Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Θα ανοίξουμε αύριο ένα θέμα με τίτλο "Μποϊκοτάζ στην αρκουδίτσα". Εγώ μέχρι τις 19 Ιουνίου, θα την παίρνω τηλέφωνο κάθε μέρα κατά τις 11:30 στο στούντιο, θα της λεω ότι μαλακίες μου έρθουν στο κεφάλι και αμέσως θα δημοσιεύω το στούντιο, που θα εργάζεται για να μην πατήσει κανείς.
ετσι τακμαν ειμαστε μαζι σου
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 04/06/2013 έφτασα σπίτι κατά τις 23:00. Εξήγησα στον πατέρα μου ότι δεν μπορώ να έρθω Εύβοια, επειδή έχω κανονίσει έξοδο, και έτσι συμφωνήσαμε να μείνω μόνος μου στην Αθήνα Τετάρτη με Παρασκευή. Στις 23:15 έφαγα βραδινό και μετά το τελευταίο επεισόδιο των Ράδιο Αρβύλα, έπεσα για ύπνο.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Η Ματίνα δέχτηκε με χαρά το δώρο μου και ήταν πολύ στοργική μαζί μου. Την Τρίτη το πρωί θα κάτσω στο μαγαζί της για παρέα, θα της μιλήσω για την ανάγκη μου για συντροφικότητα και αν φερθεί εντάξει και μου δώσει το σταθερό της, στη σχέση μου με την αρκούδα θα μπει οριστική ταφόπλακα (θα τα χαλάσουμε έπειτα από καυγά).
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στις 04/06/2013 έφτασα σπίτι κατά τις 23:00. Εξήγησα στον πατέρα μου ότι δεν μπορώ να έρθω Εύβοια, επειδή έχω κανονίσει έξοδο, και έτσι συμφωνήσαμε να μείνω μόνος μου στην Αθήνα Τετάρτη με Παρασκευή. Στις 23:15 έφαγα βραδινό και μετά το τελευταίο επεισόδιο των Ράδιο Αρβύλα, έπεσα για ύπνο.
σε αφησαν οι γονεις σου να μεινεις μονος σπιτι σου;
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σήμερα η αρκούδα δούλευε στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36Α. Θα βάλω σε όλα 10, αλλά στη συμπεριφορά τσατσάς θα βάλω 1. Ούτε οι νταβατζήδες ούτε οι τσατσάδες έχουν εξουσία, αλλά ΕΜΕΙΣ (ο λαός).
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Η Ματίνα δέχτηκε με χαρά το δώρο μου και ήταν πολύ στοργική μαζί μου. Την Τρίτη το πρωί θα κάτσω στο μαγαζί της για παρέα, θα της μιλήσω για την ανάγκη μου για συντροφικότητα και αν φερθεί εντάξει και μου δώσει το σταθερό της, στη σχέση μου με την αρκούδα θα μπει οριστική ταφόπλακα (θα τα χαλάσουμε έπειτα από καυγά).

Αυτο της αξιζει ετσι οπως σου φέρεται.

Ειμαι περιεργος να δω τι θα πει στον καυγα , θα βγαλει χολη να ξερεις ... να εισαι προετοιμασμενος να ακουσεις πολλα..Κοιτα μην λυγισεις σε παρουν τα κλαμματα και σε τουμπαρει η αρκουδα γιατι την κατσαμε την βαρκα
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σε λίγο που θα βγω για ψώνια, θα πάρω τηλέφωνο την αρκούδα και θα της εκφράσω ανοιχτά τα παραπονά μου. Χθες στο στούντιο, όταν της είπα να καθίσουμε δίπλα-δίπλα, μου είπε "Βρε τι έπαθα μαζί σου". Της θώπευα τα rings και έκανε σα να με σιχαινόταν. Με ρώτησε κοροϊδευτικά "Τι καιρό έχει στην Αγγλία". Πήγα να της φιλήσω το χέρι και μου είπε γελώντας "Θα χύσεις τώρα;". Μου έλεγε ότι είμαι καταπιεστικός, πολυλογάς και ότι πρέπει να μάθω να αγαπάω χωρίς ανταλλάγματα. Αλήθεια αυτή έχει κάνει ποτέ αυτοκριτική στη ζωή της; Παιδιά όσοι την ξέρετε φατσικά, μην περνάτε στο δωμάτιο, ακόμα και αν έχει τις ωραιότερες κοπέλες. Αυτή η γυναίκα στερειται ήθος, ευγένεια και πρέπει να πάρει ένα μεγάλο ΜΑΘΗΜΑ.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6

TAKMAN ειμαστε στις διαταγες σου.Αρκει ενα μηνυμα σου απο εδω, και εγω,σαν στρατευμενος στο πλευρο σου,θα μποικοταρω τον οικο που θα αποφασιζεις εσυ.
Περιμενω διαταγας.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 12:22 πήρα τηλέφωνο την αρκούδα και μιλήσαμε μέχρι τις 12:45. Είχαμε μια εκτενέστατη συζήτηση για όλα τα φλέγοντα θέματα (δώρο, αλλαγή συμπεριφοράς, στοργή και γενικά για τη σχέση μας). Συμπέρανα τα εξής:

1) Επειδή φοράει μεγάλες τσάντες και δεν ήθελε το δώρο να πάει χαμένο, για αυτό μου το επέστρεψε.
2) Το ΕΚΑΣ θα είναι συνολικά 230 ευρώ το μήνα. Εντός του μήνα αναμένεται το πρώτο ΕΚΑΣ να μπει στο λογαριασμό της.
3) Υπάρχει πιθανότητα μετά από αυτό, να σταματήσει να δουλεύει εντελώς.
4) Σίγουρα με αγαπάει σαν άνθρωπο, αλλά προσπαθεί να αφαιρέσει τη στοργή και την τρυφερότητα από τη σχέση μας.

Πώς λέτε να την αντιμετωπίσω;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στις 12:22 πήρα τηλέφωνο την αρκούδα και μιλήσαμε μέχρι τις 12:45. Είχαμε μια εκτενέστατη συζήτηση για όλα τα φλέγοντα θέματα (δώρο, αλλαγή συμπεριφοράς, στοργή και γενικά για τη σχέση μας). Συμπέρανα τα εξής:

1) Επειδή φοράει μεγάλες τσάντες και δεν ήθελε το δώρο να πάει χαμένο, για αυτό μου το επέστρεψε.
2) Το ΕΚΑΣ θα είναι συνολικά 230 ευρώ το μήνα. Εντός του μήνα αναμένεται το πρώτο ΕΚΑΣ να μπει στο λογαριασμό της.
3) Υπάρχει πιθανότητα μετά από αυτό, να σταματήσει να δουλεύει εντελώς.
4) Σίγουρα με αγαπάει σαν άνθρωπο, αλλά προσπαθεί να αφαιρέσει τη στοργή και την τρυφερότητα από τη σχέση μας.

Πώς λέτε να την αντιμετωπίσω;
βαλε αναλυτικα την συνομιλια σου με την αρκουδα να βγαλουμε και τα δικας μας συμπερασματα αλλιως δεν μπορουμε να βοηθησουμε :S
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
βαλε αναλυτικα την συνομιλια σου με την αρκουδα να βγαλουμε και τα δικας μας συμπερασματα αλλιως δεν μπορουμε να βοηθησουμε :S

Σωστα το λεει ο red , αν δεν βαλεις την συνομιλια δεν μπορουμε να καταλαβουμε τι καπνο φουμαρει ...Πρεπει να εχουμε ολα τα συστατικα για να δουμε την συνταγη 
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Επειδή μου αρέσει να αφηγούμαι τα γεγονότα με χρονολογική σειρά, συνεχίζω την ερωτική μου ατζέντα.

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ
Ξύπνησα στις 10:05. Το πρωί έκανα τις κλασσικές μαλακίες. Στις 12:40 ξεκίνησα από το σπίτι μου, για να κατέβω στην Κάνιγγος να πάρω τα μελάνια. Στις 12:51, βρήκα ένα απομονωμένο σημείο, για να τηλεφωνήσω στην τσατσά. Αισθανόμουν το στόμα μου στεγνό και την καρδιά μου να εκπέμπει σήμα SOS για βηματοδότη. Σχημάτισα τον αριθμό της με τρεμάμενα χέρια από την υπερένταση. Η στιχομυθία ήταν η ακόλουθη:

ΤΣΑΤΣΑ: Παρακαλώ;
ΤΑΚΜΑΝ (σχεδόν κλαίγοντας): Εγώ είμαι. Συγχώρεσέ με σε παρακαλώ, που σε ενοχλώ.
ΤΣΑΤΣΑ: Ετοιμαζόμουν να πάω στην ανιψιά μου, αλλά πες μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Επειδή άλλαξε το πρόγραμμά μου και δεν πρόκειται να πάω Εύβοια, σε πήρα να συνεννοηθούμε. Αύριο κατά τις 18:00 μπορείς να βρεθούμε σπίτι σου, να σου δώσω το δώρο και να καθίσουμε καμία ώρα να τα πούμε με την ησυχία μας;
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΑΚΜΑΝ (φοβισμένος): Αν δεν μπορείς, μη μου βάλεις τις φωνές. Δεν υπάρχει λόγος να με πληγώσεις.
ΤΣΑΤΣΑ: Σπίτι δεν μπορώ.
ΤΑΚΜΑΝ (σχεδόν κλαίγοντας): Γιατί ψυχούλα μου; Εγώ σου έχω δείξει τόση αγάπη. Αμαρτία είναι να μη με βάζεις σπίτι σου.
ΤΣΑΤΣΑ: Ξέρεις τι γίνεται; Η ανιψιά μου έρχεται πολύ συχνά σπίτι. Τι θα της πω, άμα σε δει εδώ;
ΤΑΚΜΑΝ: Δεν προειδοποιεί πριν έρθει;
ΤΣΑΤΣΑ: Όχι.
ΤΑΚΜΑΝ: Η ανιψιά σου είναι εκείνη που σπούδαζε πέρυσι στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου;
ΤΣΑΤΣΑ: Με εκείνη δεν έχω πολλά πάρε - δώσε. Αυτή που εννοώ εγώ, είναι 63 ετών και είναι πολύ συντηρητική. Έχουμε 7 χρόνια διαφορά. Εγώ είμαι 70.
ΤΑΚΜΑΝ (φανερά στενοχωρημένος): Τα Χριστούγεννα όμως βρεθήκαμε σπίτι σου. Τι άλλαξε τώρα;
ΤΣΑΤΣΑ: Ε σιγά βρε Τάκη. Μια φορά βρεθήκαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom