Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
ε ετσι πάει τυπε οι παντρεμενοι κάνουνε παρέα με άλλους παντρεμενους για να λένε ιστοριες για πάνες και μπεμπιλινο :grin: :grin: :2funny:

μακαρι να ειμασταν 3 δεκαετιες πριν γινουμε 40. Απο τα 20 και μετά να ειχαμε μέχρι τα 30 και άλλες 2 μέχρι να γινουμε 40. Σαν "αορατες" :2funny:

οι χειροτεροι παντρεμενοι ειναι οσοι εργάζονται στην ιδια δουλειά , αμα ειναι λιγο μαλάκω η γυναικα και τσακωθεις μαζι της μετα ειναι σαν να τσακωθηκες και με τον άντρα. Τους τρωμε δηλαδη και σε δουλειες στη μουρη.

Εγω όταν πηγαινω στον κουμπαρο μου 30 χρόνων που εχει 3 παιδιά και του λέω για τη ζωη μου στην Αθήνα, μονο τα κλάματα δεν βαζει!! Οποτε οταν έρχεται να δουμε κανα ματσάκι Αθήνα περναει καλα.

Θελω να πω πως δεν τον ακουσα ποτε να μιλάει για πάνες!!! Χαχαχαχαχαχα

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
ε ετσι πάει τυπε οι παντρεμενοι κάνουνε παρέα με άλλους παντρεμενους για να λένε ιστοριες για πάνες και μπεμπιλινο :grin: :grin: :2funny:

μακαρι να ειμασταν 3 δεκαετιες πριν γινουμε 40. Απο τα 20 και μετά να ειχαμε μέχρι τα 30 και άλλες 2 μέχρι να γινουμε 40. Σαν "αορατες" :2funny:

οι χειροτεροι παντρεμενοι ειναι οσοι εργάζονται στην ιδια δουλειά , αμα ειναι λιγο μαλάκω η γυναικα και τσακωθεις μαζι της μετα ειναι σαν να τσακωθηκες και με τον άντρα. Τους τρωμε δηλαδη και σε δουλειες στη μουρη.

δεν τα γράφεις σωστά.

οι παντρεμένοι, οι σωστοί, κάνουν μαζί εφόδους μια φορά το μήνα και μέσα στα μπεμπιλίνα, τις πάνες, τα γάλατα στριμώχνουν ελεύθερες και παντρεμένες που βγαίνουν για τον ίδιο ακριβώς σκοπό. Το τι βγαίνει από αυτές τις επιδρομές φτάνει για τον υπόλοιπο μήνα.
 

elPucho

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
να τους αρεσει εμφανησιακα ειναι το θεμα. δεν πα να σαι και σκουπιδιαρης μετα...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Φιλοι θα μοιραστω μια ιστορια μαζι σας

Ενα χρονο μετα την κριση (2010) καθομαι σε μια καφετερια Πασαλιμανι (δεν υπαρχει πια το Παπασπυρου το θρυλικο) εχω τελειωσει εφημερια και πινω καφεδακι πρωι-πρωι. Λοιπον ειναι δυο σερβιτορες βαρανε μυγες ειναι πολυ πρωι, και συζητανε για γκομενους. ΅Εχω βαλει ακπυστικα μουφα οτι ακουω μουσικη, και εχω το βιβλιο της παιδιατρικης και διαβαζω. Ερχεται μια εξ αυτων μου πιανει κουβεντουλα σε μια φαση με ρωταει γιατρος εισαι? Λεω ναι ειδικευομενος της κοπηκε το χαμογελο παει πισω στο μπαρ. Ακουω διαλογο τωρα γιατι μιλανε δυνατα και το καλυτερο εχει ως εξης:

-Ωραιο παιδι ο γιατρος

-Ελα μωρε το ειδικευομενο (παρακαλω προσεξτε τηη γραμματικη!) παιρνει 900 και σκιζεται. Μου την πεφτει ο περιπτερας απεναντι με πολυ ματσο και ενας γυμναστης. Παραλιγο να μου πεσει ο φραπες απο το χερι. Κανε φιλο περιπτερα να φας γκομενες πολλες.

Τα επααγγελματα που δεν τραβανε γυναικες ειδικα πιο μικρες ειναι γιατρος, δικηγορος, μηχανικος και γενικα επιστημονας.

Μετα εφυγα Αυστραλια και περισυ που ηρθα ηταν το τελος για επιστημονες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
ε ετσι πάει τυπε οι παντρεμενοι κάνουνε παρέα με άλλους παντρεμενους για να λένε ιστοριες για πάνες και μπεμπιλινο :grin: :grin: :2funny:

μακαρι να ειμασταν 3 δεκαετιες πριν γινουμε 40. Απο τα 20 και μετά να ειχαμε μέχρι τα 30 και άλλες 2 μέχρι να γινουμε 40. Σαν "αορατες" :2funny:

οι χειροτεροι παντρεμενοι ειναι οσοι εργάζονται στην ιδια δουλειά , αμα ειναι λιγο μαλάκω η γυναικα και τσακωθεις μαζι της μετα ειναι σαν να τσακωθηκες και με τον άντρα. Τους τρωμε δηλαδη και σε δουλειες στη μουρη.

Αντζελα Δημητριου

Οι παμτρεμενοι δε γιορταζουνε ποτε
 

Giakos_64

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Υδραυλικός. Με την κρίση τώρα θα δίνεις σε κάθε μερεμέτι και ενα γαμήσι δωρεάν :2funny:
 

PMaser

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
0
Personal Trainer, η νεα μοδα. Φίλος περσοναλας πραγματικα διαλεγει τι θα φαει, ειδικα εκει στα γυμναστηρια του 50ευρου, εχει κ μεγαλο μπουφε!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.752
Κριτικές
1
Like
5.730
Πόντοι
2.356
Σχολιαστης στο μπου.κομ
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
112
Πόντοι
1
δεν ξερω εαν το εχετε πει εδω , ιδιωτικο προσωπικο ασφαλειας σεκιουριτι γινονται παρα πολλα σε πολλα ποστα
 

kolaraki_gia_olous

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
48
Like
4
Πόντοι
0
να σας δωσω τηλ του κηπουρου μου να σας πει χεχε
γεωργιανος 25 αρης προικισμενος χεχε
 

Grego80

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
1
Πόντοι
0
Γενικά τα μαστορια που έρχονται σπίτι πχ ηλεκτρολόγος,υδραυλικός
 

Dias diou

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Καλημέρες. Λογικά θα το έχετε αναφέρει και παλαιότερα , αλλά θεωρώ τους ταξιτζήδες ως τους πλέον τυχερούς..Όσο ψεύτες και να είναι ,το 10% από όσα έχω ακούσει αν ισχύει, τότε είναι στο τοπ-5 ….
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Καπετάνιος/ Μηχανικός πλοίων τραβάει πολύ.
Κι επίσης Αξιωματικός ενόπλων δυνάμεων!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.610
Πόντοι
20.686
Καπετάνιος/ Μηχανικός πλοίων τραβάει πολύ.
Κι επίσης Αξιωματικός ενόπλων δυνάμεων!
Καλα ο αξιωματικος ενοπλων δυναμεων.Ο καπετανιος και ο μηχανικος πλοιων ομως που αν κανουν υπερποντια ταξιδια που να βρουν Ελληνιδα να γαμησουν.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ψυχολόγος, κοινωνικός λειτουργός, κατά βάση μπλέκεις με προβληματικές αλλά λίγο πολύ όλοι έχουμε θέματα :2funny: :2funny:
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Καλα ο αξιωματικος ενοπλων δυναμεων.Ο καπετανιος και ο μηχανικος πλοιων ομως που αν κανουν υπερποντια ταξιδια που να βρουν Ελληνιδα να γαμησουν.

Ρε φίλε δεν μιλάμε για υπερποντια ταξίδια.
Μιλάμε για καπετανιους  ή μηχανικούς που δουλεύουν σε ακτοπλοϊκά, κρουαζιερόπλοια και κότερα.  Ξέρεις πως γαμιουνται οι Ελληνίδες για μια σελφι στο κοτερο;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.610
Πόντοι
20.686
Συνηθως θα τις γαμησει αυτος που εχει το κοτερο.
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Καλά δεν είναι απόλυτο baroc. Υπάρχουν πολλοί σκαφατοι που ζουν στο εξωτερικο και τα σκαφη τα εχουν στις Ελληνικες μαρίνες.  Κανε μια βολτα παραλιακη να δεις τι γίνεται από "παιχνιδι". 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom