Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Καλα. Ας μαθουμε πρωτα ποιος ειναι αυτος ο "Μαξιμιλιανος" που γραφει τις παπαριές του ανωνυμα, και με τι κινητρο, και μετα συζηταμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην βριζεις μαν
Μεγάλο ΣΚΟΥΠΙΔΙ η τρελή!

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μεγάλο ΣΚΟΥΠΙΔΙ η τρελή!

Εγω διαβασα ολα τα αρθρα, πουθενα δεν εχει αποκαλυψει τιποτα η Δομνα.
Προφανως το σκουπίδι ειναι η καταγγέλλουσα, που ειναι και συναδελφος μου τρομαρα της.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δόμνα, κοριτσάρα μου, συνεχισε το εργο σου. Άλλα 8 χρονια θα εισαι στο υπουργειο. Γραψε τους ολους στα παλια σου τα παπουτσια και συνεχισε ετσι. Ξίδι για τον καθε κομπλεξικο και για τον καθε γελοίο που σε καταγγέλλει ανευ λογου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.717
Πόντοι
3.656
Εγω διαβασα ολα τα αρθρα, πουθενα δεν εχει αποκαλυψει τιποτα η Δομνα.
Προφανως το σκουπίδι ειναι η καταγγέλλουσα, που ειναι και συναδελφος μου τρομαρα της.


Από δίκες .... με την υπόθεση της πάτρας .... αν παίξει αθώωση .... θα έχουν πλάκα οι αποζημιώσεις που θα πάρει μετά η αθωωθείσα !!!!!
ιστοσελίδες, τηλεοπτικά κανάλια, δημοσιογράφει , μπλόγκερς ... οι πάντες ! όλοι θα πλερώ !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Από δίκες .... με την υπόθεση της πάτρας .... αν παίξει αθώωση .... θα έχουν πλάκα οι αποζημιώσεις που θα πάρει μετά η αθωωθείσα !!!!!
ιστοσελίδες, τηλεοπτικά κανάλια, δημοσιογράφει , μπλόγκερς ... οι πάντες ! όλοι θα πλερώ !
Δεν διαφωνω. Και αν θελεις και τη γνωμη μου, το σεναριο της αθώωσης δεν ειναι και επιστημονική φαντασια.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.717
Πόντοι
3.656
Δόμνα, κοριτσάρα μου, συνεχισε το εργο σου.

Άλλα 8 χρονια θα εισαι στο υπουργειο.

Γραψε τους ολους στα παλια σου τα παπουτσια και συνεχισε ετσι. Ξίδι για τον καθε κομπλεξικο και για τον καθε γελοίο που σε καταγγέλλει ανευ λογου.
Να είδες που το λες και τώρα ; Ότι η ΝΔ θα κυβερνά μέχρι το 2031 ;
Μη ψάχνουμε παλιά λινκ !!!!!!

Γράφε τύπε όσο μπορείς .
Κάνεις ... δουλίτσα !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.717
Πόντοι
3.656
Δεν διαφωνω. Και αν θελεις και τη γνωμη μου, το σεναριο της αθώωσης δεν ειναι και επιστημονική φαντασια.


Οι αμφιβολίες ήδη είναι παντού. Και οι ελλείψεις. Σε ελληνικό νοσοκομείο .... πρέπει να είναι αμεα ένα δικηγόρος να μην βρει ... άπειρες !
Δεν μπορεί να τεκμηριωθεί η ενοχή ! Ειδικά για να είναι βέβαιοι οι ένορκοι !!!!!!!!!

Οι αποζημιώσεις μετά , πιστεύω θα είναι ρεκόρ για τα ελληνικά δεδομένα !
Το Νο1 !!!!!!!!
Θα τους πάρουν τα σώβρακα !!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ειπα οτι θα χασει οπωσδηποτε το 2031 παντως.


Σωστά . Οπότε μας λες για σίγουρα 8 χρόνια ακόμη !
Πιθανότατα όμως και 12 ή 16 ! Απλά μετά τα 8 με κάποια μικρή αμφιβολία !
Σωστά ;
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Μιλάει πεντακάθαρα για αφίξεις και διελεύσεις ... τι προσπάθειες και παπαριές λες ?
Αύξηση κατά 185% (8.332 άτομα), καταγράφουν οι αφίξεις μεταναστών από 1ης Ιανουαρίου έως τέλος του Οκτωβρίου του 2022 σε σχέση με την ίδια περίοδο του 2021, ανέφερε ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης.

o τυπος ειναι τεραστιος πανιβλακας. πραγματικα στη πρωτη γραμμη το λεει , αλλα επιμενει . το παιζει και δικηγορος παναθεμα τον.
ισως πιο σοβαρη κουβεντα θα κανεις με ενα σακι πατατες παρα με ενα γελοιο κομματοσκυλο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.494
Like
21.862
Πόντοι
5.006
Από δίκες .... με την υπόθεση της πάτρας .... αν παίξει αθώωση .... θα έχουν πλάκα οι αποζημιώσεις που θα πάρει μετά η αθωωθείσα !!!!!
ιστοσελίδες, τηλεοπτικά κανάλια, δημοσιογράφει , μπλόγκερς ... οι πάντες ! όλοι θα πλερώ !
ειναι ξεκαθαρα αθωα τυπε...
3241413.jpg
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.449
Like
7.029
Πόντοι
1.056
Δεν πιστεύω ότι θα γίνει
Εδώ όμως συνεργάστηκε ο Τσίπρας με τον καμμένο
Αριστερά με άκρα δεξιά
Αλήθεια τι έλεγες τότε;
Και πήρε επίσης ο Τσίπρας για να μην πέσει τότε που έφυγε επίσημα ο Καμμένος
Τους μισούς ακροδεξιούς βουλευτές από τον καμμένο για να παραμείνει η κυβέρνηση
Τα ξεχνάς αυτά

Πραγματικά , νιώθετε ικανοποιημένοι να συγκρίνεστε με τους ηλίθιους συριζαίους ; Κατάντια είναι . Υποτίθεται ψηφίσαμε Κούλη για αξιοκρατία, "αριστους" , τεχνοκράτες, ανάπτυξη κλπ Και έχουμε καταλήξει να κυβερνάνε τα ορφανά του Καρατζαφύρερ , να μαζεύουμε σανοpass και να φταίνε για όλα οι άλλοι. Ο,τι έκανε κι ο Συριζα δηλαδή. Φάε και τον Βελόπουλο τώρα λοιπόν και μόκο. Μονο που η πολιτική δεν είναι μπάλα και τις μαλακίες του Τσίπρα χθες και του Κούλη σήμερα θα τις πληρώσουμε εμεις αύριο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αύξηση κατά 185% (8.332 άτομα), καταγράφουν οι αφίξεις μεταναστών από 1ης Ιανουαρίου έως τέλος του Οκτωβρίου του 2022 σε σχέση με την ίδια περίοδο του 2021, ανέφερε ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης.

o τυπος ειναι τεραστιος πανιβλακας. πραγματικα στη πρωτη γραμμη το λεει , αλλα επιμενει . το παιζει και δικηγορος παναθεμα τον.
ισως πιο σοβαρη κουβεντα θα κανεις με ενα σακι πατατες παρα με ενα γελοιο κομματοσκυλο
Α καλα, για τετοια αυξηση ηταν η δηλωση του Υπουργου? Για το 2021 σε σχεση με το 2022? Α ειστε απιθανοι, πραγματικα. Το οτι συζηταμε για τις ροες και συγκρινουμε τις περιοδους Συριζα-ΝΔ, δεν το αντιληφθηκε κανενας ε? Ναι τύπε μου, πηγαινε καλυτερα να συζητησεις με κανενα σακί πατατες. Δεν ειναι τα μουτρα σου να συζητας μαζι μου. Αστο καλυτερα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε ειστε για τα πανηγυρια. Συζηταμε για την μειωση ροων σε σχεση με τις περιοδους Συριζα-ΝΔ, και ο αλλος πεταχτηκε να μας πει για αυξηση 185% των ετων 2021-2022, για....8.000 ατομα (Οταν καποτε ειχαμε 1 μύριο σε ενα χρονο). Και ηρθε και ο αλλος ο φωστηρας να μιλησει για σακί με πατατες και για κομματοσκυλα. Συνεχιστε ετσι τύποι, ειστε πολυ διασκεδαστικοι. Αλλά θα σας γλενταω με το μικρο μου δαχτυλακι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν χρειάζεται να είσαι αθώος τύπε για να μην καταδικαστείς.
Μπορεί απλά να μην έχουν στοχεία.
Αυτο ειναι σωστο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.717
Πόντοι
3.656


Λες με 18 χρόνια ΝΔ, θα έχουμε γίνει Λϊχτενστάϊν ; Όπως φαινόταν στο μέηλ , το 2015 που είχαμε σχεδόν φτάσει
και διεκόπη η πρόοδος ; Ακυρώθηκε το οικονομικό θαύμα ....
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.092
Πόντοι
2.306
Σφουγγοκωλαριους αρκετούς αυτό το νήμα.
Γλυψτε καλά τις κωλοτρυπιδες του κουλή και του κάθε μαλακα της ΝΔ, να γυαλίζουν από καθαριότητα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Λες με 18 χρόνια ΝΔ, θα έχουμε γίνει Λϊχτενστάϊν ; Όπως φαινόταν στο μέηλ , το 2015 που είχαμε σχεδόν φτάσει
και διεκόπη η πρόοδος ; Ακυρώθηκε το οικονομικό θαύμα ....
Αν ειχαμε καποτε στη μεταπολιτευση 4 συνεχομενες αδιατάρακτες τετραετιες ΝΔ, ολα θα ηταν πολυ καλυτερα. Αυτη ειναι παγιωμενη αποψη μου και δεν μπορει να μου την μεταβαλει κανενας.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.303
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
Νταξ, Δομνα ηθελα και γω στο κρεβατι μου.
Μαζι με αχτσιογλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σφουγγοκωλαριους αρκετούς αυτό το νήμα.
Γλυψτε καλά τις κωλοτρυπιδες του κουλή και του κάθε μαλακα της ΝΔ, να γυαλίζουν από καθαριότητα.
Δεν ειναι ολοι οι δεξιοι μπραβοκουληδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom