Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
8
Like
32.361
Πόντοι
6.536
Εσύ ο @Marquis_de_Sade με το περίεργο nick name γιατί δεν κατεβαίνεις για βουλευτής με κάποιο από ΝΔουλα, τΣΥΡΙΖΑ;
Για να έχεις ελπίδες να μπεις στη Βουλή ώστε να σου ζητάμε ακάπ pass....

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΧΘΕΣ ΣΑΝ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΒΡΙΖΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΑΪΣΚΆΚΗ.

Screenshot_20230517-155954~2.png


Τέλος πάντων ας σταματήσω εδώ - αυτό προς ενημέρωση ότι τα προπατζίδικα είναι ανοικτα και την ημέρα των εκλογών.
Μαλάκα ήπιες από το χαλασμένο σήμερα?

:confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.596
Like
17.717
Πόντοι
3.656



Να ζει κάποιος οπουδήποτε α' αθήνας, εκτός κολωνάκι , λυκαβηττό , πλάκα, θησείο , μακρυγιάννη ....

ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΙ ΑΥΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ....

ό,τι και αν πάθει , δεν του αξίζει ;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.325
Κριτικές
62
Like
44.986
Πόντοι
9.297
Kαι καποιους ξερω εγω, επειδη πιστεψαν οτι θα τους χαρισουν το στεγαστικο δανειο.
Αυτοι λοιπον, δεν ξερω αν το ειπα ηδη, ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ.
Oι άνθρωποι αυτοί που πίστεψαν αυτήν την παπαρια θεωρούνται όμως αρκετά εργατικοί και πετυχημένοι ώστε να αποκτήσουν σπίτι...κι όμως νομίζω ότι έχουν μυαλό μωρού παιδιού.Ας συνεχίσουν τώρα την αποπληρωμη του δανείου και ας ψηφίσουν "Χαρίζω δάνεια και χρέη ,σας φέρνω εξωγήινες με τρία βυζιά".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.325
Κριτικές
62
Like
44.986
Πόντοι
9.297
Ανατριχιαζω με εκείνη την διαφήμιση Ν.Δ.που δείχνει από μακρυά την Βουλή να πλησιάζει σιγά -σιγα...είναι σαν εκείνο το αργό με τα χέρια που κάνουμε στην Τούμπα ..σκέτη ανατριχιλα!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Παιδια μια ζωή ψηφιζα μεχρι το 15 ΝΔ μετα το έχω ριξει στην ΑΠΟΧΗ και δεν πάω
Τώρα ειλικρινα δεν ξέρω τι να ψηφισω θεωρω απατεώνα τον ΚΟΥΛΗ και το κομμα οτι χειρότερο σε σχέση με παλαιότερα, τον Τσίπρα τον θεωρώ ο ορισμός του απατεώνα ειχα ψηφισει ΟΧΙ τον Ιουλιο του 15 και το έκανε ΝΑΙ, πως μπορει ειλικρινα κάποιος να το εμπιστευτεί?Τι να πει για το αναχρονιστικό ΚΚΕ συνέχεια ολο ΟΧΙ, τον καραφλό Βελόπουλο που πουλάει αλοιφές για την φαλάκρα,Τον Ανδρουλάκη που δεν πειθει ούτε τους ψηφοφορους του πρώην μεγάλου κομματος ΠΑΣΟΚ ή τον καπτεν ΣΠΟΚ Μπαρουφάκη που ειναι μονο επίδειξη και το παίζει οτι και καλά τα ξέρει ολα. Πείτε μου ειλικρινά
Δεν ξέρω ειλικρά σκέφτομαι σοβαρά να το ρίξω σε Πλεύση Ελεύθεριας της Κωνσταντοπούλου, σοβαρη γυναίκα και δικηγόρος που καλύτερα να μπει στην βουλή.
Μη το σκέφτεσαι καν. Μπες Κωνσταντοπούλου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.732
Πόντοι
3.656
Να ζει κάποιος οπουδήποτε α' αθήνας, εκτός κολωνάκι , λυκαβηττό , πλάκα, θησείο , μακρυγιάννη ....

ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΙ ΑΥΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ....

ό,τι και αν πάθει , δεν του αξίζει ;;;
το περίεργο είναι ότι ο γέρος ο Μητσοτάκης και η Μαρίκα για πολλά μπορεί να κατηγορηθούνε αλλά σίγουρα όχι για ηλιθιότητα, για χαμηλή νοημοσύνη
Δεν έχω δεί τουλάχιστον στα βιντεάκια της Βουλής τον Κων/νο Μητσοτάκη να γίνεται παρατράγουδο-νούμερο βαςβας ο παρασκευάς:2funny:
Είχε παρουσιαστικό ,κύρος...
Πως από αυτούς τους ανθρώπους(καλούς-κακούς αδιάφορο) βγήκανε τέτοιοι κρετίνοι σαν τον βλακοδήμαρχο και τον αυτιστιΚούλη είναι απορίας άξιον !!!
Το ίδιο και με τον ΓΑΠ ,αν και η Μαργαρίτα φαινότανε ότι ήταν λίγο πειραγμένη...
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Like
530
Πόντοι
81
Mπορει καποιος που ξερει να στησει μια καινουργια δημοσκοπηση, ωστε τα ποσοστα να ειναι επικαιροποιημενα ?
Επισης για να συγκρινουμε τα ποσοστα του bou με αυτα της Κυριακης των εκλογων. Ευχαριστω,
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
το περίεργο είναι ότι ο γέρος ο Μητσοτάκης και η Μαρίκα για πολλά μπορεί να κατηγορηθούνε αλλά σίγουρα όχι για ηλιθιότητα, για χαμηλή νοημοσύνη
Δεν έχω δεί τουλάχιστον στα βιντεάκια της Βουλής τον Κων/νο Μητσοτάκη να γίνεται παρατράγουδο-νούμερο βαςβας ο παρασκευάς:2funny:
Είχε παρουσιαστικό ,κύρος...
Πως από αυτούς τους ανθρώπους(καλούς-κακούς αδιάφορο) βγήκανε τέτοιοι κρετίνοι σαν τον βλακοδήμαρχο και τον αυτιστιΚούλη είναι απορίας άξιον !!!
Το ίδιο και με τον ΓΑΠ ,αν και η Μαργαρίτα φαινότανε ότι ήταν λίγο πειραγμένη...
ΓΑΠ λέμε τον Γιωργάκη εμείς εδώ στον χωριό και τα εφταμηνίτικα που τα έχουμε για πνίξιμο στον νεροχύτη.
Ανδρέα, εννοείς.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.732
Πόντοι
3.656
ΓΑΠ λέμε τον Γιωργάκη εμείς εδώ στον χωριό και τα εφταμηνίτικα που τα έχουμε για πνίξιμο στον νεροχύτη.
Ανδρέα, εννοείς.
όχι τον Ανδρέα βρε ...αυτός ήταν μάγος..
Τον ΓΑΠ το παιντί λέω , είχε καμιά σχέση ο ευφυής Ανδρέας με τον γιό του ? ξέρω γω ? με μλκία γκάστρωσε την μαργαρίτα ?:dunno:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
παμε γερα για συγκυβερνηση αλεξαρα πασοκαρα με βαρουφ και ηλια να πανε στη μπουζου οι τα γαλαζια τροκτικα!


Μακάρι ρε κλώνε. Ανυπομονώ να δω τον τραλάκη να κλαψουρίζει και τα τωρινά αριστερά κολλητάρια του να τον βρίζουν!! :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν θέλω Τσίπρα γιατί είναι καρναβάλι...
Δεν θέλω Ανδρουλάκη γιατί ειναι ανύπαρκτος και ανίκανος...
Δεν θέλω Βαρουφάκη γιατι,παρά τις εκπληκτικές γνώσεις του στα μακρο-μικρο οικονομικά,είναι καραγκιόζης ολκής...
Δεν θέλω Κουτσούμπα,χωρίς περαιτέρω ανάλυση...
Δεν θέλω Πλεύση Μαλακιας γιατι αν αρχίσει να μιλάει μου ερχεται να σπασω την Τηλεόραση/ραδιόφωνο.Ουτε ο Φιντέλ Καστρο...
Μπογδάνος,Κρανιδιώτης,Λατινοπουλου,ΕΑΝ,Οικολόγοι κλπ παρακλάδια δεν....
Απομένουν Κούλης,Βελόπουλος,Τζημερος..
Για πείτε να σας ακούσω....
θα σου απαντήσω και εγώ Ναύαρχε, θα ψηφίσω Νέα Δημοκρατία.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Τα κομματα που δεν μπαινουν στην βουλη, βγαζουν λεφτα απο καπου;
περαν απο τους ψηφοφορους δηλαδη που τους πληρωνουν καποια συνδρομη μελους, εχουν καποια επιδοτηση (αν πιασουν καποιο ποσοστο ισως);
Μου κανει εντυπωση που παντα παιρνουν μερος 30 κομματα και μπαινουν στην βουλη τα 5-6 απο αυτα, ολοι οι υπολοιποι πετανε λεφτα ή εχουν καποιο οικονομικο οφελος παρηγοριας;

Αν πάρουν 1,5% λαμβάνουν κρατικές επιχορηγήσεις ... θα δεις που 3 - 4 κόμματα θα το καταφέρουν ....
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Όσον αφορά το θέμα του site και ως παλιός πελάτης ιερόδουλων ξέρω ποιο κόμμα ΔΕΝ θα ψηφίσω:
Το κόμμα που στον θέμα της πορνείας λέει ΜΑΛΑΚΙΕΣ που εξισώνουν εμάς τους πελάτες των ιερόδουλων με τους κατάπτυστους νταβατζήδες τους ή ότι δεν υπάρχουν ιερόδουλες αλλά μόνο θύματα και άλλες ΜΠΟΥΡΔΕΣ!

Όσο ζω και αναπνέω αντί για ψήφο σε αυτό το κόμμα θα δίνω τα αρχίδια μου - όπως όλοι μας εδώ θέλω να πιστεύω!

Γιατί ΓΟΥΣΤΑΡΩ να είμαι σε χώρα που ΟΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ (όχι αναγκάζεται) να μπορεί να μου πουλήσει ΟΤΙ ΤΡΥΠΑ ΤΗΣ γουστάρει σε ότι τιμή διαλέξει και ΑΝ συμφωνούμε ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ να την πληρώνω για αυτό και να είμαστε ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ευχαριστημένοι!


Αλλιώς αύριο αντί για κόκκινα φώτα και πιάτσες θα βλέπουμε «κλειστές/σβηστές» πόρτες και «έρημα» πεζοδρόμια.

ΜΟΝΙΜΑ - όχι κλειστά για λίγο για τα μάτια του κόσμου (ντου, έλεγχοι, lock-down, κλπ)!

Το μόνο που θα έχει μείνει θα είναι κάτι εμετικά γκράφιτι (του κώλου) που θα γράφουν τα γνωστά τσιτάτα «πελάτης = βιαστής», «με 10€ πληρώνεις έναν βιασμό» κλπ ΜΑΛΑΚΙΕΣ που γράφουν οι γνωστές πουστάρες* οπαδοί του συγκεκριμένου κόμματος που χαιρέκακα θα πανηγυρίζουν πιστεύοντας ότι οι ιερόδουλες ήταν η αιτία που δεν είχαν «δουλειές».

Ξέρουμε ΟΛΟΙ ποιο κόμμα έχει εκφράσει ΕΠΙΣΗΜΑ αυτή την θέση, λέγοντας ότι όσο υπάρχει ζήτηση θα υπάρχει trafficking! (Το λέω γιατί βλαμμένοι κατά της πορνείας μπορεί να υπάρχουν σε όλα τα κόμματα. Μιλάω για επίσημη θέση.)

Καλοί μαλάκες! Αντί να αυξήσουνε τα αντικίνητρα για το νταβατζιλίκι και να αυστηροποιήσουνε τις ποινές, κυνηγούν εμάς (άρα έμμεσα και τις ιερόδουλες εκτός και αν είδατε κανέναν να πει πως θα βιοπορίζονται)!
Ξέρουμε ΟΛΟΙ επίσης ποιο κόμμα κλείνει το μάτι στις εν λόγω πουστάρες*.

*πουστάρες: ΦΥΣΙΚΑ δεν εννοώ τους LGBTQIzxmcbvjasbfa+-*/=! (και ότι άλλο βγει στην συνέχεια) που απλά θέλουν να έχουν το δικαίωμα στην δική τους σεξουαλική ελευθερία.
Εννοώ την σκατόψυχη μερίδα τους (εύχομαι μειοψηφική) που θέλουν να έχουν το δικαίωμα στην δική τους σεξουαλική ελευθερία αλλά λόγω διαστροφής, μόνο ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ της σεξουαλικής ελευθερίας των υπολοίπων ή του δικαιώματος των παιδιών να μεγαλώνουν σε ένα ομαλό περιβάλλον!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Εγώ για το καλό όλων θα ψηφίσω ΝΔ.
Να μη χάσουμε επαφή και με Περιφερειάρχη γιατί το σ τρέξει το νέο ΕΣΠΑ.
Έχουμε κόσμο να ταισουμε στο ίδρυμα της γυναίκας μου, δεν είναι αστεία αυτά να αφήσουμε τόσο κόσμο άνεργο
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX79

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.717
Πόντοι
6.515
Πληρωμένος, βάλτος από τους ολιγάρχες Κατρουγκαλος μιλάει 2 μέρες πριν τις εκλογές για αυξηση εισφορών

Αυτά δεν έχουν ξαναγίνει στην ελλαδα, γίνονται από τον εμμονικο για εξουσία κουλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom