Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μα εμεις μονο απο σποντα μπορουμε να επιβληθουμε στους Τουρκους, τωρα το καταλαβες? Το παιντι ασχολειταιμε τις πρασιναδες δεν εχει καιρο για εξ.πολιτικη και τετοια μπαναλ πραματα...
Όλα εδώ είναι ρε είρωνα-λασπολόγε,τα πάντα υυπάρχουνε στα χαρτιά :cheesy: :

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
απλός ο Κανόνας.
καθαρίζουμε πρώτα όλα τα εθνοσκούληκα και εθνοπροδότια.
δλδ
αυτό που δεν έπραξε ο Βενιζέλος και οδηγηθήκαμε στο 22 και αυτό που δεν έπραξε ο Γέρος και οδηγηθήκαμε στο 74.

απλά και νέτα.
επόμενος.

Τhat simple!   :o :o :o :o

Και να μην το έχει σκεφτεί κανένας πριν από εσένα ρε παιδί μου!! :think: :think:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τhat simple!   :o :o :o :o

Και να μην το έχει σκεφτεί κανένας πριν από εσένα ρε παιδί μου!! :think: :think:
εννοια σου, ο Σαυρουκος δε θα αφησει αναξιοποιητο τετοιο ταλεντο!

αχαχαχαχαχαχαχαχα
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
για τους επικριτες του Ισραηλ, να προτεινω μια ψυχραιμη αναγνωση του σημερινου Ευρωπαικου Τυπου

Αν για κατι ψεγεται το Ισραηλ σημερα, συμφωνα και με τον τυπο της χωρας αυτης, ειναι γιατι εδρασαν αφελως και τελικα 'επεσαν' στην ομορφα σκηνο8ετημενη παγιδα των νεο-ο8ωμανων

Το Ισραηλ, στην τωρινη συγκηρια, ειναι ο μοναδικος συμμαχος (ή πρεπει να ειναι) της χρεοκοπημενης επαρχιας του Βαλκανικου Νοτου

πς τα 'δελφινια' παντως του Ισραηλ, βρισκονται ηδη στο Περσικο Κολπο
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Τόσο :jerking: είστε ρε γμτ που χαίρεστε για του νεκρούς ακτιβιστές της Τούρκιας κ την πράξη γενικά του Ισρλαήλ;! :think:
Λες χοντρες  :jerking: :jerking: εγω τουλαχιστον δεν χαιρομαι για κανεναν νεκρο Τουρκο, αυτο που λεω ειναι οτι το Ισραηλ παρανομησε εναντιον της Τουρκιας με πραξη που συμφωνα με το διεθνες δικαιο ειναι ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ και ο κατα τα αλλα "αρχιδατος" Ταγιπ κανει την παπια, και μην μου πει κανεις για τις δηλωσεις στον ΟΗΕ και  :jerking: :jerking: η πραξη των Εβραιων οπως εγινε θελει ενοπλη απαντηση εντος ολιγων ωρων.
Υ.Γ Μεμο τι θα γινωνταν αν το πλοιο ηταν Ρωσικο? :s&m_1: :s&m_3: :s&m_2: ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΙΣΡΑΗΛ
 

Επισκέπτης
Λες χοντρες  :jerking: :jerking: εγω τουλαχιστον δεν χαιρομαι για κανεναν νεκρο Τουρκο, αυτο που λεω ειναι οτι το Ισραηλ παρανομησε εναντιον της Τουρκιας με πραξη που συμφωνα με το διεθνες δικαιο ειναι ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ και ο κατα τα αλλα "αρχιδατος" Ταγιπ κανει την παπια, και μην μου πει κανεις για τις δηλωσεις στον ΟΗΕ και  :jerking: :jerking: η πραξη των Εβραιων οπως εγινε θελει ενοπλη απαντηση εντος ολιγων ωρων.
Ενά ακόμα θετικό σημάδι για την Τουρκία το βλέπω πάντως αυτό που έγινε.

Αν έκανε αντίποινα θα ήταν αρνητικό.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσόνα, η επιτηδευμένα επιθετική, αν μη και αγενής, φρασεολογία δεν καθιστά αυτομάτως τις απόψεις σου και μη επιδεχόμενες αμφισβήτηση. Κοινώς όποιος φωνάζει και βρίζει (έστω και εξ ιδιοσυγκρασίας) δεν έχει κατ' ανάγκην δίκιο!

Αλήθεια την ψηφοφορία πως και την είχες ψυλιαστεί και απείχες κάμποσο καιρό και γλύτωσες την νίκη με αποτέλεσμα να τη πατήσει ο φίλος μου (σοβαρολογώ!) ο Π.Π.;! ;) ;) :cheesy: :cheesy:

Τώρα μπορείς να βρίσεις ελλείψει επιχειρημάτων...

στα ριπαπά μου σε γράφω.
αυτό βεβαίως δε σε καθιστά λιγότερο ηλίθιο και ανιστόρητο.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Λες χοντρες  :jerking: :jerking: εγω τουλαχιστον δεν χαιρομαι για κανεναν νεκρο Τουρκο, αυτο που λεω ειναι οτι το Ισραηλ παρανομησε εναντιον της Τουρκιας με πραξη που συμφωνα με το διεθνες δικαιο ειναι ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ και ο κατα τα αλλα "αρχιδατος" Ταγιπ κανει την παπια, και μην μου πει κανεις για τις δηλωσεις στον ΟΗΕ και  :jerking: :jerking: η πραξη των Εβραιων οπως εγινε θελει ενοπλη απαντηση εντος ολιγων ωρων.
Υ.Γ Μεμο τι θα γινωνταν αν το πλοιο ηταν Ρωσικο? :s&m_1: :s&m_3: :s&m_2: ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΙΣΡΑΗΛ

ετσι καθαριζουνε οι αρχιδατοι λεμεεεεεεε

Tsar-Nuclear-Explosion.jpg


:rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
για τους επικριτες του Ισραηλ, να προτεινω μια ψυχραιμη αναγνωση του σημερινου Ευρωπαικου Τυπου

Αν για κατι ψεγεται το Ισραηλ σημερα, συμφωνα και με τον τυπο της χωρας αυτης, ειναι γιατι εδρασαν αφελως και τελικα 'επεσαν' στην ομορφα σκηνο8ετημενη παγιδα των νεο-ο8ωμανων

Το Ισραηλ, στην τωρινη συγκηρια, ειναι ο μοναδικος συμμαχος (ή πρεπει να ειναι) της χρεοκοπημενης επαρχιας του Βαλκανικου Νοτου

πς τα 'δελφινια' παντως του Ισραηλ, βρισκονται ηδη στο Περσικο Κολπο

σε διεθνή ύδατα ΕΠΕΣΑΝ ΣΕ ΠΑΓΙΔΑ;
τι λες ρε παπάρα και συ.
επίδειξη δύναμης με το Συμβούλιο Ασφαλείας να χέζει ψηλά και να αγναντεύει.........
σαφώς και ποντάρουν στο ότι θα τους αφήκουν να κάνουν κουμάντο γιατί φοβούνται το ΙΡΑΝ.
και ο πουστοεβραίος μια ΖΩΗ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ.
Το κακό είναι πως πλέον ΔΕΝ ΤΗΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ.........
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
σε διεθνή ύδατα ΕΠΕΣΑΝ ΣΕ ΠΑΓΙΔΑ;
τι λες ρε παπάρα και συ.
επίδειξη δύναμης με το Συμβούλιο Ασφαλείας να χέζει ψηλά και να αγναντεύει.........
μα τι λες τωρα?

αφου το συμβουλιο ασφαλειας τους καταδικασε!!

αχαχαχαχαχαχαχχαα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ετσι καθαριζουνε οι αρχιδατοι λεμεεεεεεε

Tsar-Nuclear-Explosion.jpg


:rockon: :rockon: :rockon:
τούβλο οι Ρώσσοι και οι Εβραίοι εδώ και καιρό είναι σύμμαχοι...
αλλά που να σου εξηγάω...
εσύ μέχρι την ελληνική Αριστερά μπορείς να γαμήσεις.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εισαι ενημερωμενος περυ Ρωσικου αμυνικου δογματος η εβαλες τη φωτο τυχαια?

πλήρως ενήμερος είναι.... αφού νομίζει ότι οι Ρώσσοι δεν έχουν δώσει την ευχή τους..............
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Ενά ακόμα θετικό σημάδι για την Τουρκία το βλέπω πάντως αυτό που έγινε.

Αν έκανε αντίποινα θα ήταν αρνητικό.
Πολυ θετικο  :2funny:  :2funny: αν η Τουρκια δεν κανει καποιου ειδους αντιπεινα, ΑΝΤΙΟ ΕΡΝΤΟΓΑΝ
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τούβλο οι Ρώσσοι και οι Εβραίοι εδώ και καιρό είναι σύμμαχοι...
αλλά που να σου εξηγάω...
εσύ μέχρι την ελληνική Αριστερά μπορείς να γαμήσεις.....
γουτσου γουτσου

ο Βλαδιμηρος ρε αμα τον πειραξουνε δε καταλαβαινει Χριστο λεμεεεεεε

αχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom