Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
eisai αρχηγος,τι διαολο,εμενα γτ δε μου το βγαζε νωριτερα?οκ ευχαριστω,εσυ πια μερα εκλεισες μη τυχον μπορω να αγορασω κι εγω την ιδια μερα..
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
eisai αρχηγος,τι διαολο,εμενα γτ δε μου το βγαζε νωριτερα?οκ ευχαριστω,εσυ πια μερα εκλεισες μη τυχον μπορω να αγορασω κι εγω την ιδια μερα..
Εκλεισα στις 4 αυγ...πρωτη φορα κατεβαινω φιλ,ψιλοβαρεθηκα την ται...αντε να δουμε τι θα δουμε... :sunglasses:
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
κι εγω εκει γυρω θα ειμαι ελευθερος,στις 25 ιουλιου θα ξερω την ακριβη ημερομηνια,αν ειναι θα ταξιδεψουμε μαζι,θα σε ενημερωσω με μηνυμα.καλο βραδυ..
 

akis51

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
[size=14pt]Άιντε, άιντε, για  :grin: κατεβαίνετε, διότι έχω ξεμείνει από ούζο !!  :headbang:[/size] 
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλως τονε,και ουζο και τσιπουρο και κρασι και οτι αλλο 8ες ρε φιλε.στειλε ρε γμτ καμια διευθηνση γτ στο bianca's garden με βλεπω τελικα.θελω σπιτι οπωσδηποτε γτ για να πληρωνω ξενοδοχειο για ενα μηνα θα μου πεσει βαρυς ο πελεκυς στη ...τσεπη.χαχαχα.περιμενω νεα.καλα και φτηνα νεα.χαχαχα
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως μιας και για εισητήρια ο λόγος, να ξέρετε ότι η Emirates έχει πάντα μία καλή προσφορά την οποία χρησιμοποιώ με μόλις 1,115 Ευρώ. Αν είναι δηλαδή να πληρώσεις το απλό 700 τόσα αξίζει για 300-350 να πετάς ανθρώπινα!!!! Δεν είναι και λίγες οι ώρες. Συν όλες τις ανέσεις του BL τόσο στο Βενιζέλος όσο και στο Dubai.
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
φιλε με τις υποχρεωσεις που εχουμε και με την οικονομικη κριση που υπαρχει,ειναι οτι γλυτωσεις απο αεροπορικα και ξενοδοχεια,καλυτερα να τα τρωω με τις φιλιπινεζουλες παρα να τα δινω σε εισητηρια και ακριβα ξενοδοχεια,γνωμη μου ειναι αυτη.
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
φιλε με τις υποχρεωσεις που εχουμε και με την οικονομικη κριση που υπαρχει,ειναι οτι γλυτωσεις απο αεροπορικα και ξενοδοχεια,καλυτερα να τα τρωω με τις φιλιπινεζουλες παρα να τα δινω σε εισητηρια και ακριβα ξενοδοχεια,γνωμη μου ειναι αυτη.

Ο καθένας κάνει κουμάντο με την τσέπη του. Δεν μπορώ να διαφωνήσω. Απλά 1,115 ευρώ Business είναι πολύ οικονομικά για ένα ταξείδι τόσων ωρών. Μόνο μία φορά πήγα τουριστική και τελείωσα. Από τότε μόνο ΜΠΙΖ. για 350 γιούρα εκτιμώ ότι αξίζει τον κόπο. Συν τα μίλια .....  
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλα τα λες,αλλα και τα 350 ευροπουλα ειναι δεκα μερες στο ξενοδοχειο που εμενα περυσι,εχει να κανει ...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ρε μαγκες αντι να πηγενετε μεχρι τις φυλιππινες δεν πηγενετε καλητερα μεχρι την κυπρο που κανουν πιατσα??????????
πιο φτηνα θα σας γυρισουν........................
δεν καταλαβενω πως καποιοι ανθρωποι πηγενουν μεχρι την αλλη ακρη του κοσμου για να γαμησουν............. :2funny:
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Απο οσα διαβασες αυτο καταλαβες ρε φιλαρακο??δλδ εσενα σε ενοχλει που ο καθενας κανει τις διακοπες του οπου γουσταρει??δλδ αν πηγαιναμε στη μυκονο θα σε ικανοποιουσαμε,η μηπως σου γυρεψε κανενας δανεικα και δε στα δωσε?η σου ζητησε κανενας πληροφορια που και ποτε κανουν πιατσα οι φιλιπινεζεσ?
ρε κατι φρουτα που σου ξεπεταγοντε σα κομητες να πουλησουν μουρη ...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Απο οσα διαβασες αυτο καταλαβες ρε φιλαρακο??δλδ εσενα σε ενοχλει που ο καθενας κανει τις διακοπες του οπου γουσταρει??δλδ αν πηγαιναμε στη μυκονο θα σε ικανοποιουσαμε,η μηπως σου γυρεψε κανενας δανεικα και δε στα δωσε?η σου ζητησε κανενας πληροφορια που και ποτε κανουν πιατσα οι φιλιπινεζεσ?
ρε κατι φρουτα που σου ξεπεταγοντε σα κομητες να πουλησουν μουρη ...

εγω λεω πε κατι  :jerking: μου μαζευονται εδω μεσα.............λες και εσενα σου ειπα τιποτα............εαν γουσταρεις εσυ και διαθετεις τα λεφτα να πηγενεις στην αλλη ακρη του κοσμου για να γαμας τοτε πηγενε δεν σου ειπα εγω να μην πας...........εγω απλα γενικα αναφερθηκα........ :S
 

kabalarhs

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
εγω λεω πε κατι  :jerking: μου μαζευονται εδω μεσα.............λες και εσενα σου ειπα τιποτα............εαν γουσταρεις εσυ και διαθετεις τα λεφτα να πηγενεις στην αλλη ακρη του κοσμου για να γαμας τοτε πηγενε δεν σου ειπα εγω να μην πας...........εγω απλα γενικα αναφερθηκα........ :S
εισαι πολυ τελειωμενος με πολλα ψυχολογικα προβληματα στιβ! δεν περιγραφω αλλο παντου υπαρχουν μαλακισμενα
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
εισαι πολυ τελειωμενος με πολλα ψυχολογικα προβληματα στιβ! δεν περιγραφω αλλο παντου υπαρχουν μαλακισμενα

οκ αρμοδιε πηγενε και εσυ στην αλλη ακρη του κοσμου να γαμησεις!!!
α ρε που εχουμε μπλεξει..................
ολλα τα εχω δει αλλα αφτο...........
καλα λενε για να γαμησει ο ανθρωπος κανει τον γυρο του κοσμου 2 φορες με τα ποδια σε μια ημερα...........
εγω λεω καλητερα να μπαρκαρετε ολοι σας σε κανενα πλοιο ποντοπορο στο εξωετερικο που ειναι φουλ στους φιλιππινεζους να πηδιεστε τσαμπα και να μην εχετε και εξοδα..............που να τρεχετε τωρα μεσα στα αεροπλανα τοσες ωρες.........
 

mpoemhs,k

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
stevegr λες δεν αναφερθηκες σε μενα κι οτι μιλας γενικα.Απο τη στιγμη που εχω επισκευτει κι εγω αυτη τη χωρα και συμετεχω σε αυτο το φορουμ πιανει κι εμενα,κι επειδη δεν αφηνω αναπαντητο το χριστο τον ιδιο,θελω να σου πω οτι,οταν συμετεχεις σε οτιδηποτε μαθε να σεβεσε τις επιλογες του καθενος απο τη στιγμη που κανεις δε σε πιεζει να κανεις το ιδιο.
Αν ειχες λιγο πιο ανεβασμενο το τροπο σκεψης σου θα αντιλαμβανοσουν οτι οι πιο πολλοι απο δω δε πανε καπου αποκλειστικα για να πηδηξουν,πιο πολυ τους αρεσουν τα ταξιδια κι ετσι συνδυαζουν το τερπνον μετα του οφελιμου.Αν εσενα δε σου αρεσει αυτο που κανουμε εμεις απλα μην διαβαζεις και παρασυρεσε και περισοτερο μην σχολιαζεις,γτ γινεσε γραφικος και πιο πολυ αφηνεις τη ζηλοφθονια σου να γινετε αντιληπτη.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εγω λεω πε κατι  :jerking: μου μαζευονται εδω μεσα.............λες και εσενα σου ειπα τιποτα............εαν γουσταρεις εσυ και διαθετεις τα λεφτα να πηγενεις στην αλλη ακρη του κοσμου για να γαμας τοτε πηγενε δεν σου ειπα εγω να μην πας...........εγω απλα γενικα αναφερθηκα........ :S

Εγω προσωπικά τον μόνο :jerking: που βλέπω εδω μεσά είσαι εσύ... Και απο την άλλη τι σε νοιάζει που θα πάει ο άλλος και τι θα κανει? Τα λεφτά σου τρώνε ρε μάγκα?? Άντε κάνε μας τη χάρη και ασχολήσουν με τιποτα άλλο...
 

kabalarhs

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
οκ αρμοδιε πηγενε και εσυ στην αλλη ακρη του κοσμου να γαμησεις!!!
α ρε που εχουμε μπλεξει..................
ολλα τα εχω δει αλλα αφτο...........
καλα λενε για να γαμησει ο ανθρωπος κανει τον γυρο του κοσμου 2 φορες με τα ποδια σε μια ημερα...........
εγω λεω καλητερα να μπαρκαρετε ολοι σας σε κανενα πλοιο ποντοπορο στο εξωετερικο που ειναι φουλ στους φιλιππινεζους να πηδιεστε τσαμπα και να μην εχετε και εξοδα..............που να τρεχετε τωρα μεσα στα αεροπλανα τοσες ωρες.........
1on δεν παω καθολου φιλλιπινες γαμαω και ελλαδα
2ον σου την λεω γιατι γαμας το θρεντ χωρις λογο τι σε νοιαζει τι κανει ο αλλος μην ασχολεισαι δε μπα να γαμει και ταλιμπαν ασχολησου με τα θεματα που σε ενδιαφερουν και μην κανεις τον εξυπνο βλακα φιλικα παντα :2funny: :2funny: :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
stevegr λες δεν αναφερθηκες σε μενα κι οτι μιλας γενικα.Απο τη στιγμη που εχω επισκευτει κι εγω αυτη τη χωρα και συμετεχω σε αυτο το φορουμ πιανει κι εμενα,κι επειδη δεν αφηνω αναπαντητο το χριστο τον ιδιο,θελω να σου πω οτι,οταν συμετεχεις σε οτιδηποτε μαθε να σεβεσε τις επιλογες του καθενος απο τη στιγμη που κανεις δε σε πιεζει να κανεις το ιδιο.
Αν ειχες λιγο πιο ανεβασμενο το τροπο σκεψης σου θα αντιλαμβανοσουν οτι οι πιο πολλοι απο δω δε πανε καπου αποκλειστικα για να πηδηξουν,πιο πολυ τους αρεσουν τα ταξιδια κι ετσι συνδυαζουν το τερπνον μετα του οφελιμου.Αν εσενα δε σου αρεσει αυτο που κανουμε εμεις απλα μην διαβαζεις και παρασυρεσε και περισοτερο μην σχολιαζεις,γτ γινεσε γραφικος και πιο πολυ αφηνεις τη ζηλοφθονια σου να γινετε αντιληπτη.

ολλα τα thread εχουν γαμηθει............κανεις δεν σεβεται τις επιλογες του αλλου και το καθε thread οσο μεγαλωνει μερικοι γραφουν μαλακιες...........
παρολα αυτα εχεις δικιο πρεπει να σεβομαι τις επιλογες του αλλου και ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει.....
συγνωμη μπουρδελιαριδες συναγωνιστες,πιτσιλιστες. :rockon: :rockon: :rockon:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ανάφερα μία ανακρίβεια ως παράδειγμα για να αποφύγω τις πολλές αναφορές. Διάβασε καλύτερα τι γράφω. Τώρα αν τα Ελληνικά που έμαθες στο δημοτικό δεν σε βοηθάνε να αναγνώσεις σωστά ένα απλό κείμενο..τι να σου κάνω???? Δώσε μου τα στοιχεία του Δημοτικού που φοίτησες να στείλω ένα συγχαρητήριο τηλεγράφημα για το επίπεδο σπουδών.

Ούτε καν κατάλαβες ότι δεν πήρα τις μικρές ΤΣΑΜΠΑ έγραψα ότι δεν ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕ κάποιος για λεφτά μετά ότι έχω ανήλικη και καλά εκ των ΥΣΤΕΡΩΝ. Και αν είσαι τόσο ενημερωμένος θα ήξερες τι εστί το μέρος που αναφέρω.

Μήπως είσαι αλλοδαπός  και σε κατηγορώ αδίκως ???????

ΥΓ Για να μην συνεχίσουμε άλλο επειδή είσαι πολύ βαρετός, σου γράφω τα παρακάτω

ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΤΣΙΦΤΗΣ
ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ
ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.

ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΗ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ, ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ ΒΙΖΙΤΕΣ, ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΗΜΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ, ΧΟΝΤΡΟΣ, ΚΑΡΑΦΛΟΣ, ΜΕ ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΟ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΜΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.

Μόνο άλλαξε ομάδα γιατί σου ταιριάζει να είσαι ΓΑΥΡΟΣ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom