Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.503
Like
9.824
Πόντοι
2.306
Εγώ ξέρω ότι θα φάμε στη μάπα αλλά 4 χρόνια το χειρότερο πολιτικό του κόσμου τώρα τι λες εσύ δε ξέρω.Μακαρι να έβγαινε ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε πολύ λιγότερα λάθη από το Κούλη.Ως πολιτικος πρέπει να βγει αυτός που έκανε τα λιγότερα λάθη άρα ο Τσίπρας έπρεπε να βγει και όχι ο άχρηστος Κούλης αλλά οι Έλληνες είναι για τα πανηγύρια,δε έχουν εγκέφαλο.
Ο Κυριάκος δεν είναι τελειος αλλά είναι ο και με διαφορά καλύτερος πρωθυπουργός της εικοσαετίας. Εκτός αν θες λεφτά υπάρχουν,βουδες του πλειστεισον και καταληψίες.

Αν πετάξει εκτός κόμματος και μερικούς μαϊντανούς θα ήταν τέλεια. Δυστυχώς όμως δεν μπορεί γιατί η Ελλάδα είναι γ χώρα που δίνει ψήφους στους απογόνους του Παισιου και αν έκανε κάτι τέτοιο θα πήγαινε σπίτι του
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.528
Like
1.663
Πόντοι
216
Βγάλε με τρελό αλλά λέω μεγάλες αλήθειες και μόνο εμμονές δε είναι,σε συμφέρει να με βγάλεις παλαβό αλλά είμαι μια χαρά,παλαβός είσαι εσύ που ψηφίζεις κουλη και όσοι τον ψήφισαν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι εννοείς?
Σε έχουν ξαναβγάλει τρελό;
Δεν είναι η πρώτη φορά, ε...;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.966
Πόντοι
5.006
Βγάλε με τρελό αλλά λέω μεγάλες αλήθειες και μόνο εμμονές δε είναι,σε συμφέρει να με βγάλεις παλαβό αλλά είμαι μια χαρά,παλαβός είσαι εσύ που ψηφίζεις κουλη και όσοι τον ψήφισαν.

FzAtnAtXsAIt59g
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ο Κυριάκος δεν είναι τελειος αλλά είναι ο και με διαφορά καλύτερος πρωθυπουργός της εικοσαετίας. Εκτός αν θες λεφτά υπάρχουν,βουδες του πλειστεισον και καταληψίες.

Αν πετάξει εκτός κόμματος και μερικούς μαϊντανούς θα ήταν τέλεια. Δυστυχώς όμως δεν μπορεί γιατί η Ελλάδα είναι γ χώρα που δίνει ψήφους στους απογόνους του Παισιου και αν έκανε κάτι τέτοιο θα πήγαινε σπίτι του
Ο Κυριάκος είναι ο χειρότερος πρωθυπουργός όχι μόνο της Ελλάδας αλλά όλου του κόσμου,εσύ που τον ψιφησες είναι σα να είσαι υπέρ των παιδεραστών διότι ο Κούλης αθώωσε το κάθαρμα Λιγνάδη,καμία κατανόηση βρε βολεμενε για τα παιδακια που βίασε ο λιγναδης?περαστικα σου σκατα και σε σένα και σε όσους τον έβγαλαν.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Σε έχουν ξαναβγάλει τρελό;
Δεν είναι η πρώτη φορά, ε...;
Ο jimakos-arxontas-stoudiakias και δε ξερω γω ποσα account εχει κανει
Ολο τρωει μπαν αλλα απο τον ηλιθιο τροπο γραφης σα 5χρονο κανει μπαμ ποιος ειναι
Και παντα βαζει και την ηλικια του να φαινεται απο το nick
Μιλαμε για ντιπ για ντιπ βλακας
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.818
Like
14.222
Πόντοι
3.656
Ο Κυριάκος δεν είναι τελειος αλλά είναι ο και με διαφορά καλύτερος πρωθυπουργός της εικοσαετίας. Εκτός αν θες λεφτά υπάρχουν,βουδες του πλειστεισον και καταληψίες.

Αν πετάξει εκτός κόμματος και μερικούς μαϊντανούς θα ήταν τέλεια. Δυστυχώς όμως δεν μπορεί γιατί η Ελλάδα είναι γ χώρα που δίνει ψήφους στους απογόνους του Παισιου και αν έκανε κάτι τέτοιο θα πήγαινε σπίτι του
τι άλλαξε από τους προηγούμενους τύπε?

Δηλαδή όχι γιατί αυτοί ήταν κακοί...τι άλλαξε ο Κυριάκος σε σχέση με αυτούς? (εκτός από το gov.gr)
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ο jimakos-arxontas-stoudiakias και δε ξερω γω ποσα account εχει κανει
Ολο τρωει μπαν αλλα απο τον ηλιθιο τροπο γραφης σα 5χρονο κανει μπαμ ποιος ειναι
Και παντα βαζει και την ηλικια του να φαινεται απο το nick
Μιλαμε για ντιπ για ντιπ βλακας
Από σένα που βγάζεις Κούλη είμαι πολύ πολύ πιο έξυπνος.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.528
Like
1.663
Πόντοι
216
Ο jimakos-arxontas-stoudiakias και δε ξερω γω ποσα account εχει κανει
Ολο τρωει μπαν αλλα απο τον ηλιθιο τροπο γραφης σα 5χρονο κανει μπαμ ποιος ειναι
Και παντα βαζει και την ηλικια του να φαινεται απο το nick
Μιλαμε για ντιπ για ντιπ βλακας
α οκ, καταλαβα, ειναι γνωστος.
θενκς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο Κυριάκος δεν είναι τελειος αλλά είναι ο και με διαφορά καλύτερος πρωθυπουργός της εικοσαετίας. Εκτός αν θες λεφτά υπάρχουν,βουδες του πλειστεισον και καταληψίες.
E Προφανως καποιοι τα ξεχνανε αυτα. Εχουμε επιτελους εναν σοβαρο μεθοδικο πρωθυπουργο, και καποιοι εχουν βαλθει να μας πεισουν οτι τωρα εξω δεν ειναι νυχτα αλλά μερα και ειναι ο χειροτερος της μεταπολιτευσης. Και μετα αναρωτιουνται γιατι το 31,5% εγινε 17,84%. Αφου λενε μαλακιες απο το πρωι ως το βραδυ, τι περιμενουν δηλαδη? Και συνεχιζουν. Αμετανοητοι. Επρεπε σημερα να περιφερονται με συντριβη στα καναλια, να ζητανε συγνωμη απο τον κοσμο, να εχουν παραιτηθει ολοι τους, συμπεριλαμβανομενου του αρχηγου τους και να λενε οτι θα τα αλλαξουν ολα γιατι αποδειχθηκε οτι ελεγαν ανοησιες. Ταπεινωση και μετανοια επρεπε να επιδεικνυουν απο σημερα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.777
Like
17.934
Πόντοι
3.656
Ο Κυριάκος είναι ο χειρότερος πρωθυπουργός όχι μόνο της Ελλάδας αλλά όλου του κόσμου,εσύ που τον ψιφησες είναι σα να είσαι υπέρ των παιδεραστών διότι ο Κούλης αθώωσε το κάθαρμα Λιγνάδη,καμία κατανόηση βρε βολεμενε για τα παιδακια που βίασε ο λιγναδης?περαστικα σου σκατα και σε σένα και σε όσους τον έβγαλαν.


Τύπε , έχω καταλογίσει τα μύρια όσα στην παρούσα κυβέρνηση .........


Για την αθώωση Λιγνάδη .... ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ....

Σιγά μην καταδικάζεται κάποιος .... με καταγγελία για βιασμό μετά από 10-15-20-25-30 χρόνια .......


Κατήγγειλε η άλλη στην αμερικά τον Τραμπ ... ότι την παρενόχλησε .... σεξουαλικά .... το 1992 !!!!!!!!


ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΩΡΑ ............


ε άϊ στο διάολο
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τύπε , έχω καταλογίσει τα μύρια όσα στην παρούσα κυβέρνηση .........


Για την αθώωση Λιγνάδη .... ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ....

Σιγά μην καταδικάζεται κάποιος .... με καταγγελία για βιασμό μετά από 10-15-20-25-30 χρόνια .......


Κατήγγειλε η άλλη στην αμερικά τον Τραμπ ... ότι την παρενόχλησε .... σεξουαλικά .... το 1992 !!!!!!!!


ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΩΡΑ ............


ε άϊ στο διάολο
Μη λες και εσύ τέτοια ρε εσύ είσαι ΣΥΡΙΖΑ μη υποστηρίζεις τη παπάρια που έκανε ο Κούλης και έβγαλε έξω τον ανώμαλο Λιγνάδη.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.818
Like
14.222
Πόντοι
3.656
Γουσταρω Τσιπρα φιλε
Με τα καπιταλ κοντρολς ειχα καβλωσει
Δεν εχω μια αλλα τοτε δεν ειχε κανενας :confused:
είχαν αλλά δε μπορούσαν να τα σηκώσουν

μια κλωτσιά στα αρχίδια του κεφαλαίου :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom