Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια , θα ηθελα να παω στο cebu , ξερει κανεις να δωσει πληροφοριες ???? αξιζει η εχετε καποια αλλη προταση ????
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ειναι μεγαλο νησι πολη  εξαρταται αν πας μονος η με γκρουπ ειναι τουριστικο μερος αλλα καλυτερα θα σε ενημερωνε ο κριτωνας αν εμφανιζοταν....
:rockon:παντως επειδη βαζουν και κατι βομβες οι ισλαμιστες  :headbang:τωρα τελευταια σε κεινα τα μερη
δεν πας καμια κυριακη σεβαστουπολεως :o αμπελοκηπους να χορτασει το ματι σου?  :2funny:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ρε κριτωνα πες κανα νεο απο πατριδα :rockon:
δες καταλινα λιγο να δεις κοινωνικες ομοιοτητες
θελω σχολια περι αυτου :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια , θα ηθελα να παω στο cebu , ξερει κανεις να δωσει πληροφοριες ???? αξιζει η εχετε καποια αλλη προταση ????


παντως επειδη βαζουν και κατι βομβες οι ισλαμιστες  :headbang:τωρα τελευταια σε κεινα τα μερη

στο cebu η αναλογια γυναικες ανδρες που ειδα να κυκλοφορουν στο δρομο πρεπει να ηταν 10/1.
και δν μιλαω για γυναικες της δουλειας, μιλαω για απλες καθημερινες κοπελλες που σου εκαναν καμακι στην ψυχρα!

σαν πολη το cebu ειναι αισχος. προβλημα με τους μουσουλμανους δεν υπαρχει εκει αλλα νοτιοτερα, στο συμπλεγμα νησιων mindanao. εκει δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα να παει καποιος..

στο cebu υπαρχει sex σκηνη, αλλα δεν ξερω που ειναι. ειχα μεινει μονο μια νυχτα εκει και επειδη χρειαστηκε να "φορτωσω" γυναικα για λιγες ωρες, απλα μπηκα στο πρωτο μπαρ που βρηκα μπροστα μου.

το καλυτερο ειναι, να εχεις βρει παρεα ειτε στη μανιλα, ειτε στο ανχελες ειτε στο olongapo και αντι για cebu, να πας στον παραδεισο που λεγεται bohol και ειναι αποσταση 3 ωρες με σαπιοκαραβο απο το cebu. μαλλον υπαρχει και πτηση απο μανιλα αλλα δεν ειμαι σιγουρος και βαριεμαι να ψαχνω τωρα.

 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Αύριο πετάω ξανά για Φιλιππίνες να ζήσω το απόλυτο όνειρο για 20 μέρες !!!!!!!
Κα(υ)λό καλοκαίρι σε όλους παίδες !!!!

 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Το μόνο κακό είναι ότι θα βρίσκεις μουνάρες σε κάθε γωνιά  :tits2: :pipa3: :pipa2: αλλά θα ψάχνουμε για τασάκια ξανά …..  :headbang: :headbang:
( pic από πέρσι )


 

Συνημμένα

  • HPIM1123.JPG
    HPIM1123.JPG
    117,7 KB · Εμφανίσεις: 36

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
visitor, κανονισε να σε παρει κανας υπνος αυριο και να παω μονος μου κατω.  :grin:

καλο μας ταξιδι, θα μου λειψουν οι ελεεινιδες αλλα θα κανω την καρδια μου πετρα 20 μερες εκει κατω.

αντε, σαββατο βραδυ κερναω το πρωτο μ@υνακι στο olongapo city..  :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Να σαι καλά φίλε !
Χαμός θα γίνει πάλι :knockinb: … αλλά θα μου λείψει η κυτταρίτιδα για 20 μερούλες  :headbang: :headbang:

Είπαμε η κυτταρίτιδα στην Ασία σταματαέι έξω απο τα σύνορα

Θα πάει και κάποιος άλλος αυριο phill...Του έυχομαι καλο ταξίδι και να γυρίσει γεματος απο αναμνήσεις
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
visitor, κανονισε να σε παρει κανας υπνος αυριο και να παω μονος μου κατω.  :grin:

καλο μας ταξιδι, θα μου λειψουν οι ελεεινιδες αλλα θα κανω την καρδια μου πετρα 20 μερες εκει κατω.

αντε, σαββατο βραδυ κερναω το πρωτο μ@υνακι στο olongapo city..  :rockon:

Μόνο ένα μωρέ τσιφούτη το πρώτο μας βράδυ ??????????????? πας καλά ????????  :grouphug:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Καλά να περάσετε σύντροφοι.
Θα περιμένω με ανυπομονησία τις εντυπώσεις σας.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Θα πάει και κάποιος άλλος αυριο phill...Του έυχομαι καλο ταξίδι και να γυρίσει γεματος απο αναμνήσεις

μαζι με τον visitor θα ταξιδεψω αυριο αρισταρχε.
ξερεις, εκανε το λαθος να με ακολουθησει περισυ. τωρα τον εκανα σαν τα μουτρα μου κι αυτον.  :2funny:  
παντως, οφειλω να ομολογησω πως ειχε καλες βασεις απο πριν (λατρης της ασιατικης ομορφιας κτλ) αλλα του ελειπε το practice στην πηγη.

σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου..


Μόνο ένα μωρέ τσιφούτη το πρώτο μας βράδυ ??????????????? πας καλά ????????  :grouphug:

mr gwapo πολυ φορα πηρες ακομα δεν φτασαμε..  :2funny:

Καλά να περάσετε σύντροφοι.
Θα περιμένω με ανυπομονησία τις εντυπώσεις σας.

να' σαι καλα von, ευχαριστουμε πολυ
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
μαζι με τον visitor θα ταξιδεψω αυριο αρισταρχε.
ξερεις, εκανε το λαθος να με ακολουθησει περισυ. τωρα τον εκανα σαν τα μουτρα μου κι αυτον.  :2funny:  
παντως, οφειλω να ομολογησω πως ειχε καλες βασεις απο πριν (λατρης της ασιατικης ομορφιας κτλ) αλλα του ελειπε το practice στην πηγη.

σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου..


mr gwapo πολυ φορα πηρες ακομα δεν φτασαμε..  :2funny:

να' σαι καλα von, ευχαριστουμε πολυ


Mr. Tall δεν έχεις και άδικο …. Πήρα φόρα γιατί μάλλον είμαι …. Χμμμμμ πως το λέγανε τα μουνάκια πέρσι κάτω ???? eeeeeeeeeeeeeeeexcited!!!!!!!!!

 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Πρώτη φορά χαιρόμαι τόσο που πηγαίνουν ταξιδι μέλη..Ισως επειδη πλησιάζουν οι μέρες μου...Βιζιτορ να ακούς τον παλιό!

Τι να πω  ρε παιδία μαζί με εσάς θα φύγει και το μυαλό μου..

Καληνύχτα ...
   
      κσι πείτε τον πιλότο να μην τρέχει             :2funny:

 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εισιτηρια για μανιλα ποσο εχουν :think:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εισιτηρια για μανιλα ποσο εχουν :think:

εμεις με qatar πληρωσαμε 640€. η gulf εχει ακομα με 540 €.

απο σεπτεμβρη αρχιζουν οι προσφορες. πχ, singapoore airlines 550€ round trip! απιστευτη τιμη!

Τι να πω  ρε παιδία μαζί με εσάς θα φύγει και το μυαλό μου..

..και οταν με το καλο πας κατω, δεν θα γυρισει ποτε πισω! καρατσεκαρισμενο!
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Πρώτη φορά χαιρόμαι τόσο που πηγαίνουν ταξιδι μέλη..Ισως επειδη πλησιάζουν οι μέρες μου...Βιζιτορ να ακούς τον παλιό!

Τι να πω  ρε παιδία μαζί με εσάς θα φύγει και το μυαλό μου..

Καληνύχτα ...
   
      κσι πείτε τον πιλότο να μην τρέχει             :2funny:

Τον παλιό τον άκουγα πέρσι αλλά τελικά τα πάω καλύτερα εγώ με τις φιλιππινέζες …. Ο ρόκος είναι Thai – expert ….πλέον έχω τον τίτλο του …. “Mr. Gwapo” !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom