Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Victor330

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες πηρε κανενος το ματι την Αρτεμης?Και αν ειναι ευκολο το τηλεφωνο του μαγαζιου ενα που να δουλευει δλδ γιατι αυτο που μου δινουν απο το 11880 π.χ δεν δουλευει.
 

i05i03

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε η αρτεμις ειναι στο μαγαζι.οσο για το τηλεφωνο μπες στο site του μαγαζιου και δες το.καλα ελεος πηρες 11880 για να μαθεις τηλεφωνο για στιπτιτζαδικο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
φιλε η αρτεμις ειναι στο μαγαζι.οσο για το τηλεφωνο μπες στο site του μαγαζιου και δες το.καλα ελεος πηρες 11880 για να μαθεις τηλεφωνο για στιπτιτζαδικο.

:2funny: :2funny:

ρε τι γίνεται..
 

Victor330

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ασε αρχηγε παντα παιρνω τηλεφωνο το 11880 οταν ειμαι στο δρομο και μου καθεται η σκεψη να επισκεφτω ιδρυμα για να ρωτησω τιμες κτλ μιας που παταω σπανια.Δε σου περιγραφω τι γινεται οταν το σηκωνει καμια γκομενα και την ρωταω ,ενω επεσα σε εναν  τυπο και τον ρωταγα αν το εχει επισκεφτει να μου προτεινει καμια κιολας χαμος...:cheesy: Θανκς για την απαντηση.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ασε αρχηγε παντα παιρνω τηλεφωνο το 11880 οταν ειμαι στο δρομο και μου καθεται η σκεψη να επισκεφτω ιδρυμα για να ρωτησω τιμες κτλ μιας που παταω σπανια.Δε σου περιγραφω τι γινεται οταν το σηκωνει καμια γκομενα και την ρωταω ,ενω επεσα σε εναν  τυπο και τον ρωταγα αν το εχει επισκεφτει να μου προτεινει καμια κιολας χαμος...:cheesy: Θανκς για την απαντηση.
Ό,τι θελήσεις περί τιμών και προσφορών το βρίσκεις και μέσω του σάιτ(eroticaliveshow) του ευαγούς αυτού ιδρύματος...
Περί Αρτεμις δε φοβερή γκόμενα αν και Ρουμάνα... Εργάτρια και αν τα βρείς μαζί της θα έχεις να μας λές και ιστορίες... Ακριβή επένδυση ωστόσο ;)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ι θεα του κινιγιου  δεν  επιδιδοταν στιν ιπασία
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ι θεα του κινιγιου  δεν  επιδιδοταν στιν ιπασία
Καλά, καλά αυτά αλλού.....
Η Άρτεμις (Στην Ρουμανική Diana) είναι Θεά στο κυνήγι... της κάρτας και του μαρουλιού... με προτίμηση τα πράσινα στα οποία κατέχει μεγάλη συλλογή...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά, καλά αυτά αλλού.....
Η Άρτεμις (Στην Ρουμανική Diana) είναι Θεά στο κυνήγι... της κάρτας και του μαρουλιού... με προτίμηση τα πράσινα στα οποία κατέχει μεγάλη συλλογή...
Η  Ντιάνα  είναι κομμώτρια  στα  κάτω Πετράλωνα .
Το ξέρω  γιατί  χτενίζει μια  γνωστή  μου .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ@υνι χτενίζεται
΅
Εγώ  έχω  πολλά  χρονια  να  δω  μαλλιαρό μουνί .
Όλες  το  ξυρίζουνε , ή  κάνουνε  μπαραζίλιαν , αλλά  και πάλι χτένα  δεν πιάνει.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
΅
Εγώ  έχω  πολλά  χρονια  να  δω  μαλλιαρό μουνί .
Όλες  το  ξυρίζουνε , ή  κάνουνε   μπαραζίλιαν , αλλά  και πάλι χτένα  δεν πιάνει.

Δεν έχεις κι άδικο πρέπει να προσαρμοστούν οι παροιμίες
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ το μαγαζί τί λέει.
Δεν ακούω νέα!
Ρε μπας και το "μαυρίσανε"??????
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Μανώλη.....
 

Επισκέπτης
Ο μανώλης...σέρνεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι................
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τον "τύλιξε" κανένας κροταλίας??????

Μην με κρατάτε σε αγωνία.....
 

haros135

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε τι παίζει σ' αυτο το ίδρυμα, δουλευει ακόμη? Ποιες κοπέλες εργάζονται? Έχω καιρό να πάω και δεν έχω λεφτά αυτό το καιρό να πάω να δώ.Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom