Νέα

Επίσκεψη στη Βουδαπέστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PLOUTOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 399
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συγνωμη αλλα  αναφερώμουν στο καμάκι και οχι στην Βιζιτα καθότι εσυ εισαι και αγπησιάρης το αγαπάς το σπορ σε επιπεδο καμακι.
σωστό
άμα δεν παίξεις πώς θα βγάλεις το παιδί από μέσα σου;
δηλδής καμακι δεν παίζει λες?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σωστό
άμα δεν παίξεις πώς θα βγάλεις το παιδί από μέσα σου;
δηλδής καμακι δεν παίζει λες?


Αν παιζει λέει;;;;;;;;;;;;;;;;;;

βεβαια πρεπει να ομολογησω οτι δεν εχω φρεσκα νεα μια και απο τον Σεπτεμβριο του 2007 δεν εχω τιμηση τους ως ανω προορισμους.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ε, τότε ρε αδερφέ τι μου λες για τσέπες και χέρια;;
το καμάκι είναι καμάκι....
αν σου κάτσει έχει καλώς, αλλιώς μένεις με την όρεξη
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ε, τότε ρε αδερφέ τι μου λες για τσέπες και χέρια;;
το καμάκι είναι καμάκι....
αν σου κάτσει έχει καλώς, αλλιώς μένεις με την όρεξη

οχι ρε τσιπη θα βαλης γερα το χερι στην τσεπη για δωρακια για εξοδους διασκεδαση και
οχι μονο για  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

δεν θα την βγαλης τζάμπα οπως στηνΜολδαβια που ειναι ελαχιστες οι απαιτησεις τους σε σχεση με Ουγγαρεζες και  Σλοβάκες.

δεν θα μεινης με την ορεξη θα σου κατση το καμάκι σιγουρα καθότι σε γνωριζω και απο εμφανιση καλα κρατιεσαι για την ηλικια σου πουροτηνειτζερ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αχχαχαχα
εγώ λεφτά του οικογενειακού προγραμματισμού δεν τα χαλάω
κρατάω να τα κάνω ντόλλαρς και λιρίτσες - χαχαχαχα

σιγά μην κάτσω να σκάσω
άμα δεν γίνεται, δεν γαμάω κιόλας...σιγά τα ωά
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Επιστροφη απο την καλοκαιρινη Βουδαπεστη....
Στους 30 η θερμοκρασια +οι Ουγγαρεζες τα ειχαν πεταξει ολα εξω ! ! :boobies:
Ωραιες γκομενες και για ολα τα γουστα(ξαν8ιες,μελαχρινες,κοκκινομαλλες,τσιγγανες).
Η πολη ομορφη με καστρα,spa,μνημεια,αξιζε το ταξιδακι.
Στο θεμα μας τωρα.........
Στις πιατσες επαιζαν κυριως μπαζα γυφτισες,
με τις οποιες κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις.
Απο το νετ ευκολα βρισκεις τηλ απο πουτανες τις οποιες μπορεις να καλεσεις στο δωματιο σου
η να πας εσυ στο διαμερισμα τους.
Επειδη πολλες φορες δεν ερχεται η κοπελα της φωτο προτιμησα το 2ο.
Υπηρεσιες αρκετα καλες :pipa2: :knockinb:-τιμη 13000-15000 HUF/h (48-56 Euro).
ΥΓ : Προσοχη ακομα παιζει η παγιδα με τις γκομενες στη Vaci Utca,
στην οποια εχουν αναφερθει + αλλοι συναγωνιστες ! !
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Επιστροφη απο την καλοκαιρινη Βουδαπεστη....
Στους 30 η θερμοκρασια +οι Ουγγαρεζες τα ειχαν πεταξει ολα εξω ! ! :boobies:
Ωραιες γκομενες και για ολα τα γουστα(ξαν8ιες,μελαχρινες,κοκκινομαλλες,τσιγγανες).
Η πολη ομορφη με καστρα,spa,μνημεια,αξιζε το ταξιδακι.
Στο θεμα μας τωρα.........
Στις πιατσες επαιζαν κυριως μπαζα γυφτισες,
με τις οποιες κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις.
Απο το νετ ευκολα βρισκεις τηλ απο πουτανες τις οποιες μπορεις να καλεσεις στο δωματιο σου
η να πας εσυ στο διαμερισμα τους.
Επειδη πολλες φορες δεν ερχεται η κοπελα της φωτο προτιμησα το 2ο.
Υπηρεσιες αρκετα καλες :pipa2: :knockinb:-τιμη 13000-15000 HUF/h (48-56 Euro).
ΥΓ : Προσοχη ακομα παιζει η παγιδα με τις γκομενες στη Vaci Utca,
στην οποια εχουν αναφερθει + αλλοι συναγωνιστες ! !
ωραιος... :rockon: :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ειχα παει Βουδαπεστη πριν 2 χρόνια και στον παιζοδρομο Vaci Utcha μου την επεσαν δυο κοπελεσ να παμε σε ενα μπαρ για μια μπιρα και μετα στο δωματιο τους.
Εκανα ο μαλακασ το λαθοσ και πηγα  καθησα στο τραπεζι και σε 1 λεπτο ενο κοιταγαμε τον καταλογο για την μπιρα που θα πειναμε ηρθαν ποτα ,σφινακια ,καφεδεσ, λεω εγινε λαθοσ δεν παραγγιλαμε ακομα αλλα μου στηλανε και τον λογαριασμο (300 EURO)ενω οι πουτανιτσες μου ελεγαν πωσ παραγγιλαν ευτες.
Πηγα να σηκοθω αλλα ηρθαν δίπλα μου δυο μπραβοι αμεσα εβαλα το χερι στην τσεπη εβγαλα 240euro που ειχα πανω μου και εφηγα.
Φυσικα πιαστηκα ΜΑΛΑΚΑΣ δεν ξανακανω τετοιο λαθοσ αλλα το λεω για να μην την πατησει καποιοσ αλλος συναγωνιστης.
μπραβο σου φιλε για το κουραγιο σου να γραψεις μια τετοια αληθεια.ειναι πολυ καλο να γραφονται και πραγματα τετοια για οποιοδηποτε μερος και αν προκειται για να μην πιαστουν μαλακες οι επομενοι απο γυφτοπουτανα.τετοιες πληροφοριες ειναι σημαντικες.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστες παιζει καμμια χρηστικη πληροφορια προταση για Βουδαπεστη??? παω σε λιγες μερες για πρωτη φορα
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
παίδες για πείτε καμμία χρηστική πληροφορία για έξοδο-ποτάκι στη βουδαπέστη που να παίζουν μώρα! θα είμαι το σκ εκεί!
 

planeta

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
  :oΠροσφατη 3ήμερη επίσκεψη στη Βουδαπέστη, παράκαμψη πηγαινοντας οδικώς για Πράγα. Υπέροχη πόλη, καταπληκτικά τα αξιοθέατα κανονικές οι τιμές. Περιπλάνηση στον γνωστό πεζόδρομο ψωνίζω (ακριβούτσικο δωρο από κατάστημα "σβαροφσκυ", τα γνωστά κρύσταλα. Λίγο παρακατω δύο κοπέλες, Ουγγαρέζες απο άλλη πόλη, μου ζητάνε βοήθεια να προσανατολιστούν να βρουν το μετρό και κάποιο άλλο σημείο.Προσφέρω το χάρτη μου και συννενοόύμε με τη μία, η άλλη δε μιλούσε αγγλικά καθόλου συμφωνα με τη φίλη της, φιλικό το κλίμα και βασική γνωριμία. Μου προτείνουν να δοκιμασουμε το παραδοσιακό τους ζεστό κρασί από παρακείμενο κιόσκι λίγα βήματα πιο περα δέχομαι - πληρώνω εγω από ευγένεια.Μου λένε ότι το πρόγραμα τους περιλάμβάνει επίσκεψη σε μαγαζί με latin live μουσική και με προσκαλούν. Αρχικά αρνούμαι επιμένουν ότι θα μου αρέσει -τελικά δέχομαι με τον όρο ότι θα καθίσω λίγο.Ο λόγος ότι είχα μαζί μου το ακριβό δωρο, αρκετά μετρητά και φυσικά ότι ήμουν μόνος σε ξένη χώρα φυσικά δεν ανέφερα τίποτα από αυτά αλλά δήλωσα κουρασμένος από την ολοήμερη περιήγηση στα αξιοθέατα.Στο latin μαγαζί σε παρακείμενο στενό η διακοσμηση θυμιζε επαρχιακό σκυλαδικο (κατόπιν στριπτιτζάδικο -τώρα τίποτα!)εντυπωση μου έκαναν οι καναπέδες ¨καβάτζες" και το ότι ειχαμε ελάχιστη οπτική επαφή με την ορχήστρα στην οπόία επαιζε ο πιανίστας-αρμονίστας μόνο. Τα υπόλοιπα όργανα στημένα χωρίς μουσικούς. Παραγγέλνουμε 3 σφηνάκια ρακή δικιά τους σε ποτηρια που χωρούσαν κανονικη μεζούρα.Τα κοριτσια τα κατεβαζουν αμέσως εγώ όχι το πινω αργα σαν ποτό, η γκαρσόνα επιτακτική έως ενοχλητική να παραγγείλουμε και άλλα μου προκαλέι εντύπωση η επιμονή της. Ολως "τυχαίως" το λατιν μαγαζί πάιζει ζορμπά, τα παίδιά του πειραιά και άλλο ένα ελληνικό τραγούδι οι κοπέλες επίμενουν να χορέψουμε αρνούμε ευγενικά μα επίμονα. Το κλίμα της παρέας πάρα πολύ καλό με υπονοουμενα κάποια στιγμή που η μια παέι τουαλέτα πεφτει (γυμνασιακό) χαμούρεμα με την άλλη. Δευτερα σφηνάκια για τα κορίτσια δε συμετεχω για να έχω τον έλεγχο αφού κατι δε μου αρέσει.Συμφωνώ για τελευταία γυρα 3 σφηνάκια με τον όρο ταυτόχρονα να πληρώσουμε για να φυγω.Ερχονται και σε λίγο ο λογαριασμός έκπληξη περί τα 85 ευρώ σε χειρόγραφο χαρτί(ενω παντού στη Βουδαπέστη κόβουν αποδέιξεις) η μια βγάζει ελάχιστα λέφτα δηλώνωντας πως δεν έχει άλλα(!) και στο λεπτό τα αποσύρει λέγοντας ότι την επομενη μέρα είχε να πληρώσει καποια υποχρέωση. Η άλλη καμιά αντίδραση. Ετσι και αλιώς η γκαρσόνα-τσατσά απευθύνεται μόνο σε έμένα μου αναφέρει οτι μπορέι να πληρώσω με καρτα η να πάω σε ΑΤΜ. Το οποίο ΑΤΜ ήταν στο χωρο του μαγαζιού κρυμενο πίσω από  κουρτίνα ακριώς οπως παραβάν σε εκλογικό τμήμα. Με οδηγεί εκεί εχοντας με σε απόσταση ανανοής κυριολεκτικά. Στο διπλανό παραβάν διακρίνω τους "φουσκωτούς". Σηκώνω χρήματα πληρώνω χωρίς κανένα ίχνος δυσφορίας ή έκπληξης . Φευγουμε μαζί με τις κοπέλες δεν αναφέρω τίποτεαπολύτως αφού καταλαβα ότι τα πραγματα είναι καλά οργανωμένα, ανοίγω  βημα και τις αφήνω πίσω μου.Ως σύγχρονος Ορφέας δε γυρισα να κοιταξω πίσω.... Προσοχή μαγκες έκλαψα τα ευρώ αλλά τουλαχιστον απέφυγα τα χειρότερα δέ θελω να φανταστώ τι.   
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Ετοιμαζομαι να παω Βουδαπεστη τα Χριστουγεννα αλλα θα παω με την γκομενα..Διαβασα οτι κυκλοφορουν πολλες μουναρες ουγγαρεζες και σκεφτομαι μην εχω κανει μεγαλη μαλακια που θα παω πρωτη μου φορα στην Βουδαπεστη και δεν θα μπορω να κανω σσεξοτουρισμο.Το πολυ πολυ...πεταγομαι για.....τσιγαρα..... και γυρναω μετα απο κανενα δυωρακι ;)
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
  :oΠροσφατη 3ήμερη επίσκεψη στη Βουδαπέστη, παράκαμψη πηγαινοντας οδικώς για Πράγα. Υπέροχη πόλη, καταπληκτικά τα αξιοθέατα κανονικές οι τιμές. Περιπλάνηση στον γνωστό πεζόδρομο ψωνίζω (ακριβούτσικο δωρο από κατάστημα "σβαροφσκυ", τα γνωστά κρύσταλα. Λίγο παρακατω δύο κοπέλες, Ουγγαρέζες απο άλλη πόλη, μου ζητάνε βοήθεια να προσανατολιστούν να βρουν το μετρό και κάποιο άλλο σημείο.Προσφέρω το χάρτη μου και συννενοόύμε με τη μία, η άλλη δε μιλούσε αγγλικά καθόλου συμφωνα με τη φίλη της, φιλικό το κλίμα και βασική γνωριμία. Μου προτείνουν να δοκιμασουμε το παραδοσιακό τους ζεστό κρασί από παρακείμενο κιόσκι λίγα βήματα πιο περα δέχομαι - πληρώνω εγω από ευγένεια.Μου λένε ότι το πρόγραμα τους περιλάμβάνει επίσκεψη σε μαγαζί με latin live μουσική και με προσκαλούν. Αρχικά αρνούμαι επιμένουν ότι θα μου αρέσει -τελικά δέχομαι με τον όρο ότι θα καθίσω λίγο.Ο λόγος ότι είχα μαζί μου το ακριβό δωρο, αρκετά μετρητά και φυσικά ότι ήμουν μόνος σε ξένη χώρα φυσικά δεν ανέφερα τίποτα από αυτά αλλά δήλωσα κουρασμένος από την ολοήμερη περιήγηση στα αξιοθέατα.Στο latin μαγαζί σε παρακείμενο στενό η διακοσμηση θυμιζε επαρχιακό σκυλαδικο (κατόπιν στριπτιτζάδικο -τώρα τίποτα!)εντυπωση μου έκαναν οι καναπέδες ¨καβάτζες" και το ότι ειχαμε ελάχιστη οπτική επαφή με την ορχήστρα στην οπόία επαιζε ο πιανίστας-αρμονίστας μόνο. Τα υπόλοιπα όργανα στημένα χωρίς μουσικούς. Παραγγέλνουμε 3 σφηνάκια ρακή δικιά τους σε ποτηρια που χωρούσαν κανονικη μεζούρα.Τα κοριτσια τα κατεβαζουν αμέσως εγώ όχι το πινω αργα σαν ποτό, η γκαρσόνα επιτακτική έως ενοχλητική να παραγγείλουμε και άλλα μου προκαλέι εντύπωση η επιμονή της. Ολως "τυχαίως" το λατιν μαγαζί πάιζει ζορμπά, τα παίδιά του πειραιά και άλλο ένα ελληνικό τραγούδι οι κοπέλες επίμενουν να χορέψουμε αρνούμε ευγενικά μα επίμονα. Το κλίμα της παρέας πάρα πολύ καλό με υπονοουμενα κάποια στιγμή που η μια παέι τουαλέτα πεφτει (γυμνασιακό) χαμούρεμα με την άλλη. Δευτερα σφηνάκια για τα κορίτσια δε συμετεχω για να έχω τον έλεγχο αφού κατι δε μου αρέσει.Συμφωνώ για τελευταία γυρα 3 σφηνάκια με τον όρο ταυτόχρονα να πληρώσουμε για να φυγω.Ερχονται και σε λίγο ο λογαριασμός έκπληξη περί τα 85 ευρώ σε χειρόγραφο χαρτί(ενω παντού στη Βουδαπέστη κόβουν αποδέιξεις) η μια βγάζει ελάχιστα λέφτα δηλώνωντας πως δεν έχει άλλα(!) και στο λεπτό τα αποσύρει λέγοντας ότι την επομενη μέρα είχε να πληρώσει καποια υποχρέωση. Η άλλη καμιά αντίδραση. Ετσι και αλιώς η γκαρσόνα-τσατσά απευθύνεται μόνο σε έμένα μου αναφέρει οτι μπορέι να πληρώσω με καρτα η να πάω σε ΑΤΜ. Το οποίο ΑΤΜ ήταν στο χωρο του μαγαζιού κρυμενο πίσω από  κουρτίνα ακριώς οπως παραβάν σε εκλογικό τμήμα. Με οδηγεί εκεί εχοντας με σε απόσταση ανανοής κυριολεκτικά. Στο διπλανό παραβάν διακρίνω τους "φουσκωτούς". Σηκώνω χρήματα πληρώνω χωρίς κανένα ίχνος δυσφορίας ή έκπληξης . Φευγουμε μαζί με τις κοπέλες δεν αναφέρω τίποτεαπολύτως αφού καταλαβα ότι τα πραγματα είναι καλά οργανωμένα, ανοίγω  βημα και τις αφήνω πίσω μου.Ως σύγχρονος Ορφέας δε γυρισα να κοιταξω πίσω.... Προσοχή μαγκες έκλαψα τα ευρώ αλλά τουλαχιστον απέφυγα τα χειρότερα δέ θελω να φανταστώ τι.     

ωραιος για την ενημερωση φιλε...οταν ειπες για ΑΤΜ εκει στο μαγαζι λεω παει θα σηκωσει λεφτα κια θα θρεθει απο πισω τους κανας τυπας με οπλο να του αδειασει την καρτα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
  :oΠροσφατη 3ήμερη επίσκεψη στη Βουδαπέστη, παράκαμψη πηγαινοντας οδικώς για Πράγα. Υπέροχη πόλη, καταπληκτικά τα αξιοθέατα κανονικές οι τιμές. Περιπλάνηση στον γνωστό πεζόδρομο ψωνίζω (ακριβούτσικο δωρο από κατάστημα "σβαροφσκυ", τα γνωστά κρύσταλα. Λίγο παρακατω δύο κοπέλες, Ουγγαρέζες απο άλλη πόλη, μου ζητάνε βοήθεια να προσανατολιστούν να βρουν το μετρό και κάποιο άλλο σημείο.Προσφέρω το χάρτη μου και συννενοόύμε με τη μία, η άλλη δε μιλούσε αγγλικά καθόλου συμφωνα με τη φίλη της, φιλικό το κλίμα και βασική γνωριμία. Μου προτείνουν να δοκιμασουμε το παραδοσιακό τους ζεστό κρασί από παρακείμενο κιόσκι λίγα βήματα πιο περα δέχομαι - πληρώνω εγω από ευγένεια.Μου λένε ότι το πρόγραμα τους περιλάμβάνει επίσκεψη σε μαγαζί με latin live μουσική και με προσκαλούν. Αρχικά αρνούμαι επιμένουν ότι θα μου αρέσει -τελικά δέχομαι με τον όρο ότι θα καθίσω λίγο.Ο λόγος ότι είχα μαζί μου το ακριβό δωρο, αρκετά μετρητά και φυσικά ότι ήμουν μόνος σε ξένη χώρα φυσικά δεν ανέφερα τίποτα από αυτά αλλά δήλωσα κουρασμένος από την ολοήμερη περιήγηση στα αξιοθέατα.Στο latin μαγαζί σε παρακείμενο στενό η διακοσμηση θυμιζε επαρχιακό σκυλαδικο (κατόπιν στριπτιτζάδικο -τώρα τίποτα!)εντυπωση μου έκαναν οι καναπέδες ¨καβάτζες" και το ότι ειχαμε ελάχιστη οπτική επαφή με την ορχήστρα στην οπόία επαιζε ο πιανίστας-αρμονίστας μόνο. Τα υπόλοιπα όργανα στημένα χωρίς μουσικούς. Παραγγέλνουμε 3 σφηνάκια ρακή δικιά τους σε ποτηρια που χωρούσαν κανονικη μεζούρα.Τα κοριτσια τα κατεβαζουν αμέσως εγώ όχι το πινω αργα σαν ποτό, η γκαρσόνα επιτακτική έως ενοχλητική να παραγγείλουμε και άλλα μου προκαλέι εντύπωση η επιμονή της. Ολως "τυχαίως" το λατιν μαγαζί πάιζει ζορμπά, τα παίδιά του πειραιά και άλλο ένα ελληνικό τραγούδι οι κοπέλες επίμενουν να χορέψουμε αρνούμε ευγενικά μα επίμονα. Το κλίμα της παρέας πάρα πολύ καλό με υπονοουμενα κάποια στιγμή που η μια παέι τουαλέτα πεφτει (γυμνασιακό) χαμούρεμα με την άλλη. Δευτερα σφηνάκια για τα κορίτσια δε συμετεχω για να έχω τον έλεγχο αφού κατι δε μου αρέσει.Συμφωνώ για τελευταία γυρα 3 σφηνάκια με τον όρο ταυτόχρονα να πληρώσουμε για να φυγω.Ερχονται και σε λίγο ο λογαριασμός έκπληξη περί τα 85 ευρώ σε χειρόγραφο χαρτί(ενω παντού στη Βουδαπέστη κόβουν αποδέιξεις) η μια βγάζει ελάχιστα λέφτα δηλώνωντας πως δεν έχει άλλα(!) και στο λεπτό τα αποσύρει λέγοντας ότι την επομενη μέρα είχε να πληρώσει καποια υποχρέωση. Η άλλη καμιά αντίδραση. Ετσι και αλιώς η γκαρσόνα-τσατσά απευθύνεται μόνο σε έμένα μου αναφέρει οτι μπορέι να πληρώσω με καρτα η να πάω σε ΑΤΜ. Το οποίο ΑΤΜ ήταν στο χωρο του μαγαζιού κρυμενο πίσω από  κουρτίνα ακριώς οπως παραβάν σε εκλογικό τμήμα. Με οδηγεί εκεί εχοντας με σε απόσταση ανανοής κυριολεκτικά. Στο διπλανό παραβάν διακρίνω τους "φουσκωτούς". Σηκώνω χρήματα πληρώνω χωρίς κανένα ίχνος δυσφορίας ή έκπληξης . Φευγουμε μαζί με τις κοπέλες δεν αναφέρω τίποτεαπολύτως αφού καταλαβα ότι τα πραγματα είναι καλά οργανωμένα, ανοίγω  βημα και τις αφήνω πίσω μου.Ως σύγχρονος Ορφέας δε γυρισα να κοιταξω πίσω.... Προσοχή μαγκες έκλαψα τα ευρώ αλλά τουλαχιστον απέφυγα τα χειρότερα δέ θελω να φανταστώ τι.     

τι κουφάλες είναι οι πούστηδες?????? :2funny:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΚΟΝΕ ΑΝ ΜΠΩΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ!!Π.Χ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣΑΖΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ CALL GIRLS!!
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΚΟΝΕ ΑΝ ΜΠΩΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ!!Π.Χ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣΑΖΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ CALL GIRLS!!

Αναζήτησε διαφημίσεις στους έντυπους τουριστικόύς οδηγούς που θα βρεις παντού.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΚΑ!!ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ Η ΦΑΣΗ ΜΑΓΚΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟ.ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΛΕΓΑΝΕ 100 ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 250 Η ΩΡΑ?ΣΚΕΤΗ ΦΡΙΚΗ!!Η ΣΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ FREE ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΑΤΟΜΟ 18000 ΦΟΡΙΝΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ!!ΜΗΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΕΨΗΜΟ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΥΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΗ!!ΠΡΑΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΑΓΑ ΜΑΓΚΕΣ!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝ.ΣΟΥ ΛΕΝΕ 100 ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΞΕΜΠΑΡΚΑ ΜΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ!!ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΕΚΕΙ!!ΠΟΛΛΗ ΓΕΛΙΟ!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!ΤΖΩΝΗΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΑΡΙΑΝΑΡΑ!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΚΑ!!ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ Η ΦΑΣΗ ΜΑΓΚΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟ.ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΛΕΓΑΝΕ 100 ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 250 Η ΩΡΑ?ΣΚΕΤΗ ΦΡΙΚΗ!!Η ΣΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ FREE ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΑΤΟΜΟ 18000 ΦΟΡΙΝΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ!!ΜΗΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΕΨΗΜΟ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΥΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΗ!!ΠΡΑΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΑΓΑ ΜΑΓΚΕΣ!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝ.ΣΟΥ ΛΕΝΕ 100 ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΞΕΜΠΑΡΚΑ ΜΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ!!ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΕΚΕΙ!!ΠΟΛΛΗ ΓΕΛΙΟ!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!ΤΖΩΝΗΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΑΡΙΑΝΑΡΑ!!!
εχω την εντύπωση πως δεν πέρασες ιδιαίτερα καλά...
απλά δεν ξέρω πώς μου δημιουργείται η εντύπωση αυτή...
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Μπα...........δεν θα εκανε καλο καιρο.......εβρεχε πανω? :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom