Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η Σάσα είναι vfm εκτός μαγαζιού...

Μη με ζαλισετε για τηλέφωνο κλπ
Οποιος το έχει ας την πάρει
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
της τελειωσαν τα λεφτα στη μυκονο και στη ροδο;
στην λαρισσα ηταν το φροκαλο.ετρωγε τα γκαφρα ενος τυρογαλου!!μαλλων τελειωσε το τυρι και επεστρεψε στα πατρια εδαφη του φηβερ!!! :orchestra:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Έχω ένα τηλέφωνό της εδώ και τουλάχιστον 10 χρόνια, δεν το χρησιμοποίησα ποτέ...΄
Πάντως θα είναι σίγουρα 50+
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μου λέει η Σασα : δε μπορω το μπουρου μπουρου με τον πελάτη.  Προτιμώ να γαμηθω κατευθείαν.
Ψάχνει να φύγει να δουλέψει αλλού. Σκέτο σεξ.

Εγω ρε παιδιά δεν ηξερα ποσο πληρώνουν για να πηδήξουν στο μαγαζί
100 ευρώ;;;;
Και αν χύσει ο άλλος στο πεντάλεπτο (έμαθα οτι γίνεται συχνά) , τέλος και άντε γεια??!!??!!

Πριν 2 βδομάδες πήγα με μια παλιά μου φίλη που τα τελευταία χρόνια είναι city tour...

Καθόμασταν δίπλα στα πριβέ .
Τοτε μας είπε μια κοπέλα για την ταρίφα , τους χρόνους , και τα τραγελαφικά να χύνει ο άλλος αμέσως.

Εβλεπε η φιλη μου την κινηση στα πριβέ και απόρησε: " εμάς μας λένε ακριβές με 150-200 την ώρα σε καθαρό χώρο και κρεβάτι?????? "

Πραγματικά δε μπορώ να καταλαβω πως ευχαριστιεστε μερικοί να πηδατε υπό αυτές τις συνθήκες...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Μου λέει η Σασα : δε μπορω το μπουρου μπουρου με τον πελάτη.  Προτιμώ να γαμηθω κατευθείαν.
Ψάχνει να φύγει να δουλέψει αλλού. Σκέτο σεξ.

Εγω ρε παιδιά δεν ηξερα ποσο πληρώνουν για να πηδήξουν στο μαγαζί
100 ευρώ;;;;
Και αν χύσει ο άλλος στο πεντάλεπτο (έμαθα οτι γίνεται συχνά) , τέλος και άντε γεια??!!??!!

Πριν 2 βδομάδες πήγα με μια παλιά μου φίλη που τα τελευταία χρόνια είναι city tour...

Καθόμασταν δίπλα στα πριβέ .
Τοτε μας είπε μια κοπέλα για την ταρίφα , τους χρόνους , και τα τραγελαφικά να χύνει ο άλλος αμέσως.

Εβλεπε η φιλη μου την κινηση στα πριβέ και απόρησε: " εμάς μας λένε ακριβές με 150-200 την ώρα σε καθαρό χώρο και κρεβάτι?????? "

Πραγματικά δε μπορώ να καταλαβω πως ευχαριστιεστε μερικοί να πηδατε υπό αυτές τις συνθήκες...
και με 50αρικο γινεται...και καθεται μεχρι να τελειωσεις...μπορει να πιασεις και μισαωρο!!
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
50 ευρω ειναι η πιπα καλε μου φιλε... :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: ποση ωρα μπορεις να κρατηθεις οταν μια γκομενα σου παιρνει πιπα;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
50 ευρω ειναι η πιπα καλε μου φιλε... :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: ποση ωρα μπορεις να κρατηθεις οταν μια γκομενα σου παιρνει πιπα;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
50 ειναι και το γαμησιιιιι απλα εξαρταται την γκομενα...ακουμε που σου λεω...θελει τροπο οχι κοπο...καποιος γνωστος σου με 50αρικο ητανε 40λεπτακια μεσαααααα....
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
50 ειναι και το γαμησιιιιι απλα εξαρταται την γκομενα...ακουμε που σου λεω...θελει τροπο οχι κοπο...καποιος γνωστος σου με 50αρικο ητανε 40λεπτακια μεσαααααα....
το γνωριζω αυτο που λες.....και ξερω και για ποιον μιλας.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
χαααααααααα....τελικα δεν ητανε αυτος που νομιζειιιις...χαααααα....το εκανε και ο αλλος ο κολητουλης του!!
εγω δεν ξερω τιποτα....δεν ειδα τιποτα...δεν γνωριζω δεν απαντω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538
Υπαρχουν και χειροτερα ρε...
Εδω ο αλλος εχασε πορτοφολια,καρτες κλπ. στο πριβε...

:S :S :S :S :S :S :S

Καλησπερα και απο μενα..
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
αντε....να μην αρχισουμε το διαδικτυακο ξεκατινιασμα.....αυριο το απογευμα κερνας καφε :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538
Περιττο να σου πω οτι μολις το γραψες αυτο....ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕ!!!!!!!
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Παίδες τι κάνετε...πως παε騴΄΄ θελω να βρω τη μακρινα....σπιτι ερχεται..τι να κανω αλανια..βοηθηστε με...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
META TH XΘEΣINH MOY ΔHMOΣIEYΣH ΔEXTHKA ENA MHNYMA AΠO ENA ΠAΛIO ΠOΛYΓPAΦOTATO ( ΣE OΛA TA thread THΣ ΠOΛHΣ) MEΛOΣ ΠOY MOY EIΠE ME ΠAPPHΣIA OTI KAPΦΩΘHKA ΓIA TO ΠOIOΣ EIMAI...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ΘA AΠANTHΣΩ ΔHMOΣIΩΣ XΩPIΣ NA ANAΦEPΩ TO ONOMA TOY ΦYΣIKA. KAI ΘA TO KANΩ ΔHMOΣIΩΣ ΓIA NA MHN EXEI KAI KANENAΣ AΛΛOΣ THN IΔIA HΛIΘIA ENTYΠΩΣH ΓIA MENA.

ΛOIΠON...
ANΘPAKEΣ O ΘHΣAYPOΣ
ΔEN EIMAI EKEINOΣ O ΩPIMOΣ ΠOY ΠEPIΦEPEI AΠO MAΓAZI ΣE MAΓAZI MIA MIΛΦAPA ΞANΘIA BIZITA KAI THN ΠPOMOTAPEI. OΠOTE ΘA ΣOY ΣTEPHΣΩ TH XAPA OTI AΠOKAΛYΨEΣ ENA MEΛOΣ/NTABA

EXΩ ΔHΛΩΣEI ΔHMOΣIΩΣ THN KATAΣTAΣH MOY OΠOTE ΞEXΩPIZΩ...

OMΩΣ PE ΦIΛE TOΣO KAIPO ANTAΛΛAΣΣOYME AΠOΨEIΣ ΠΛHPOΦOPIEΣ KAI ΓNΩMEΣ KAI ΠIΣTEΨEΣ OTI EIMAI KAΠOIOΣ NTEKEK NTABATZHΣ ????!!!!!????

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom