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
επειδη η εποχη των καρβουνοκινητων εχει περασει,θα ηθελα να πω για τελευταια φορα και δε θα ξαναασχοληθω ,οτι σε 35 σελιδες διαβασες τις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ανακριβειες την εξης μια,,οτι πηρς 18 και 19 χρονες χωρις κανεις να σου ζητησει μια.Αυτο ειναι ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ γτ η ενηλικιωση στισ φιλιππινες ξεκινα στα 40 και εσυ τους κοροιδεψες,κι επειδη εισαι τοσο εξυπνος την επομενη φορα παρε και καμια 22χρονη που να εχει ταυτοτητα 17χρονης και να ειναι του κυκλωματος.....τωρα στο αλλο θεμα για το αν εχεισ αμφιβολιες οταν σε πλησιαζει γυναικα ειναι μαλλον γτ εκπλησεσε,κι απο την υπερβολικη αυτοεκτιμιση που εχεισ στον εαυτον σου αναρωτιεσε ,τι να 8ελει τουτη τωρα ,λεφτα,δωρα,δαχρυλιδια η μηπως με περασε για καναν αλλον.
στο 8εμα για τα τραβελια δε 8α επισελθω γτ και η κουτση μαρια ξερει οτι σε χωρες σαν την ταυλανδη και τισ φιλιππινεσ το ειδος ευδοκιμει,κι ουτε ποτε εγραωα οτι εμενα δεν με πλησιασαν,απλα ειπα οτι δε <ψωνισα> γυναικες απο τη σεξ σκηνη,για την ωρα δε χρειαζετε αλλωστε.
το καλαμι δεν ειναι του χαρακτηρα μου κι αν εχεις δει τα λιγοστα μου 8εματα εδω,ποτε δεν εχουν δοση κριτικης προς αλλουσ χρηστες.
PS κριμα που εισαι παναθηναικοσ,μαλλον βγαινοπουλικος εισαι!
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
επειδη η εποχη των καρβουνοκινητων εχει περασει,θα ηθελα να πω για τελευταια φορα και δε θα ξαναασχοληθω ,οτι σε 35 σελιδες διαβασες τις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ανακριβειες την εξης μια,,οτι πηρς 18 και 19 χρονες χωρις κανεις να σου ζητησει μια.Αυτο ειναι ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ γτ η ενηλικιωση στισ φιλιππινες ξεκινα στα 40 και εσυ τους κοροιδεψες,κι επειδη εισαι τοσο εξυπνος την επομενη φορα παρε και καμια 22χρονη που να εχει ταυτοτητα 17χρονης και να ειναι του κυκλωματος.....τωρα στο αλλο θεμα για το αν εχεισ αμφιβολιες οταν σε πλησιαζει γυναικα ειναι μαλλον γτ εκπλησεσε,κι απο την υπερβολικη αυτοεκτιμιση που εχεισ στον εαυτον σου αναρωτιεσε ,τι να 8ελει τουτη τωρα ,λεφτα,δωρα,δαχρυλιδια η μηπως με περασε για καναν αλλον.
στο 8εμα για τα τραβελια δε 8α επισελθω γτ και η κουτση μαρια ξερει οτι σε χωρες σαν την ταυλανδη και τισ φιλιππινεσ το ειδος ευδοκιμει,κι ουτε ποτε εγραωα οτι εμενα δεν με πλησιασαν,απλα ειπα οτι δε <ψωνισα> γυναικες απο τη σεξ σκηνη,για την ωρα δε χρειαζετε αλλωστε.
το καλαμι δεν ειναι του χαρακτηρα μου κι αν εχεις δει τα λιγοστα μου 8εματα εδω,ποτε δεν εχουν δοση κριτικης προς αλλουσ χρηστες.
PS κριμα που εισαι παναθηναικοσ,μαλλον βγαινοπουλικος εισαι!

Ανάφερα μία ανακρίβεια ως παράδειγμα για να αποφύγω τις πολλές αναφορές. Διάβασε καλύτερα τι γράφω. Τώρα αν τα Ελληνικά που έμαθες στο δημοτικό δεν σε βοηθάνε να αναγνώσεις σωστά ένα απλό κείμενο..τι να σου κάνω???? Δώσε μου τα στοιχεία του Δημοτικού που φοίτησες να στείλω ένα συγχαρητήριο τηλεγράφημα για το επίπεδο σπουδών.

Ούτε καν κατάλαβες ότι δεν πήρα τις μικρές ΤΣΑΜΠΑ έγραψα ότι δεν ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕ κάποιος για λεφτά μετά ότι έχω ανήλικη και καλά εκ των ΥΣΤΕΡΩΝ. Και αν είσαι τόσο ενημερωμένος θα ήξερες τι εστί το μέρος που αναφέρω.

Μήπως είσαι αλλοδαπός  και σε κατηγορώ αδίκως ???????

ΥΓ Για να μην συνεχίσουμε άλλο επειδή είσαι πολύ βαρετός, σου γράφω τα παρακάτω

ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΤΣΙΦΤΗΣ
ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ
ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.

ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΗ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ, ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ ΒΙΖΙΤΕΣ, ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΗΜΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ, ΧΟΝΤΡΟΣ, ΚΑΡΑΦΛΟΣ, ΜΕ ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΟ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΜΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.

Μόνο άλλαξε ομάδα γιατί σου ταιριάζει να είσαι ΓΑΥΡΟΣ.
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Αδερφια Παναθηναικοι ειρηνη ημην... :sunglasses:
Γραψτε τις εμπειριες σας και ο καθενας που διαβαζει θα κρινει.
Και για να γυρισουμε στο θεμα μας,αυτα τα 100 νησια τι ειναι και τι παιζει εκει;


ΥΓ:Mpoemhs εσυ εισαι ευχαρηστημενος που αναλαμβανει ξανα ο Τσικνερ;Μην μου πεις οτι εισαι με την ομαδα κτλπ,στον Πειραια εχουν αρχισει ν'ανοιγουν σαμπανιες....
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ ,εισαι γραφικος!τι να σε εκβιασουνε ρε αφου ησαν ενηλικες,αυτο ελειπε να μη πληρωνες ρε μεγαλε.με τετοιο υφακι και πνευμα που πας να πουλησεις,εσενα και στην εκκλησια θα σου χρεωσουνε και το αντιδωρο,τετοιους ψαχνουνε παντου!μαλλον εσυ δεν επιασες τι ειπα λεγοντας σου οτι δεν πληρωσες μια.δεν πληρωσες γτ δεν ηταν ανηλικες και δεν επεσες στο κυκλωμα ,και λεγοντας πληρωσεσ ενοω εκβιασμο, γτ τη βιζιτα εσυ θα τη πληρωνες ουτως η αλλως,και μην θεωρεις οτι κατι που δε συνεβη σε σενα η σε μενα δε συμβαινει σε αλλους η και το αντιστροφο.ΑΜ  εγραφες οτιεισαι και μαλακας 8α συμφωνουσε και το κοινο,αλλωστε εσυ τα λες μονος σου κι εγω συμπληρωνω.
τελος
PS ειμαι με το τζιγκερ γτ δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν τα λαμογια που αγοραζουν παικταραδες στα πρωτοσελιδα και μετοχες με το στομα.αλλα με το να ταζεισ δε φτωχαινεις που ειπε κι ο γιαννης,κι οπως οταν πουλας μουρη και βλεπεις οτι δε σε παρνει αυτοχαρακτηριζεσε οπως ο παραπανω και το βαζεισ στα ποδια,ετσι εκανε κι ο βγαινοληγουροπουλος.
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ ,εισαι γραφικος!τι να σε εκβιασουνε ρε αφου ησαν ενηλικες,αυτο ελειπε να μη πληρωνες ρε μεγαλε.με τετοιο υφακι και πνευμα που πας να πουλησεις,εσενα και στην εκκλησια θα σου χρεωσουνε και το αντιδωρο,τετοιους ψαχνουνε παντου!μαλλον εσυ δεν επιασες τι ειπα λεγοντας σου οτι δεν πληρωσες μια.δεν πληρωσες γτ δεν ηταν ανηλικες και δεν επεσες στο κυκλωμα ,και λεγοντας πληρωσεσ ενοω εκβιασμο, γτ τη βιζιτα εσυ θα τη πληρωνες ουτως η αλλως,και μην θεωρεις οτι κατι που δε συνεβη σε σενα η σε μενα δε συμβαινει σε αλλους η και το αντιστροφο.ΑΜ  εγραφες οτιεισαι και μαλακας 8α συμφωνουσε και το κοινο,αλλωστε εσυ τα λες μονος σου κι εγω συμπληρωνω.
τελος
PS ειμαι με το τζιγκερ γτ δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν τα λαμογια που αγοραζουν παικταραδες στα πρωτοσελιδα και μετοχες με το στομα.αλλα με το να ταζεισ δε φτωχαινεις που ειπε κι ο γιαννης,κι οπως οταν πουλας μουρη και βλεπεις οτι δε σε παρνει αυτοχαρακτηριζεσε οπως ο παραπανω και το βαζεισ στα ποδια,ετσι εκανε κι ο βγαινοληγουροπουλος.

+1,000,000
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
δυο φορες το χρονο φιλιππινες πας αλλα κανα σχολιακι να βοηθησει και μας δεν ειδα,μαλλον στο στοιχημα ειδικευεσαι,και στις πουτανες του μεταξουργειου,μαλλον ταξιδευεις με το ..νου.
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
με το ρυ8μο που πας σε κανα πενταρι χρονια 8α τον εχεισ κανει λαστιχο,γρηγορα 8α φτασεις τισ  πεντε εκατομμυρια μαλακιες.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Τσίκνερ, πούλα και los poulos, οπως λέει και μια Φιλιππινέζα φίλη μου.
(Και οι μόνοι παιχταράδες που ήρθαν τα τελευταία χρόνια στον Παναθηναικό, είναι αυτοί που πληρώθηκαν με τα λεφτάκια των "λαμόγιων".
Αυτοί που προσπαθεί ο λιγούρης να πουλήσει φέτος, μπας και βγάλει κανά φράγκο ακόμα από τον Παναθηναικό πριν ξεκουμπιστεί)
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορω να καταλαβω πως αντιλαμβανεστε μερικες ενοιες,πχ λες ληγουρι καποιον που μεσα σε δυο μερες εσκασε 240 μυρια ευρω και εκλεισε τη συμφωνια με τη σελ,και πως λετε πουλα σε καποιον που αυτο ακριβως εχει πει,οτι πουλαει,και δε λετε αγορασε σε καποιον που ειναι διατε8ειμενος να αγορασει με το ..στομα ,γτ ειναι ο κος ΤΙΠΟΤΑΣ μπροστα στην οικογενεια βαρδινογιαννη.
(εχουμε κσι στη μανιλα φανς του παναθηναικου,τωρα που 8α παω ,μου εχει πει καποια να της παω μια φανελα,θα τη βαλω να τη φορεσει και θα τη ποσταρω)
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
με το ρυ8μο που πας σε κανα πενταρι χρονια 8α τον εχεισ κανει λαστιχο,γρηγορα 8α φτασεις τισ  πεντε εκατομμυρια μαλακιες.
με το ρυ8μο που πας σε κανα πενταρι χρονια 8α τον εχεισ κανει λαστιχο,γρηγορα 8α φτασεις τισ  πεντε εκατομμυρια μαλακιες.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Το + με τον αριθμό δίπλα δηλώνει ΣΥΜΦΩΝΙΑ με τα αναγραφόμενα και τον βαθμό συμφωνίας. Δεν αναφέρεται στον αριθμό μαλακιών του κάθε ένα. Απλά και μόνο ως ενημερώση και όχι ως υπόδειξη!!!!!!!!!!!!!!
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορω να καταλαβω πως αντιλαμβανεστε μερικες ενοιες,πχ λες ληγουρι καποιον που μεσα σε δυο μερες εσκασε 240 μυρια ευρω και εκλεισε τη συμφωνια με τη σελ,και πως λετε πουλα σε καποιον που αυτο ακριβως εχει πει,οτι πουλαει,και δε λετε αγορασε σε καποιον που ειναι διατε8ειμενος να αγορασει με το ..στομα ,γτ ειναι ο κος ΤΙΠΟΤΑΣ μπροστα στην οικογενεια βαρδινογιαννη.
(εχουμε κσι στη μανιλα φανς του παναθηναικου,τωρα που 8α παω ,μου εχει πει καποια να της παω μια φανελα,θα τη βαλω να τη φορεσει και θα τη ποσταρω)

OFF TOPIC
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Οποιοι ενδιαφερονται για Ph τον αυγουστο, 587ε με emirates...μεσω airtickets εκλεισα με πενταωρη αναμονη στο ντουμπαι...

Ευχαριστω τον SUADAM για τις πληροφοριες του(piatnight κ.λ)
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ποια ημερομηνια ρε φιλε?εγω 787ευρω βλεπω και με ποιο φτηνη τη gulf me 716.μηπως ειναι χωρις φορους?για τσεκαρε και πες και ημερομηνια,γτ ενδιαφερομε για αυγουστο.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
ποια ημερομηνια ρε φιλε?εγω 787ευρω βλεπω και με ποιο φτηνη τη gulf me 716.μηπως ειναι χωρις φορους?για τσεκαρε και πες και ημερομηνια,γτ ενδιαφερομε για αυγουστο.
Αγορασα ρε φιλαρακι 4-15 αυγ...εβαλα αναζητηση 7-18 αυγ (+- 3 μερες)...τσεκαρε το

εχει αναχωρησεις στις 4-6-9 αυγ...airtickets
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom