Νέα

Επίσκεψη πελάτη σε οίκο που δουλεύει η πρώην του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oldboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Η ιστορια ειναι 100% αληθινη. Σε επισκεψη μου αυτη την βδομαδα σε οικο της Φυλής αντιληφθηκα οτι η κοπελλα ηταν καπως ταραγμενη. Μιλαγε με την τσατσα και εκραζε καποιον. Υπεθεσα οτι καποιος πελατης ειχε κανει καποια μαλακια...Πραγματι οταν βγηκε στο σαλονι η κοπελλα ηταν καπως....παρολα αυτα περασα στο δωματιο και πριν μπω η τσατσα σε ερωτηση μου γιατι η κοπελλα ειναι ταραγμενη μου ειπε οτι πριν απο λιγο την ειχε επισκεφτει ο πρωην της !!!! ρωτησα κατευθειαν εαν γνωριζε ο πρωην της οτι εκανε τετοια δουλεια και μου απαντησε [φυσικα...εδω την γνωρισε και ειχαν κανει σχεση για τρια περιπου χρονια οταν και την παρατησε για αλλη γκομενα..]..Παρολα αυτα ο τυπος, [Ελληνας αυτος αλλοδαπη η κοπελλα] αποφασισε να κανει ενα διαλλειματακι απο την τωρινη του σχεση και ειπε να ριξει ενα στην πρωην του....η δε πρωην του τον δεχτηκε αδιαμαρτυρητα...βεβαια οταν μπηκε στο δωματιο μαζι μου και την ρωτησα γιατι ειναι αναστατωμενη μου ειπε οτι πραγματι ηρθε πριν απο λιγο ο πρωην της και τον αντιμετωπισε σαν πελατη...αλλα επειδη στραβωσε μου ειπε οτι εαν ξαναρθει θα φαει ακυρο και δεν θα τον δεχθει και οτι εκανε μαλακια που τον πηρε! Σημειωτεον οτι ο πρωην εξακολουθει να εχει σχεση και δεν ηρθε να προσπαθησει επανενωση αλλα ειπε να ριξει εναν....! Θελω τις σκεψεις σας 1. Για τον πρωην 2. για την κοπελλα 3. για το σκηνικο ...4. οτι αλλο σας ερθει στον νου....
Δηλαδη ποσο καμενος εισαι και κανεις σχεση με ιεροδουλη :confused: και αντε να πω οτι την γνωρισες εξω και στην αρχη δεν ηξερες τι δουλεια κανει..μετα τι? πιστευε οτι θα πηδας τζαμπα και θα σε συντηρει η κοπελα; :confused: αυτες δεν εχουν αναγκη 100 τετοιους μλκες θα βρουν..αυτος ειναι το κοροιδο στην ολη φαση και μαλιστα πηγε ενω χωρισαν να επιβεβαιωση οτι ειναι :jerking:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.013
Κριτικές
9
Like
12.910
Πόντοι
3.836
και αν ο πρώην γράφει επίτηδες κακές κριτικές για να την εκδικηθεί;
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
και αν ο πρώην γράφει επίτηδες κακές κριτικές για να την εκδικηθεί;
Πιθανώς… άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου… επειδή όπως ειπα νομίζω ότι διαβάζει εμάς ή τους δίπλα μπορεί κ να το κάνει. Καλό θα ήταν βέβαια για να μάθουμε την αλήθεια να συμμετάσχει στην συζήτηση. Να ακούσουμε κ την δίκη του αποψη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το γιατί αναστατώθηκε η πουτάνα δεν καταλαβαίνω. Αυτός πήγε να ρίξει έναν σε μία παλιά γνωστή που υπήρχε χημεία για να είναι σίγουρος για το αποτέλεσμα. και επιτέλους ας σταματήσει η καραμέλα το ότι επειδή πληρώνετε σας ανήκει κιολας.

Μια γυναίκα για να γίνει πουτάνα πρώτα χάνει το μυαλό της. Πεθαίνει μέσα της και σταματάει να έχει ενσυναίσθηση για τους υπολοίπους. Για αυτό μπορεί να γίνει επικίνδυνη και αυτοκαταστροφική.

Δεν σημαίνει πως σαν άνθρωπος δεν έχει ανάγκες και συναισθήματα και δεν μπορεί να αγαπήσει. Το πραγματικό χαμόγελο μιας πουτάνας και η ευτυχία που δείχνει είναι κάτι το αξιοσημείωτο και το μαγικό.

Μην ξεχνιέστε όμως πως αυτή έχει το πάνω χέρι σε όλα τα υπόλοιπα. Παίρνει τον μισό τζίρο, οι περισσότεροι δεν πηδάνε και τα σκάνε ασυζητητί. Αν είναι πρώην σοβιετική υπάρχει μια οικογένεια που συντηρείται απο αυτήν απο παππού έως άντρα.

Πολλές έχουν γκόμενο είναι ευτυχισμένες γιατί όταν γουστάρουν κάποιον τον γουστάρουν πραγματικά παρόλο που τους τα σπάνε για την δουλειά που κάνουν. Ασ σταματήσουμε τον φαλλικό εγωισμό μας και ας ακούσουμε τις πραγματικές μας ανάγκες καθώς και αυτής που έχουμε δίπλα μας.

Η γυναίκα έχει φτιαχτεί να ακούει γλυκά ψέμματα και όχι εμείς. Το ότι πήγε ο τύπος επειδή γούσταρε και πλήρωσε οκ. Το ότι τον δέχτηκε σαν σωστή επαγγελματίας και που ήξερε τι του αρέσει ήταν εύκολα και αβασάνιστα λεφτά.

Το ότι νευρίασε για τον τρόπο που τον αντιμετώπισε ήταν μαλάκας. Πήγε να καλύψει τον εγωισμό του. Αυτό που κάνετε όλοι εδώ μέσα και το παίζετε σκληροπυρινικοί και σουπερ γαμιάδες.

Αλλά μην ξεχνάτε ποτέ την παροιμία δεν υπάρχει άντρας που δεν μπορεί αλλά γυναίκα που δεν ξέρει ή δεν θέλει θα έλεγα. Όλοι σας ψάχνετε την κορασίδα που θα σας κάνει να νιώσετε μοναδικοί και αγάπη που σας λείπει. Αλλά μην ξεχνάτε πως σαν άντρες σκεφτόμαστε σαν μικρά παιδιά και ο λόγος που είστε εκεί είναι επειδή σας έχει σηκωθεί και αυτό θέλετε,

Στο ότι δεν περνάτε καλά έγκειται στην χαμηλή αυτοεκτίμηση και στην άσχημη ψυχολογία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Το γιατί αναστατώθηκε η πουτάνα δεν καταλαβαίνω. Αυτός πήγε να ρίξει έναν σε μία παλιά γνωστή που υπήρχε χημεία για να είναι σίγουρος για το αποτέλεσμα. και επιτέλους ας σταματήσει η καραμέλα το ότι επειδή πληρώνετε σας ανήκει κιολας.
Όσο να ναι τρία χρόνια σχέση. Χωρισμός άσχημος. Ο τελευταίος που περιμένεις είναι ο πρώην σου
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Όσο για σιγουριά για το αποτέλεσμα δεν ξέρω....εγώ με πρώην μου που θα είχα χωρίσει δεν ξέρω αν μου έβγαινε όπως παλια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Όσο για σιγουριά για το αποτέλεσμα δεν ξέρω....εγώ με πρώην μου που θα είχα χωρίσει δεν ξέρω αν μου έβγαινε όπως παλια
Είναι σαν το ποδήλατο. Ξέρει ο ένας τι του αρέσει του άλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και αν ο πρώην γράφει επίτηδες κακές κριτικές για να την εκδικηθεί;
Ανέβηκαν και κριτικες;
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Είναι σαν το ποδήλατο. Ξέρει ο ένας τι του αρέσει του άλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ανέβηκαν και κριτικες;
Πιθανώς,...άλλα τέτοια κατάσταση είναι άβολη ακόμα κ για τους 2...δεν νομίζω μέσα στο δωμάτιο να του έκανε τα γούστα οπωσ παλιά που είχαν σχέση ( ακαποτο σεξ πιθανώς κ ότι άλλο έκαναν όταν ήταν μαζί...)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Πιθανώς,...άλλα τέτοια κατάσταση είναι άβολη ακόμα κ για τους 2...δεν νομίζω μέσα στο δωμάτιο να του έκανε τα γούστα οπωσ παλιά που είχαν σχέση ( ακαποτο σεξ πιθανώς κ ότι άλλο έκαναν όταν ήταν μαζί...)
Να είσαι σίγουρος.. Οι γυναίκες αντιδρούν περίεργα σε αυτά.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Δεν είδα κριτικές. Αλλά κ πάλι δεν θα τις καταλάβουμε εάν είναι από αυτόν. Είτε καλεσ ειτε κακές
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Να είσαι σίγουρος.. Οι γυναίκες αντιδρούν περίεργα σε αυτά.
Άρα μαλακια του που πήγε κ για αυτόν τον λόγο. Ούτε πήδημα δεν θα ευχαριστήθηκε. Άσε που έριξε τα μούτρα του δείχνοντας σε αυτήν ότι του έλειψε το πήδημα με αυτήν κ ότι η σχέση του δεν τον γεμίζει ή ότι άλλο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Άρα μαλακια του που πήγε κ για αυτόν τον λόγο. Ούτε πήδημα δεν θα ευχαριστήθηκε. Άσε που έριξε τα μούτρα του δείχνοντας σε αυτήν ότι του έλειψε το πήδημα με αυτήν κ ότι η σχέση του δεν τον γεμίζει ή ότι άλλο...
Στο ότι πήγε καλά έκανε. Πλήρωσε τον έριξε και έμαθε νέα της. Στο ότι νευρίασε είναι μαλάκας. Εκεί το έχασε.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Στο ότι πήγε καλά έκανε. Πλήρωσε τον έριξε και έμαθε νέα της. Στο ότι νευρίασε είναι μαλάκας. Εκεί το έχασε.
Τι νέα να μάθει ? Άμα ήθελε να της έστελνε μήνυμα....για μένα έκανε μαλακια
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Επίσης δεν ξέρω αν νευρίασε ο τύπος και πώς αντέδρασε....
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
45
Like
3.518
Πόντοι
11.020
Νόμιζα πως ειπώθηκε πως νευρίασε και έγινε μαλακία.
Όχι. Αυτή νευρίασε μετά την επίσκεψη κ είπε ότι θα του ρίξει άκυρο την επόμενη φορά που θα ξανάρθει. Έτσι είπε τουλάχιστον...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Όχι. Αυτή νευρίασε μετά την επίσκεψη κ είπε ότι θα του ρίξει άκυρο την επόμενη φορά που θα ξανάρθει. Έτσι είπε τουλάχιστον...
οκ κτλβ λάθος. Τότε ο τύπος πέτυχε αυτό που ήθελε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
Καλησπερα συναγωνιστες.Λογω του οτι ειχα καποια στιγμη με εργαζομενη η οποια εκεινη
την περιοδο ηταν εκτος δουλειας (στουντιοκοριτσο) κατι το οποιο ειχαμε ονομασει σχεση
(τρομαρα μας) εχω να πω μονο οτι οταν το ληξαμε σεβαστηκα την επιθυμια της να μην θελει
να με ξαναδει και φυσικα την τηρησα οπως αλλωστε ουτε και εγω θελω να την ξαναδω μπροστα μου
ποτε ξανα.
Θελω να πω ειναι πολυ ασχημο να γινεται και δεν ωφελει κανεναν απο τους δυο αυτο.
Δεν εχει να κανει με το αν χωρισατε ομορφα η ασχημα.
Εχει να κανει μονο με το οτι το μονο σιγουρο ειναι με το να πας στην εργασια της ειναι απλα κακο
και μαλιστα μεγαλο.
Δεν κερδιζει κανενας τιποτα με τετοιες συμπεριφορες for sure.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom