Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Βασικά έχεις δίκιο,αλλά κάνα δίχρονο ειναι αυτό ρε αρχηγέ.
Δεν είναι καινούργιο.

:coffee:

οπως βλεπεις απο την ερωτηση που μου εκαναν ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ , οποτε ειναι καινουργιο ακομα γιατι δεν το εχει μαθει ο κοσμος
Επισης κυρ μαλακα αφου θες να το παιξεις , υπαρχει πανω απο 4 χρόνια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ειναι η καινουργια τρεντι μαλακία που σου φτιαχνουν καφε και μετα εχουν ενα μηχανημα διπλα που στο κλεινει σαν κουτακι αναψυκτικου πχ κοκα κολα
Αρχιδια καπαμα δηλαδη , και μετα εσυ το ανοιγεις σαν αναψυκτικο και βαζεις το καλαμακι ..

Συσκευασια πουλανε , που δεν ειναι κατι ιδιαίτερο , απλα τα κλασσικα θυματα μαλακες πανε ολοι και παιρνουν , να δουν την καινουργια μοδα
Το μονο θετικο που μπορω να αντιληφθω, ειναι οτι μπορεις να το εχεις μαζι σου και να το ανοιξεις αργοτερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπως βλεπεις απο την ερωτηση που μου εκαναν ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ,
Μην τον αδικείς ρε τύπε, εγω δεν μενω Αθηνα, μπορει οσοι μενουν Αθηνα να το γνωριζουν
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.363
Πόντοι
2.356
Προσωπικά εχω καβαντζα απο πλαστικα καλαμακια και εχω παντα μαζι μου, ώστε να τα χρησιμοποιω για τον καφε που παιρνω. Τα χαρτινα καλαμακια πρεπει να καταργηθούν και η χρηση τους να τιμωρειται ποινικά
Είχε έναν κακοριζικο, από εκείνους με βιομηχανιες που παραγουν χάρτινα καλαμάκια και με πολύ σημαντικό όγκο εξαγωγών, που προσπαθούσε να μας πείσει ότι το πρόβλημα το έχουμε εμείς. Οι Γάλλοι, λέει, πίνουν τον καφέ στα γρήγορα και το καλαμάκι είναι μια χαρά. Ενώ εμείς έχουμε την κακή συνήθεια να χαζολογαμε και να ανακατεύουμε τον καφέ μας κι έτσι παπαριαζει το χάρτινο και μένουμε χωρίς καλαμάκι στον καφέ.
Το μόνο που μπόρεσα να πω χωρίς να ξεφύγω ηταν....
Όξω χαρτοκαλαμακοπούστη!!!
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Μα κάθονται όλοι τους και τρέχουν πάνω κάτω στην Ελλάδα να λένε τα προγράμματα τους.
Βρε ενας να βγεί και να πει πως επιστρέφουν τα πλαστικά καλαμάκια 20000% θα πάρει, ισόβιος και μετά θάνατο πρόεδρας θα είναι ναουμ........

Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, Ιούνης μπαίνει αύριο κι ακόμα ζεστούςπίνωμηγαμήσωκανέναπουστη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.879
Κριτικές
184
Like
44.171
Πόντοι
21.896
πωωω πηγες στου μαλάκες που συσκευαζουν τον καφε ρε μαλακα ..
ημαρτον
Tυπε η συσκευασία καφέ είναι κάτι που ξεκίνησε να περπατάει πολύ γρήγορα Αμερική sean china japan korea
Κάποτε δεν υπήρχαν ούτε για δείγμα εσπρεσαδικα κ τα σνομπαραμε κ πλέον γέμισε ο τόπος
Ίσως γίνει κάτι αντίστοιχο στο.μελλονε συσκευασμένο καφέ.
Εγώ διατίθονται με τα 19,000,000 πέσος ήτοι 4200 ευρώ μαζί με μπατζανακη να γίνουμε venture capital
Πρόσφατα εξαγορασαμε τη διανομή στην Κολομβία της buckstars:confused:
IMG_20230530_124221.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Είχε έναν κακοριζικο, από εκείνους με βιομηχανιες που παραγουν χάρτινα καλαμάκια και με πολύ σημαντικό όγκο εξαγωγών, που προσπαθούσε να μας πείσει ότι το πρόβλημα το έχουμε εμείς. Οι Γάλλοι, λέει, πίνουν τον καφέ στα γρήγορα και το καλαμάκι είναι μια χαρά. Ενώ εμείς έχουμε την κακή συνήθεια να χαζολογαμε και να ανακατεύουμε τον καφέ μας κι έτσι παπαριαζει το χάρτινο και μένουμε χωρίς καλαμάκι στον καφέ.
Το μόνο που μπόρεσα να πω χωρίς να ξεφύγω ηταν....
Όξω χαρτοκαλαμακοπούστη!!!
Θα μας πει ο κυριος μαλάκας πώς θα πινουμε τον καφέ μας και αν θα κανουμε γρηγορα? Τι αλλο θα ακουσω. Το χαρτινο καλαμακι ειναι μια μαλακια και μιση και πρεπει να το μποϊκοτάρουμε ολοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Το μονο θετικο που μπορω να αντιληφθω, ειναι οτι μπορεις να το εχεις μαζι σου και να το ανοιξεις αργοτερα.

ναι , και οτι ειναι αεροστεγές κλεισμενο.
αλλα εχεις παρει εσυ καφε να τον πας βόλτα ;; και να τον πιεις μετά ;;
σκεψου οτι μετά θα εχει ζεσταθει κιολας , εκτος αν κουβαλας και ψυγειακι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Tυπε η συσκευασία καφέ είναι κάτι που ξεκίνησε να περπατάει πολύ γρήγορα Αμερική sean china japan korea
Κάποτε δεν υπήρχαν ούτε για δείγμα εσπρεσαδικα κ τα σνομπαραμε κ πλέον γέμισε ο τόπος
Ίσως γίνει κάτι αντίστοιχο στο.μελλονε συσκευασμένο καφέ.
Εγώ διατίθονται με τα 19,000,000 πέσος ήτοι 4200 ευρώ μαζί με μπατζανακη να γίνουμε venture capital
Πρόσφατα εξαγορασαμε τη διανομή στην Κολομβία της buckstars:confused:
IMG_20230530_124221.jpg
Ειπαμε, 19.000.000 πεσος ήτοι 4.200 ευρω θα δωσω για το αυτοκινητο που θα κανουμε uber, οι άλλες επενδυσεις μπορούν να περιμενουν, παντως ανοιξε στο Καλι ένα ελληνικο φαγαδικο απο Ελληνα που παντρευτηκε κολομβιανή και πηγε να μεινει εκει και δοκιμασε η δικιά μου μουσακά και γυρο και τρελαθηκε. Μονο οι ελιές στην χωριατικη δεν της αρεσαν. Επισης ο τύπος δινει και κουραμπιέδες για επιδορπιο και γιαουρτι με μέλι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι , και οτι ειναι αεροστεγές κλεισμενο.
αλλα εχεις παρει εσυ καφε να τον πας βόλτα ;; και να τον πιεις μετά ;;
σκεψου οτι μετά θα εχει ζεσταθει κιολας , εκτος αν κουβαλας και ψυγειακι
Εχεις δικιο, ενταξει, δεν μιλαμε να το εχεις ολη μερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν ξερει πού να παει το χρημα ο Ελληναράς τύπε, εχει και 5-6 παιδια με μηχανακια για ντελιβερι, ολο το Καλι τρωει ελληνικη κουζινα. Του εχω μιλησει κιολας και του εχω ευχηθει να παει ακομη καλυτερα και να προσεχει τη δικια μου οταν πηγαινει να παρει φαγητο
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Ο Τσίπρας δεν πείθει ούτε τους ψηφοφόρους του.
Σκέψου να είχαμε Τσίπρα και να μπουκαραν λάθρο στον Έβρο η να ειχε να χειρισθει την πανδημία...
Κολλημένος ,άχρηστος ,λα'ι'κιστης και επικίνδυνος.
Ενώ ο άχρηστος ο Κούλης τα χειρίστηκε πολύ ωραία όλα που έβαλε τα χειρότερα μέτρα για τη πανδημία και μετανάστες δε έδιωξε ούτε έναν,δε μιλάω άλλο φίλε απλά λιπαμαι για τα μυαλά σου είσαι δεξιός και δε το ξέρεις,ο Κούλης δε έχει κάνει ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ αντίθετα τα κατέστρεψε όλα.Πολυ καλύτερα θα ήταν με τον Τσίπρα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Tι ζώο είν αυτο
Αυτο το κομμα κυβερνησε την ελλαδα

καθολου ζωο απλα το ιδιο το ΠΑΣΟΚ συνεχιζει την ιδια καραμελα των υπερκερδων . Το εκανε και το 2009 και εφυγε η Coca - Cola αργοτερα η ΦΑΓΕ και ουτε που θυμαμαι ποσες εταιρειες ακόμα

υγ απο εδω Το business drain πλήττει την αγορά: Το χρονικό μεταφοράς έδρας μεγάλων επιχειρήσεων στο εξωτερικό

βλεπω οτι και η Τιταν αλλα και η Βιοχαλκο την εκαναν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ενώ ο άχρηστος ο Κούλης τα χειρίστηκε πολύ ωραία όλα που έβαλε τα χειρότερα μέτρα για τη πανδημία και μετανάστες δε έδιωξε ούτε έναν,δε μιλάω άλλο φίλε απλά λιπαμαι για τα μυαλά σου είσαι δεξιός και δε το ξέρεις,ο Κούλης δε έχει κάνει ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ αντίθετα τα κατέστρεψε όλα.Πολυ καλύτερα θα ήταν με τον Τσίπρα.
Καλως τον Ζανούλη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Δεν ξερει πού να παει το χρημα ο Ελληναράς τύπε, εχει και 5-6 παιδια με μηχανακια για ντελιβερι, ολο το Καλι τρωει ελληνικη κουζινα. Του εχω μιλησει κιολας και του εχω ευχηθει να παει ακομη καλυτερα και να προσεχει τη δικια μου οταν πηγαινει να παρει φαγητο
γεμισαμε εκατομμυριούχους εξωτερικου ...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
νομιζα οτι μονο ο χαζουλης κομπογιαννιτης ειχε αυτον τον νταλκα
και εμεις σε νοιαζόμαστε :2on1::2on1::2on1:
Μαλάκα ουτε εναν υπαλληλο δεν μπορεις να βρεις, ποσο μπουρδελο μπορει να εισαι

Δοκιμασε απο τον ΟΑΕΔ , να σου στειλουν κανα κελεπουρι επιδοματακια να περάσεις καλα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom