Νέα

Επίσκεψη πελάτη σε οίκο που δουλεύει η πρώην του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oldboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.326
Κριτικές
112
Like
18.544
Πόντοι
20.686
Τι δεν σου κολλάει φιλε μου;; Το ότι Έλληνας τα έφτιαξε με εργαζόμενη αλλοδαπή σε οίκο;; Ή ότι αφού την χώρισε είπα να ρίξει ένα;;
Το ότι η τσατσα καθόταν να σου πει εσένα την ιστορία και έχουμε και ΣΚ.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Το ότι η τσατσα καθόταν να σου πει εσένα την ιστορία και έχουμε και ΣΚ.
Σου είπα. Η τσατσα μου είπε ότι ο πρώην της την επισκέφτηκε ξαφνικά. Η κοπέλα ότι ήταν τρία χρονια μαζί κ την χώρισε. Γιατί; Εσυ δεν έχεις καλές σχέσεις με κάποιες τσατσαδες;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.326
Κριτικές
112
Like
18.544
Πόντοι
20.686
Σου είπα. Η τσατσα μου είπε ότι ο πρώην της την επισκέφτηκε ξαφνικά. Η κοπέλα ότι ήταν τρία χρονια μαζί κ την χώρισε. Γιατί; Εσυ δεν έχεις καλές σχέσεις με κάποιες τσατσαδες;;
Είμαι δυσπιστος φίλε ιδίως τα ΣΚ.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.495
Πόντοι
11.836
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω ενώ εκείνες μπορούν και μας κάνουν τα χειρότερα γιατί κράζετε τον τύπο.
Ειναι ξεκάθαρο ότι ήθελε να της γαμήσει την ψυχολογία και το κατάφερε. Απτην άλλη φίλε μου δεν μπορεί κανένας μας να κρίνει το σκηνικό γιατι πολυ απλά δεν ξέρουμε τπτ άλλο περα απτο προφανές.
Παίζει εαν κάτσουμε φιλικά για καφε με τον εν λογω τύπο να μας δώσει μια παράμετρο ένα στοιχείο που ισως πούμε οκ!
Ποτέ δεν ξέρετε τι παίζει.
Αδυνατώ να δεχθώ γιατί οι περισσότεροι άντρες έχουν το συνδρομο του λευκού ιππότη.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Είμαι δυσπιστος φίλε ιδίως τα ΣΚ.
Δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω. Είμαι αρκετά παλιός εδώ μέσα για να κάνω τον παπατζη κ δεν έχω να κερδίσω κάτι. Αν δεν πιστεύεις δικαίωμα σου. Αλλά δεν νομίζω να προσφέρεις κάτι σε αυτή τη συζήτηση. Αν κ δεν καταλαβαινω γιατί είσαι δύσπιστος ιδίως το ΣΚ…
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω ενώ εκείνες μπορούν και μας κάνουν τα χειρότερα γιατί κράζετε τον τύπο.
Ειναι ξεκάθαρο ότι ήθελε να της γαμήσει την ψυχολογία και το κατάφερε. Απτην άλλη φίλε μου δεν μπορεί κανένας μας να κρίνει το σκηνικό γιατι πολυ απλά δεν ξέρουμε τπτ άλλο περα απτο προφανές.
Παίζει εαν κάτσουμε φιλικά για καφε με τον εν λογω τύπο να μας δώσει μια παράμετρο ένα στοιχείο που ισως πούμε οκ!
Ποτέ δεν ξέρετε τι παίζει.
Αδυνατώ να δεχθώ γιατί οι περισσότεροι άντρες έχουν το συνδρομο του λευκού ιππότη.
Δεν έχεις άδικο. Κ μην ξεχνάς ότι ξέρω μόνο την μια πλευρά της ιστορίας. Δεν ξέρω την άποψη του τύπου. Ίσως να μην είναι έτσι όπως μου τα είπανε. Ίσως αυτή να τον χώρισε.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.326
Κριτικές
112
Like
18.544
Πόντοι
20.686
Δεν παίζει και κανένα ρόλο αν δεν σε πιστεύω εγώ και σε πιστεύουν όλοι οι άλλοι .
Όσο για το ΣΚ δεν έχεις προσεξει ως παλιος ότι πιο πικάντικες ιστορίες μπαίνουν το ΣΚ.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Δεν παίζει και κανένα ρόλο αν δεν σε πιστεύω εγώ και σε πιστεύουν όλοι οι άλλοι .
Όσο για το ΣΚ δεν έχεις προσεξει ως παλιος ότι πιο πικάντικες ιστορίες μπαίνουν το ΣΚ.
Δεν το έχω προσέξει. Για να το λες έτσι θα είναι. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι μούφες. Ίσως τότε βρίσκομαι χρόνο για αυτό.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω ενώ εκείνες μπορούν και μας κάνουν τα χειρότερα γιατί κράζετε τον τύπο.
Ειναι ξεκάθαρο ότι ήθελε να της γαμήσει την ψυχολογία και το κατάφερε. Απτην άλλη φίλε μου δεν μπορεί κανένας μας να κρίνει το σκηνικό γιατι πολυ απλά δεν ξέρουμε τπτ άλλο περα απτο προφανές.
Παίζει εαν κάτσουμε φιλικά για καφε με τον εν λογω τύπο να μας δώσει μια παράμετρο ένα στοιχείο που ισως πούμε οκ!
Ποτέ δεν ξέρετε τι παίζει.
Αδυνατώ να δεχθώ γιατί οι περισσότεροι άντρες έχουν το συνδρομο του λευκού ιππότη.
Όλοι οι άνθρωποι όταν ακούσουν μια ιστορία (από τη μια μεριά) τείνουμε να παίρνουμε τη μεριά του αδυνάτου - αδικημένου - θύματος. Έχεις απόλυτο δίκιο!!!! Δε γνωρίζουμε τα στοιχεία ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Δεν το έχω προσέξει. Για να το λες έτσι θα είναι. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι μούφες. Ίσως τότε βρίσκομαι χρόνο για αυτό.
Η αλήθεια είναι πως το θέμα είναι "Κυριακάτικο" ?αλλά δεν τρέχει τίποτα!!! Κουβέντα να γίνεται ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.495
Πόντοι
11.836
Δεν έχεις άδικο. Κ μην ξεχνάς ότι ξέρω μόνο την μια πλευρά της ιστορίας. Δεν ξέρω την άποψη του τύπου. Ίσως να μην είναι έτσι όπως μου τα είπανε. Ίσως αυτή να τον χώρισε.

Γιατί κολλάς στο ποιος χώρισε ποιον? Αυτά ειναι μονοδιάστατα...
Η απάντηση στην προτροπή κάποιου "κρίνε μου αυτό το σκηνικό" είναι
"Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί φίλε μου"
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.495
Πόντοι
11.836
Όλοι οι άνθρωποι όταν ακούσουν μια ιστορία (από τη μια μεριά) τείνουμε να παίρνουμε τη μεριά του αδυνάτου - αδικημένου - θύματος. Έχεις απόλυτο δίκιο!!!! Δε γνωρίζουμε τα στοιχεία ?

Του "φαινομενικά" θύματος.
Έτσι την πάτησε ο κόσμος πέρσυ με την Άννα Μαρία έτσι την πάτησε φέτος με την Ευδοκία.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Γιατί κολλάς στο ποιος χώρισε ποιον? Αυτά ειναι μονοδιάστατα...
Η απάντηση στην προτροπή κάποιου "κρίνε μου αυτό το σκηνικό" είναι
"Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί φίλε μου"
Δεν κολλάω. Απλά άλλη εξήγηση δίνω εάν ο τύπος την χώρισε κ άλλη εξήγηση εάν η κοπέλα τον έστειλε. Νομίζω προφανές ειναι
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Βέβαια ο τύπος έκανε διάλειμμα από την τωρινή του σχέση κ πήγε με την πρώην του…
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Η ιστορια ειναι 100% αληθινη.

Οι περιπέτειες του Πινόκιο | clickatlife
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom