Νέα

Επώνυμες για «στοκάρισμα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Είπες ομερτά; Σαν κι αυτή στην Εύβοια, πρόσφατα;  :)

Eκείνη ήταν ταγαράδικη, η πιο πρόσφατη στην Έδεσσα αλβανοταγαράδικη.

;)

Αυτή εδώ είναι πιο κοντά στη γνήσια , μαφιόζικη.    :sunglasses: 
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Το κύκλωμα με τις επώνυμες που βλέπω ότι κάποιοι ενδιαφέρονται είναι πολύ κλειστό και παίζει κατά 99,999% μεταξύ υψηλών κλιμακίων. Μάλιστα πολλές από αυτές "προσφέρονται" και δεν πληρώνονται αντί άλλων εξυπηρετήσεων σε δικαστικούς, ανώτατους λειτουργούς, βουλευτές ή υπουργούς, μεγαλοεπιχειρηματίες. Βασικά δύο είναι οι πηγές προέλευσης: Ο χώρος των media (τηλεόραση 99%) και του modeling. Στην πρώτη περίπτωση ο ιδιοκτήτης ή γενικός κουμανταδόρος λύνει και δένει τις "αποστολές" και φυσικά τρώει ο ίδιος και η παρέα του και στη δεύτερη ο σχεδιαστής είναι βιτρίνα συνήθως gay και τις δουλειές κλείνουν οι φωτογράφοι ή οι ιμπρεσάριοι. Υπάρχει και ένα τρίτο (αδερφάτο το λέω εγώ) κομμάτι αυτό της νύχτας που αφορά τραγουδίστριες, χορεύτριες, κτλ. Εδώ τα πράγματα είναι πιο εύκολα αν έχεις άκρη με το "νονό" της νύχτας ή τον ιδιοκτήτη.
Σε γενικές γραμμές όσο πιο επώνυμο όνομα είναι τόσο πιο ακριβά στοιχίζει. Παράδειγμα 100% εξακριβωμένο τύπισσα με τίτλο, με συμμετοχή σε εκπομπή εβδομαδιαία έπαιρνε 5.000 τα Σαββατοκύριακο (μόνο κάτι κολλημένοι επιχειρηματίες και πολύ λίγοι) ποτέ Αθήνα αλλά τριγύρω. Τελευταία έπεσε στα 3-4.000 λόγω αλλαγής εκπομπής.
Πρωινά Β' διαλογής μοντελάκια ενός συγκεκριμένου σταθμού (3 από αυτά) τα εκπροσωπευε ο Ρέβης, η φάση είναι πολύ συγκεκριμένη και παίζει σε ξενοδοχείο φιρμάτο κοντά σε σημείο που πετάμε...
Για πιο απλές και λιγότερο επώνυμες καταστάσεις να σας αναφέρω απλά ότι και στην επαρχία πολλές τραγουδίστριες σε σκυλάδικα ή πίστες αλλά και μερικές παρουσιάστριες κάνουν το δικό τους κύκλο προφανώς με τους εκεί ντόπιους πλούσιους.
Πάντως η ταρίφα δεν πάει με την ώρα (αν εννοεί κάποιος κάτι τέτοιο)....ποτέ. Μόνο 24 ή 48ωρα ή και παραπάνω (καλοκαίρι με γιοτ και έτσι). Αν μιλάμε για αναγνωρίσιμες ξεχάστε ποσά κάτω των 2500 ανά ημέρα. Ότι ακούσετε άλλο σε ποσό είναι μούφα. Αν μιλάμε για τίποτα γλαστράκια σε πρωινάδικα πχ ή καμιά τραγουδίστρια Β' κατηγορίας παίζει και βραδινό ραντεβού μόνο γύρω στο 1000άρικο (για 4-6 ώρες σπάνια παραπάνω) ενώ μπορεί να παίξει άνετα και γκλαμουράτη νυχτερινή έξοδος που την αναζητούν για τα φώτα της δημοσιότητας...Αυτά εξακριβωμενα από πολύ κοντά... 
 

Επισκέπτης
Αφού έκανες που έκανες το story διευκρίνισε και σε όλους τους "διασημολάγνους" ότι αυτό που λέει ο Yorgos ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους ισχύει 100%  μιας και δεν συμπεριφέρονται ως βίζιτες αλλά ως ντίβες που σου κάνουν τη χάρη. Οπότε δεν αξίζει το κόπο. ʼσε που από τους συμμετέχοντες στα του thread ζήτημα να μπορούν 2-3 να αντέξουν το "κόστος" (δεν αναφέρομαι μόνο στο καθαρά οικονομικό) της συμμετοχής σε τέτοιου είδους κυκλώματα.
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ρε iwcg καλα ολα αυτα που γραφεις ,αλλα φου τα γραφεις που τα γραφεις , για το κουτσομπολιο και μονο πες και ονοματα δεν προκειται κανεις να σου κανει τπτ... Μου θυμιζεις στη τηλεοραση που λενε "θα αποκαλυψουμε ποια διασημη τραγουδιστρια εκανε αυτο" και τελικα απλα κανουν μια γενικη φωτογραφιση του προσωπου και σε αφηνουν με το πουλι στο χερι!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Ρε iwcg καλα ολα αυτα που γραφεις ,αλλα φου τα γραφεις που τα γραφεις , για το κουτσομπολιο και μονο πες και ονοματα δεν προκειται κανεις να σου κανει τπτ... Μου θυμιζεις στη τηλεοραση που λενε "θα αποκαλυψουμε ποια διασημη τραγουδιστρια εκανε αυτο" και τελικα απλα κανουν μια γενικη φωτογραφιση του προσωπου και σε αφηνουν με το πουλι στο χερι!

Αν εγραφε καποιο συγκεκριμενο ονομα, το πιο πιθανο ηταν να  του εσβηναν το ποστ  oi mods!!!!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν, τι φλασιά έφαγα.

Ειρήνη από Hi-5.
Την θυμάται κανείς;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Δυνατο μωρο με χειλαρες και καμπυλες...εξαφανιζολ και αυτη οπως και οι αλλες... :boobies:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
παιδες ενα ειναι το μωρο(ειδικα στο προσωπο)...
ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΡΚΟΥΡΗ :smitten:....για ατελειωτες νυχτες :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Aυτη την περιοδο, ειμαι δωσμενος στην Νικολεττα Ραλλη. Ειναι η μελαχρινη που παιζει καθε βραδυ στα 'σκετσακια" στον αντ1.
 

Επισκέπτης
παντελη!!!!!!!!!η ραδιοφωνικη παραγωγος!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Λοιπόν, τι φλασιά έφαγα.

Ειρήνη από Hi-5.
Την θυμάται κανείς;

Εχει χαθει απο τον χωρο τα εχει με ενα παιδι απο ανερχομενο συγκροτημα που παιζουν παλιες επιτυχιες 80s (μου διαφευγει το ονομα , αλλα παιζουν σε μαγαζι φετος.Οντως ειχε περιφερεια , που τωρα πια μπορεις να την αποκαλεσεις και "περιφερειακο" , οποτε αστο καλυτερα...
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Αν εγραφε καποιο συγκεκριμενο ονομα, το πιο πιθανο ηταν να  του εσβηναν το ποστ  oi mods!!!!

Ενταξει τοτε παω πασο.
Αλλα τοτε ας ειναι οι φωτογραφισεις πιο καλες σε σημειο που να μην μενουνε αμφιβολιες για ποια μιλαει!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Οπως καταλαβαίνετε ονόματα και διευθύνσεις δε μπορώ να πω αν και 2-3 κραυγαλέες περιπτώσεις ξέρω από πολύ καλό χέρι τις άλλες από τρίτους και φήμες. Αλλά αν έγραφα για κάποια το πιθανότερο είναι όχι μόνο να το έσβηναν οι υπεύθυνοι (και καλά θα έκαναν αμα έκανα τέτοια μλκ...) αλλά να τρώγαμε και μηνύσεις. Δε νομίζω και στην τηλεόραση να είναι χαζοί και να κάνουν και αυτοί το ίδιο...
 
OP
OP
F

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
Θα σμπλήρωνα στον κατάλογο μου την διαχρονική μάπα της Χριστίνας Παπά (πρώην κυρία Κολντεμπέλα). Νομίζω ότι πολλοί την "τιμήσαμε" στις φαντασιώσεις μας δεόντως.
 

qozac

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
na pros8esw kai gw thn apopsh mou me seira exoume
1.βικη φλεσσα (πολυ καλωτικο βλεμμα)
2.φαιη σκορδα (για χυσιμο στην μαπα και στα ατελειωτα ποδια της )
3. και πιο kinky νατασσα παζαιτη (να την γαμας τη βλαχα στο ιατρειο και την κυριακη να γραφουν οι εφημεριδες οτι ειχε μια κουραστικη βδομαδα στο ιατρειο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom