Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Είμαι πολύ στενοχωρημένος. Έδωσα σήμερα το πρωί την τσάντα στην αρκούδα, μου είπε με απίστευτη αγένεια "Δε μου άρεσε το δώρο που μου έφερες, αυτή η τσάντα είναι σαν πορτοφόλι" και μου την έδωσε πίσω, χωρίς καν να μου πει ευχαριστώ. Η τσάντα τελικά κατέληξε στη Ματίνα, η οποία με ευχαρίστησε ιδιαιτέρως.
Χοντρή μαλακία έκανε η αρκουδίτσα....Αυτό δεν το κάνεις με ΤΙΠΟΤΑ!!Ας την καταχώνιαζε σε καμιά αποθήκη,αλλά να στη δώσει πίσω;;;ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!Αν ήμουν στη θέση σου δε θα της ξανακουμπούσα φράγκο!!Ούτε 1 cent του € τσακιστό!!
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
TAKMAN έχω μιλήσει και μ'άλλους , και είναι λαϊκή απαίτηση πλέον, να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες για την operater των βιντεακίων σου
, φωτογραφίες ή ότι άλλο υλικό υπάρχει
Είναι γύρω στα 35,χωρισμένη νομίζω με παιδί..Οι πληροφορίες αυτές έχουν αναφερθεί πολλές σελίδες πίσω,αρκετούς μήνες πριν.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αυτή τη στιγμή κάθομαι μόνος μου σπίτι και κλαίω. Γιατί με πληγώνει τόσο ρε γαμώτο; Πού πήγε η ανθρωπιά της;
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Αυτή τη στιγμή κάθομαι μόνος μου σπίτι και κλαίω. Γιατί με πληγώνει τόσο ρε γαμώτο; Πού πήγε η ανθρωπιά της;
Προσωπικά στα χω ξαναπεί...ΜΑΚΡΙΑ από την αρκουδίτσα!!ΣΚΥΛΑ γυναίκα...Μόνο για το 50ρικο που σκας ενδιαφέρεται..
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Δεν μπορούμε να κάνουμε μια πλάκα ρε φίλε? Μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς
Απλά σου είπα ότι είσαι λάθος,τίποτα προσωπικό..Έγραψες κάτι,έδωσες ένα λινκ..Ξέρεις τι είναι αυτό που έγραψες ή έτσι απλά το διάβασες κάπου;Προφανώς κάπου το είδες και το πέταξες..Μπορεί και να κάνω λάθος βέβαια!!Αλλά έτσι θίγεις και τον ΤΑΚΜΑΝ και τα παιδιά με σύνδρομο asperger..Είπαμε στο bourdela.com είμαστε,αλλά μην τα κάνουμε όλα μπουρδέλο!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Ο κοσμος ειναι κακος Τακμαν , δεν αξιζε το δωρο σου η αρκουδιτσα , αυτο και μονο δειχνει τι πιστευει για εσενα , δεν ειναι καθολου ενταξει , επρεπε να δεχθει το δωρο οπως και να ναι ..

Αυτη ειναι τσατσα και στην δουλεια και στην ψυχη τυπε.

Δεν κανει για σενα , εσυ εισαι ευαισθητος τυπος ...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ο κοσμος ειναι κακος Τακμαν , δεν αξιζε το δωρο σου η αρκουδιτσα , αυτο και μονο δειχνει τι πιστευει για εσενα , δεν ειναι καθολου ενταξει , επρεπε να δεχθει το δωρο οπως και να ναι ..

Αυτη ειναι τσατσα και στην δουλεια και στην ψυχη τυπε.

Δεν κανει για σενα , εσυ εισαι ευαισθητος τυπος ...
πιο σκατοψηχες γυναικες δεν υπαρχουν απ τις τσατσαδες οι περισσοτερες αποβράσματα της κοινωνίας είναι....
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 04/06/2013 ώρα 13:15, καθώς κατηφόριζα την οδό Κυψέλης με τα πόδια, είδα την 98άχρονη ζητιάνα να ζητάει ελεημοσύνη έξω από το μαγαζί "ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ HOMESTORES". Επειδή δεν είχα καθόλου κέρματα πάνω μου, κάθισα δίπλα της για δωρεάν ελεύθερα πιασίματα. Αυτή μου έδωσε ένα ζευγάρι καφέ κάλτσες, που τις αγόρασε για μένα το Σεπτέμβρη του 2012. Εγώ την ευχαρίστησα και άρχισα τα stamp. Δυστυχώς όμως (πιθανόν εξαιτίας του άρη στους διδύμους) το να δαμάσω το χέρι της ήταν τόσο δύσκολο, όσο να σκοτώσεις 25 μύγες σε ένα λεπτό με μυγοσκοτώστρα. Είχε πολλά νεύρα και έλεγε διαρκώς "άσε με και εσύ". Έτσι λοιπόν, σύντομα τα παράτησα και έφυγα γελώντας σαν κορνούτος.

Πάω στην Καλλιθέα να βγω βόλτα με τον Πάνο. Τα λέμε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Εχουν μαζεψει και τις ζητιανες γαμω την τρελα μου , δεν θα μπορεις να κανεις και τα δικα σου
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μετά τη ζητιανότσαρκα, πήρα το τρόλεϊ 4 από τη στάση "Ζακύνθου" και κατέβηκα Πολυτεχνείο. Κουβαλούσα μαζί μου τα μελάνια και τις κάλτσες της ζητιάνας. Επειδή όμως οι κάλτσες αυτές κουβαλάνε κακό κάρμα, δεν ήθελα να τις επιστρέψω σπίτι. Έπρεπε κάπου να τις ξεφορτωθώ. Αφού έδωσα τα μελάνια για γέμισμα, παράτησα τις κάλτσες έξω από μια βιτρίνα της οδού Πανεπιστημίου και χασκογέλαγα στο τηλέφωνο με το Γιοντώ.
Στις 14:30 επέστρεψα σπίτι και έφαγα μεσημεριανό. Στις 16:30 έπεσα για τη μεσημεριανή μου σιέστα, η οποία φυσικά συνοδεύτηκε από εκσπερμάτωση. Στις 17:30 σηκώθηκα, ήπια τον καφέ, έκανα ντους και ξυρίστηκα.
Στις 19:05 βγήκα από το σπίτι, γιατί στις 20:00 είχα ραντεβού με τον Wapei στην Πλατεία του Αγίου Θωμά. Επειδή ήθελα να βρω πάτημα να μην ακολουθήσω τους γονείς μου στην Εύβοια, έπαιρνα απεγνωσμένα διάφορους φίλους για να κανονίσουμε βόλτα. Ο λόγος ήταν ότι βιαζόμουν να δω την αρκουδίτσα μου σε ένα πιο ανθρώπινο περιβάλλον και να της δώσω την τσάντα (αυτή τη στιγμή που σας γράφω, τα μάτια μου είναι κόκκινα από το κλάμμα, όταν ξεμπλέξω με τα μαθήματα θα πάω σε Άγγλο ψυχίατρο, για να μου γράψει αντικαταθλιπτικά χάπια).
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 19:14 πήρα το 622 από την πλατεία Κυψέλης. Στη στάση ΟΤΕ κάθισα δίπλα σε μια 85άχρονη α-καπέλο.

*Αχ Παναγίτσα μου. Δεν είμαι καλά. Θέλω να γυρίσω Αγγλία, για να μπορώ να κλαίω ανενόχλητος. Δεν μπορώ να αναπνεύσω από τη στενοχώρια*
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Κατά μήκος της οδού Ακαδημίας, της έπιασα κουβέντα. Η στιχομυθία ήταν η ακόλουθη:

ΤΑΚΜΑΝ: Ο ωραίος ήλιος και οι καθαρές θάλασσες. Αυτά είναι τα ωραία της Ελλάδας.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (γκριμάτσα του Γύπα).
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Αυτό το λεωφορείο ποιο είναι;
ΤΑΚΜΑΝ: Το 622.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Περνάει από Κολωνάκι;
ΤΑΚΜΑΝ: Περνάει από Ευαγγελισμό. Το 022 πηγαίνει Κολωνάκι. Εσείς που θέλετε να πάτε;
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (ανεστραμμένος μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Μου έχει συμβεί και μένα να μπω σε λεωφορείο, χωρίς να ξέρω που θέλω να πάω. Όχι εδώ όμως, αλλά στη χώρα που μένω.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Σε ποια χώρα μένεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Η μόνιμή μου κατοικία είναι στην Αγγλία. Συγκεκριμένα μένω Λονδίνο εδώ και δυο χρόνια (δεν της είπα Southampton, γιατί δεν το ξέρουν πολλοί).
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Τι κάνεις εκεί; Δουλεύεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι, σπουδάζω.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Τι σπουδάζεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Κάνω δεύτερο μεταπτυχιακό στην Κοινωνική Στατιστική.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Μπράβο.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΑΚΜΑΝ: Εδώ έχω έρθει για διακοπές. Θα μείνω μέχρι τις 20. Κάθε μέρα πάω για καφέ.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (γκριμάτσα του Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Στις 25/05/2013, που δεν είχα τι να κάνω, πήρα στην τύχη ένα αστικό λεωφορείο από Λονδίνο και βρέθηκα σε ένα άσχετο διπλανό κωλοχώρι (το να της έλεγα για Bath και Colerne, θα ήταν ψιλά γράμματα για αυτή).
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (διπλός μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Πάντως η ανεξαρτησία είναι πολύ σημαντικό. Ήμουν στο Λονδίνο μόνος μου για 5 μήνες και τώρα που ήρθα Ελλάδα και μένω με τους γονείς μου, με ενοχλεί πάρα πολύ.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (μορφασμός του Γύπα Big Bubble).
TAKMAN: Τι να κάνουμε; Θέλουμε να μείνουμε Ελλάδα, αλλά το κράτος μας διώχνει.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Γιατί;
ΤΑΚΜΑΝ: Γιατί οι περισσότεροι πτυχιούχοι είναι άνεργοι.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (κλασσική γκριμάτσα του Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Έχουν φύγει πολλοί Έλληνες στο εξωτερικό τα τελευταία χρόνια. Στο Λονδίνο έχουμε μαζευτεί τόσοι πολλοί Έλληνες, που δυσκολευόμαστε να μάθουμε τη γλώσσα, γιατί μιλάμε διαρκώς μεταξύ μας Ελληνικά.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Ποια γλώσσα;
ΤΑΚΜΑΝ: Τα Αγγλικά καλέ, την επίσημη γλώσσα που μιλιέται στην Αγγλία.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (μορφασμός κατανόησης).
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΑΚΜΑΝ: Τη Δευτέρα που επέστρεφα από Dusseldorf, το αεροπλάνο ήταν γεμάτο Έλληνες μετανάστες, που έρχονταν Αθήνα για ολιγοήμερες διακοπές.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Γιατί;
ΤΑΚΜΑΝ: Εσύ πρέπει να δεις Λαζόπουλο, να ενημερωθείς για κάποια πράγματα.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (κλασσικός μορφασμός Γύπα).
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Πού θα κατέβεις εσύ;
ΤΑΚΜΑΝ: Θα κατέβω Ευαγγελισμό, για να πάρω το 608 και να κατέβω Άγιο Θωμά.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Στον Άγιο Θωμά πηγαίνω πολύ συχνά για καφέ.
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ τώρα θα πάω με ένα φίλο μου. Αν καμία φορά με δεις εκεί, πες μου μια καλησπέρα.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (μορφασμός του Γύπα του Χρίστου).
ΤΑΚΜΑΝ: Κατεβαίνω. Σας ευχαριστώ για την παρέα.
Α-ΚΑΠΕΛΟ: (μορφασμός του Γύπα Big Bubble).
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μόλις κατέβηκα στο Χιλτον, διαπίστωσα ότι έκανα μεγάλη πατάτα. Επειδή έμεινα 5 μήνες στα ξένα, είχα ξεχάσει το γεγονός ότι το 622 περνάει από την πλατεία του Αγίου Θωμά. Έτσι λοιπόν, για να είμαι συνεπής στο ραντεβού μου, πήρα ΤΑΧΙ.
Στις 20:10 βρέθηκα με τον Wapei και φάγαμε παγωτό. Στις 21:05 συνεννοήθηκα με τον Μπάο και κανονίσαμε βόλτα, οπότε είχα έναν καλό λόγο να μην ακολουθήσω τους γονείς μου.
Στις 21:07 σηκώθηκα από την καρέκλα μου, για να πάρω την τσατσά. Βρήκα κάποιο απομονωμένο σημείο και στις 21:10 την πήρα σπίτι. Είχα φοβερή ταχυπαλμία, αισθανόμουν το στομάχι μου να ανακατεύεται και έκανα το σταυρό μου. Τα μάτια μου είχαν κοκκινίσει από τα δάκρυα. Με τρεμάμενα χέρια και με έντονη δύσπνοια, σχημάτισα τον αριθμό της. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΤΣΑΤΣΑ (με άγρια φωνή): Ναι;
ΤΑΚΜΑΝ: Έλα εγώ είμαι.
ΤΣΑΤΣΑ: Έλα παιδί μου, είναι εδώ η ανιψιά μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Κατάλαβα. Σε πήρα να σε ρωτήσω, αν αύριο δουλεύεις σε κανένα στούντιο ή αν έχεις ρεπό.
ΤΣΑΤΣΑ: Έχω ρεπό Τετάρτη και Πέμπτη.
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ ίσως φύγω με τους γονείς μου Εύβοια αύριο, αλλά δεν ξέρω ακόμα. Θέλω όμως οπωσδήποτε, αυτή τη βδομάδα να σε δω.
ΤΣΑΤΣΑ: Εντάξει, εντάξει.
ΤΑΚΜΑΝ: Συγχώρεσέ με σε παρακαλώ. Θα τα πούμε.
ΤΣΑΤΣΑ: Παρακαλώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom