Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.664
Like
20.451
Πόντοι
6.056
σερι απο το πρωι μεχρι το αλλο πρωι.....:undecided:
Εχει παει 11 και ακομα δεν εχει μιλησει η Ζωη
Περιμενε εκει απο της 5 να ακουσει ολους τους άλλους
ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΙ , ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ :wanker::wanker::wanker::wanker:
Tι ειπατε?ΤΙ ΕΙΠΑΤΕ?:coffee::confused::confused::confused:
Γι αυτο λεει ο δικος σου οτι θα μεινει μεχρι αυριο στην δουλεια,θα ακουει την ομιλια της Ζωης μαλλον:confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Λαμβάνω την τιμή να αναφέρω τύποι ότι η κυβερνησάρα έχει δαμάσει πλήρως τον πληθωρισμό

οι τιμές στο σούπερ μάρκετ δεν έχουν ανέβει ούτε 0,10 σε σχέση με πριν τις εκλογές :rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.727
Like
17.866
Πόντοι
3.656
Λαμβάνω την τιμή να αναφέρω τύποι ότι η κυβερνησάρα έχει δαμάσει πλήρως τον πληθωρισμό

οι τιμές στο σούπερ μάρκετ δεν έχουν ανέβει ούτε 0,10 σε σχέση με πριν τις εκλογές :rockon:


Ο Ντολμάς λες να μην τα καταφέρνει πλέον με τις προσφορές .... και δεν μπορεί να κουνηθεί από τη λίμα ;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Ο Ντολμάς λες να μην τα καταφέρνει πλέον με τις προσφορές .... και δεν μπορεί να κουνηθεί από τη λίμα ;;
τύπε πήρα υλικά για burger για το σάββατο και έδωσα 45ε....



δεν τον βλέπω καλά τον ντάμα ούτε στα ληγμένα δεν θα βρίσκει θα αναγκάζεται να παίζει ξύλο με άλλους νεοδημοκράτες για το ποιος θα κάνει επιδρομή στα φρέσκα σκουπίδια....

μια σος σα μουστάρδα 4 ευρώ.....θα πουν τρώνε άχυρα :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.811
Κριτικές
62
Like
45.638
Πόντοι
9.297
Λαμβάνω την τιμή να αναφέρω τύποι ότι η κυβερνησάρα έχει δαμάσει πλήρως τον πληθωρισμό

οι τιμές στο σούπερ μάρκετ δεν έχουν ανέβει ούτε 0,10 σε σχέση με πριν τις εκλογές :rockon:
Όποιος θέλει ας παίρνει τυρί που κάνει 30€ το κιλό.
Όποιος θέλει ας παίρνει από το Καλάθι.
Επιλογές υπάρχουν....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Όποιος θέλει ας παίρνει τυρί που κάνει 30€ το κιλό.
Όποιος θέλει ας παίρνει από το Καλάθι.
Επιλογές υπάρχουν....
ναι...και όταν οι επιλογές για τους αδύναμους θα γίνουν κονσέρβα και αποξηραμένες ακρίδες...

θα λες επιλογές υπάρχουν...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
τύπε πήρα υλικά για burger για το σάββατο και έδωσα 45ε....



δεν τον βλέπω καλά τον ντάμα ούτε στα ληγμένα δεν θα βρίσκει θα αναγκάζεται να παίζει ξύλο με άλλους νεοδημοκράτες για το ποιος θα κάνει επιδρομή στα φρέσκα σκουπίδια....

μια σος σα μουστάρδα 4 ευρώ.....θα πουν τρώνε άχυρα :confused:
Πόσα burger θα φτιάξεις?????????
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Αν ζούσε θα κάναμε ζωάρα όμως τύπε πρέπει να παραδεχθείς...ή καλύτερα αν ζούσαμε εμείς στις εποχές του....

μερικοί ζήσανε βέβαια και τώρα κάνουν τις αθώες περιστερές ενώ ήπιανε τα δανεικά του Αντρέα με το μπουρί της σόμπας....
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
καμιά 10αριά μάλλον

δεν είναι το κρέας τόσο ακριβό....αλλά όλα τα άλλα είναι που σου τη δίνουν....
Εγω πλέον ζορίζομαι, μισό βήμα πριν την ανακοπή όχι στομαχοπόνους και μαλακίες, και κάθομαι με ζυγαριά να βγάζω τον κιμά.
100, άντε 110, γραμμάρια το μπιφτέκι δεν το βγάζω.
Οπότε με 1-1,5 κιλά μια χαρά είσαι.
Τι άλλες μαλακίες βάζεις παιδί μου στο μπεργκεράκι???
Για όνομα!!!!!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Εγω πλέον ζορίζομαι, μισό βήμα πριν την ανακοπή όχι στομαχοπόνους και μαλακίες, και κάθομαι με ζυγαριά να βγάζω τον κιμά.
100, άντε 110, γραμμάρια το μπιφτέκι δεν το βγάζω.
Οπότε με 1-1,5 κιλά μια χαρά είσαι.
Τι άλλες μαλακίες βάζεις παιδί μου στο μπεργκεράκι???
Για όνομα!!!!!!
σιγά μη το πλάθω μόνος μου ρε τύπε τι είμαι μάστερ σεφ?? ποιος έχει χρόνο για τέτοια?? έτοιμα τα πήρα

όμως μέσα έχουν πολλές μαλακίες μπέικον, τσένταρ μανιτάρια σοσ κρεμίδια και διάφορες παπαριές....για κόσμο τα πήρα όχι για να τα φάω μόνος μου....αν ήταν μόνος μου θα έφτιαχνα τοστ :tooth:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
σιγά μη το πλάθω μόνος μου ρε τύπε τι είμαι μάστερ σεφ?? ποιος έχει χρόνο για τέτοια?? έτοιμα τα πήρα

όμως μέσα έχουν πολλές μαλακίες μπέικον, τσένταρ μανιτάρια σοσ κρεμίδια και διάφορες παπαριές....για κόσμο τα πήρα όχι για να τα φάω μόνος μου....αν ήταν μόνος μου θα έφτιαχνα τοστ :tooth:
:bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom:
Κωλόπαιδο, σκάσε και πλήρωνε.
Τα καλύτερα τα φτιάχνουμε μόνοι μας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Αν ζούσε θα κάναμε ζωάρα όμως τύπε πρέπει να παραδεχθείς...ή καλύτερα αν ζούσαμε εμείς στις εποχές του....

μερικοί ζήσανε βέβαια και τώρα κάνουν τις αθώες περιστερές ενώ ήπιανε τα δανεικά του Αντρέα με το μπουρί της σόμπας....
Εντάξει και 'γώ που κάτι θυμάμαι εμετικός ήταν ο τύπος, μεγάλος λαοπλάνος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.811
Κριτικές
62
Like
45.638
Πόντοι
9.297
Φάβα κάνω μόνος μου αλλά από περιέργεια δοκίμασα από κονσέρβα.
Αν βάλεις λάδι και ψιλοκοψεις κρεμμύδι και ελιές από πάνω δεν διαφέρει και τόσο.
Φυσικά η φρέσκια είναι καλύτερη αλλά και σε κονσέρβα είναι αξιοπρεπής.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
:bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom::bottom:
Κωλόπαιδο, σκάσε και πλήρωνε.
Τα καλύτερα τα φτιάχνουμε μόνοι μας
τύπε μόνος μου εγώ μόνο καφέ έχω χρόνο να φτιάξω και αυτό σε πλαστικό ποτήρι για να μη χρειαστεί να το πλύνω μετά :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εντάξει και 'γώ που κάτι θυμάμαι εμετικός ήταν ο τύπος, μεγάλος λαοπλάνος.
συνήθως αυτούς προτιμάει ο κόσμος...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Φάβα κάνω μόνος μου αλλά από περιέργεια δοκίμασα από κονσέρβα.
Αν βάλεις λάδι και ψιλοκοψεις κρεμμύδι και ελιές από πάνω δεν διαφέρει και τόσο.
Φυσικά η φρέσκια είναι καλύτερη αλλά και σε κονσέρβα είναι αξιοπρεπής.
αν είναι πολύ κοντά αλλά πολύ πιο φτηνά γιατί δεν τρέφεσαι αποκλειστικά με κοσνέρβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom