Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μετά από αυτό το τηλεφώνημα, επέστρεψα στην καφετέρια. Με τη σκέψη ότι η τσατσά θα μπορούσε να ήταν μόνη της και να ήθελε να με ξεφορτωθεί, αισθάνθηκα ένα σφίξιμο στην καρδιά.
Στις 22:05 το διαλύσαμε και πήρα το 622 από το Λαϊκό, για να επιστρέψω. Κατέβηκα στον Ευαγγελισμό και πήρα το μετρό για Μοναστηράκι (θα με έπαιρνε ο πατέρας μου από Άγιο Νικόλαο). Στο Μοναστηράκι δυο α-καπέλο με ρώτησαν κάτι σχετικά με τον ΗΣΑΠ. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

Α-ΚΑΠΕΛΟ 1: Συγνώμη ξέρετε από πού πάνε για Πειραιά;
ΤΑΚΜΑΝ: Ακολουθήστε με και θα σας δείξω.
Α-ΚΑΠΕΛΟ 1, 2: (μορφασμός Γύπα).

Μετά από λίγο:

ΤΑΚΜΑΝ: Από αυτή τη σκάλα θα πάτε για Πειραιά.
Α-ΚΑΠΕΛΟ 1, 2: (με ακολουθούσαν λες και ήταν κουφές).
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ πάω προς Κηφισιά, από εκεί πάνε προς Πειραιά.
Α-ΚΑΠΕΛΟ 1, 2: (ανεστραμμένος μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Εσείς προς Πειραιά ή προς Κηφισιά πηγαίνετε;
Α-ΚΑΠΕΛΟ 1, 2: (μορφασμός του Γύπα του Χρίστου).
ΤΑΚΜΑΝ: Είναι γεγονός ότι, αν δε χαθείς σε μια πόλη, δε μαθαίνεις. Άστα να πάνε στο διάολο.
Α-ΚΑΠΕΛΟ 1, 2: (μορφασμός του Γύπα Big Bubble).

Τελικά οι α-καπέλο μπήκαν στο ίδιο τρένο με εμένα και κατέβηκαν Αττική. Διαρκώς γέλαγα σαν κορνούτος.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
τακμαν αμαξι δεν εχεις???
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Μετά από αυτό το τηλεφώνημα, επέστρεψα στην καφετέρια. Με τη σκέψη ότι η τσατσά θα μπορούσε να ήταν μόνη της και να ήθελε να με ξεφορτωθεί, αισθάνθηκα ένα σφίξιμο στην καρδιά.

Φιλε μονη της ηταν οπως τα λες και ηθελε να σε στειλει , τα εχει παρει που δεν της αρεσε η τσαντα .
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Φιλε μονη της ηταν οπως τα λες και ηθελε να σε στειλει , τα εχει παρει που δεν της αρεσε η τσαντα .
μεγαλη καριολα η αρκουδιτσα >:( >:( τι λες τυπε παμε να καθαρεισουμε για χαρη του τακαρου??
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
μεγαλη καριολα η αρκουδιτσα >:( >:( τι λες τυπε παμε να καθαρεισουμε για χαρη του τακαρου??
Θα στεναχωρηθεί πολύ ο Δημητράκης...Έχουν πάει κατά καιρούς άτομα από δω στην αρκουδίτσα και το χουν δηλώσει ανοιχτά..Η τύπισσα ξέρει τι παίζει!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
μεγαλη καριολα η αρκουδιτσα >:( >:( τι λες τυπε παμε να καθαρεισουμε για χαρη του τακαρου??


Η ξεφτιλισμένη  >:( , πηγε ο αλλος και μαζευε χρημα για να της κανει δωρο και η αλλη του το γυρισε πισω και κανει τωρα το παγωνι οτι εχει κοσμο για να μην του μιλησει στο τηλ ...

πρεπει να κανονιστει ντου στο μπουρδελο που δουλευει ή τουλαχιστον να γινει μποϊκοτάζ σε αυτο το μαγαζι για να μαθει να φέρεται η σκατοψυχη   ..

Λες να οργανωθουμε ?
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Δε θέλω να της πείτε τίποτα, αλλά για το μποϊκοτάζ συμφωνώ. Θα της κάνει καλό να γυρίσει μερικές μέρες σπίτι χωρίς μεροκάματο, για να μάθει να φέρεται.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Μην πάρει το ΕΚΑΣ ανησυχώ και γράψει στο μουνι  της το μποϊκοτάζ
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αύριο το πρωί θα την πάρω τηλέφωνο και θα αναρτήσω το μαγαζί που δουλεύει στην ημερήσια ενημέρωση για τα στούντιο, ώστε να μην πατήσει κανείς.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
πρεπει να ανοιχθει θεμα για το μποϊκοτάζ , να γνωρίζουν και οι υπόλοιποι τι παμε να κανουμε , μονο ενωμενοι θα εχουμε αποτελεσμα  
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Αύριο το πρωί θα την πάρω τηλέφωνο και θα αναρτήσω το μαγαζί που δουλεύει στην ημερήσια ενημέρωση για τα στούντιο, ώστε να μην πατήσει κανείς.

Ειναι μια καλη αρχη ..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Μου έχει πει ότι και μετά το ΕΚΑΣ θα δουλεύει 3 φορές τη βδομάδα.

Ειναι και απληστη .... τι να περιμενεις με τετοια ψυχη που εχει , και το τζοκερ να της πεσει αυτη θα συνεχισει να δουλευει
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ειναι μια καλη αρχη ..
Θα ανοίξουμε αύριο ένα θέμα με τίτλο "Μποϊκοτάζ στην αρκουδίτσα". Εγώ μέχρι τις 19 Ιουνίου, θα την παίρνω τηλέφωνο κάθε μέρα κατά τις 11:30 στο στούντιο, θα της λεω ότι μαλακίες μου έρθουν στο κεφάλι και αμέσως θα δημοσιεύω το στούντιο, που θα εργάζεται για να μην πατήσει κανείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom