Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
ΠΡΟΕΔΡΕ ΕΛΑ, ΕΛΑ ΜΕ ΦΟΡΑ
Μου αρεσει τύπε που επελεξες φωτογραφια του Αλεξη οταν ακομη ειχε ολομαυρο το μαλλί και δεν ειχε κανει ακομη το μπότοξ
Μου αρέσει τυπε που μου απαντάς 2 φορές πλέον στο ίδιο ποστ, με διαφορά χρόνου 10 λεπτά.

Λεω να ανεβάσω το περουκίνι του Κουλη, πως σου φαίνεται;

Screenshot_20230131-212353_Twitter.jpg
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Α καλα, για τετοια αυξηση ηταν η δηλωση του Υπουργου? Για το 2021 σε σχεση με το 2022? Α ειστε απιθανοι, πραγματικα. Το οτι συζηταμε για τις ροες και συγκρινουμε τις περιοδους Συριζα-ΝΔ, δεν το αντιληφθηκε κανενας ε? Ναι τύπε μου, πηγαινε καλυτερα να συζητησεις με κανενα σακί πατατες. Δεν ειναι τα μουτρα σου να συζητας μαζι μου. Αστο καλυτερα

Φτάνει πχια το καραγκιοζιλίκι η σύγκριση με το Συριζα.
Επειδή ο Συριζα δεν τα έκανε καλά γι αυτό ο κόσμος τον έστειλε σπίτι του.

Η άριστη ΝΔ για να δείξει ότι κάνει διαφορά πρέπει αναγκαστικά να συγκριθεί με το Συριζα.

Αν συγκριθεί με τον εαυτό της έρχεται τελευταία και καταϊδρωμένη.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Τη Δόμνα την ξέσκιζα κι εγώ αλλά μετά με ζουρλομανδύα στο ψυχιατρείο. Το θέλω στη θέση του το πέος μου.

Κούλης σήμερα ευχήθηκε καλό μήνα και αύξησε τον κατώτατο. Από την τσέπη του τα δίνει σάμπως; Αυτός και όλο του το σόι κρατικοδίαιτοι είναι έναν αιώνα και βάλε.

Η βενζίνη βέβαια είναι στο 1,90 ενώ σε άλλες χώρες 20-30 λεπτά φτηνότερα. Με την ίδια τιμή στο βαρέλι και χωρίς αλλαγές στους φόρους ήταν στο 1.60 προ διετίας.

Σουπερμάρκετ προϊόντα 30% και βάλε. Αέριο πλήρωσα σχεδόν τριπλάσια και χωρίς κρύο φέτος. Μας έχει γαμήσει ο γόνος!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
Τη Δόμνα την ξέσκιζα κι εγώ αλλά μετά με ζουρλομανδύα στο ψυχιατρείο. Το θέλω στη θέση του το πέος μου.

Κούλης σήμερα ευχήθηκε καλό μήνα και αύξησε το κατώτατο. Από την τσέπη του τα δίνει σάμπως; Αυτός και όλο του το σόι κρατικοδίαιτοι είναι έναν αιώνα και βάλε.

Η βενζίνη βέβαια είναι στο 1,90 ενώ σε άλλες χώρες 20-30 λεπτά φτηνότερα. Με την ίδια τιμή στο βαρέλι και χωρίς αλλαγές στους φόρους ήταν στο 1.60 προ διετίας.

Σουπερμάρκετ προϊόντα 30% και βάλε. Αέριο πλήρωσα σχεδόν τριπλάσια και χωρίς κρύο φέτος. Μας έχει γαμήσει ο γόνος!
Αυτά μη περιμένεις να φύγουν τύπε με καμία κυβέρνηση...

το πρώτο πουλί που θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ αν βγει...είναι όταν αρχίσει να λέει ''έτσι τα βρήκαμε από την προηγούμενη κυβέρνηση'' και ο κόσμος αρχίσει να καταλαβαίνει ότι δεν θα σταματήσει να πληρώνει...

πιστεύεις αλήθεια ότι θα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και την επόμενη μέρα η βενζίνη θα πέσει στο 1,60 και το σούπερ μάρκετ θα κάνει μειώσεις 30%??

ίσα ίσα θα φορολογήσουν το σύμπαν και οι τιμές θα αυξηθούν για να μην χάσουν κέρδη οι γνωστοί άγνωστοι....
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τη Δόμνα την ξέσκιζα κι εγώ αλλά μετά με ζουρλομανδύα στο ψυχιατρείο. Το θέλω στη θέση του το πέος μου.

Κούλης σήμερα ευχήθηκε καλό μήνα και αύξησε το κατώτατο. Από την τσέπη του τα δίνει σάμπως; Αυτός και όλο του το σόι κρατικοδίαιτοι είναι έναν αιώνα και βάλε.

Η βενζίνη βέβαια είναι στο 1,90 ενώ σε άλλες χώρες 20-30 λεπτά φτηνότερα. Με την ίδια τιμή στο βαρέλι και χωρίς αλλαγές στους φόρους ήταν στο 1.60 προ διετίας.

Σουπερμάρκετ προϊόντα 30% και βάλε. Αέριο πλήρωσα σχεδόν τριπλάσια και χωρίς κρύο φέτος. Μας έχει γαμήσει ο γόνος!
Παιχτούρα μου έτσι και δεις την κακιά μάγισσα στον ύπνο σου θα κάνεις 15 μέρες να ξανακοιμηθείς από την τρομάρα.

20230401_172249.jpg
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Αυτά μη περιμένεις να φύγουν τύπε με καμία κυβέρνηση...

το πρώτο πουλί που θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ αν βγει...είναι όταν αρχίσει να λέει ''έτσι τα βρήκαμε από την προηγούμενη κυβέρνηση'' και ο κόσμος αρχίσει να καταλαβαίνει ότι δεν θα σταματήσει να πληρώνει...

πιστεύεις αλήθεια ότι θα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και την επόμενη μέρα η βενζίνη θα πέσει στο 1,60 και το σούπερ μάρκετ θα κάνει μειώσεις 30%??

ίσα ίσα θα φορολογήσουν το σύμπαν και οι τιμές θα αυξηθούν για να μην χάσουν κέρδη οι γνωστοί άγνωστοι....
Εννοείται δεν αλλάζουν αυτά πλέον. Ότι ανεβαίνει σε τιμές πολύ δύσκολα κατεβαίνει. Να σταματήσει τουλάχιστον η ανηφόρα. Ο αστείος ο Σταϊκούρας είπε ότι δεν πρόκειται να σταματήσει η αύξηση των τιμών με ΝΔ. Μόνο ο ρυθμός αύξησης θα μειωθεί. Έρχεται πείνα για πολλούς συμπολίτες μας δυστυχώς.

Με ΣΥΡΙΖΑ ελπίζω να μπει λίγο φρένο και να σταματήσει η κατασπατάληση/διανομή του δημόσιου χρήματος στα φιλαράκια. Όσο για τη φορολόγηση που λες δεν το ξέρεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
Εννοείται δεν αλλάζουν αυτά πλέον. Ότι ανεβαίνει σε τιμές πολύ δύσκολα κατεβαίνει. Να σταματήσει τουλάχιστον η ανηφόρα. Ο αστείος ο Σταϊκούρας είπε ότι δεν πρόκειται να σταματήσει η αύξηση των τιμών με ΝΔ. Μόνο ο ρυθμός αύξησης θα μειωθεί. Έρχεται πείνα για πολλούς συμπολίτες μας δυστυχώς.

Με ΣΥΡΙΖΑ ελπίζω να μπει λίγο φρένο και να σταματήσει η κατασπατάληση του δημόσιου χρήματος στα φιλαράκια. Όσο για τη φορολόγηση που λες δεν το ξέρεις.
Αφού το λένε οι ίδιοι πως δεν το ξέρω? Αφού μιλάμε για αύξηση φορολόγησης των μερισμάτων κλπ...και το λέει και η προ ιστορία τους...φορολογούν τον ελεύθερο επαγγελματία...ξέρεις γιατί? Γιατί δεν έχουν τα αρχίδια να πάνε να φορολογήσουν τους μεγάλους παίχτες...

φορολογούν τον μικρό επιχειρηματία που θέλει δε θέλει θα πληρώσει..και μαζεύουν από εκεί το χαρτί. Ενώ ο κάθε μεγάλο εργολάβος μπορεί να χρωστάει στον εφκα 2 εκατομμύρια...και στην εφορία άλλα 2....

εγώ αν χρωστάω 5.000 στον εφκα θα μου κάνουν μυνηση και θα μου τα δεσμεύσουν από τον λογαριασμό μου...

καλά μουνοπανάκια είναι και αυτοί...θεωρούν ότι λαός είναι μόνο ο εργάτης....

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΝΕΙ ΤΖΙΡΟ ΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.716
Like
1.498
Πόντοι
266
Αύξηση κατά 185% (8.332 άτομα), καταγράφουν οι αφίξεις μεταναστών από 1ης Ιανουαρίου έως τέλος του Οκτωβρίου του 2022 σε σχέση με την ίδια περίοδο του 2021, ανέφερε ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης.

o τυπος ειναι τεραστιος πανιβλακας. πραγματικα στη πρωτη γραμμη το λεει , αλλα επιμενει . το παιζει και δικηγορος παναθεμα τον.
ισως πιο σοβαρη κουβεντα θα κανεις με ενα σακι πατατες παρα με ενα γελοιο κομματοσκυλο
Από την αυγή του 2021

Από την άλλη, η εικόνα της Ελλάδας ως προς το ζήτημα των μεταναστών κανείς δεν μπορεί να παραβλέψει ότι άλλαξε μετά το 2015. Οι μαντίλες, τα χαρούμενα πρόσωπα μικρών προσφυγόπουλων στα λεωφορεία δεν είναι κάτι που μπορούσε εύκολα να δει κανείς πριν το 2015. Ταυτόχρονα, όλοι εμείς που υποστηρίξαμε αυτή την πολιτική τουλάχιστον πιστεύουμε εύλογα ότι τα φαινόμενα μεταναστευτικών γκέτο αποφεύχθηκαν, όσο και οι οικισμοί τύπου Μανωλάδας, όσο κι αν δεν εξαλείφθηκαν.

Ακόμη, κανείς δεν μπορεί να πει ότι η κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ παραγνώρισε τα ζητήματα ένταξης των μεταναστών και προσφύγων στην ελληνική κοινωνία. Η οριστική μάλλον τακτοποίηση του ζητήματος της ιθαγένειας των μεταναστών δεύτερης γενιάς, αλλά και η δημιουργία ενός, όσο και ατελούς, όσο και προβληματικού, πάντως πρωτόγνωρου σ’ αυτή την έκταση, συστήματος φιλοξενίας αιτούντων άσυλο στη χώρα δεν ήταν μικρά βήματα, αλλά αναγκαίες ρυθμίσεις που επανέφεραν μια κανονικότητα στη διαχείριση του μεταναστευτικού ζητήματος μετά την εμπειρία της ακροδεξιάς - ρατσιστικής στροφής του «Ξένιου Δία» και της Αμυγδαλέζας.

Επίσης, η παροχή ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης ή η χορήγηση προνοιακών επιδομάτων, όπως το Κοινωνικό Επίδομα Αλληλεγγύης, χωρίς διακρίσεις σε πρόσφυγες και μετανάστες, δεν ήταν κάτι το απλό.
Πραγματικά , νιώθετε ικανοποιημένοι να συγκρίνεστε με τους ηλίθιους συριζαίους ; Κατάντια είναι . Υποτίθεται ψηφίσαμε Κούλη για αξιοκρατία, "αριστους" , τεχνοκράτες, ανάπτυξη κλπ Και έχουμε καταλήξει να κυβερνάνε τα ορφανά του Καρατζαφύρερ , να μαζεύουμε σανοpass και να φταίνε για όλα οι άλλοι. Ο,τι έκανε κι ο Συριζα δηλαδή. Φάε και τον Βελόπουλο τώρα λοιπόν και μόκο. Μονο που η πολιτική δεν είναι μπάλα και τις μαλακίες του Τσίπρα χθες και του Κούλη σήμερα θα τις πληρώσουμε εμεις αύριο.
Η αντίθεση είναι εύκολη η θέση είναι δύσκολη
Τι θέση και τι κόμμα προτείνεις;
Για τα συγκεκριμένα
και προεκλογικά ξέραμε ότι θα είναι υπουργοί Βορίδης Άδωνις
Δεν βγήκε εκ των υστέρων
Τα πας ήταν μία από τις πολλές λύσεις που προκρίθηκαν λόγω κρίσης
Δεν πιστεύω ότι η Νέα Δημοκρατία θα συνεργαστεί με τον βελόπουλο
Αλλά επαναλαμβάνω πόσο άσχημο είναι αυτό όταν ο Τσίπρας συνεργάστηκε με τον καμμένο;
Για το φταίνε όλοι οι άλλοι δεν υπάρχει
Πολλές φορές ο Μητσοτάκης έχει ζητήσει συγνώμη
Όπως και στην τελευταία για τα Τέμπη
Αλλά λέει ότι φταίνε ΚΑΙ οι άλλοι
Ο καθένας το μερίδιο που τους αντιστοιχεί

Στις εκλογές
Η απέχει -λευκο κάποιος
Ή ψηφίζει μικρά κόμματα
Η μικρομεσαία
Η τα δύο μεγάλα
Στις τρεις πρώτες περιπτώσεις
Εκφράζει τη διαφωνία του στα δύο μεγαλύτερα κόμματα και αφήνει αυτούς που θα ψηφίσουν τα δύο μεγάλα να αποφασίσουν
Αν θα τους κυβερνήσει το ένα ή το άλλο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τότε δεν τον ήξερε κανένας έξω από την γειτονιά του...άσε τις γενικεύσεις γιατι και εσείς όλο "ηθικό πλεονέκτημα" είστε!
"Άσε τις γενικεύσεις" μας λες εσύ που μονίμως γενικεύεις. Μάλιστα. Να σου θυμίσω ότι σου απάντησα στο παρακάτω, όπου φαίνεται ξεκάθαρα ο τρόπος σου.

Το γκάλοπ του το έκανε σε τσαντηρια,σε φυλακές ,σε καγκουροστεκια και σε καταλήψεις με επαναστάτες της πορδης...μαααλιστα!
Μαχαιρα έδωσες μαχαιρα θα λάβεις, μην κλαίγεσαι ομως μετά.
Να είσαι έτοιμος να λάβεις ανάλογη απάντηση.

Κι επειδή εισαι ψευτράκος, και γράφεις ότι τον Μίχο "τοτε δεν τον ήξερε κανένας έξω από την γειτονιά του" , να φανταστώ ολοι αυτοι εδώ μένουν στην ίδια γειτονιά μαζί του:

20230401_185130.jpg
20230401_185125.jpg
20230401_185107.jpg
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.320
Κριτικές
62
Like
44.984
Πόντοι
9.297
Παιχτούρα μου έτσι και δεις την κακιά μάγισσα στον ύπνο σου θα κάνεις 15 μέρες να ξανακοιμηθείς από την τρομάρα.

20230401_172249.jpg
Κακιά μάγισσα είναι η Σια Αναγνωστοπούλου...έχει φάτσα σαν τρόφιμος ασύλου που το έσκασε από εκεί!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.320
Κριτικές
62
Like
44.984
Πόντοι
9.297
"Άσε τις γενικεύσεις" μας λες εσύ που μονίμως γενικεύεις. Μάλιστα. Να σου θυμίσω ότι σου απάντησα στο παρακάτω, όπου φαίνεται ξεκάθαρα ο τρόπος σου.


Μαχαιρα έδωσες μαχαιρα θα λάβεις, μην κλαίγεσαι ομως μετά.
Να είσαι έτοιμος να λάβεις ανάλογη απάντηση.

Κι επειδή εισαι ψευτράκος, και γράφεις ότι τον Μίχο "τοτε δεν τον ήξερε κανένας έξω από την γειτονιά του" , να φανταστώ ολοι αυτοι εδώ μένουν στην ίδια γειτονιά μαζί του:

20230401_185130.jpg
20230401_185125.jpg
20230401_185107.jpg
Ήταν κοντινός στο κόμμα όμως αυτό δεν τον αθωώνει σε κάτι..θέλει σάπισμα στην φυλακή και ας είναι πιο Ν.Δ.απο πολλά στελέχη της.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.160
Κριτικές
8
Like
32.357
Πόντοι
6.536

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.717
Πόντοι
6.515

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Κακιά μάγισσα είναι η Σια Αναγνωστοπούλου...έχει φάτσα σαν τρόφιμος ασύλου που το έσκασε από εκεί!
Δεν είπε κανείς για τη Σία ότι είναι μουναρα καυλιάρα γυναικάρα κι άλλα ωραία -άρα.
Ατυχής η σύγκριση σου.
Έμπαινα ακα....
Έχει τύπο...

:confused:
Έχει τύπο @alex71

Μόνο σε threesome μαζι του θα είχες ελπίδες να μπεις, αν και είμαι βέβαιος ότι από το να σε δει ο δικηγορος να την πηδάς, θα προτιμούσε να σου κάτσει ο ίδιος.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.160
Κριτικές
8
Like
32.357
Πόντοι
6.536
Δεν είπε κανείς για τη Σία ότι είναι μουναρα καυλιάρα γυναικάρα κι άλλα ωραία -άρα.
Ατυχής η σύγκριση σου.

Έχει τύπο @alex71

Μόνο σε threesome μαζι του θα είχες ελπίδες να μπεις, αν και είμαι βέβαιος ότι από το να σε δει ο δικηγορος να την πηδάς, θα προτιμούσε να σου κάτσει ο ίδιος.
Μετά από 2 μπουκάλια ρούμι πολλά μπορούν να συμβούν....


:sunglasses:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Στις εκλογές
Η απέχει -λευκο κάποιος
Ή ψηφίζει μικρά κόμματα
Η μικρομεσαία
Η τα δύο μεγάλα
Στις τρεις πρώτες περιπτώσεις
Εκφράζει τη διαφωνία του στα δύο μεγαλύτερα κόμματα και αφήνει αυτούς που θα ψηφίσουν τα δύο μεγάλα να αποφασίσουν
Αν θα τους κυβερνήσει το ένα ή το άλλο
Σωστά , εκτός αν για κάποιο λόγο ψηφίσουν πολλοι μικρά κόμματα , λίγοι άκυρο / λευκό , και τύχει να απέχουν και πολλοί απο αυτούς που θα ψήφιζαν τα μεγάλα αν πήγαιναν , οπότε ίσως τότε να υπάρξει κάποια ανατροπή και να δούμε πολλά κόμματα στην βουλή. Αρκεί βέβαια τα μικρά κόμματα να μην είναι καμιά 50αριά και πάρουν απο 1 % :P

Αυτό πάντως να μας λένε τα κανάλια οτι ο τάδε είναι πρώτος και ο τάδε είναι δεύτερος κανονικά πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή γιατί επηρεάζουν την ψήφο μας. Εκτός αν αυτό ακριβώς θέλουν :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Παιχτούρα μου έτσι και δεις την κακιά μάγισσα στον ύπνο σου θα κάνεις 15 μέρες να ξανακοιμηθείς από την τρομάρα.

20230401_172249.jpg


Ρε τύπε ... πάλι θα πω ότι οι ζάιοι έχετε κάψει φλάτζα .... χτυπάτε βαλβίδες .... έχει πετσικάρει ο στρόφαλος ....
παίζει διαρροή ψυκτικού στους θάλαμους καύσης ... και καίτε βαλβολίνες ....


ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ;;;
Και να πεις ότι είναι ... άσχημη ;;;


Έλεος !
Δεν υπάρχετε.

Έπρεπε να είστε σε τσίρκο.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ρε τύπε ... πάλι θα πω ότι οι ζάιοι έχετε κάψει φλάτζα .... χτυπάτε βαλβίδες .... έχει πετσικάρει ο στρόφαλος ....
παίζει διαρροή ψυκτικού στους θάλαμους καύσης ... και καίτε βαλβολίνες ....


ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ;;;
Και να πεις ότι είναι ... άσχημη ;;;


Έλεος !
Δεν υπάρχετε.

Έπρεπε να είστε σε τσίρκο
Μπράβο τυπε, απαντάω στον άλλον για να κάνουμε πλάκα, και πετάγεσαι εσυ να πεις για κόμματα.
Δεν το γνώριζα ότι εκπροσωπώ τον επίσημο ή ανεπίσημο Σύριζα εδώ μέσα, θα προσέχω από εδώ και πέρα, κι εννοείται θα βγαζω ανακοινώσεις του κόμματος για να έχετε όλοι μια πλήρη εικόνα, διοτι εκπροσωπώ το κόμμα όπως προείπα.

Σοβαρεψου τυπε, δεν είναι όλη η ζωη κόμματα και πολιτική.
Αν την βλέπεις έτσι, κακώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom