Νέα

Ελληνίδες πουτανες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gianniskavliaris40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
800
Κριτικές
34
Like
5.313
Πόντοι
2.836
9) Στους οίκους ανοχής, όπου συνήθως δηλώνουν Ρουμάνες και είναι φόλες στο δωμάτιο όταν είσαι και φαίνεσαι Έλληνας!
Ελληνίδες να δηλώνουν Ρουμανες?
Νόμιζα μόνο οι Αλβανιδες δηλώνουν Ρουμανες κ Μολδαβες...
Στείλε πμ αν ξέρεις κάποια να δω αν μέσα στις δηλωμενες Ρουμανες που έχω πάρει ήταν κάποια Ελληνίδα....
 

Masouras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Κριτικές
5
Like
353
Πόντοι
280
Είναι και η Κωνσταντίνα στο Βέργας 7 επάνω, πάντα πρωι αδέρφια.
Παλιά στο κουρμπέτι, χοντρή, κώλοι, βυζιά, πλήθια τα ψωμιά και μάλλον από Αγρίνιο μεριά, με προφορά χωριάτικη και τσιμπούκια φημισμένα, σύμφωνα με τους έγκυρους και ηρωικούς χύστες που την έχουν χύσει στο λαρύγγι.
Την έχω απωθημένο, γιατί την έχω δει στο παρελθόν επανειλημμένως αλλά δεν τόλμησα να περάσω.
να πάω να της τον δώσω στο στόμα και μετά με θέα τον απέραντο κωλοδιάδρομο να τη γαμήσω πισωκολλητό!
Να εξαφανίζεται η ψωλάρα σου μέσα στην μουνοκωλοχαράδρα της και να σου έρχονται οι μυρωδιές από τα ιδρωμένα κωλομέρια και τις τρύπες της και να σου λέει "ααχ καυλιάρηηημμ.... τί γλύκα είναι αυτή;" Και να μαστουρώνεις από τη μουνίλα κωλίλα και να σπρώχνεις με λύσσα....
Αυτά είναι,πάω τώρα κιόλας μου φαίνεται!
Στο Βιργινίας Μπενάκη έχει Ελληνίδες επίσης, γερές πουτάνες αλλά εξηντάρες τουλάχιστον, εάν δεν έχει κλείσει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom