Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.826
Like
18.023
Πόντοι
3.656
Σε καποιους αλλους που κοβει ομως μονο για π@υστιες. Ζηλεψαν απο το καθεστως Ερντογαν και εφαρμοζουν τις τακτικες του και εδω.. Με ο'τι συνεπαγεται αυτο :confused:


Με μια διαφορά. Ο Ερντογάν , πήρε χωριάτες που έβοσκαν γίδια και διάβαζαν το κοράνι και κατουρούσαν στον ντενεκέ και τους έκανε βιοτέχνες,βιομήχανους , επιστήμονες, έμπορους, βιομηχανικούς εργάτες, επιστήμονες επαγγελματίες.


Στην ελλάδα, πήραν τους τελευταίους και τους έκαναν ζητιάνους , άστεγους, τελειωμένους.
Και τους λένε και περίεργους και τοξικούς που γκρινιάζουν για τα χάλια τους .
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Μην κάνεις διασκευή τα λόγια του Στρατηγού !
Georgios_Kondilis.jpg

Πως να πλουτίσεις ; Υπάλληλος της ΔΕΗ είσαι .
Ε ναι, για να γίνεις ζάμπλουτος πρέπει να είσαι "άριστος" και να καταβροχθίζεις όσα σου δίνει η κυβέρνηση, από τους φόρους των από κάτω σου ηλιθίων.

... μέχρι να μεταναστεύσουν όλοι οι ηλίθιοι δηλαδή, και να καταντήσεις Ανατολική Γερμανία ή ΕΣΣΔ (αλλά από τα Δεξιά αυτή τη φορά).
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Όπως φαίνονται στη φωτό . Από αριστερά προς τα δεξιά όπως κοιτάς.
Άλέξ , Μπαρόκ , Μπίρλας .
Νομίζω είναι εμφανές, ο μεσαίος , μπαρόκ , είναι ο πιο λεφτάς. Έχει γόπες.
Ο Άλεξ κοιμάται , μετά τη μεσημεριανή και ονειρεύεται την Κολομπιάνα.
Ενώ δεν έχει φράγκα να πάει ούτε μέχρι το αεροδρόμιο.
Το αν η κολομπιάνα , έχει παργαλάτσο και είναι κολόμπος , ελέγχεται .
Weeks_Three_Beggars_of_Cordova_p.108.jpg
ο τριτος ,αν ειναι ο μπιρλας οπως λες ,δειχνει σκεπτικος....εχει προβληματιστει που δεν τηλεφωνουν για την αγγελια προφανως και με το δικιο του!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.826
Like
18.023
Πόντοι
3.656
... μέχρι να μεταναστεύσουν όλοι οι ηλίθιοι δηλαδή, και να καταντήσεις Ανατολική Γερμανία ή ΕΣΣΔ (αλλά από τα Δεξιά αυτή τη φορά).
Είναι τόσο ΗΛΙΘΙΟΙ που υα ψοφήσουν και δεν θα φύγουν .

Προσωπικά είμαι ήδη σε δίλλημα.
Αφού ζω χωρίς δουλειά, γιατί να μην τα μπουμπουνίσω όλα και να ξύνω τα αρχίδια μου , άεργος επισήμως.
Ούτε εισφορές, ούτε φόρο επιτηδεύματος, ούτε σύλλογοι .... ούτε υποχρεωτικά μηνιάτικα σε εταιρείες ....


Θα παίρνουν όλοι τα αρχίδια μου.

Εννοείται ψώνια , τα πάντα εκτός τροφίμων από μαγαζιά εκτός ελλάδος.
Οι εδώ, ένα αρχίδι.
Να τρώνε κανονικότητα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.826
Like
18.023
Πόντοι
3.656
ο τριτος ,αν ειναι ο μπιρλας οπως λες ,δειχνει σκεπτικος....εχει προβληματιστει που δεν τηλεφωνουν για την αγγελια προφανως και με το δικιο του!


Φαντάζεται ότι το μαγαζί του είναι κάπως έτσι ....

laxbw-prime-1715-hor-wide.jpg



ενώ είναι κάπως έτσι ....
a7ywa4.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.275
Πόντοι
12.756

δεν μπορω τωρα να ασοχληθω γιατι μολις μου ηρθε μαιμου email απο ααδε οτι εχω επιστροφη 12.400 και πρεπει να πατησω λεει καποια λινκ και να βαλω καποια στοιχεια που λειπουν
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
δεν μπορω τωρα να ασοχληθω γιατι μολις μου ηρθε μαιμου email απο ααδε οτι εχω επιστροφη 12.400 και πρεπει να πατησω λεει καποια λινκ και να βαλω καποια στοιχεια που λειπουν
μην το κανεις ειναι απατη :confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.708
Like
20.503
Πόντοι
6.056
θυμαμαι πριν οχι πολυ καιρο τα αγωνιώδες μηνυματα στον Αλεξ
για τα καυσιμα , για την ενεργεια ...
μετα οταν δεν εβγαιναν αυτα που ελεγε ο Αλεξ εξαφανιστηκε..
Και μετα αρχισαν τα γαμωσταυριδια στον Αλεξ...
Και αφου για καποιους μηνες ξεβρακωθηκε να πληρωνει καποιος
οταν ηρθαν οι επιδοτησεις εμφανιστηκε παλι ο Αλεξ

:coffee:
Yπηρχε ενα κλιμα εντασης ειναι η αληθεια αλλα μολις εσκασαν τα πας-πας ολα μελι γαλα:coffee::confused::confused::confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.188
Κριτικές
10
Like
5.613
Πόντοι
2.816
Το γιατι επεσαν εξω οι δημοσκοπησεις, εξηγηθηκε επαρκως τις τελευταιες ημερες. Η απολυτη ευθυνη ανηκει στον Συριζα και στον εκφοβισμο των εταιρειων. Πλεον το σιχαμενο αυτο κομμα δεν μπορει να εκφοβισει κανεναν και ηδη η πρωτη δημοσκοπηση βγηκε με 22 μοναδες διαφορα για τη ΝΔ.
Όχι πιστεύω ότι δεν πρέπει να κλείσει το θέμα.. οι ψηφοφόροι του ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να γίνουν αντικείμενο έρευνας.. γτ συστηματικά η ανισορροπία τους είτε να κρύβονται είτε να δηλώνουν αλλά ντι άλλων έχει δημιουργήσει όλο αυτό το θέμα..
Οι δημοσκοπήσεις μια χαρά είναι... Οι ψηφοφόροι ΣΥΡΙΖΑ είναι ΓΤΠ κ υπάρχει όλο αυτό...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.275
Πόντοι
12.756
Yπηρχε ενα κλιμα εντασης ειναι η αληθεια αλλα μολις εσκασαν τα πας-πας ολα μελι γαλα:coffee::confused::confused::confused:
και αφου ειχε δωσει κανα 800αρικο και ειχε ματωσει το κωλοτρυπιδι του
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Οι άνθρωποι είναι εκτός τόπου και χρόνου. Ειλικρινά απορώ πως σκέφτονται. Τέτοια κωλοφαρδία σαν του Μητσοτάκη δεν πρέπει να ξαναειχε πρωθυπουργός.

 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.708
Like
20.503
Πόντοι
6.056

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.275
Πόντοι
12.756
Ισως και παραπανω,ωραιες μερες τοτε,υπηρχε ενα ενδιαφερον στο σαη:coffee::confused::confused::confused:
Ναι ειχε εξαφανιστει και ο Σωρρας Αλεξ τότε για λιγο καιρο οσο τον καντηλιαζε ο αλλος , τον εψαχνε και απο νημα σε νημα :tooth::tooth::tooth:
Μετα την αλλαγη του αβαταρ ηταν το αμεσως επομενο καλυτερο που μας χαρισε αυτος ο χαρακτηρας
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Αγωνιζεσαι απελπισμενα να μας πεισεις οτι εισαι ανοητος? Τι μας νοιαζει η singular που εμπλεκεται μονο στην τηλεοπτικη μεταδοση των αποτελεσματων? Ακομη μας λές οτι βγαζει το αποτελεσμα? Τι θα γινει επιτελους με αυτην την μαλακια?
Δεν αγωνίζεται, του βγαίνει φυσικά...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
.....
Ο δικηγόρος παρ αρείω πάγω με σαξό , μας λέει ότι η χώρα πάει καλά και δεν πρέπει να είμαστε γκρινιάρηδες.
Δεν έχει λεφτά να πάει .... στην κολομβία .... και τον παίζει στα ονλυ φανς και τσατουρμπεητ ....
Και μας λέει για πρόοδο και κανονικότητα.


Μάλλον η μαλακία, έχει γίνει κανονικότητα.
Ρε @alex71 πάρε σε παρακαλώ ένα εκ των κάτωθι, γιατί θα μας τα ζαλίζει εσαεί, δεν γλυτώνουμε...
Amg coupe
Bmw x5
Maseratti levante
Porche 911
Έστω ένα s3...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.277
Πόντοι
1.406
Είναι τόσο ΗΛΙΘΙΟΙ που υα ψοφήσουν και δεν θα φύγουν .

Προσωπικά είμαι ήδη σε δίλλημα.
Αφού ζω χωρίς δουλειά, γιατί να μην τα μπουμπουνίσω όλα και να ξύνω τα αρχίδια μου , άεργος επισήμως.
Ούτε εισφορές, ούτε φόρο επιτηδεύματος, ούτε σύλλογοι .... ούτε υποχρεωτικά μηνιάτικα σε εταιρείες ....


Θα παίρνουν όλοι τα αρχίδια μου.

Εννοείται ψώνια , τα πάντα εκτός τροφίμων από μαγαζιά εκτός ελλάδος.
Οι εδώ, ένα αρχίδι.
Να τρώνε κανονικότητα.
Αληθεια γιατι δεν το κανεις?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.303
Like
3.562
Πόντοι
1.706
Ρε @alex71 πάρε σε παρακαλώ ένα εκ των κάτωθι, γιατί θα μας τα ζαλίζει εσαεί, δεν γλυτώνουμε...
Amg coupe
Bmw x5
Maseratti levante
Porche 911
Έστω ένα s3...
Αν πάρει το αμάξι μετά θα το γυρίσει στα ρολόγια.
Αν πάρει το ρολόι θα του ψάχνει σπίτια.
Γενικά ότι του λείπει του τραλαλαλαλαλαλαλαλαλλαλαλαλακη, δηλαδή τα πάντα, βάζει τους άλλους να τα αγοράζουν για να ικανοποιεί την ανυπαρξία του.
Όλα κι όλα, παστουρμάδες και τα τοιαύτα δε ΄γγίζω :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom