Νέα

Ελκύουν τα λεφτά τις γυναίκες; Ή όχι; Τί ακριβώς ψάχνουν οι γυναίκες τελικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.457
Like
6.307
Πόντοι
1.056
τι εγινε? μπηκε κυπρια πενταγιωτισσα στο bousmo να μας διαφωτισει?
Σημερα ειχα επαφη στο ξεκαρφωτο με 30αρα+ ελλεεινηδα που ειναι στο κυνηγι για γαμπρο. Πρωτη φορα μου κανουν καμακι, εχουν αρχισει να βαρανε μπιελες.

Οσο για τις γυναικες που βγαζουν περισσοτερα απο τους ανδρες, περιμενουμε τα στατιστικα στοιχεια για το ποιοι πληρωνουν τους περισσοτερους φορους (για να γελασουμε). Οι τροποι που η γυναικα πλουτιζει μεχρι και στις μερες μας ειναι:
- μπαμπας
- πλουσιος ανδρας / διαζυγιο
- κληρονομια
Με τους τρόπους που περιεγραψες, δυστυχώς στις μέρες μας πλουτίζουν και οι περισσότεροι άντρες στην Ελλάδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ακόμα και η τυπίσσα που θα πάει με τον γέρο βρωμιάρη για τα φράγκα, στάνταρ θα τον απατήσει με ένα τεκνό που βγάζει 700 ευρώ μηνιαίως. 'Εχετε μπερδέψει την επιλογή μιας γυναίκας με την πραγματική έλξη αλλά πίστεψε με δεν πάνε πάντα πακέτο.

Αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα χρήματα σου για να τσιμπήσουνε γκόμενες, τότε σε λυπάμαι γιατί είσαι απλά ανάξιος και δεν μπορείς να βγάλεις γυναίκα αλλιώς.

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει πόσα βγάζει ο άλλος αρκεί να μην είναι τεμπέλης και βολεμένος σε μια δουλίτσα που δεν τον εξελίσσει σαν άτομο. Αυτά..

Δε σημαίνει οτι άμα είσαι γέρος είσαι βρωμιάρης.Εγώ Γερμανία μένω αλλά βλέπω παγκοσμίως ακόμα και στις αποκαλούμενες φεμινιστικές χώρες τεράστιο ενδιαφέρον για σπόνσορινγκ.
Και ο μεσήλικας που έχει γκόμενα,δε σημαίνει οτι δε γαμάει και τη σύζυγο.
Αυτά τα φεμινιστικά δε με πείθουν.Χωρίς λεφτά,προσφορές,διακοπές άντε να πήδαγα 15 γκόμενες σε όλη μου τη ζωή.Μόλις τα έδωσα αυτά γάμησα εικοσαπλάσιες οπότε κάτι παίζει.
Δηλαδή μία που είναι ντεμί ή αδιάφορη ξαφνικά γίνεται πρόθυμη με 200 ευρώ ή πληρωμένες διακοπές παραπάνω?
Ιδιο βεληνεκές έχει ένας τύπος με Χόντα και ίδιο ένας με πορσικό?Τις ίδιες γκόμενες έχει ένας με 10 ακίνητα,και ένας που μένει στο νοίκι?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Με τους τρόπους που περιεγραψες, δυστυχώς στις μέρες μας πλουτίζουν και οι περισσότεροι άντρες στην Ελλάδα.

Και εγω κατι τετοιο ηθελα να γραψω.. Ολοι με τα λεφτα του μπαμπα κανουν τον μαγκα. Εχω αρκετα παραδειγματα γνωστων, αχρηστων, που τους ανοιξαν οποιαδηποτε επιχειρηση οι γονεις (καφετερiα, airbnb κτλπ), τους την εστρωσαν και μετα το παιζουν ιστορια και λενε οτι ειναι κ αυτοδημιουργητοι ή επιχειρηματιες τρομαρα τους.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.176
Like
1.684
Πόντοι
216
τι εγινε? μπηκε κυπρια πενταγιωτισσα στο bousmo να μας διαφωτισει?
Σημερα ειχα επαφη στο ξεκαρφωτο με 30αρα+ ελλεεινηδα που ειναι στο κυνηγι για γαμπρο. Πρωτη φορα μου κανουν καμακι, εχουν αρχισει να βαρανε μπιελες.

Οσο για τις γυναικες που βγαζουν περισσοτερα απο τους ανδρες, περιμενουμε τα στατιστικα στοιχεια για το ποιοι πληρωνουν τους περισσοτερους φορους (για να γελασουμε). Οι τροποι που η γυναικα πλουτιζει μεχρι και στις μερες μας ειναι:
- μπαμπας
- πλουσιος ανδρας / διαζυγιο
- κληρονομια
Τύπε ο Σαββίδης προσελκύει καινούργια φρούτα στην παρέα :2funny:
Αυτήν την τελευταία πρέπει να την γάμησε και να την παράτησε βρωμιάρης γέρος επειδή μάλλον δεν κάνει ούτε για πόρνη του 5ευρου :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Δε σημαίνει οτι άμα είσαι γέρος είσαι βρωμιάρης.Εγώ Γερμανία μένω αλλά βλέπω παγκοσμίως ακόμα και στις αποκαλούμενες φεμινιστικές χώρες τεράστιο ενδιαφέρον για σπόνσορινγκ.
Και ο μεσήλικας που έχει γκόμενα,δε σημαίνει οτι δε γαμάει και τη σύζυγο.
Αυτά τα φεμινιστικά δε με πείθουν.Χωρίς λεφτά,προσφορές,διακοπές άντε να πήδαγα 15 γκόμενες σε όλη μου τη ζωή.Μόλις τα έδωσα αυτά γάμησα εικοσαπλάσιες οπότε κάτι παίζει.
Δηλαδή μία που είναι ντεμί ή αδιάφορη ξαφνικά γίνεται πρόθυμη με 200 ευρώ ή πληρωμένες διακοπές παραπάνω?
Ιδιο βεληνεκές έχει ένας τύπος με Χόντα και ίδιο ένας με πορσικό?Τις ίδιες γκόμενες έχει ένας με 10 ακίνητα,και ένας που μένει στο νοίκι?

Εσύ αγόρι μου, πόσες φορές να στο πούμε. Δεν κάνεις σπόνσορινγκ. Παραγγελία κολ γκερλ με πληρωμένα εισιτηρια κάνεις.

Σπόνσορινγκ σημαίνει μένεις στην ίδια πόλη με την γκόμενα και της πληρώνεις τα έξοδα με αντίτιμο "σχέση" και girlfriend sex. Δεν είσαι εσύ αυτό. Ίσως (μεγάλο ίσως) ήσουν πριν 20 χρόνια πριν την ψωνίσεις.

Κατάλαβε το θέμα του θρεντ πριν μπεις.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Σπόνσορινγκ σημαίνει μένεις στην ίδια πόλη με την γκόμενα και της πληρώνεις τα έξοδα με αντίτιμο "σχέση" και girlfriend sex.

Ναι,καλά.
Αμα η γκόμενα μένει δηλαδή σε άλλη πόλη ή χωριό,την πούτσισε,δεν έχει σπόνσορινγκ.
Εσύ έχεις σπονσοράρει ποτέ?Τι είναι αυτά που λες?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Δεν ξέρω σε τι περιβάλλον ζεις, μάλλον στην Ελλάδα (επειδή είμαι Κύπρο) δεν ισχύουν τέτοια αλλά προσωπικά ξέρω πάρα πολλές κοπέλλες στον κύκλο μου που έχουν σχέση ή έχουν παντρευτεί κιόλας τυπάδες που αποδεδειγμένα βγάζουν λιγότερα-κάποιοι δεν βλέπονται κιόλας και αναρωτιέται κανείς τι τους βρίσκουν. Εδώ έχω φίλη μου που ο γκόμενος είναι άνεργος αλλά δεν τον έχει παρατήσει και τον συντηρά κιόλας προσωρινά μέχρι να βρει δουλειά.

Ναι όντως κάποιες στοχεύουν ψηλά αλλά αν είναι πραγματικά χορτασμένες δεν θα τους χαλάσει ο τυπάς που βγάζει λιγότερα (αν έχει άλλα προσόντα). Τουναντίον, επειδή είμαστε και ανταγωνιστικές και λιγάκι φεμινίστριες, θα νιώσουμε κάποιου είδους "απειλή" από τύπους που θεωρούμε κλάσης ανώτερους από εμάς.

Επειδή το 70-80% των κορασίδων την σουμπιζ πάνε μόνο με άνδρες που βγάζουν 5 χιλιάρικα και πάνω, δεν σημαίνει ότι ισχύει και για το υπόλοιπο γυνακείο πληθυσμό. Δεν είμαστε όλες πόρνες πολυετελείας ξέρεις...

Ακόμα και η τυπίσσα που θα πάει με τον γέρο βρωμιάρη για τα φράγκα, στάνταρ θα τον απατήσει με ένα τεκνό που βγάζει 700 ευρώ μηνιαίως. 'Εχετε μπερδέψει την επιλογή μιας γυναίκας με την πραγματική έλξη αλλά πίστεψε με δεν πάνε πάντα πακέτο.

Αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα χρήματα σου για να τσιμπήσουνε γκόμενες, τότε σε λυπάμαι γιατί είσαι απλά ανάξιος και δεν μπορείς να βγάλεις γυναίκα αλλιώς.

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει πόσα βγάζει ο άλλος αρκεί να μην είναι τεμπέλης και βολεμένος σε μια δουλίτσα που δεν τον εξελίσσει σαν άτομο. Αυτά..
Ετσι μωρο μου. Πες τα κι εσυ στο ναυαγιο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αφού αυτή δηλώνει οτι είναι coach,οπότε θα πει οτι δεν έχουν σχέση τα λεφτά,ούτε η εμφάνιση,ούτε αν είσαι σφίχτης,ούτε ο κοινωνικός κύκλος αλλά το μόνο που έχει σχέση με το αν θα γαμήσεις είναι αν ... παρακολουθείς μαθήματα coaching,κατά σύμπτωση από την ίδια.
Λες και οι γκόμενες έχουν εμπειρία στο καμάκι γυναικών.
Αυτά που λένε οι γυναίκες είναι αστεία στην καλύτερη εκτός αν έχεις γαμήσει την άλλη και δεν έχει πια ενδιαφέρον για εσένα.Τότε θα σου πει την αλήθεια.Αλλιώς παίζει γυναικεία αλληλεγγύη.
Εγώ είχα την τύχη ευτυχώς να γαμήσω μερικές σταρχιδίστριες που μου τα είπαν χύμα μετά και κατάλαβα τι παίζει.Αλλά η εμπειρία δε μεταφέρεται.
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Δεν ξέρω τι ισχύει σε άλλες χώρες όπως Ρωσσία, Γερμανία κλπ. Μιλάω για το τι παίζει σε Ελλάδα και Κύπρο. Επαναλαμβάνω, αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα φράγκα για να πηδήξεις τις 200πλάσιες γκόμενες, κάτι κάνεις Χ. Συγνώμη που το λέω αλλά
οι δυνατοί παίκτες, οι εμφανίσιμοι και οι άνδρες που ξέρουν να παίζουν μπαλίτσα δεν χρησιμοποιούν τα χρήματα ως όπλο για να τραβήξουν γυναίκες. Είναι η τελευταία λύση που μπορεί να κάνει κάποιος αφού έχουν αποτύχει με όλες τις υπόλοιπες μεθόδους.

Στερημένες από χρήμα πάντα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Είναι γελοίο όμως να νομίζετε ότι όλες μας θα σας κάτσουμε με αντάλλαγμα τις χορηγίες σας.

Σταματήστε να τα σκάτε σε στερημένες και να χετε και παράπονο κιόλας. 'Οσο υπάρχουν κορόιδα σαν και εσάς, υπάρχουν και στερημένες που το εκμεταλλέυονται.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εσύ αγόρι μου, πόσες φορές να στο πούμε. Δεν κάνεις σπόνσορινγκ. Παραγγελία κολ γκερλ με πληρωμένα εισιτηρια κάνεις.

Σπόνσορινγκ σημαίνει μένεις στην ίδια πόλη με την γκόμενα και της πληρώνεις τα έξοδα με αντίτιμο "σχέση" και girlfriend sex. Δεν είσαι εσύ αυτό. Ίσως (μεγάλο ίσως) ήσουν πριν 20 χρόνια πριν την ψωνίσεις.

Κατάλαβε το θέμα του θρεντ πριν μπεις.

Μάλλον να αυτό διορθωθώ. Πριν 20 χρόνια λογικά δεν είχες τα λεφτά, απλή μπουρδελοτσαρκα έκανες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Συγνώμη που το λέω αλλά
οι δυνατοί παίκτες, οι εμφανίσιμοι και οι άνδρες που ξέρουν να παίζουν μπαλίτσα δεν χρησιμοποιούν τα χρήματα ως όπλο για να τραβήξουν γυναίκες. Είναι η τελευταία λύση που μπορεί να κάνει κάποιος αφού έχουν αποτύχει με όλες τις υπόλοιπες μεθόδους.

Well said!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Δεν ξέρω τι ισχύει σε άλλες χώρες όπως Ρωσσία, Γερμανία κλπ. Μιλάω για το τι παίζει σε Ελλάδα και Κύπρο. Επαναλαμβάνω, αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα φράγκα για να πηδήξεις τις 200πλάσιες γκόμενες, κάτι κάνεις Χ. Συγνώμη που το λέω αλλά
οι δυνατοί παίκτες, οι εμφανίσιμοι και οι άνδρες που ξέρουν να παίζουν μπαλίτσα δεν χρησιμοποιούν τα χρήματα ως όπλο για να τραβήξουν γυναίκες. Είναι η τελευταία λύση που μπορεί να κάνει κάποιος αφού έχουν αποτύχει με όλες τις υπόλοιπες μεθόδους.

Στερημένες από χρήμα πάντα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Είναι γελοίο όμως να νομίζετε ότι όλες μας θα σας κάτσουμε με αντάλλαγμα τις χορηγίες σας.

Σταματήστε να τα σκάτε σε στερημένες και να χετε και παράπονο κιόλας. 'Οσο υπάρχουν κορόιδα σαν και εσάς, υπάρχουν και στερημένες που το εκμεταλλέυονται.

Δώσε πονοοοοοοοοοοο!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μάλλον να αυτό διορθωθώ. Πριν 20 χρόνια λογικά δεν είχες τα λεφτά, απλή μπουρδελοτσαρκα έκανες.

Εγώ πριν 20 χρόνια ήμουνα στην αιχμή του δόρατος στο καμάκι.Ετρεχα παντού.
Θυμάμαι έναν τύπο τον σήκωσα από το playstation που μαλακιζόταν και τον έτρεχα στα κλαμπ στην Κόρινθο και το Λουτράκι να κάνουμε καμάκι μέχρι που τα έφτυσε και γύρισε στο playstation.
Τότε όργωνα όλη την Ελλάδα από Ρόδο μέχρι Κέρκυρα,Παραλία,Χαλκιδική,Θάσο και Τολό ψάχνοντας για καμακότοπους.Συν Βαλκάνια,Ανατολική Ευρώπη τα γύριζα όλα.
Τους αναστάτωνα όλους πλακώναμε ομάδες καμακιών σε διάφορα μέρη και όλοι με ευγνωμονούσαν που επιτέλους είδαν το φως το αληθινό,κουνήθηκαν από τον καναπέ και βρήκαν γκόμενες.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δεν ξέρω τι ισχύει σε άλλες χώρες όπως Ρωσσία, Γερμανία κλπ. Μιλάω για το τι παίζει σε Ελλάδα και Κύπρο. Επαναλαμβάνω, αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα φράγκα για να πηδήξεις τις 200πλάσιες γκόμενες, κάτι κάνεις Χ. Συγνώμη που το λέω αλλά
οι δυνατοί παίκτες, οι εμφανίσιμοι και οι άνδρες που ξέρουν να παίζουν μπαλίτσα δεν χρησιμοποιούν τα χρήματα ως όπλο για να τραβήξουν γυναίκες. Είναι η τελευταία λύση που μπορεί να κάνει κάποιος αφού έχουν αποτύχει με όλες τις υπόλοιπες μεθόδους.

Στερημένες από χρήμα πάντα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Είναι γελοίο όμως να νομίζετε ότι όλες μας θα σας κάτσουμε με αντάλλαγμα τις χορηγίες σας.

Σταματήστε να τα σκάτε σε στερημένες και να χετε και παράπονο κιόλας. 'Οσο υπάρχουν κορόιδα σαν και εσάς, υπάρχουν και στερημένες που το εκμεταλλέυονται.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να γράφονται τέτοιες απόψεις στο σάιτ αυτό, και μάλιστα κάποιοι να τις επιδοκιμάζουν κιόλας.

Το σάιτ λέγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.κομ και απευθύνεται πρωτίστως σε λάτρεις του πληρωμένου έρωτα.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
το χρημα ελκει τις γυναικες οπως το σκατο τις μυγες.και ακομα παραπανω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω τι ισχύει σε άλλες χώρες όπως Ρωσσία, Γερμανία κλπ. Μιλάω για το τι παίζει σε Ελλάδα και Κύπρο. Επαναλαμβάνω, αν έχεις φτάσει σε σημείο να μοστράρεις τα φράγκα για να πηδήξεις τις 200πλάσιες γκόμενες, κάτι κάνεις Χ. Συγνώμη που το λέω αλλά
οι δυνατοί παίκτες, οι εμφανίσιμοι και οι άνδρες που ξέρουν να παίζουν μπαλίτσα δεν χρησιμοποιούν τα χρήματα ως όπλο για να τραβήξουν γυναίκες. Είναι η τελευταία λύση που μπορεί να κάνει κάποιος αφού έχουν αποτύχει με όλες τις υπόλοιπες μεθόδους.

Δεν τα μοστράρω τα φράγκα,τα δίνω τα φράγκα.
Σιγά μην αντισταθεί η άλλη σε πακέτο διακοπών Σαντορίνη σε πεντάστερο,Μύκονο κτλ ή αγορά ακριβού δώρου ή άμα υποσχεθείς να πληρώνεις το νοίκι.
Μπορεί οι Κύπριες να είναι διαφορετικές αφού έχουν υπερπροστατευτική οικογένεια αλλά Δύση,σλαβικές χώρες είναι σαφές το σκηνικό με τα γκαφρά.Πολύ υλίστριες γκόμενες,ωμές θα έλεγα.
Οι μεσογειακές είναι δηλαδή πιο ρομαντικές και οι Ευρωπαίες και οι Σλάβες πιο παραδόπιστες?Χλωμό.
Οι Ελληνίδες δεν κοιτάνε τα λεφτά?Ακόμα και αυτοί που ασχολούνται με Ελληνίδες για αυτό διαμαρτύρονται,δεν είδα κανέναν να έχει πρόβλημα επειδή δεν κοιτάνε τα λεφτά.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να γράφονται τέτοιες απόψεις στο σάιτ αυτό, και μάλιστα κάποιοι να τις επιδοκιμάζουν κιόλας.

Το σάιτ λέγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.κομ και απευθύνεται πρωτίστως σε λάτρεις του πληρωμένου έρωτα.

Τύπε το σάιτ έχει πολλά τμήματα.

Στο τμήμα των κριτικών γράφονται κριτικές για πουτάνες.
Στο φόρουμ υπάρχει freedom of speech, First Amendment, US Constitution κι έτσι ναουμ.
Αναζητούμε την αλήθεια και το νόημα της ζωής.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν τα μοστράρω τα φράγκα,τα δίνω τα φράγκα.
Σιγά μην αντισταθεί η άλλη σε πακέτο διακοπών Σαντορίνη σε πεντάστερο,Μύκονο κτλ ή αγορά ακριβού δώρου ή άμα υποσχεθείς να πληρώνεις το νοίκι.
Μπορεί οι Κύπριες να είναι διαφορετικές αφού έχουν υπερπροστατευτική οικογένεια αλλά Δύση,σλαβικές χώρες είναι σαφές το σκηνικό με τα γκαφρά.Πολύ υλίστριες γκόμενες,ωμές θα έλεγα.
Οι μεσογειακές είναι δηλαδή πιο ρομαντικές και οι Ευρωπαίες και οι Σλάβες πιο παραδόπιστες?Χλωμό.

Πάμε πάλι!

Μαζί σου οι γυναίκες δεν ερχονται γιατί σε γουστάρουν,αλλά για τα λεφτά.
Δεν σε βλέπουν σαν επίδοξο συντροφο,αλλά σαν χορηγό,τραπεζα κλπ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο τυπος εχει μισος και απωθημενα για τις γυναικες, απλα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πάμε πάλι!

Μαζί σου οι γυναίκες δεν ερχονται γιατί σε γουστάρουν,αλλά για τα λεφτά.
Δεν σε βλέπουν σαν επίδοξο συντροφο,αλλά σαν χορηγό,τραπεζα κλπ.

Εγώ σου λέω οτι είναι ένας τύπος που τον γουστάρει η άλλη αλλά την πάει για σουβλάκια και ένας άλλος που δεν τον γουστάρει αλλά της πληρώνει το νοίκι.
Με ποιον θα πηδηχτεί?Με τον πρώτο?Με το δεύτερο?Η και με τους δύο?
Ποιος θα περάσει καλύτερα?Ο πρώτος ή ο δεύτερος?
Περιπτωσιολογία λέμε,όχι αφηρημένες θεωρίες.
Δηλαδή θα πάει η άλλη να μείνει σε παράγκα γιατί ο έρωτάς της δεν έχει λεφτά να της πληρώσει το νοίκι?
Η θα κάνει καμιά πίπα στο μπάρμπα μια δυο φορές το δίμηνο ενώ θα επαινεί το γκόμενο πόσο καλός γαμιάς είναι?
Εγώ πιστεύω οτι όλοι χωράνε,δεν έχει νόημα να ψάχνουμε ποιος είναι καλύτερος και ποιος χειρότερος ποιος παίρνει πίπα που τη δικαιούται και ποιος άδικη πίπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom