Νέα

Επώνυμες για «στοκάρισμα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

GiannhsD

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
xmm...επωνυμες για στοκαρισμα..Λοιπον,επειδη ειμουν απο πιτσιρικας milfας,τωρα τελευταια το εχω κοψει,θα ελεγα Ολγα Τρεμη,παλιος ποθος αυτος,και το απολυτο στοκαρισμα θα το εριχνα σε μια παρουσιαστρια ειδησεων στο ΕΤ1 η οποια εχει πολυ κοντο κουρεμα και ειναι ξανθια,αλλα sorry δεν θυμαμαι το ονομα της.Βασικα το απολυτο fetix για μενα ειταν οι MILF με κοντο κουρεμα...Αυτα παλια...τωρα ωριμασαμε λιγο...πολι λιγο... :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
xmm...επωνυμες για στοκαρισμα..Λοιπον,επειδη ειμουν απο πιτσιρικας milfας,τωρα τελευταια το εχω κοψει,θα ελεγα Ολγα Τρεμη,παλιος ποθος αυτος,και το απολυτο στοκαρισμα θα το εριχνα σε μια παρουσιαστρια ειδησεων στο ΕΤ1 η οποια εχει πολυ κοντο κουρεμα και ειναι ξανθια,αλλα sorry δεν θυμαμαι το ονομα της.Βασικα το απολυτο fetix για μενα ειταν οι MILF με κοντο κουρεμα...Αυτα παλια...τωρα ωριμασαμε λιγο...πολι λιγο... :2funny:
Ναι ναι ναι ναι, καυλα, πολυ καυλα η συγκεκριμενη. Και πριν κατι χρονια τα ειχε και πιο σκουρα και την κανανε εντελως αγριομ@#να :rockon:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Επισης οταν ημουν μικρος στις πρωτες μου καυλες γουσταρα την Κιμ Γουαιλντ και την Σινα Χιστον :bigdick:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
xmm...επωνυμες για στοκαρισμα..Λοιπον,επειδη ειμουν απο πιτσιρικας milfας,τωρα τελευταια το εχω κοψει,θα ελεγα Ολγα Τρεμη,παλιος ποθος αυτος,και το απολυτο στοκαρισμα θα το εριχνα σε μια παρουσιαστρια ειδησεων στο ΕΤ1 η οποια εχει πολυ κοντο κουρεμα και ειναι ξανθια,αλλα sorry δεν θυμαμαι το ονομα της.Βασικα το απολυτο fetix για μενα ειταν οι MILF με κοντο κουρεμα...Αυτα παλια...τωρα ωριμασαμε λιγο...πολι λιγο... :2funny:
Αγλαΐα Κυρίτση τη λένε και όντως είναι για πολύ  :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Αγλαιααααααααα...... :bigdick:
Και δεν παιζουν φωτο!
 

Επισκέπτης
αυτη δεν επαιζε στο too fast too furius?
Ναί αυτή είναι, έπαιζε στο 2fast 2furius
URL]]
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τωρα που ειπες κιμ μου ηρθε στο μυαλο η κιμ πασιντζερ.για πολλες  :jerking:  :jerking:
οποιος εχει φωτο ας ανεβασει να απολαυσουμε.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
taratsa δε σε προλαβα και εβαλες μια απτις αγαπημενες μου.τι μουναρος ειναι αυτος ρε παιδια? :bigdick: :boff:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
θελξη και οποιος αντεξει.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
την εχω δει απο κοντα στο μαγαζι που τραγουδαγε και μου εριχνε μισο κεφαλι με τα τακουνια.η γκομενα ειναι αλογα.βυζαρες,κολαρα,ματαρες και τι δεν εχει.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6

Eva Mendes
  :rockon: :rockon: :rockon:

wallpapers 1024x768
 

Συνημμένα

  • Eva Mendes 005.jpg
    Eva Mendes 005.jpg
    44,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Eva Mendes 007.jpg
    Eva Mendes 007.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Eva Mendes 017.jpg
    Eva Mendes 017.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Kάποιος είχε ανεφέρει εδώ για παρτούζα μερκουρη θελξη θα ήταν ότι πρέπει
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
την εχω δει απο κοντα στο μαγαζι που τραγουδαγε και μου εριχνε μισο κεφαλι με τα τακουνια.η γκομενα ειναι αλογα.βυζαρες,κολαρα,ματαρες και τι δεν εχει.

ειχε τυχει και σε εμενα να καθομαι μπροστα στην πιστα πρωτη θεση και φορουσε ενα ροζ φορεμα μινι τρελο... ολο το βραδυ δεν την παλευα καθολου.. ειχα τρελαθει..τα ειχα δει ολα!! 
 

Επισκέπτης
Τι να πω και εγω ρε παιδιά που την πήδηξα κιόλας! :dancing: :dancing: :dancing:
:helpplea: :sleeping:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom