Νέα

Πωλείται μαγαζί ευκαιρία στο Γουδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα malone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Βλέπω
Είσαι σε καλή διάθεση
Και ευγενέστατος
κουραστηκα με τους βρωμοελληνες που ειναι τεμπεληδες και δε μαθαν ποτε πως βγαινει το μεροκαματο να πατε να δουλεψετε βρωμοσκυλα αλλα δε φταιτε εσεις οι βρωμοπατεραδες σας φταινε που σας φτιαξαν 100 σπιτια και ακινητα επι δραχμων για να τα πουλατε ή νοικιαζετε και να ζειτε ουστ και σε σας ουστ και στους πατεραδες σας και τις μαναδες σας.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Σε ενοχλεί ?
Αιμορροίδες ?

"Αιμορροΐδες είναι ογκίδια του πρωκτού γεμάτα από αίμα και που μπορούν σε κάποιες περιπτώσεις να προκαλέσουν σημαντικά προβλήματα όπως αιμορραγία και πόνο. "

ΥΓ
Κι ο Μητσοτάκης πριν γίνει πρωθυπουργός, πήγαινε 5¨30 στο αμαξοστάσιο να δει τους εργαζόμενους.
Προσωπικά πουλάω γνώση, αν ξες τι είναι ..
τεμπελη ελα εφυγες ουστ,ο μητσοτακης βρε χαλβα δε εχει δουλεψει μια μερα ολα απο το μπαμπακα του τον κλεφτη τα αποκτησε,μας εγδυσε οικονομικα ο πατερας τωρα μας γδυνει ο γιος ψωφο στη οικογενεια αυτη εχει καταστρεψει τη ελλαδα και ναι με ενοχλει εγω να πηγαινω για το μεροκαματο και να πληρωνομαι σα πακιστανος και κατι κοπροσκυλα σαν εσας να πουλανε μουρη με τα ακινητα του μπαμπα να σας ενημερωσουμε κοπροσκυλα οτι δε κανετε κατορθωμα αυτο ολοι μπορουν να το κανουν,μαγκια ειναι να πας οπως πηγα εγω χτες που εχυσα το τιμιο υδρωτα μου και πληρωθηκα σα πακιστανος εγω ειμαι ουτε 25 και εχω ηδη μαθει πως βγαινουν τα λεφτα εσεις 50 χρονων ανθρωποι και δε εχετε μαθει ακομα,ευτυχως εμενα οι γονεις μου δε ειχαν να μου αφησουν ακινητα και εγινα αξιος οχι τεμπελης σα και σας οι γονεις φταινε που γινατε τεμπεληδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.656
Like
10.859
Πόντοι
3.556
τεμπελη ελα εφυγες ουστ,ο μητσοτακης βρε χαλβα δε εχει δουλεψει μια μερα ολα απο το μπαμπακα του το καραγκιοζη τον κλεφτη τα αποκτησε,μας εγδυσε οικονομικα ο πατερας τωρα μας γδυνει ο γιος ψωφο στη οικογενεια αυτη εχει καταστρεψει τη ελλαδα και ναι με ενοχλει εγω να πηγαινω για το μεροκαματο και να πληρωνομαι σα πακιστανος και κατι κοπροσκυλα σαν εσας να πουλανε μουρη με τα ακινητα του μπαμπα να σας ενημερωσουμε κοπροσκυλα οτι δε κανετε κατορθωμα αυτο ολοι μπορουν να το κανουν,μαγκια ειναι να πας οπως πηγα εγω χτες που εχυσα το τιμιο υδρωτα μου και πληρωθηκα σα πακιστανος εγω ειμαι ουτε 25 και εχω ηδη μαθει πως βγαινουν τα λεφτα εσεις 50 χρονων ανθρωποι και δε εχετε μαθει ακομα,ευτυχως εμενα οι γονεις μου δε ειχαν να μου αφησουν ακινητα και εγινα αξιος οχι τεμπελης σα και σας οι γονεις φταινε που γινατε τεμπεληδες.
Τύπε είσαι λίγο επιθετικός η μου φαίνεται?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Τύπε είσαι λίγο επιθετικός η μου φαίνεται?
οχι δε ειμαι επιθετικος εχω νευρα απλα με τη ελληνικη οικογενεια γιατι οπως ειπε και ο μπεζος ειναι οτι χειροτερο διοτι δε αφηνουν οι γονεις τα παιδια να ανοιξουν τα φτερα τους δουλευοντας καθονται και τα καλομαθαινουν και ταιζουν μεχρι μεγαλη ηλικια χωρις τα παιδια να εχουν δουλεψει μια μερα και επισης βλεπεις 50 χρονων μαλακες να αγκαλιαζουν τις μαναδες τους λες και ειναι σιαμεοι ουτε καταντια δρομο μαμακηδες αχρηστοι τεμπεληδες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Καλησπερα..Πωλειται μαγαζι γωνια 60 τ.μ με παταρι 20 τ.μ με 2 wc ,ισογειο σε κεντρικοτατο σημειο στο γουδι και σε ελαχιστη αποσταση απο εκει που θα γινει ο σταθμος του μετρο...Το μαγαζι ειναι ενοικιασμενο μεχρι το 2025 κ ειναι σε εξαιρετικη κατασταση μεσα...Ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για επενδυσαρα οποιος το τσιμπησει τωρα γιατι στο μελλον η περιοχη που ηδη ειναι πολυ καλη θα εκτοξευθει..Ειναι κοντα κ σε νοσοκομεια,σχολες κτλ...Τιμη γυρω στα 95000 ελαφρως συζητησιμη για οποιον ενδιαφερεται σοβαρα....Οποιος θελει μου στελνει Pm...Σας παρακαλω σαν παμπαλαιο μελος που ειμαι να μην γινει καβλαντα απο κατω διοτι το θεμα ειναι σοβαρο...Ευχαριστω πολυ!
Λιγα το δινεις.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.139
Πόντοι
2.356
Η πλειοψηφια των μεσιτων ειναι μεγαλοι καραγκιοζηδες...Επισης ειναι ανεπαρκεις σε πολλα θεματα...Αν ξερεις καποιον γατο κ γρηγορο μεσιτη πες μου πμ αν θελεις.....
Τι να σου πω, ρε τύπε; Μια φορά χρειάστηκε και ο τύπος ήταν γατόνι. Εκτός Αθηνών όμως.
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
85
Like
122
Πόντοι
0
κουραστηκα με τους βρωμοελληνες που ειναι τεμπεληδες και δε μαθαν ποτε πως βγαινει το μεροκαματο να πατε να δουλεψετε βρωμοσκυλα αλλα δε φταιτε εσεις οι βρωμοπατεραδες σας φταινε που σας φτιαξαν 100 σπιτια και ακινητα επι δραχμων για να τα πουλατε ή νοικιαζετε και να ζειτε ουστ και σε σας ουστ και στους πατεραδες σας και τις μαναδες σας.
Είχα και παππούδες
Τους ξέχασες
Να διορθώσεις παρακαλώ
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Είχα και παππούδες
Τους ξέχασες
Να διορθώσεις παρακαλώ
αλλοι μαλακες και οι παππουδες που σας φτιαχνουν σπιτια για να τα πουλατε και νοικιαζετε μετα και να ζειτε ετσι κοπροσκυλα αηδεια η ελληνικη οικογενεια.Οι γονεις ή οι παππουδες εχουν τη υποχρεωση αν μπορουν να σου γραψουν ενα σπιτι να ζησεις και αυτο καποιοι δε το κανουν γιατι δε ειχαν τη δυνατοτητα τωρα τα υπολοιπα ειναι περιτες φιοριτουρες να πας να δουλεψεις και ασε τις ενοικιασεις κοπρε.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
αλλοι μαλακες και οι παππουδες που σας φτιαχνουν σπιτια για να τα πουλατε και νοικιαζετε μετα και να ζειτε ετσι κοπροσκυλα αηδεια η ελληνικη οικογενεια.Οι γονεις ή οι παππουδες εχουν τη υποχρεωση αν μπορουν να σου γραψουν ενα σπιτι να ζησεις και αυτο καποιοι δε το κανουν γιατι δε ειχαν τη δυνατοτητα τωρα τα υπολοιπα ειναι περιτες φιοριτουρες να πας να δουλεψεις και ασε τις ενοικιασεις κοπρε.
Κάποια κατηγορία πολιτών που να μη σου φταίει υπάρχει τύπε ή είναι όλοι για τον πούτσο εκτός από εσένα;;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Κάποια κατηγορία πολιτών που να μη σου φταίει υπάρχει τύπε ή είναι όλοι για τον πούτσο εκτός από εσένα;;
Ναι υπάρχουν άξιοι άνθρωποι που δουλεύουν δε τεμπελιαζουν ζουν τη ζωή τους χωρίς θέλουν να κάνουν το κακό(όπως ο αρχιμαλακας αρχιμανδριτης που μόνο το κακό έκανε στη κοπέλα που πραγματικά τον ανεχτηκε γιατί ποια παει μαζί του κανονικά για να πηγαίνει με πληρωμένες) τέτοιοι άνθρωποι υπάρχουν και είμαστε εγώ και προφανώς άλλοι τόσοι σα και μένα.
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
85
Like
122
Πόντοι
0
αλλοι μαλακες και οι παππουδες που σας φτιαχνουν σπιτια για να τα πουλατε και νοικιαζετε μετα και να ζειτε ετσι κοπροσκυλα αηδεια η ελληνικη οικογενεια.Οι γονεις ή οι παππουδες εχουν τη υποχρεωση αν μπορουν να σου γραψουν ενα σπιτι να ζησεις και αυτο καποιοι δε το κανουν γιατι δε ειχαν τη δυνατοτητα τωρα τα υπολοιπα ειναι περιτες φιοριτουρες να πας να δουλεψεις και ασε τις ενοικιασεις κοπρε.
Εντέλει είσαι πολύ μαλάκας
Και δαιμονισμένος

Οι παππούδες φτιάχνανε σπίτια, ήτανε η προίκα τους
Για να παντρευτούν
Και να στεγάσουνε γυναίκα και παιδιά

Αυτοί ήτανε ναυτικοί
Και φεύγανε με καϊκια
Εποχή ιστιοφόρων, χωρίς μηχανή

Κάπου έπρεπε να μείνουν γυναίκα και παιδιά

Κάποτε οι άνθρωποι
Συνήθως πεθαίνουν
Και σούρχεται το σπίτι

Μείνε με την γκρίνια σου
Για ματατζή σε κόβω
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
οχι δε ειμαι επιθετικος εχω νευρα απλα με τη ελληνικη οικογενεια γιατι οπως ειπε και ο μπεζος ειναι οτι χειροτερο διοτι δε αφηνουν οι γονεις τα παιδια να ανοιξουν τα φτερα τους δουλευοντας καθονται και τα καλομαθαινουν και ταιζουν μεχρι μεγαλη ηλικια χωρις τα παιδια να εχουν δουλεψει μια μερα και επισης βλεπεις 50 χρονων μαλακες να αγκαλιαζουν τις μαναδες τους λες και ειναι σιαμεοι ουτε καταντια δρομο μαμακηδες αχρηστοι τεμπεληδες.
Τυπε προφανως δεν εχεις δει τι γινεται στην Ιταλια , Ισπανια ακομα και Αγγλια οι προύχοντες δεν δουλευουν ουτε μια ωρα στη ζωη τους . Κατσε να δεις την καινούργια γενια Αλβανων αμα τα εχουν κονομησει οι γονεις απο οικοδομη η εμποριο :2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
αν βλεπεις λιγα τα 95.000 τοτε εισαι πλουσιος και δε το ξερεις.
Δεν εχει να κανει με το αν εισαι πλουσιος η οχι.
Αναλογα το μαγαζι..αμα αξιζει και το θελεις τα δινεις.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.350
Πόντοι
25.036
οχι δε ειμαι επιθετικος εχω νευρα απλα με τη ελληνικη οικογενεια γιατι οπως ειπε και ο μπεζος ειναι οτι χειροτερο διοτι δε αφηνουν οι γονεις τα παιδια να ανοιξουν τα φτερα τους δουλευοντας καθονται και τα καλομαθαινουν και ταιζουν μεχρι μεγαλη ηλικια χωρις τα παιδια να εχουν δουλεψει μια μερα και επισης βλεπεις 50 χρονων μαλακες να αγκαλιαζουν τις μαναδες τους λες και ειναι σιαμεοι ουτε καταντια δρομο μαμακηδες αχρηστοι τεμπεληδες.
Ρε φίλε.... μια τελεία, ένα κόμμα, κάτι να βγάζει νόημα το κείμενο....
Ζαλίστηκα...
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.206
Κριτικές
3
Like
1.670
Πόντοι
496
τι ενοικιο παιρνεις τυπε?
Ο νοικαρης σου ειναι οκ η μαυρισμενος σε εφορια κλπ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Ναι υπάρχουν άξιοι άνθρωποι που δουλεύουν δε τεμπελιαζουν ζουν τη ζωή τους χωρίς θέλουν να κάνουν το κακό(όπως ο αρχιμαλακας αρχιμανδριτης που μόνο το κακό έκανε στη κοπέλα που πραγματικά τον ανεχτηκε γιατί ποια παει μαζί του κανονικά για να πηγαίνει με πληρωμένες) τέτοιοι άνθρωποι υπάρχουν και είμαστε εγώ και προφανώς άλλοι τόσοι σα και μένα.
Είσαι κ ταπεινός...

Πρόσεχε μόνο μην πάθει βλάβη το καλάμι σου σε μεγάλο ύψος.. γιατί θα είναι πολύ απότομη η πτώση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom