Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
χτες το βραδυ ειχα τα γενεθλια μου.....μπηκαμε στο κλαμπ των σαρανταρηδων :grin: :grin: :grin: :grin: ετσι λοιπον εγω ο μπουξ ο αζαζελ και ο ακατανομαστος :grin: :grin: :grin: :grin: βρεθηκαμε φηβερ.....παρκινγκ ευκολο....μπαινουμε στο μαγαζι....μαρια αλεξανδρου εκανε γκεστ....15 ευρω εισοδος με ποτο....πληρωνουμε το παρααβολο και μπαινουμε μεσα.....αρκετος κοσμος....πηγαμε κατα τις 1.30 .....καθομαστε στους καναπεδες...παω στο μπαρ.....να χαιρετισω την ρουλα.....οι συμπαθειες δεν κρυβονται.. :P :P :P :P ερχονται τα ποτα....καθαρα...με τα παρελκομενα...δυνατη μουσικη ελληνικα ξενα.....κλασικα ο τυπος με το μικροφωνο...χορευτικα σωου....καλα ηταν.....γυρω στις 2.30 βγηκε η μαρια να πει τα τραγουδια της...φωνη μετρια κορμι δυνατο....και ξεκινα νε ενα λεσβιακο σωου με την λιλιανα χιωτη.......για μας τους παλιους η λενα που δουλευε παλια στο σολ.....πολυ δυνατο σωου 69 γλυψηματα αλληλοκαρφωμα με δονητες...τα κοριτσια απλα το εχου..10 ΜΕ ΤΟΝΟ.....λογω υποχρεωσεων την κοπανησα λιγο αργοτερα...μετα θα ειχε σωου με τον ανταμ..... ενημερωτικα κανει πριβε η μαρια.....το ροστερ του μαγαζιου ιδιο......περασα καλα περαμε ολοι καλα...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.672
Πόντοι
10.326
Βραδυνή επίσκεψη μαζί με travestolagno
Azazel k ο Ρειβης( :2funny:) Είσαι ωραίος τυπας και σε θέλουμε κοντά μας στα Γούστα που έρχονται! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Είσοδος 15€! :grin: λόγω Μαρίας Αλεξάνδρου! :orchestra:

Κόσμος σε όλους τους καναπέδες και το μπαρ ψιλογεματο! Το δωράκι έπεσε στην αγορά μάλλον! :grin:
Άψογο σερβίς στο αψε Σβήσε! :rockon: και καθαρά ποτά . Στο μπαρ δούλευε ή Αννιτα ή ρωσσοποντια με τις! :tits: ή Ρουλα τσουβαλιαρικο μωρό ! :grin: ή Χριστίνα ή Ουκρανίδα... :smitten: και ένα ξανθό εκφυλο μιλφ! :wanker:
Μου ήρθε μόνο ή λιζα από την Χαρίλαου όπως μου είπε. Μαυρομαλα με ωραία  :boobies: και ΚΩΛΑΡΑ που μου αρέσουν κάτι τετοια! :kissass2: Φορούσε ένα ολόσωμο μαύρο διχτυωτο ... :kneel: και οι ρώγες ήταν απέξω! :grin:  την λέω αρειανού είσαι? :2funny:
-Όχι καλέ ΠΑΟΚ τσου είμαι και οι παίχτες του ΠΑΟΚ με ξέρουν πολύ καλά! :rockon:
- Α! Κατάλαβα μωρό μου της λέω... :2on1:
Τα είπαμε λιγάκι και έβλεπε ότι δεν ήθελα ακόμα να κερασω. Μου λέει δεν θα σε αφήσω ετσι ,θα σου ξαναρθω! Τελικά δεν ήρθε... :birdman:

Είχε καμία 10 άρια γκομενες μαζί με τις παλιές καραβανες!  :grin: Τπτ το ιδιαίτερο! :headbang:
Ανέβηκε στο σόου μια πορνοστάρ και καλά από την Ολλανδία! :sunglasses: δεν ήξερε να χορεύει και λέγαμε με τον άζα ,αν αυτή είναι από την Ολλανδία εμείς είμαστε από το Μπαγκλαντές. :2funny: :2funny: Νομίζαμε πως θα σπάσει κάνα σβέρκο ετσι όπως χόρευε! :grin:
Ανέβηκε και ή γνωστή ελληνίδα πορνοστάρ Μαρία! :o το μωρό ήταν πίτα Ναουμε! :grin:
Είπε 3 τραγούδια και καλά! :orchestra: και μετά ξεκίνησε το sex show με την βοήθεια μιας άλλης κοπέλας! :grin:
Έντονα γλωσσοφιλα ,παιχνίδι με τον δονητη και εναλλαξ γλειφομουνια που φαίνονταν σε όλες τις κινήσεις τους,ότι εκείνη την ώρα αυτοσχέδιαζαν! :s&m_1: Καλό κορμί το Μαρακι παντως! :boobies:... :kissass2:

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
χτες το βραδυ ειχα τα γενεθλια μου.....μπηκαμε στο κλαμπ των σαρανταρηδων :grin: :grin: :grin: :grin: ετσι λοιπον εγω ο μπουξ ο αζαζελ και ο ακατανομαστος :grin: :grin: :grin: :grin: βρεθηκαμε φηβερ.....παρκινγκ ευκολο....μπαινουμε στο μαγαζι....μαρια αλεξανδρου εκανε γκεστ....15 ευρω εισοδος με ποτο....πληρωνουμε το παρααβολο και μπαινουμε μεσα.....αρκετος κοσμος....πηγαμε κατα τις 1.30 .....καθομαστε στους καναπεδες...παω στο μπαρ.....να χαιρετισω την ρουλα.....οι συμπαθειες δεν κρυβονται.. :P :P :P :P ερχονται τα ποτα....καθαρα...με τα παρελκομενα...δυνατη μουσικη ελληνικα ξενα.....κλασικα ο τυπος με το μικροφωνο...χορευτικα σωου....καλα ηταν.....γυρω στις 2.30 βγηκε η μαρια να πει τα τραγουδια της...φωνη μετρια κορμι δυνατο....και ξεκινα νε ενα λεσβιακο σωου με την λιλιανα χιωτη.......για μας τους παλιους η λενα που δουλευε παλια στο σολ.....πολυ δυνατο σωου 69 γλυψηματα αλληλοκαρφωμα με δονητες...τα κοριτσια απλα το εχου..10 ΜΕ ΤΟΝΟ.....λογω υποχρεωσεων την κοπανησα λιγο αργοτερα...μετα θα ειχε σωου με τον ανταμ..... ενημερωτικα κανει πριβε η μαρια.....το ροστερ του μαγαζιου ιδιο......περασα καλα περαμε ολοι καλα...
prive κανει...αλλα τι ειδους;
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ο τυπος με το μικροφωνο ειπε οτι η μαρια κανει πριβε....οποιος παει στο μαγαζι ας ρωτησει τι και πως....αν θα εμενα περισοτερο ισως εκανα κατι...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
ο τυπος με το μικροφωνο ειπε οτι η μαρια κανει πριβε....οποιος παει στο μαγαζι ας ρωτησει τι και πως....αν θα εμενα περισοτερο ισως εκανα κατι...
για γαμησι δεν την κοβω...μπορει να κανει κανενα χορο πριβε και να ζηταει κανενα 30-40αρι!!
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
για γαμησι δεν την κοβω...μπορει να κανει κανενα χορο πριβε και να ζηταει κανενα 30-40αρι!!
δεν εχω αποψη εφοσον δεν γνωριζω....αν καποιος συναθλητης ηταν χτες στο μαγαζι και ρωτησε η πηρε πριβε ας ενημερωσει... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.114
Πόντοι
34.538
Μισες δουλειες κανετε...
Τι πορνορεπορταζ ειναι αυτο χωρις το πιο σημαντικο??

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.114
Πόντοι
34.538
Ποια ειναι τα καλα?
Αυτα που μολις περιεγραψες??

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ SHOW ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ SHOW ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?
μπατσολες πορνοσταρ της παλιας σχολης με 0,0000017 ταινιες στο ενεργητικο τους!
χοντρες και σπασαρχιδες γκομενες που κανουνε τους ζογκλερ και ζητιανευουνε ποτο!
φετος θα δινουνε το μικροφωνο και στους θαμωνες γιατι αυτος που γυρναει και σπαει μπαλες κουραστηκε!
και για πρωτη φορα η μ.λια δε θα παρει τιποτα βγαινοντας στην σκηνη!θα ειναι νηφαλια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom