Νέα

Επίσκεψη στη Βουδαπέστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PLOUTOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 399
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Tα διάβασα όλα και oι πληροφορίες κάπως μπερδεμένες πάντως...... :S
Τελικά από ξενοδοχεία αξίζουν τον κόπο ή όχι και αν όχι πώς βρίσκεις κάποια;! :think:
 

jedi30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
15
Πόντοι
10
  Γεια σας συναγωνιστες,πριν λιγες ημερες γυρισα απο την βουδαπεστη με αναμεικτα συναιστηματα,οχι οσον αφορα το μερος γιατι πραγματι ειναι μαγευτικη πολη με γκοθ χαρακτηριστικα αλλα οσον αφορα το αγοραιο σεξ.Λοιπον απο τις ιεροδουλες που κυκλοφορουν στον δουναβη και στην φασιον στριτ,θα ελεγα πως το επιπεδο αγγιζει τα ορια τις αρχαιας τραγωδιας.Οσον αφορα τις κοπελες με αγγελιες στο νετ και σε περιοδικα κατα ενα μεγαλο ποσοστο ειναι ψευτικες και δεν εχουν σχεση με τις φωτος και σπανια μιλουν αγγλικα ,με τιμες γυρω στα 80ευρω.Απο γραφεια οι τιμες παιζουν γυρω στα 150 ευρω,με καλιτερο επιπεδο,αλλα οχι τπτ φοβερο,δηλαδη μην νομιζεται οτι με λιγα χρηματα θα πηδηξεται μοντελο,ισχυει οτι και στην ελλαδα πανω σε αυτον τον τομεα,βεβαια παντα υπαρχουν κανονες με εξαιρεσεις.Οι ουγγαρεζες ειναι ωραιες γυναικες.φιλικες και πολυ ανοικτες στο θεμα φλερτ,τουλαχιστον αυτην την εντυπωση αποκομισα απο την παραμονη μου εκει.Στα μπαρακια γινεται πολυ παιχνιδι,ολοι παιζουν με ολους,πολυ κεφι καμια σχεση με το δικο μας σκηνικο,που ειμαστε αγαλματα.Επισης ενα προβλημα ειναι οτι δεν μιλουν αγγλικα και πολυ,οποτε πρεπει να παιξεις με γλωσσα του σωματος οσον αναφορα το φλερτ.Σε γενικες γραμμες ειναι μια ομορφη πολη,γοητευτικη,αλλα οποιος παει με την προοπτικη να μαμησει τρελα μωρα ,με πιο λιγα χρηματα απο οτι στην ελλαδα,μαλλον θα φυγει καταθληπτικος
 

Czar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω κάπου 6 χρόνια να πάω στην Ουγγαρία, από τότε που χώρισα από την Ουγγαρέζα φίλη μου. Πρώτα επί 5 χρόνια πήγαινα συχνά και έχω μείνει αρκετά σε αυτήν την Χώρα.

Θα πρέπει να ξέρετε ότι πολλοί Ούγγροι είναι Τσιγγάνοι, ακόμα και ξανθοί και μένουν σε κανονικά σπίτια. Δεν διαφέρουν από τον υπόλοιπο πληθυσμό.

Προσοχή, οι Ουγγαρέζες είναι πολύ θερμές γυναίκες και ακόρεστες, αλλά ο χαρακτήρας τους δύστροπος και θυμώνουν εύκολα ή παρεξηγούνται με το παραμικρό. Επίσης υπάρχει τεράστιο ποσοστό από λεσβίες.

Σας συμβουλεύω να μην πάτε με αγοραίες γυναίκες, εκτός από τον κίνδυνο που διατρέχετε από νοσήματα, υπάρχει ολόκληρο κύκλωμα μαφίας που τις ελέγχει και κινδυνεύει όχι μόνο το πορτοφόλι σας, αλλά ακόμη και η ζωή σας. Μην περιμένετε βοήθεια από την αστυνομία.

Προσοχή επίσης στα εστιατόρια, μπορεί να σας σερβίρουν βατράχια σαν μεζέ και να μην το ξέρετε και να νομίσετε ότι είναι κοτόπουλο. Να προτιμάτε κρέας από ζαρκάδι, το ελαφίσιο τους είναι σκληρό.

Το να βρεις μια φίλη ύστερα από φλερτ είναι ότι το πιο εύκολο και μαλιστα γυναικάρα με 100 καπάκια. Εγώ έβλεπα ότι με έπαιζαν με τα μάτια τους, αλλά δυστυχώς λόγω της φίλης μου, αναγκαστικά μόνο χαρμάνιαζα και ξέσπαγα σε αυτήν το βράδυ.

Με μια Ουγγαρέζα δίπλα σας μπορείτε να πάτε παντού και να δείτε φανταστικά τοπία, μνημεία και αξιοθέατα. Χρειάζεται γιατί οι Ούγγροι μόνο Γερμανικά ομιλούν και ελάχιστα Ρωσικά οι μεγαλύτεροι σε ηλικία. Η γλώσσα τους είναι αλταϊκής καταγωγής, ανακατεμένη με Φιλανδέζικα και δύσκολα μαθαίνεται. Δεν έχει ιδιαίτερη γραμματική και γιαυτό και αρκετοί Ούγγροι που λείπουν πολλά χρόνια από την Πατρίδα τους την ξεχνούν.

Αγοραίες γυναίκες είδα πολλές και αρκετά όμορφες μερικές, στον δρόμο Βόρεια της Όπερας μετά το σκοτείνιασμα και ενώ είχε -20 βαθμούς θερμοκρασία, στεκόντουσαν στον δρόμο φορώντας γούνα και τίποτε από μέσα. Όταν ζύγωνα με το αυτοκίνητο, παρ΄ ότι είχα δίπλα την φίλη μου, δεν τις έννοιαζε, άνοιγαν την γούνα για να μας δείξουν τα κάλλη τους και μας πρότειναν να πάμε και οι τρεις για λεσβιακό πάρτυ και πήδημα. Φυσικά όπου φύγει, φύγει.

Σας προτείνω χειμώνα να μείνετε στην Βουδαπέστη και να πάτε μέσω Ματράς εκδρομή στο Έγγερ και για καλοκαίρι να επισκεφθείτε το Μπάλατον.

Με μια κοπέλλα που θα γνωρίσετε εκεί, που θα κάνει και χρέη διερμηνέα, θα περάσετε αξέχαστες στιγμές.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μαγκες μολις γυρισα απο τη βουδα και τη πεστη.......υπεροχη χωρα,πολη,γυναικες.....τελειααα :fuck2:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Καλα για Βουδαπεστη περιμενα θρεντ με 200+ σελιδες.  Γιατι ετσι?

Μαγκες ειναι να παω συντομα.  Τι συμβουλες εχεται?  Σε τι ξενοδοχειο να μηνω?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Έχω κάπου 6 χρόνια να πάω στην Ουγγαρία, από τότε που χώρισα από την Ουγγαρέζα φίλη μου. Πρώτα επί 5 χρόνια πήγαινα συχνά και έχω μείνει αρκετά σε αυτήν την Χώρα.

Θα πρέπει να ξέρετε ότι πολλοί Ούγγροι είναι Τσιγγάνοι, ακόμα και ξανθοί και μένουν σε κανονικά σπίτια. Δεν διαφέρουν από τον υπόλοιπο πληθυσμό.

Προσοχή, οι Ουγγαρέζες είναι πολύ θερμές γυναίκες και ακόρεστες, αλλά ο χαρακτήρας τους δύστροπος και θυμώνουν εύκολα ή παρεξηγούνται με το παραμικρό. Επίσης υπάρχει τεράστιο ποσοστό από λεσβίες.

Σας συμβουλεύω να μην πάτε με αγοραίες γυναίκες, εκτός από τον κίνδυνο που διατρέχετε από νοσήματα, υπάρχει ολόκληρο κύκλωμα μαφίας που τις ελέγχει και κινδυνεύει όχι μόνο το πορτοφόλι σας, αλλά ακόμη και η ζωή σας. Μην περιμένετε βοήθεια από την αστυνομία.

Προσοχή επίσης στα εστιατόρια, μπορεί να σας σερβίρουν βατράχια σαν μεζέ και να μην το ξέρετε και να νομίσετε ότι είναι κοτόπουλο. Να προτιμάτε κρέας από ζαρκάδι, το ελαφίσιο τους είναι σκληρό.

Το να βρεις μια φίλη ύστερα από φλερτ είναι ότι το πιο εύκολο και μαλιστα γυναικάρα με 100 καπάκια. Εγώ έβλεπα ότι με έπαιζαν με τα μάτια τους, αλλά δυστυχώς λόγω της φίλης μου, αναγκαστικά μόνο χαρμάνιαζα και ξέσπαγα σε αυτήν το βράδυ.

Με μια Ουγγαρέζα δίπλα σας μπορείτε να πάτε παντού και να δείτε φανταστικά τοπία, μνημεία και αξιοθέατα. Χρειάζεται γιατί οι Ούγγροι μόνο Γερμανικά ομιλούν και ελάχιστα Ρωσικά οι μεγαλύτεροι σε ηλικία. Η γλώσσα τους είναι αλταϊκής καταγωγής, ανακατεμένη με Φιλανδέζικα και δύσκολα μαθαίνεται. Δεν έχει ιδιαίτερη γραμματική και γιαυτό και αρκετοί Ούγγροι που λείπουν πολλά χρόνια από την Πατρίδα τους την ξεχνούν.

Αγοραίες γυναίκες είδα πολλές και αρκετά όμορφες μερικές, στον δρόμο Βόρεια της Όπερας μετά το σκοτείνιασμα και ενώ είχε -20 βαθμούς θερμοκρασία, στεκόντουσαν στον δρόμο φορώντας γούνα και τίποτε από μέσα. Όταν ζύγωνα με το αυτοκίνητο, παρ΄ ότι είχα δίπλα την φίλη μου, δεν τις έννοιαζε, άνοιγαν την γούνα για να μας δείξουν τα κάλλη τους και μας πρότειναν να πάμε και οι τρεις για λεσβιακό πάρτυ και πήδημα. Φυσικά όπου φύγει, φύγει.

Σας προτείνω χειμώνα να μείνετε στην Βουδαπέστη και να πάτε μέσω Ματράς εκδρομή στο Έγγερ και για καλοκαίρι να επισκεφθείτε το Μπάλατον.

Με μια κοπέλλα που θα γνωρίσετε εκεί, που θα κάνει και χρέη διερμηνέα, θα περάσετε αξέχαστες στιγμές.
τυπε απο ποια τσοντα γραφεις την υποθεση?να παρουμε να την δουμε δικε μου :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πολύ αλητεία και στη Βουδαπέστη τύπε  :grin:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Αν εκανες μια βολτα στην Vaci Utcha (μεγαλος πεζοδρομος) θα εβρισκες αξιολογες υπαρξεις. Προσοχη στους κραχτες ομως, θα σε πανε σε μπαρ και θα σε γδυσουν και δεν θα κανεις τιποτα. Παζαρεψε με κοπέλες που θα σε δουν στο δρομο και θα σου μιλησουν και θα περασεις καλα (απευθειας στο ψητο). Απο στριπτητζαδικα ελεγε το Aphrodite οπου και πηδουσες μεσα, σε κατατοτπιζαν οι κοπελες με τις δυνατοτητες. Επισης τρελο νυφοπαζαρο το fatmos bar κοντα στην κεντρικη αγορα, οπου υπήρχαν πολλές έτοιμες χωρις πληρωμη... Μακραν η καλυτερη φάση πάντως είναι το περιοδικάκι απο περιπτερα που βλέπεις και διαλέγεις... στο χώρο τους ή στο χώρο σου. Μακριά από φυλλάδια ξενοδοχείων!

Αναρωτιεμαι εαν τα παραπανω ισχυουν τωρα, δυο χρονια μετα.  ??
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ψηνομαι για βουδαπεστη για απριλη ....ξερουμε κανενα site για πληροφοριες για στριπτιτζαδικα Private κλπ ??? γιατι το thred αυτο δεν λεει και πολλα ...προσφατα τουλαχιστον
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ειχα παει Βουδαπεστη πριν 2 χρόνια και στον παιζοδρομο Vaci Utcha μου την επεσαν δυο κοπελεσ να παμε σε ενα μπαρ για μια μπιρα και μετα στο δωματιο τους.
Εκανα ο μαλακασ το λαθοσ και πηγα  καθησα στο τραπεζι και σε 1 λεπτο ενο κοιταγαμε τον καταλογο για την μπιρα που θα πειναμε ηρθαν ποτα ,σφινακια ,καφεδεσ, λεω εγινε λαθοσ δεν παραγγιλαμε ακομα αλλα μου στηλανε και τον λογαριασμο (300 EURO)ενω οι πουτανιτσες μου ελεγαν πωσ παραγγιλαν ευτες.
Πηγα να σηκοθω αλλα ηρθαν δίπλα μου δυο μπραβοι αμεσα εβαλα το χερι στην τσεπη εβγαλα 240euro που ειχα πανω μου και εφηγα.
Φυσικα πιαστηκα ΜΑΛΑΚΑΣ δεν ξανακανω τετοιο λαθοσ αλλα το λεω για να μην την πατησει καποιοσ αλλοσ συναγωνιστης.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Ειχα παει Βουδαπεστη πριν 2 χρόνια και στον παιζοδρομο Vaci Utcha μου την επεσαν δυο κοπελεσ να παμε σε ενα μπαρ για μια μπιρα και μετα στο δωματιο τους.
Εκανα ο μαλακασ το λαθοσ και πηγα  καθησα στο τραπεζι και σε 1 λεπτο ενο κοιταγαμε τον καταλογο για την μπιρα που θα πειναμε ηρθαν ποτα ,σφινακια ,καφεδεσ, λεω εγινε λαθοσ δεν παραγγιλαμε ακομα αλλα μου στηλανε και τον λογαριασμο (300 EURO)ενω οι πουτανιτσες μου ελεγαν πωσ παραγγιλαν ευτες.
Πηγα να σηκοθω αλλα ηρθαν δίπλα μου δυο μπραβοι αμεσα εβαλα το χερι στην τσεπη εβγαλα 240euro που ειχα πανω μου και εφηγα.
Φυσικα πιαστηκα ΜΑΛΑΚΑΣ δεν ξανακανω τετοιο λαθοσ αλλα το λεω για να μην την πατησει καποιοσ αλλοσ συναγωνιστης.
mprabo
μπραβο καλα εκανες και το ειπες να μην λεμε μονο τα ροδινα
ο κινδυνος παραμονευει παντου κυριως απο γκομενες που σου την πεφτουν και σου ζητανε να πας σε συγκεκριμενο μαγαζι
και μενα μου τυχε στην τουρκια με 300$ ζημια και ουτε μπουτι πιασαμε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
διάβασα τα πάντα...
καταρχάς είναι κανείς Βουδαπέστη τώρα; πμ αν είναι
δεύτερον, τελικά αξίζει τον κόπο απλά να βολτάρεις και να καμακώσεις ό,τι βρεις ενδιαφέρον;;
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ετυχε χθες να μιλαω με φιλο ουγγρο ,ο οποιος ομως δεν ειναι <παικτης>
λεει λοιπον  πως  φαγητο ποτο ειναι φτηνα
ομορφη πολη για τουρισμο
τα γκομενακια χυμωδη
παιζει το καμακι
και η νεολαια μιλαει αγγλικα
και εχει και πολλα θερμα λουτρα για οσους ενδιαφεροντε
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
διάβασα τα πάντα...
καταρχάς είναι κανείς Βουδαπέστη τώρα; πμ αν είναι
δεύτερον, τελικά αξίζει τον κόπο απλά να βολτάρεις και να καμακώσεις ό,τι βρεις ενδιαφέρον;;


Ασε αγορι μου εκει θελει να βάλης γερα το χερι στην τσεπη δεν ειναι Μολδαβια  δεν κανη για σενα...................................

(12 χρονια ειμουν αναμεσα Βουδαπεστη -Μπρατισλάβα (ΕΔΡΑ) -Βιεννη.)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ασε αγορι μου εκει θελει να βάλης γερα το χερι στην τσεπη δεν ειναι Μολδαβια  δεν κανη για σενα...................................

(12 χρονια ειμουν αναμεσα Βουδαπεστη -Μπρατισλάβα (ΕΔΡΑ) -Βιεννη.)
μην αποπροσανατολίζεις τους τουρίστες
καταρχάς με 100άρικο όπως παντού σου έρχεται στο ξενοδοχείο με τα πάντα όλα
αλλά δεν είσαι σίγουρος πως είναι η κοπέλα της φωτό στο σάιτ
η Μολδαβία έχει το καλό πως έχεις εκεί 2-3 Έλληνες που θα σε ταίσουνε και θα μπορείς να αλλάξεις καμιά κουβέντα. Από αυτό και μόνο έχει πλεονέκτημα
το θέμα όμως είναι να δούμε και άλλα κράτη
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μην αποπροσανατολίζεις τους τουρίστες
καταρχάς με 100άρικο όπως παντού σου έρχεται στο ξενοδοχείο με τα πάντα όλα
αλλά δεν είσαι σίγουρος πως είναι η κοπέλα της φωτό στο σάιτ
η Μολδαβία έχει το καλό πως έχεις εκεί 2-3 Έλληνες που θα σε ταίσουνε και θα μπορείς να αλλάξεις καμιά κουβέντα. Από αυτό και μόνο έχει πλεονέκτημα
το θέμα όμως είναι να δούμε και άλλα κράτη

Συγνωμη αλλα  αναφερώμουν στο καμάκι και οχι στην Βιζιτα καθότι εσυ εισαι και αγπησιάρης το αγαπάς το σπορ σε επιπεδο καμακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom