Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
οποτε θες μιστριτς......αλλη αυτη η ελενα.....μηπως την μπερδευει με την anxhela? ;)
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Oυτε και αυτος ξέρει μια Ελενα μια Αντζελα μια Μονα Λιζα μια Κορινα και μια Καταλινα ρε paidithavma 9 χρονια εροτικα πάω δεν έχω δει Αντζελα και πηγα και την προηγουμενη εβδομαδα δεν ειδα Αντζελα αυτη την Εlena Angie Stinga προφανως εννοεις που ειναι πολλα χρονια εκει εγω την ξέρω 2 χρονια ισως βεβαια να εννοουσε με τον Αngie Angela. Λοιπον μαγγες οπως λεει και στην κριτικη σημερα ενας συναδελφός μας η τουαλετες στο Εrotica έχουν μαυρα χαλια ενω ο γυφτος ουτε σαπουνι δεν εχει αγορασει και βαζει νερο μεσα σε σαπουνι του Φεβρουαριου εγω την αλλη φορα θα το πω στον Μετρ και αν πει τιποτα στ αρχιδια μου δεν θα ξαναπατησω ουτε εγω ουτε οι φιλοι μου .
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Oυτε και αυτος ξέρει μια Ελενα μια Αντζελα μια Μονα Λιζα μια Κορινα και μια Καταλινα ρε paidithavma 9 χρονια εροτικα πάω δεν έχω δει Αντζελα και πηγα και την προηγουμενη εβδομαδα δεν ειδα Αντζελα αυτη την Εlena Angie Stinga προφανως εννοεις που ειναι πολλα χρονια εκει εγω την ξέρω 2 χρονια ισως βεβαια να εννοουσε με τον Αngie Angela. Λοιπον μαγγες οπως λεει και στην κριτικη σημερα ενας συναδελφός μας η τουαλετες στο Εrotica έχουν μαυρα χαλια ενω ο γυφτος ουτε σαπουνι δεν εχει αγορασει και βαζει νερο μεσα σε σαπουνι του Φεβρουαριου εγω την αλλη φορα θα το πω στον Μετρ και αν πει τιποτα στ αρχιδια μου δεν θα ξαναπατησω ουτε εγω ουτε οι φιλοι μου .

Αξίζει να περάσω μια βόλτα μέσα στην εβδομάδα τι λέτε;
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Aν θες πήγαινε αλλά πες τιποτα για τις τουαλετες σε κανενα να τους κανεις λιγο ρομπα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Aν θες πήγαινε αλλά πες τιποτα για τις τουαλετες σε κανενα να τους κανεις λιγο ρομπα

Πριν καιρό που είχα πάει όντως οι τουαλέτες ήταν μες τη βρώμα...Αν είναι και τώρα έτσι θα τους την πω....! ;)
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Φίλε εσυ τι λες 9 χρονια να πηγαινω για τις τουαλετες του ; Αλλα κατσε με 15 ευρω είσοδο απαιτώ να είναι καθαρά οπως ο υπολοιπος χώρος που γενικά το μαγαζί εχει καλό χώρο και εντάξει οι κοπέλες δεν μπορώ να πώ οτι βρομάνε αντιθέτος τουλάχιστον όσες έχω πάρει . Η Elena Stinga είναι αυτη με τις πυτζάμες τώρα μπορει επιδη μεγάλωσε λίγο να το έκανε Αντζελα έχει πάντως πολύ καλό κόλο . Παντώς το Εrotica καθε χρόνο χειροτερεύει φέτος έχασε και τις αδερφές πριν 2 χρόνια ήταν το καλήτερο για εμένα
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η ελενα εχει facebook? Θυμασαι εαν εχει ενα ταττοο πανω απο τον κωλο? Εφαγα σκαλωμα και θελω να μαθω ποια ειναι. Οσο για τις τουαλετες σου ειπα, ειναι θεμα πελατων και ποσο καθαροι ειναι, δεν μπορει ο αλλος να τις σκουπιζει καθε ενα λεπτο και ο πελατης να κατουραει και να χεζει εξω απο την λεκανη.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
παιδι -θαυμα....αυτη ειπαμε ειναι η ελενα στινγκα......anxhela elena ειναι αλλη...αλλα δεν ειναι εροτικα....ψαξε και τις 2.....αλλα οσο θυμαμαι τετοια δεν υπαρχει
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδι -θαυμα....αυτη ειπαμε ειναι η ελενα στινγκα......anxhela elena ειναι αλλη...αλλα δεν ειναι εροτικα....ψαξε και τις 2.....αλλα οσο θυμαμαι τετοια δεν υπαρχει

Ναι ρε συ, η anxhela elena ειναι η μονα λιζα μαλλον. Ενταξυ επιτελους εβγαλα ακρη, οχι τιποτα αλλο απλα να ξερω και τα ονοματα αυτων που αγαπαω  :dancing:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Εμένα μονο Παολινι μου αρέσει απο εκεί τώρα πια τίποτα άλλο την Σιμόνα την είχα παρεί παλιά κάτι prive αλλά τώρα δεν την πέρνω ποτέ την βαρέθηκα
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
το πότο της είναι ακόμα στα 20€????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom