Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον στο μαγαζι εδω και κανα 2μηνο εχει μπει και σπεσιαλ χορος.Ειχα πανω απο 2 μηνες και δεν το ηξερα.Παντως φραπε στο μαγαζι ακομα δεν σερβιρεται.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Λοιπον στο μαγαζι εδω και κανα 2μηνο εχει μπει και σπεσιαλ χορος.Ειχα πανω απο 2 μηνες και δεν το ηξερα.Παντως φραπε στο μαγαζι ακομα δεν σερβιρεται.

τι σημαίνει ''σπέσιαλ χορός''; εννοώ τι παραπάνω έχει από τον απλό;
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ μεγαλυτερη διαρκεια,νομιζω μου ειπε 4 τραγουδια,σε ξεχωριστο δωματιο,full nude.Φραπε παντως οχι.Και 50ρικο η αξια του.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ναι  ρε  κάτι  σαν  το  σπέσιαλ  του  ΑΛΚΑΤΡΑΖ  μετά  τρέχεις  να  βρεις  διανυκτερέυον  μπορντέλο για καταθέσεις !
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η Αρτεμις μαγκες αξιζει τα λεφτα της :rockon:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων διότι πραγματικά θα γράψω μερικά πράγματα για ένα εκ των αγαπημένων μου ιδρυμάτων καθότι όσο να 'ναι έχουμε και τους έρωτες μας εκεί... :smitten:
Εν μέσω οικονομικής κρίσης και το εν λόγω ίδρυμα αντί να βελτιώνει τις υπηρεσίες του ανεβάζει τις τιμές του αδικαιολογήτως για μένα.
Επιδρομή εχτές/σήμερα δεν έχει σημασία περί τις 2 μαζί με τους υπόλοιπους Apache (Όρθιος - Τραβάτε με και ας Κλαιω) αφού πρώτα προθερμανθήκαμε σε γνωστά κωλόμπαρα/consomation της Τρούμπας.
Τα πράματα αλλάξανε δραματικά και εξηγούμαι
Είσοδος με ποτάκι 15 (ως είχε δηλαδή), αντρικό επιπλέον ποτό 15 (10 πριν), απλός χορός 15 (10 πριν), γυναικείο σφηνάκι 25 (20 πριν), γυναικείο ποτό 50 (40 πριν), σαμπάνια 300 (250 πριν), πριβέ χορός 50 (όπως και πριν δεν άλλαξε τίποτα ούτε στην τιμή ούτε στις παρεχόμενες υπηρεσίες. Φραπεδιάρηδες μείνετε μακρυά από αυτό το μαγαζί)

Θα ξεκινήσω με roster (Ότι θυμάμαι δηλαδή)
1)Diana. Ρουμάνα ντίβα του μαγαζιού, κοντοπ@@τανο ολκής και μεγάλη παίχτρια του ποτο-χορού
2)Claudia. Νταρντανονορουμάνα παλιά καραβάνα. συστήνεται στους λάτρεις του καλού βυζιού
3)Simona. Πανέμορφο ρουμανάκι από Βουκουρέστι, αν σε γουστάρει θα περάσεις απίστευτα!!! αλλά ήδη την έχει δεί εκει μέσα και χωρίς ποτό δεν κάνει και πολλά. Σε όσους επιθυμούν να τη φορτώσουν... Ξεχάστε το. Είναι ήδη "φορτωμένη" με πολλά... και ο νοών νοείτο.
4)Julia-Viollete. Συγκάτοικος της Σιμόνα στη ζωή και στην τρέλλα. Επιδιώξτε διπλό χορό με αυτές τις δύο μπας και αποζημιωθείτε.
5)Ζβετλάνα. Η αδυναμία μου. ρωσάκι φιλότιμο που τιμάει τα λεφτά μας, κοντοπού@@νο αλλά πάνω απ'όλα εκπληκτική στον χαβαλέ και στην παρέα. Μικρό βυζάκι και το ξέρει γι'αυτό δίνει έμφαση στον υπέροχο κώλο της. Μωρό μου  :smitten:
6)Elena. Με εμφάνιση γραμματέα που μόλις έχει τελειώσει το office sex. Ψάχνεται για χορηγό που θα της βάλει σιλικόνη στο στήθος όσοι πιστοί προσέλθετε με τουλάχιστον 3.000 Έουρα στην τσέπη. όμορφη Ξανθιά με υπέροχη κωλάρα. Ρουμάνα φυσικά αλλά χωρίς διάθεση καμία να πουλήσει την παραμύθα. Θα στα πεί έξω από τα δόντια και το στρινγκάκι της!!!! Αγάπη μου ακόμα σε θυμάμαι... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Όλες οι υπόλοιπες κάτι Αλίνα, Αλίσια, Πατρίσια και τα αρ@@δια μου κουνιούνται, μοντέλα του '88 και άνω, πέραν του ότι πήγαν να το παίξουν Αμερικάνες (Εγκώ μωρό μου από νιου γιορκ) και χρειάστηκε να μιλήσουμε την γλώσσα τους για να γίνουμε κατανοητοί, προέρχονται κατά κόρον από Ιάσιο και Κωνστάντζα (Λιμάνι... με ό,τι αυτό συνεπάγεται) και πρόκειται περί γ' διαλογής κοπέλες (α! ρε nokia τα λέγαμε)που δουλεύουν 1-2 μήνες και πραγματικά ούτε τη δουλειά δεν ξέρουν με μοναδικό σκοπό να αποσπάσουν το όποιο χρηματικό ποσό διαθέτετε στην τσέπη σας. Μακριά!!!!! Μην φάτε την παραμύθα πως είναι Αμερικάνες επειδή δεν ξέρουν να μιλούν ελληνικά παρά μόνο αγγλικά. Ρουμάνες είναι όλες και μάλιστα του χειρίστου είδους. 
Σημειώθηκαν οι εξής σημαντικές απουσίες:
1)Άρτεμις. Μωρό μου όταν γυρίσεις από Ρ. φέρε και αυτό που μου ανήκει ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ γιατι αλλιως θα τα σπάσω όλα... :uzi: 
2)Alex Η μοναδική Ανατολικογερμανίδα στρίπερ εν ελλάδι, θιασώτης της Φράξιας Κοκκινος Στρατός και αναρχικιά μέχρι το piercing στο μ@@νί της.
3)Julia. Ξανθό μολδαβέζικο ξέκωλο με έφεση στα γλωσσόφιλα τα οποία προσφέρει άμεσα προκειμένου να πάρει τις καρτούλες της. "Λατρεία μου αυτή μου την έπεσε... ζηλεύει τον έρωτα μας να το ξέρεις" :2funny:
4)Tatiana. Η ουκρανη (νομίζω) δασκάλα του έρωτα. Τούμπανο για την ηλικία της 30-32 straight και από τις λίγες που θα προτιμήσει να πιεί αλκοόλ (σφηνάκι ουϊσκι!?) "Μας έχεις αφήσει πίσω στα ιδιαίτερα και θα μείνω στην ίδια τάξη..."
Μουσική καλή αν και αρκετά δυνατή με το ρουμάνικο μπλοκ να κυριαρχεί με manele, tornero και άλλες τέτοιες αηδίες.
Προσοχή προτιμήστε τους απλούς χορούς ο πριβέ γίνεται σε "κλειστό" δωματιάκι με full nude αλλά και πάλι οι περισσότερες κοπέλες το παίζουν μη μου άπτου με την δικαιολογία του επίσης κλειστού κυκλώματος "Αφεντικό βλέπει εγκω ντεν μπορώ" :2funny: που μάλλον αληθεύει. Επίσης συμβουλή σε πρωτάρηδες μην πεσετε στην παγίδα που έχουν στήσει στο πριβέ "Μουρο μου τέλεις άλλο πριβέ 100 Ευρώ να γκίνει χαμός?". Τίποτα δεν πρόκειται να γίνει διαφορετικό και ίσως να σας ξεπετάξει και σε λιγότερο χρόνο απ'ότι στο πριβέ των 50.

Τα δε ποτά καθαρά, ο χώρος υπέροχος με τους καναπέδες να προσφέρονται για υπέροχους ποτο-χορούς, ενώ οι τουαλέτες είναι από τις πλέον καθαρές. Οι σερβιτόροι εξυπηρετικότατοι ενω ο dj μάλλον ντεφορμέ. Οι παλιές του μαγαζιού βγάλανε όλο το πρόγραμμα στην πίστα με ιδιαίτερο ζήλο και εν γένει αρκετά ικανοποιητική παρουσία.
Αν έχετε αρκετά λεφτά να σπαταλήσετε και είστε λάτρεις των υπέροχων κώλων οι οποίοι προσφέρονται εν αφθονία θα βρείτε την χαρά σας. Στα μεγάλα μειονεκτήματα του μαγαζιού όπως έχει προαναφερθεί το πάρκινγκ λόγω της περιοχής. Δεν είναι ασχημο πάντως για όσους αγαπούν το παιχνίδι και την περιπέτεια.

Εν κατακλει(τορί)δη, παρά το εμφανές της κρίσης που περνάει το μαγαζί (μόλις 10 πελάτες) και το ομολογούν και οι σκληρά εργαζόμενες Ρουμάνες που ρίχνουν πια πολύ κλάμα (πρέπει να πληρώσω το λογκαριασμό της ΝΤΕΗ μουρό μου άυριο και ντεν έκω λεφτά)και οι που@@νες βρίσκονται παρατεταγμένες στο διάδρομο και τους καναπέδες κάνοντας ότι μπορούν για να προσελκήσουν το ενδιαφέρον, ο ιδιοκτήτης μαζί με τον manager βρήκαν τη λύση "αυξήστε τις τιμές να βγάλουμε τα σπασμένα. Μα@@κες θα έρχονται να αφήνουν τα λεφτάκια τους και εμεις πρέπει να πληρώνουμε κοντά στις 15 κοπέλες νυχτοκάματο, οπότε ας τους τα φάμε απ' όπου μπορούμε". Μπράβο! Άξιοι!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Τα πράματα αλλάξανε δραματικά και εξηγούμαι
Είσοδος με ποτάκι 15 (ως είχε δηλαδή), αντρικό επιπλέον ποτό 15 (10 πριν), απλός χορός 15 (10 πριν), γυναικείο σφηνάκι 25 (20 πριν), γυναικείο ποτό 50 (40 πριν), σαμπάνια 300 (250 πριν), πριβέ χορός 50 (όπως και πριν δεν άλλαξε τίποτα ούτε στην τιμή ούτε στις παρεχόμενες υπηρεσίες. Φραπεδιάρηδες μείνετε μακρυά από αυτό το μαγαζί)

ανατιμίσεις λόγω κρίσης...
Και σκέψου ότι σκεφτόμουν μια βολτούλα από το εν λόγω μαγαζί χθες...

Θα ξεκινήσω με roster (Ότι θυμάμαι δηλαδή)
4)Julia-Viollete. Συγκάτοικος της Σιμόνα στη ζωή και στην τρέλλα. Επιδιώξτε διπλό χορό με αυτές τις δύο μπας και αποζημιωθείτε.

τις έχω πάρει διπλό χορό και όντως επιβεβαιώνω αυτο που λες...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ανατιμίσεις λόγω κρίσης...
Και σκέψου ότι σκεφτόμουν μια βολτούλα από το εν λόγω μαγαζί χθες...

τις έχω πάρει διπλό χορό και όντως επιβεβαιώνω αυτο που λες...

όπως βλέπεις φίλε πεταλούδα οι μαγαζάτορες/managαρέοι την βρήκαν την άκρη για να αντιμετωπίσουν την οικονομική κρίση... εμάς τα θύματα και την αδυναμία μας στο συγκεκριμένο τρόπο διασκέδασης. Τι να πω ρε συ για τις ανατιμήσεις πάντως που στην ουσία δεν έχουν κανένα αντίκρυσμα. Νιώθω πως με φτύνουνε και γω ισχυρίζομαι πως ψιχαλίζει...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
όπως βλέπεις φίλε πεταλούδα οι μαγαζάτορες/managαρέοι την βρήκαν την άκρη για να αντιμετωπίσουν την οικονομική κρίση... εμάς τα θύματα και την αδυναμία μας στο συγκεκριμένο τρόπο διασκέδασης. Τι να πω ρε συ για τις ανατιμήσεις πάντως που στην ουσία δεν έχουν κανένα αντίκρυσμα. Νιώθω πως με φτύνουνε και γω ισχυρίζομαι πως ψιχαλίζει...

και μόνο που το αναγνωρίζεις ότι είσαι-ειμαστε θύμα-τα, είναι μια καλή αρχή για αυτοπειθαρχία...
 

Επισκέπτης
και μόνο που το αναγνωρίζεις ότι είσαι-ειμαστε θύμα-τα, είναι μια καλή αρχή για αυτοπειθαρχία...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το να θεωρείς τον εαυτό σου θύμα (σε οποιοδήποτε θέμα) αλλά συνεχίζεις να ασχολείσαι με αυτό,τότε δεν είσαι καλός στην (αυτο)-πειθαρχία αλλά στη μ@λ@κί@.Ίσως να με λυπόμουν αν βρισκόμουν στη θέση σου!

Απορώ,όταν μασάτε μια τσίχλα που σας χαλάει τη γεύση,δεν τη φτύνετε ?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το να θεωρείς τον εαυτό σου θύμα (σε οποιοδήποτε θέμα) αλλά συνεχίζεις να ασχολείσαι με αυτό,τότε δεν είσαι καλός στην (αυτο)-πειθαρχία αλλά στη μ@λ@κί@.Ίσως να με λυπόμουν αν βρισκόμουν στη θέση σου!

Απορώ,όταν μασάτε μια τσίχλα που σας χαλάει τη γεύση,δεν τη φτύνετε ?
Δεν με χαλάει η τσίχλα φίλε μου ούτε η γεύση της, το αντίθετο μάλιστα. Η τιμή της με χαλάει που αυξάνεται προκλητικά σε χαλεπούς για όλους μας καιρούς και δεν μπορεί απ'ότι φαίνεται τουλάχιστον να αλλάξει αυτό.
 

Επισκέπτης
Δεν με χαλάει η τσίχλα φίλε μου ούτε η γεύση της, το αντίθετο μάλιστα. Η τιμή της με χαλάει που αυξάνεται προκλητικά σε χαλεπούς για όλους μας καιρούς και δεν μπορεί απ'ότι φαίνεται τουλάχιστον να αλλάξει αυτό.

Αν και νομίζω δεν αναφέρθηκα σ'εσένα,δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το πρόβλημα και γιατί γενικεύεις. Οπότε επαναλαμβάνω,όταν δεν μας αρέσει η γεύση μιας τσίκλας,τότε απλά την φτύνουμε.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έτσι  γιατί  η  ΄ζάχαρη  κάνει  και κακό στα δόντια
 

Επισκέπτης
Επίσης,μιας κ είμαστε στο ανάλογο thread,το μαγαζί δεν είναι κάτι ιδιαίτερο.
Ούτε τις μουνάρες που είχε προ διετίας-τριετίας έχει.
Ούτε καμία σοβαρή ανανέωση του χώρου έχω προσέξει.
Ούτε οι πελάτες είναι κάποιας ιδιαίτερης πάστας,αντίθετα οι περισσότεροι είναι αλβανοι.
Οι γκόμενες δεν είναι για πολλά πολλά.Μπορείς να φορτώσεις απλά κ ομόρφα αλλά το στυλ της ντίβας πέθανε προ πολλού κ αυτές ακόμη να το καταλάβουν.
Τα γκαρσόνια εξυπηρετικά κ όχι κλεφτρόνια.
Καθημερινές έχει τουλάχιστον 15 κορδονάτες που λέει κι ένας φίλος.

Αυτά είναι λίγο-πολύ τα θετικά κ τα αρνητικά που έχω αποκομίσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom