Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Οποιος δεν δουλευει και ψωλαρει εδω μεσα ΕΝΩ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΙΣΦΟΡΕΣ , θα ενημερωνετε αυτοματα ο Χατζηδακης :rockon::rockon::rockon:
δε χρειαζεται ενημερωση αυτος,ολη μερα εδω μεσα ειναι σιγουρα,βλεπει !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.814
Like
17.977
Πόντοι
3.656
Ρε @alex71 πάρε σε παρακαλώ ένα εκ των κάτωθι, γιατί θα μας τα ζαλίζει εσαεί, δεν γλυτώνουμε...
Amg coupe
Bmw x5
Maseratti levante
Porche 911
Έστω ένα s3...
Να το πάρει πως ;

Τι να πουλήσει ;;

Το κορμί του με τη συνήθη ... έννοια ... δεν πίανει μία ....

Τώρα αν πουλήσει νεφρά, συκώτί και αμφιβληστροειδείς .... ίσως ...

Αλλά πάλι ... από αυτά που λες ... μόνο S3 MK1 .... πάλι πριν το 2000 .... ίδια χρονιά με το σαξό δηλαδή ...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.415
Like
51.460
Πόντοι
12.756
Κατάλαβα. Σας παρακαλάνε να πάρετε παναμέρα, αλλά εσείς εκεί . Αμετανόητοι .
Όπως άλλωστε και άλλα μέλη. Πχ ο πίκερ. Τόσα μουνέτα τον παρακαλούσαν τα να βατέψει ....

Αλλα αυτός βράχος. Αμετανόητος. Δεν έκανε πίσω με τίποτε.
Μετάξι και μόνο !

Κέρβερος. Αιθέρας. Άλογο .
Πρόσεξε τώρα...του κόσμου τα λεφτά να έχει κάποιος αν είναι μιρλας, μιζερος, του φταίνε όλοι,μουρτζουφλια, κακία κλπ ΔΕΝ ζει...εγώ ας πούμε και άλλοι σαν και μένα ενδεχομένως περνάμε όσο πιο καλά μπορούμε...με σαξο να πεθάνω στα αρχιδια μου..την υγεία μου να έχω, την δουλειά μου, το γυναικακι μου, τις ουισκαρες μου, τους φίλους μου,τις μπάλες μου να βλέπω και είμαι ευτυχισμένος..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Πρόσεξε τώρα...του κόσμου τα λεφτά να έχει κάποιος αν είναι μιρλας, μιζερος, του φταίνε όλοι,μουρτζουφλια, κακία κλπ ΔΕΝ ζει...εγώ ας πούμε και άλλοι σαν και μένα ενδεχομένως περνάμε όσο πιο καλά μπορούμε...με σαξο να πεθάνω στα αρχιδια μου..την υγεία μου να έχω, την δουλειά μου, το γυναικακι μου, τις ουισκαρες μου, τους φίλους μου,τις μπάλες μου να βλέπω και είμαι ευτυχισμένος..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ
ολα καλα αυτα που γραφεις ,αλλα στην μπαλα παλι τα αρχιδια μας πηραμε τελικα!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.814
Like
17.977
Πόντοι
3.656
τις ουισκαρες μου
Κατάλαβα ....

blend_whi1.jpg
Whisky-Vat-69-70-cl-bottle-of-italy.jpg
309090-big.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.155
Πόντοι
12.756
Ειναι καταπληκτικο αυτοι οι φτωχοι με πόσα λιγα νιωθουν οτι ειναι ευτυχισμένοι .. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.415
Like
51.460
Πόντοι
12.756
Λάκη ακόμα και αυτά να πίνω μαγκιά μου...δεν το παίζω πάντως πλούσιος με λεον λίζινγκ ούτε αλλάζω νικ όταν με ξεφτιλίσουν μπαροκοι,Άγιοι κλπ...όταν έβαζα κακομοίρη τα λαγκαβουλιν εδώ ήσουν στην τρύπα σου και κρυβοσουν με αλλά νικ....αυτά Λακαρε. Πες μας πάλι για αμάξια έχεις δέκα λεπτά να μας πρηξεις τις μπάλες..ΣΑΞΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΚΡΟΝ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΑΣ
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.774
Like
6.271
Πόντοι
1.406
Πρόσεξε τώρα...του κόσμου τα λεφτά να έχει κάποιος αν είναι μιρλας, μιζερος, του φταίνε όλοι,μουρτζουφλια, κακία κλπ ΔΕΝ ζει...εγώ ας πούμε και άλλοι σαν και μένα ενδεχομένως περνάμε όσο πιο καλά μπορούμε...με σαξο να πεθάνω στα αρχιδια μου..την υγεία μου να έχω, την δουλειά μου, το γυναικακι μου, τις ουισκαρες μου, τους φίλους μου,τις μπάλες μου να βλέπω και είμαι ευτυχισμένος..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ
Αν έπαιρνες κ κάνα πρωτάθλημα ,άρχοντας θα ησουν:cheesy:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.814
Like
17.977
Πόντοι
3.656
Λάκη ακόμα και αυτά να πίνω μαγκιά μου...δεν το παίζω πάντως πλούσιος με λεον λίζινγκ ούτε αλλάζω νικ όταν με ξεφτιλίσουν μπαροκοι,Άγιοι κλπ...όταν έβαζα κακομοίρη τα λαγκαβουλιν εδώ ήσουν στην τρύπα σου και κρυβοσουν με αλλά νικ....αυτά Λακαρε.
ψεύδεσαι ....

κανείς δεν με ξεφτίλισε .... όταν βαριέμαι ... φεύγω ............ πάλι θα φύγω κάποια στιγμή ...
(από ιούλιο μάλλον μέχρι χριστούγγενα, δεν θα με βλέπετε)
και άνανδροι .... θα λένε ψέμματα για μένα όταν δεν θα είμαι εδώ .................


το λεόν λίζινγκ .... είπα ποτέ ότι ήταν μουρη ;;; έκανα ταξίδια οδικώς τότε .... στην κεντρική ευρώπη ........
ήθελα κάτι καινούριο και πετρέλαιο με μεγάλη ροπή να ανεβαίνει βουνά ......
με 25.000 χλμ το χρόνο είχα βάλει λήζιγκ χωρίς εξαγορά ........ το έχω δώσει ήδη ......... δεν το έχω ....

το κοροϊδεύε ο μπαρόκ ... που έχει σάπιο τουαρέγκ του 2004 που πιάνει 500€ σε παλιατζή ανταλλακτικά ... ή 150€ ο τόννος σκράπ !!!!!!


ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ !!!!!! ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ... ΟΤΙ ΕΓΩ .... ΕΙΜΑΙ ΜΠΑΤΙΡΗΣ .........
και δεν έχω τίποτε .... δεν έχω λεφτά ...........



ΕΓΩ ΒΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ......
ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!
Θα ήμουν απόλυτα δικαιολογημένος .................




ΕΣΕΙΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΘΗΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ .................

Και δεν έχετε μαντήλι να κλάψετε !!!!!!

Άρα ... λανθασμένα διαφωνείτε μαζί μου !!!!!!
ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ !!!!!!

ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΗΡΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ !!
ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ , ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.187
Πόντοι
456
Ρε @alex71 πάρε σε παρακαλώ ένα εκ των κάτωθι, γιατί θα μας τα ζαλίζει εσαεί, δεν γλυτώνουμε...
Amg coupe
Bmw x5
Maseratti levante
Porche 911
Έστω ένα s3...
Το παιδί δεν έχει σταματήσει να μιλάει για σάξο, σούσι, κολωνακια, μυκονο, ενφια, εφκα, φπα στα καυσιμα. Προς ολους ειναι η μονιμη επωδος.

99% δεν εχει ουτε φραγκο χρωσταει και στα χερουλια.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.187
Πόντοι
456
αχταρμας,απο βλαμμενους που γραφουν για νοθειες ,ξηγιεσαι ντοκιμαντερ σε εφορευτικη και την πεφτεις στον κλοσερ ,ακροδεξιο μεγιστο αρχιψεκι....θα μας τελικα πως μυριστηκες πρωτη βδομαδα οτι ο κορωνας ηταν τελικα τζουφιος,μοιρασε μας ρε συ λιγη απο τη σοφια σου!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι

1. Εσυ πως το καταλαβες μετα απο 5 μηνες?
2. Υπαρχουν γραπτα εδω μεσα δεν ειναι κρυμενο μυστικο αλτ ραιτ ψεκι. Αναζητηση και κατσε διαβασε για πρωτη φορα στη ζωη σου.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.768
Κριτικές
1
Like
7.038
Πόντοι
1.056
Τύπε ο Κούλης κρατάει χαμηλά την μπάλα
Οι άλλοι τα ίδια Παντελάκη μου για Τέμπη Σέρρες κλπ
Μη φτάσει κ 200
Μεγάλο αλάνι ο Κούλης τελικά
Εγω εχθες εγραψα για 220,αλλο μελος εδω με κατηγόρησε «τι πινω»
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.768
Κριτικές
1
Like
7.038
Πόντοι
1.056
Κύριε Άλεξ εκείνα τα εκατομμύρια που χρωστά η ΝΔ πότε σχεδιάζει να τα πληρώσει; Ξέρετε;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Γιατι;Τι θεμα εχεις με των αλλων τα χρέη εσυ;

2019 Κ.Μητσοτακης προσωπικο χρεος 250.000
2023 Το εφτασε 1.200.000€

Ευελπιστώ το 2027 πανω απο 4.000.000€
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.415
Like
51.460
Πόντοι
12.756
ψεύδεσαι ....

κανείς δεν με ξεφτίλισε .... όταν βαριέμαι ... φεύγω ............ πάλι θα φύγω κάποια στιγμή ...
(από ιούλιο μάλλον μέχρι χριστούγγενα, δεν θα με βλέπετε)
και άνανδροι .... θα λένε ψέμματα για μένα όταν δεν θα είμαι εδώ .................


το λεόν λίζινγκ .... είπα ποτέ ότι ήταν μουρη ;;; έκανα ταξίδια οδικώς τότε .... στην κεντρική ευρώπη ........
ήθελα κάτι καινούριο και πετρέλαιο με μεγάλη ροπή να ανεβαίνει βουνά ......
με 25.000 χλμ το χρόνο είχα βάλει λήζιγκ χωρίς εξαγορά ........ το έχω δώσει ήδη ......... δεν το έχω ....

το κοροϊδεύε ο μπαρόκ ... που έχει σάπιο τουαρέγκ του 2004 που πιάνει 500€ σε παλιατζή ανταλλακτικά ... ή 150€ ο τόννος σκράπ !!!!!!


ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ !!!!!! ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ... ΟΤΙ ΕΓΩ .... ΕΙΜΑΙ ΜΠΑΤΙΡΗΣ .........
και δεν έχω τίποτε .... δεν έχω λεφτά ...........



ΕΓΩ ΒΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ......
ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!
Θα ήμουν απόλυτα δικαιολογημένος .................




ΕΣΕΙΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΘΗΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ .................

Και δεν έχετε μαντήλι να κλάψετε !!!!!!

Άρα ... λανθασμένα διαφωνείτε μαζί μου !!!!!!
ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ !!!!!!

ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΗΡΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ !!
ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ , ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ.
Εντάξει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom