Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ασε μας ρε φίλε κυριακάτικα που βγαζει και καύλα, ιδίως στις ταινίες το "κοκκαλο".
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Ασε μας ρε φίλε κυριακάτικα που βγαζει και καύλα, ιδίως στις ταινίες το "κοκκαλο".
μαζι σου χαουσ!!την εχω δοκιμασει prive φασει και ειναι εντελωσ ξενερωτη γκομενα!!!ποιο ξενερωτη πεθενεισ!!!
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Κανει και prive το δίδυμο Αλεξάνδρου-Γατάκι...?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πηγα χθες στο μαγαζι. Παρασυρθηκα απο καποια θετικα σχολια, ειπα να δω και την Αλεξανδρου και πηγα. Μεσα η απολυτη παρακμη. Φυσικα καμια Αλεξανδρου δεν υπηρχε εκει. Μετρησα 6-7 γυναικες και 5-6 πελατες. Απο εμφανιση, οι γυναικες ηταν απλα τραγικες. Χοντρες, ασχημες, η ΛΙΑ (ημαρτον) και οι 3 μαυρουλες. Η μια χοντρο, και οι 2 κορμαρες με φατσες οφορικουε

ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ καποιος απο το μαγαζι, φιλικα καποιες προτασεις.

Δε μπορει το νο.1 τετοιου ειδους μαγαζι να εχει αυτες τις γκομενες. Δεν εχετε κοσμο γιατι οι γυναικες δεν τραβανε κανεναν. Που ειναι οι εποχες με Καρινα, Αλεξανδρα, Νικολ, και τα αλλα σουπερ ρουμανακια

Επισης, ερχεται η χοντρο μαυρη, με κατι σπυρια σαν βουζουνια στη μαπα, και θελει να τριβει τα μαγουλα της στα δικα μου. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να κανω σκηνη, πρεπει να τις δασκαλεψετε οτι οταν καποιος δεν κανει κινηση να της βαλει χερι, να την πιασει, σημαινει οτι δε γουσταρει και μην με καβαλαει μπας και με ψησει

και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, αυτη η Λια. Καταλαβαινω οτι καποιοι για καποιον ακατανοητο λογο μπορει να γουσταρουν και να την κερναν. Αλλα οταν τις μιλας τυπικα, δεν την αγγιζεις και τις δειχνεις οτι δε θες την παρεα της, και ερχεται 2 και 3 φορες την ιδια βραδια πανω σου, και σου λεει να βγειτε και εξω να την πηδηξεις σε γλυφει , ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ καθε φορα για να βρω δικαιολογιες να τη διωξω. ΠΕΙΤΕ ΤΗΣ να μην ερχεται και πιεζει γιατι θα πρεπει να της πω εξαφανισου και μη με πλησιαζεις.

αυτα, εντελως φιλικα
 

ae824210

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
138
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
1
Πηγα χθες στο μαγαζι. Παρασυρθηκα απο καποια θετικα σχολια, ειπα να δω και την Αλεξανδρου και πηγα. Μεσα η απολυτη παρακμη. Φυσικα καμια Αλεξανδρου δεν υπηρχε εκει. Μετρησα 6-7 γυναικες και 5-6 πελατες. Απο εμφανιση, οι γυναικες ηταν απλα τραγικες. Χοντρες, ασχημες, η ΛΙΑ (ημαρτον) και οι 3 μαυρουλες. Η μια χοντρο, και οι 2 κορμαρες με φατσες οφορικουε

ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ καποιος απο το μαγαζι, φιλικα καποιες προτασεις.

Δε μπορει το νο.1 τετοιου ειδους μαγαζι να εχει αυτες τις γκομενες. Δεν εχετε κοσμο γιατι οι γυναικες δεν τραβανε κανεναν. Που ειναι οι εποχες με Καρινα, Αλεξανδρα, Νικολ, και τα αλλα σουπερ ρουμανακια

Επισης, ερχεται η χοντρο μαυρη, με κατι σπυρια σαν βουζουνια στη μαπα, και θελει να τριβει τα μαγουλα της στα δικα μου. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να κανω σκηνη, πρεπει να τις δασκαλεψετε οτι οταν καποιος δεν κανει κινηση να της βαλει χερι, να την πιασει, σημαινει οτι δε γουσταρει και μην με καβαλαει μπας και με ψησει

και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, αυτη η Λια. Καταλαβαινω οτι καποιοι για καποιον ακατανοητο λογο μπορει να γουσταρουν και να την κερναν. Αλλα οταν τις μιλας τυπικα, δεν την αγγιζεις και τις δειχνεις οτι δε θες την παρεα της, και ερχεται 2 και 3 φορες την ιδια βραδια πανω σου, και σου λεει να βγειτε και εξω να την πηδηξεις σε γλυφει , ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ καθε φορα για να βρω δικαιολογιες να τη διωξω. ΠΕΙΤΕ ΤΗΣ να μην ερχεται και πιεζει γιατι θα πρεπει να της πω εξαφανισου και μη με πλησιαζεις.

αυτα, εντελως φιλικα

προσυπογράφω !!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αυτα ισχυουν τα τελευταια 1-2 χρονια , ποιος τα διαβαζει πλεον κανεις , αφου μαλλον για καποιο ανεξηγητο λογο δεν κλεινει και δουλευουν για οτι αρπαξει ο κολος τους
νουμερο ενα μαγαζι ?????
νουμερο ενα μαγαζι στη θεσσαλονικη απλα ειναι.......
ΤΟ ΚΑΝΕΝΑ
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
5
Like
9.086
Πόντοι
2.586
Ρε παληκαρια εγω ανεβηκα την Προηγουμεη βδομαδα Σαλονικα ...ειπα να πιω ενα ποτο ...και οπως μπηκα βγηκα ...αχ που εισαι Καρινακι με τα ωραια σου
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Πηγα χθες στο μαγαζι. Παρασυρθηκα απο καποια θετικα σχολια, ειπα να δω και την Αλεξανδρου και πηγα. Μεσα η απολυτη παρακμη. Φυσικα καμια Αλεξανδρου δεν υπηρχε εκει. Μετρησα 6-7 γυναικες και 5-6 πελατες. Απο εμφανιση, οι γυναικες ηταν απλα τραγικες. Χοντρες, ασχημες, η ΛΙΑ (ημαρτον) και οι 3 μαυρουλες. Η μια χοντρο, και οι 2 κορμαρες με φατσες οφορικουε

ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ καποιος απο το μαγαζι, φιλικα καποιες προτασεις.

Δε μπορει το νο.1 τετοιου ειδους μαγαζι να εχει αυτες τις γκομενες. Δεν εχετε κοσμο γιατι οι γυναικες δεν τραβανε κανεναν. Που ειναι οι εποχες με Καρινα, Αλεξανδρα, Νικολ, και τα αλλα σουπερ ρουμανακια

Επισης, ερχεται η χοντρο μαυρη, με κατι σπυρια σαν βουζουνια στη μαπα, και θελει να τριβει τα μαγουλα της στα δικα μου. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να κανω σκηνη, πρεπει να τις δασκαλεψετε οτι οταν καποιος δεν κανει κινηση να της βαλει χερι, να την πιασει, σημαινει οτι δε γουσταρει και μην με καβαλαει μπας και με ψησει

και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, αυτη η Λια. Καταλαβαινω οτι καποιοι για καποιον ακατανοητο λογο μπορει να γουσταρουν και να την κερναν. Αλλα οταν τις μιλας τυπικα, δεν την αγγιζεις και τις δειχνεις οτι δε θες την παρεα της, και ερχεται 2 και 3 φορες την ιδια βραδια πανω σου, και σου λεει να βγειτε και εξω να την πηδηξεις σε γλυφει , ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ καθε φορα για να βρω δικαιολογιες να τη διωξω. ΠΕΙΤΕ ΤΗΣ να μην ερχεται και πιεζει γιατι θα πρεπει να της πω εξαφανισου και μη με πλησιαζεις.

αυτα, εντελως φιλικα
+10000000
Βάλε και Σάσα, Χριστίνα στις καλές εποχές και πρόσθεσε Νο1 ελλείψει άλλου
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Που εισαι ρε Πεπη με τις βυζαρες σου...  :tits2:
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Μας εφαγε η κριση!!!Ολα τα stipclubs γεμισανε τυρανοσαυρους.... :headbang:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
δεν υπαρχουν.....
η μονη λυση για τους κυνηγους ειναι  , μαζεμα καβαντζα και επιδρομες σε αυστρια γερμανια για FKK η ακομα καλητερα καλη καβαντζα και ενα μηνα η οσο θελει ο καθενας σε πορνοτουριστικο μερος και μετα επιστροφη , προσευχη νηστεια και μοναχικη ζωη
γιατι απο ερωτισμο η πολη.....ΠΕΝΘΕΙ
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δεν εχει και φθηνά εισιτήρια για Βερολίνο... Θες ενα 100ρικο πήγαινε-έλα, κανα 30ρικο εκει, συν 70 είσοδο στο FKK, σύνολο 200 δηλαδή, συν τουλαχιστον 60€ το κάθε πήδημα... Οποτε δεν γλιτώνεις με λιγότερα απο 400€ (θα πας Βερολίνο και δεν θα ρίξεις τρία-τέσσερα μανίκια τουλαχιστον)...;
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Δεν εχει και φθηνά εισιτήρια για Βερολίνο... Θες ενα 100ρικο πήγαινε-έλα, κανα 30ρικο εκει, συν 70 είσοδο στο FKK, σύνολο 200 δηλαδή, συν τουλαχιστον 60€ το κάθε πήδημα... Οποτε δεν γλιτώνεις με λιγότερα απο 400€ (θα πας Βερολίνο και δεν θα ρίξεις τρία-τέσσερα μανίκια τουλαχιστον)...;
Φρανκφούρτη βολεύει περισότερο...
Πάει η Ryan και το μαγαζί είναι μέσα στη πόλη !
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Καλό μαγαζί...?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Αν πάει κανείς σας τελικά Γερμανία ας περάσει κ από εδώ να μας πει τι παίζει..
Με 150 ευρώ,παίρνει μέρος στην παρτούζα,τρώει στον μπουφέ και οι 3 κοπέλες είναι και πορνοστάρ(άγνωστες τελείως βέβαια.)

Υ.Γ Προσοχή στα διακριτικά "AO",που σημαίνει "Alles Ohne"
Όλα Χωρίς!  :priest:
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom