Νέα

Επίσκεψη στη Βουδαπέστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PLOUTOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 399
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
αυτα κ χειροτερα ακομα ειναι εκει!!+100000 φιλε .ολο μαλ,,ιες γραφοντε εδω,να και καποιος που λεει τα πραγματα οπως ειναι για τονν μεσο επισκεπτη

Φιλε δεν ειναι χαλια στη Βουδαπεστη,απλα ο σωστος μπουρδελιαρης πρεπει να ψαχνει λιγο πριν φυγει για ταξιδακι.
Ο ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥΤΣΟΣ νομιζω πως εθεσε τα πραγματα οπως εχουν.
Κι εγω περυσι που πηγα,εψαξα αρκετα απο το νετ πηρα αρκετα τηλ. και πηγα ετοιμος για δραση.
Με λιγη υπομονη -κυριως λογω δυσκολιας συνεννοησης- βρισκεις αυτο που θελεις.
Εγω παντως περασα πολυ καλα ! ! :rockon:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τελικα ολα τα στριπτιτζαδικα ειναι απατη ?? δεν υπαρχει κανενα αξιολογο και εντιμο ?? στην πραγα παντως πηγα σχεδον σε ολα και ολα ηταν περιφημα ...αρκει να προσεχεις ενοειται και λιγο ..

θελω τουλαχιστον ενα στριπτιτζαδικο στην βουδαπεστη για προθερμανση ...χαβαλε ματι κλπ ...πριν τις καταδρομικες για πηδημα
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον εκανα μια μινι επισκεψη στην βουδαπεστη ....ως λατρης και συχνος επισκεπτης της Πραγας μπορω να πω οτι η βουδαπεστη ειναι μεν μια ομορφη πολη αλλα δεν εχει ουτε το 10% απο την μαγεια , τις ομορφες γυναικες , τα στριπτιτζαδικα , τα μπουρδελα που εχει η πρωτευουσα της τσεχιας ,...μετα απο αυτα ποου διαβασα εδω αλλα και σε αλλα φορουμ δεν πηγα σε κανενα κωλομπαρο γιατι τα θεωρησα ακρως επικυνδινα ...στους δρομους ειχε καλα κομματια αλλα ουτε κατα διανοια τα απιστευτα μωρα που συναντας στην πραγα ...μετα τα μεσανυχτα πολλες ουγγαρεζες μεθυσμενες με ενα μπουκαλι στο χερι ..μικρες και ομορφες αλλα η ελλειψη αγγλικων τις κανει πολυ δυσκολες για προσεγγιση ...αν ξερεις την γλωσσα σιγουρα θα φας καλα με αυτα τα μωρα ...

βρηκα πολλες ενδιαφερουσες κοπελες απο τα γνωστα sites αλλα για να πω την αληθεια βαριομουν να γυριζω ολη την πολη και να περνω τηλεφωνα μεχρι να βρω καποια να μιλαει αγλικα ...οποτε προτιμησα να κανω μερικες συνεδριες σε ενα μασατζιδικο που ηταν κοντα στο χοτελ μου

καλλες υπηρεσιες ...μεχρι πιπα ομως ..δεν με χαλασε ...ενα διημερο που δεν θα μεινει για πολυ στην μνημη μου καθως ακολουθησε 9ημερο στην πραγα ..περισσοτερα στο αντιστοιχο φορουμ
δεν θα ξαναπηγαινα παντως ...ψιλοξενερωσα
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
λοιπον εκανα μια μινι επισκεψη στην βουδαπεστη ....ως λατρης και συχνος επισκεπτης της Πραγας μπορω να πω οτι η βουδαπεστη ειναι μεν μια ομορφη πολη αλλα δεν εχει ουτε το 10% απο την μαγεια , τις ομορφες γυναικες , τα στριπτιτζαδικα , τα μπουρδελα που εχει η πρωτευουσα της τσεχιας ,...μετα απο αυτα ποου διαβασα εδω αλλα και σε αλλα φορουμ δεν πηγα σε κανενα κωλομπαρο γιατι τα θεωρησα ακρως επικυνδινα ...στους δρομους ειχε καλα κομματια αλλα ουτε κατα διανοια τα απιστευτα μωρα που συναντας στην πραγα ...μετα τα μεσανυχτα πολλες ουγγαρεζες μεθυσμενες με ενα μπουκαλι στο χερι ..μικρες και ομορφες αλλα η ελλειψη αγγλικων τις κανει πολυ δυσκολες για προσεγγιση ...αν ξερεις την γλωσσα σιγουρα θα φας καλα με αυτα τα μωρα ...

βρηκα πολλες ενδιαφερουσες κοπελες απο τα γνωστα sites αλλα για να πω την αληθεια βαριομουν να γυριζω ολη την πολη και να περνω τηλεφωνα μεχρι να βρω καποια να μιλαει αγλικα ...οποτε προτιμησα να κανω μερικες συνεδριες σε ενα μασατζιδικο που ηταν κοντα στο χοτελ μου

καλλες υπηρεσιες ...μεχρι πιπα ομως ..δεν με χαλασε ...ενα διημερο που δεν θα μεινει για πολυ στην μνημη μου καθως ακολουθησε 9ημερο στην πραγα ..περισσοτερα στο αντιστοιχο φορουμ
δεν θα ξαναπηγαινα παντως ...ψιλοξενερωσα

Στο μασάζ που πήγες είδα στο site τους πως έχουν αρκετά προγράμματα από 30 λεπτά μέχρι 2 ώρες. Μήπως αν διάλεγες κάποιο πρόγραμμα με περισσότερη ώρα να είχες και καλύτερη τύχη εκτός από πίπα;  :think: Έτσι για ιστορικούς σκοπούς και μόνο πως είναι το κόστος ζωής γενικότερα εκεί και πόσα έδωσες για το μασάζ; Αυτά για να κάνουμε και μια σύγκριση με τα εγχώρια προιόντα μας. Τα μωρά πάντως από τις φωτογραφίες που είδα είναι Α επιπέδου και όχι σαν κάτι κυριούλες που έχουν τα δικά μας μασάζ στην Ελλάδα...  :S
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
δεν θυμαμε τωρα ποσα εδωσα .νομιζω γυρω στις 10,000 κορωνες ...δεν νομιζω οτι παιζει σεξ εκει ..τουλαχιστον οχι με τις συγκεκριμενες που πηγα ...δεν ειναι μαγαζι ..διαμερισμα Private ειναι ...δεν εχει επιγραφες κλπ ..κλιμα ιδιο με παρομοια μασατζιδικα στην ελλαδα ..οι κοπελες μικρες και ομορφες ..ακαπωτο τσιμπουκακι χυσιμο στο στηθος ...μασαζ αρκετα ικανοποιητικο για κανα 30-40 λεπτο απο την μια ωρα ...καλη επιλογη αν δεν θελειες να γαμησεις σωνει και καλα ..απλα πηγα περισσοτερο γιατι ηταν κοντα στο χοτελ μου ενω ολες οι αλλες που μου αρεσαν απο αλλα sites ηταν κυριως σε πιο απομακρυσμενες περιοχες (κεντρικα παντως)
 

rambo22

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
89
Like
20
Πόντοι
0
μαγκες θα επισκεφτω την βουδαπεστη συντομα...οποιος εχει παει και μπορει να βοηθησει σε οτιδηποτε ας γραψει κατι...απο φαγητο ποτο...οτι μπορει να φανει χρησιμο.... και φυσικα για γυναικες..... :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1
min pas gia pidima....tha se pidiksoun....
Καλησπέρα, τι εννοεις υπάρχει πρόβλημε γενικα στην Βουδαπέστηη θέλει προσοχη σε κάτι???
θα παω Νοεμβριο και ψαχνω γενικα να δω τι παιζει.....
Ευχαριστω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
θελει μεγαλη προσοχη σε απατεωνισες ποθ σε παρασερνουν σε μαγαζια μιλημενα σε απομονονουν και στα παιρνουν χοντρα , σχεδον ληστια
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
το πιο απλο κι ευκολο κολπο
σκαει ο βλαξ τουριστας απο δυτ ευρωπη η βορεια αφρικα(ελλαδα ιταλια δηλ)
περαταει στον δρομο
μια η δυο μουναρες του ζηταν φωτια,συνηθως στην βατσε ουτσι
απο εισαι τον τωταν,,,
απαντα αυτος ιαταλια ελλαδα κλπ
αααα σουπερ λεν αυτες,δεν εχουμε παει
παντα θελαμε να παμε,αλλα δεν ξερουμε κανενναν εκει
εγω λεει αυτος,,,
σοβαρα ??ρωτανε παλι ενθουσιασμενς οι μουναρες,παμε καπου να το συζητησουμε
πανε λοιπον διπλα ,συνηθως σε οροφο ειναι 2,3 μαγαζια απο αυτα,εκει καρακεντρο,κανονικα μαγαζια ,οχι κωλομπαρα,με θεα στην πολη,πιανο μεσα κλπ
καθονται καφε πινουν αυτες κι αυτος οτι θελει,ουτε σμαπανιες που του περασε απο το μυαλο ουτε τιποτα
1-2 καποθτσινακια
,χαλαρωνει ο μεγαλος,ωπα σου λεει
εδω εχει θεμα,,θα γαμησω κι εδω ,θα κανω κ το κοματι μου στο χωριο που θα τις παω μετα,,
μετα απο κατι αερολογιες,ξεκιναει το θεμα,, ;)
λενε αυτες πιο ποτο εχει στην ιταλια ,ελλαδα?
ουζο σαμπουκα,λεει υτος
να δοκιμασουμε λενε αυτες,
ναι βεββαια απντα ο γαμιας,οπως υποθετει τουλαχιστον(εντωμεταξυ μπορει να ψιλοχουφτωνει αν ειναι θαρετος,δεν αντιδρουν αυτες,μερικες φορες ξεκιναν κ μονες τα αγκιγματα)
μετα που πινουν την σαμπουκα ουζο,λενε αυτες,να πιουμε κι εν αδικο μας παραδοσιακο που λεεγετε,,καπως
ναι λεει ο γαμιας,ακολουθουν 2 γυρες μπορει κ πιο πανω
μετα λενε αυτς απμε ν απαμε αλλου,στο μισαωρο γινονται αυτα,
ερχεται ο λογαριασμος,κι εκει ξεκιναει το σεξ
με τον γαμια ,οχι τις μουναρες
τα σπεσιαλ τραντισιοναλ, εχουν  τιμη νομιμοτατα απο 20-30-40ε τ ενα,,βαλτε λοιπον κανα 6-9-12 αναλογα τα κεφια πριν,πποσο παει το μαλλι,,ετσι ψυριζεται ο γαμιας
οι γκομενες του λενε τσαο,μιλαμε αυριο,του δινουν κ καπιο κινητο νουμερο για αυριο ,που δεν υπαρχει,κι ο γαμιας παει σπιτι 100-300ε λιγοτερα κ με το καβλι στο χερι,,
ειναι εν απο τα αθωα κι οχι πολυ ακριβα τρικς,,,,
αν περασεις πορτα απο κωλομπαρο,,,,δεν τοχω κανει δεν ξερω...εχω κι αιμοροειδες εγω παιδια μου,,, :grin: :grin: :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Καλησπέρα, τι εννοεις υπάρχει πρόβλημε γενικα στην Βουδαπέστηη θέλει προσοχη σε κάτι???
θα παω Νοεμβριο και ψαχνω γενικα να δω τι παιζει.....
Ευχαριστω
εκτος απο μουνι σε στουντιο,που θα σε παει μονο ντοπιος φιλος αν εχει,παιζουν πολλα
εκτος απο "ευκολο καμακι και  φτηνο μουνι",,αυτα δεν υπαρχουν,μονο στις τσοντες ;) ;) ;)
ολα τ αλλα παιζουν.. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Μια ανασκόπηση της εμπειρίας μου στην Βουδαπεστη .

Lottie

Καλυτερα να αποφύγετε τη Lottie . Θα σας κλεψει.
Ακουστε πως γινετε.
Της τηλεφωνω και ρωταω για 1 ώρα. Μιλαει κάποια αγγλικά και με καταλαβαινει.
Ζηταεί 20000 Ft . Παίρνω ένα ταξί και πάω . Πολυ μακρινη αποσταση και πληρωσα 4000 Ft.
Το διαμέρισμα είναι καινούργιο και καθαρό . Την πληρωνω 20000 Ft . ( 70 Ευρώ περιπου )
Λαθος μου που δεν ρωτησα να μου πει τι ακριβως κανει με αυτα τα λεφτα.
Ηταν πολύ όμορφη με τέραστιες βυζαρες .  :tits: (μαλλον απο αυτα θολωσα)  :headbang:
Κάνω ένα ντους και μου λεει να πάω στο κρεβάτι του μασάζ .
Υποθέτω ότι μετά το μασάζ θα ακολουθήσει και σεξ . Μου κανει μασαζ γυμνη....
Το μασάζ στην πλάτη ήταν τέλειο . Μετά μου λεει να πάω στο στρωμα που ειχε κατω στο πατωμα.
Μετά το μασάζ μπροστα, ξεκιναει να μου τον παιζει ακαποτο. Ουτε φραπε, ουτε φρεντο, ουτε...
Μολις τελειωνω σταματάει, με κοιταει σαν ηλιθια και να περιμένει να σηκωθω...
Τοτε καταλαβα τι παιζετε εκει...  :S
Προσπαθω να εξηγήσω οτι πλήρωσα για σεξ , όχι για μασάζ .
Με κοιταει με βλεμα αγελαδας και λεει σπαστα αγγλικα: no say...
Τι να πω ; Ποιος πληρώνει 70 ευρώ για ένα μασάζ;
Στη συνέχεια έκανε δεν καταλαβαίνε ουτε λέξη Αγγλικά .
Εντάξει , με κοροϊδεψε αλλά τι μπορώ να κάνω ; Να τις δωσω αλλα 70 ευρώ;
Να την δειρω; Δεν κανω τετοια εγω.
Αποδέχτηκα ότι με κοροϊδεψε κανονικα, πηγα για ντους και εφυγα βριζοντας τον εαυτο μου ...
Όπως θα δείτε στη σελίδα , δεν δέχετε κρίσεις .
Πιθανως το κάνει συστηματικα .
Καλυτερα να την αποφυγετε. Θα εχει και αλλους τροπους να τα παιρνει.
Αλλά εάν επιμένετε να την γαμήσετε , ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΕ απολύτως τι θέλετε .
Και ριξτε της ενα και για εμενα.  :s&m_3:

Το άλλο κορίτσι ηταν η Michelle .


Ζήτησε για τα ίδια χρήματα . ( 20000 ) Το διαμέρισμα ήταν στην Terez utca . Πολύ κοντά στο Oktogon .
Ηταν πολύ όμορφη με υπέροχο κώλο . Μελαχρινη με στητα σιλικονουχα ωραια βυζια.
Αλλά μετά την εμπειρία που είχα με την Lottie της ειπα τρεις φορές :
Θέλω σεξ, χωρίς μασάζ .
Όπως ήταν αναμενόμενο με κοιτάζε περίεργα .
Της εξήγησα και κατάλαβε . Το σεξ μαζί της ήταν πολύ ωραιο .
Αυτα απο μένα .

Να είστε προσεκτικοί γιατί μερικά κορίτσια προσπαθουν να βγαλουν χρήματα απο το τίποτα .

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
η βουδαπεστη δεν αξιζει σαν σεξοτουρισμος.τα στριπτιζαδικα ειναι μονο απατη.το 97 πηγα 15 χρονον πρωτη φορα σαν ποδοσφαιρηστης 15 μερες.ηταν γαματα,clubs γεματα,ευκολεςκοπελες και πλατειες με χιλιαδες ομορφες πουτανες 1200 φορινια τοτε 10 ευρο.απο το 2000-11 επισκεφτηκα πολλες φορες την πολη.στο train station nugati εχει τσιγγανακια με 20-30 ευρο σε πανε στην τουαλετα.στην πολη αν βρεις 2-3 κοπελες κοντα στιν vatsi ytsa εισαι τυχερος.υπαρχουν 2 bar morissons μοριζοον  μονο εκει εχει αρκετο κοσμο το ενα βεκρισκεται στο nygati train station πολυ κοντα.εκει μπορει να εχει και βιζιτουλες φευγοντας απο το μπαρ με πλισιασε μιακοπελιτσα 20-21.με πηρε σε μια τουαλετα στο παρκο,με κερματα η τουαλετα και 20 λεπτα μενει κλειστη.εδωσα 30 ευρο.σε αλλη που πηγαμε hotel εδωσα 100.αν σκεφτεσται εκδρομη εκει να πατε και bratislava να γαμισετε καλα και πειοτικα.οι ουγαρεζες πουτανες πανε αγγλια,γερμανια για βιζιτες και βιεννη
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
η βουδαπεστη δεν αξιζει σαν σεξοτουρισμος.τα στριπτιζαδικα ειναι μονο απατη.το 97 πηγα 15 χρονον πρωτη φορα σαν ποδοσφαιρηστης 15 μερες.ηταν γαματα,clubs γεματα,ευκολεςκοπελες και πλατειες με χιλιαδες ομορφες πουτανες 1200 φορινια τοτε 10 ευρο.απο το 2000-11 επισκεφτηκα πολλες φορες την πολη.στο train station nugati εχει τσιγγανακια με 20-30 ευρο σε πανε στην τουαλετα.στην πολη αν βρεις 2-3 κοπελες κοντα στιν vatsi ytsa εισαι τυχερος.υπαρχουν 2 bar morissons μοριζοον  μονο εκει εχει αρκετο κοσμο το ενα βεκρισκεται στο nygati train station πολυ κοντα.εκει μπορει να εχει και βιζιτουλες φευγοντας απο το μπαρ με πλισιασε μιακοπελιτσα 20-21.με πηρε σε μια τουαλετα στο παρκο,με κερματα η τουαλετα και 20 λεπτα μενει κλειστη.εδωσα 30 ευρο.σε αλλη που πηγαμε hotel εδωσα 100.αν σκεφτεσται εκδρομη εκει να πατε και bratislava να γαμισετε καλα και πειοτικα.οι ουγαρεζες πουτανες πανε αγγλια,γερμανια για βιζιτες και βιεννη
εκει εχει χοστελ ομως τυπε κ φοβομαστε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Hostel.jpg
    Hostel.jpg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 41

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ολοι μπρατισλαβα,βουδαπεστη μονο εκδρομη στην πολη μια νυχτα
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Μαπα η βουδαπεστη..κ λενε μετα ουγγαρεζες τοπ πορνιδια... :jerking:.καθολου παιχνιδι δυτικη νοοτροπια κ πουτανες πανακριβες με χαλια υπηρεσιες...ακομη κ στριπ κλαμπ για τα πανηγυρια...απο καμακι μηδεν κ τιποτε σε κλαμπ...μονο κατι τελειωμενες σε παμπ με φτηνες μπυρες...μαπα δεν περιμενα ειναι τοσο χαλια για :knockinb:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
στα κλαμπ που πηγα ολοι ηταν γνωστοι μεταξυ τους,παρεα.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
ολοι μπρατισλαβα,βουδαπεστη μονο εκδρομη στην πολη μια νυχτα

Μπρατισλαβα και ξερο ψωμι.Τα μουνια που ειδα εκει πραγματικα δεν υπαρχουν και ειναι και πολλα οποτε οποιος βρεθει εκει πιστευω θα περασει καλα.

Σε μια και μοναδικη επισκεψη μου βουδαπεστη πετυχα 2-3 στην οδο kiraly διπλα στον πιο κεντρικο σταθμο μετρο Deák Ferenc tér αλλα τπτ το ιδιαιτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom