Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μαγκες αποτι βλεπω απο σχολια στο utube οι εβραιοι το εχουν γυρισει το τροπαρι. υποστιριζουν καθε τι αντιτουρκικο πλεον. μιλανε για τους αρμενιους που δεν αναγνωριστηκαν ποτε, για την απελευθερωση της κυπρου απο τους τουρκους κτλπ.
πιστευω οτι αν χειριστουμε σωστα την κατασταση μπορει να εχουμε οφελη. στην αναμπουμουλα ο λυκος χαιρεται. αρκει να το παιξουμε λυκοι
για την αλωση της πολης και την ποντιακη γενοκτονια αν πουν ειδοποιησε μας....θα ειναι σοβαρα τα πραγματα..... :grin: :grin:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
φυσικα αυτα γινονται για να μας διχασουν και να μας στρεψουν εναντια στους τουρκους που στην προκειμενη πολυ τους παω αλλα ποτε δε ξερεις.. μπορει να καταληξουμε και με την πιτα ολοκληρη και με το σκυλο χορτατο αν το χειριστουμε σωστα. το οτι κυβερνιομαστε απο τσιρακια μπορει για πρωτη φορα να ειναι στα συν
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
λετε να μας δωσουν την πολη???? :think: :think: :think:
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
δεν συμβιβαζομαστε με τιποτα λιγοτερο απο τα ιεροσολυμα.....την ιερη πολη της Ελενης και του Μ. κων/νου...μεγαλη η χαρη τους .... :2funny: :2funny: :2funny:

κ στα καπακια θα παρουμε κ ενα δανειο για να την χτισουμε συμφωνα με τις ελληνοχριστιανικες αξιες!!
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
δεν συμβιβαζομαστε με τιποτα λιγοτερο απο τα ιεροσολυμα.....την ιερη πολη της Ελενης και του Μ. κων/νου...μεγαλη η χαρη τους .... :2funny: :2funny: :2funny:
Αφου τους τα εχουμε πουλησει, μπορει να θελουν τα λεφτα τους πισω και θα εχουμε θεμα!

www.ethnos.gr/article.asp?catid=11826&subid=2&pubid=6038872]http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11826&subid=2&pubid=6038872[/url]
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715

Ποιος Λίβανος;;;
Των πρακτόρων η σχολή είναι δύσκολη πολύ κι οι καλοί της μαθητές...!
τι σχέση έχει η ''συνομωσιολογία'' με τις επιχειρήσεις στο Λίβανο;

καλοκάγαθοι άνθρωποι με νόμπελ ειρήνης:

 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
αυτη τη στιγμη ισραηλινος στρατιωτικος στη νετ "απολογειται" σε ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ λεγοντας κυριως "αυτο δε μπορω να σας το απαντησω".
ακρως ενδιαφερον.

πιστευω οτι σε καθε δημοσιογραφο θα απαντανε μιλοντας απταιστα τη γλωσσα του. αυτο λεει πολλα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
την ξερεις την απαντηση..
επισης να υπενθυμισω οτι υπαρχει σθεναρη αντιδραση & στο εσωτερικο του ισραηλ..
απλα δεν βγαινουν προς τα εξω οι φωνες διαμαρτυριας των ισραηλινων που αντιτιθενται στις πρακτικες γενοκτονιας που εφαρμοζει η εκαστοτε σιωνιστικη κυβερνηση..

όχι μόνο μέσα στο ισραήλ, αλλά κι έξω παίζει εβραϊκή συνείδηση που αντιτίθεται και διαμαρτύρεται και ενεργεί, αλλά το χρήμα το χειρίζεται άλλη μερίδα, ελίτ. Κι η ελίτ ελέγχοντας τα μέσα επικοινωνίας, καταστολής και χειραγώγησης φυσικά και δεν τους αφήνει ούτε χιλιοστό. Γιατί κι εδώ είναι διαφορετικά δηλαδή;
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
Εγκο φρέσκος εντο..αλλά ας σοβαρευτούμε. Σας διαβάζω όλους με μεγάλη προσοχή.Στις λειτουργίες του site γράφει ο νόμος Νο 6
"Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
"
Πιστεύω οτι είστε κακούληδες που δεν αγαπάτε τους Ωβραίους. Θα παρεξηγηθείτε οτι είστε φιλοναζί. Όπως και όλοι οι λαοί που τους έδιωξαν (Φαραώ, (γνωστός χιτλερικός υπηρέτησε μάλιστα και στα ΕΣ-ΕΣ)με την μεγάλη έξοδο που είναι στην Παλαιά Διαθήκη, οιπαλιοισπανοί που αφού τους έδιωξαν κατσικώθηκαν στην Θεσσαλονίκη και έκαναν ένα από τα μεγαλύτερα λόμπι στην Ευρώπη, ο κάκιστος δολοφόνος Στάλιν και άλλοι πάρα πολλοί. Μπορείτε να βρείτε την ατελείωτη λίστα εύκολα στην Εβραϊκή Ιστορία. Α...!!!! και να μην ξεχάσω τον παπούλη Αδόλφο που προσπάθησε να τους εξαφανίσει. Στην αρχή ήσαν οι Ωβραίοι 12.000.000. Μετά έπεσε το νούμερο στα 6.000.000 μετά στα 2.000.000. Και τώρα τελευταία σε μερικές χιλιάδες, σύμφωνα πάντα με τις ταφόπλακες που αλλάζουν κατά καιρούς εκεί κάτω.
Αυτά τα ολίγα. Και επίσης για το καράβι θα δώσω λεφτά...όταν πρώτα δώσω για την Βορειο Ήπειρο, την Ρωμυλία, την Κύπρο...για τους νεκρούς της Δημοκρατίας ....
Πρώτα θα φάει το σπίτι μου, μετά οι γείτονές μου και μετά οι υπόλοιποι.Συγνώμη αν κούρασα. Δεν θα ξανασυμβεί...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εγκο φρέσκος εντο..αλλά ας σοβαρευτούμε. Σας διαβάζω όλους με μεγάλη προσοχή.Στις λειτουργίες του site γράφει ο νόμος Νο 6
"Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
"
Πιστεύω οτι είστε κακούληδες που δεν αγαπάτε τους Ωβραίους. Θα παρεξηγηθείτε οτι είστε φιλοναζί. Όπως και όλοι οι λαοί που τους έδιωξαν (Φαραώ, (γνωστός χιτλερικός υπηρέτησε μάλιστα και στα ΕΣ-ΕΣ)με την μεγάλη έξοδο που είναι στην Παλαιά Διαθήκη, οιπαλιοισπανοί που αφού τους έδιωξαν κατσικώθηκαν στην Θεσσαλονίκη και έκαναν ένα από τα μεγαλύτερα λόμπι στην Ευρώπη, ο κάκιστος δολοφόνος Στάλιν και άλλοι πάρα πολλοί. Μπορείτε να βρείτε την ατελείωτη λίστα εύκολα στην Εβραϊκή Ιστορία. Α...!!!! και να μην ξεχάσω τον παπούλη Αδόλφο που προσπάθησε να τους εξαφανίσει. Στην αρχή ήσαν οι Ωβραίοι 12.000.000. Μετά έπεσε το νούμερο στα 6.000.000 μετά στα 2.000.000. Και τώρα τελευταία σε μερικές χιλιάδες, σύμφωνα πάντα με τις ταφόπλακες που αλλάζουν κατά καιρούς εκεί κάτω.
Αυτά τα ολίγα. Και επίσης για το καράβι θα δώσω λεφτά...όταν πρώτα δώσω για την Βορειο Ήπειρο, την Ρωμυλία, την Κύπρο...για τους νεκρούς της Δημοκρατίας ....
Πρώτα θα φάει το σπίτι μου, μετά οι γείτονές μου και μετά οι υπόλοιποι.Συγνώμη αν κούρασα. Δεν θα ξανασυμβεί...
τον Βεσπασιανο και τον Τιτο ξεχασες μονο...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
τον Βεσπασιανο και τον Τιτο ξεχασες μονο...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ... εγώ ειμαι νέος...ενώ εσύ τιμημένος . Δεν θα κάνω εδώ αντιπαράθεση στην Ιστορία. Ούτως ή άλλως την ιστορία την γράφουν πάντα οι νικητές ή οι δυνατοί....
Καλή σας νύχτα!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ε ... εγώ ειμαι νέος...ενώ εσύ τιμημένος . Δεν θα κάνω εδώ αντιπαράθεση στην Ιστορία. Ούτως ή άλλως την ιστορία την γράφουν πάντα οι νικητές ή οι δυνατοί....
Καλή σας νύχτα!!!
και μεις με τους δυνατους ειμαστε παντα.....ετσι διδασκει η ιστορια μας... :2funny: :2funny: :2funny:
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Σοκαριστικα ασχημα οταν ακουσα τι εγινε... Θα μπορουσα να ειμαι και εγω αναμεσα σ'αυτους...
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
To Ισραηλ, για μια ακομη φορα, απεδειξε οτι παραμενει το πιο σοβαρο κρατος της Αν. Μεσογειου

Εμεις, αραγε, μπορουμε να διδαχ8ουμε κατι απο τον αγωνα τους;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.517
Πόντοι
9.931
Μέτα το τέλος του Δευτέρου Παγκοσμίου Πολέμου οι νικητές του πολέμου επιτρεψανε στους Εβραίους να δημιουργήσουν ανεξάρτητο κράτος στην
Παλαιστίνη, από εκείνο το σημείο και μετά έχουν κάθε δικαίωμα να κάνουν ότι μπορούν για να διατηρήσουν αυτό το κράτος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom