Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.652
Like
73.268
Πόντοι
12.756

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.475
Like
51.593
Πόντοι
12.756
φβ σε πολυκατοικια που θα παω σε 2 χρονια περιπου δε παιζει...δεν υπαρχει χωρος πρωτον και δευτερον μουνοπανα γειτονοι
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.529
Like
1.668
Πόντοι
216
Παντως νοθεια παιζει στους σταυρους να ξερετε, γιαυτο να βαζεται παντα ολους.
Μου τοχει πει Υπουργος αυτο που δε θα κατονομασω.
Δεν ειναι απιθανο αν το σκεφτεις, μελη της εφορευτικης επιτροπης, οπου δεν εχει το μεγιστο επιτρεπομενο βαζουν στα κρυφα εκει που θελουν.
Ειδικα σε επαρχια αυτο παιζει πολυ.
Εμενα παντως αυτος που μου εδωσε τα ψηφοδελτια σαυτες τις εκλογες, ειχε βαλει πρωτη τη ΝΔ, δευτερο το λευκο και τριτο το Συριζα.
Τυχαιο;
Δε νομιζω.
Τυχαίο. Μην νομίζεις,, να είσαι σίγουρος.
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μπελαλίδιοκ πράγμα είναι να φτιάχνεις "πακετάκια" για τους ψηφοφόρους.

Επίσης, σοβαρά τώρα, ποιό πιστεύεις ότι ήταν το σχέδιο του; Να πάρει ο ψηφοφόρος τα ψηφοδέλτια και να πει από μέσα του "δεν ξέρω τι να ψηφίσω μωρέ, δε γαμιέται θα ρίξω το πρώτο που θα πιάσω στα χέρια μου"; Τότε δεν θα ερχόταν καν να ψηφίσει, δεν θα έκανε το κόπο να σηκωθεί, να έρθει στο εκλογικό τμήμα, να στηθεί στην ουρά, να μπει στο παραβάν και να είναι ακόμα αναποφάσιστος.

Φοβερό σχέδιο, μπετό σκέτο.

Και ωραία, να δεχτώ ότι έτσι θα γινόταν, πόσοι πιστεύεις ότι είναι αυτοί σε όλη την επικράτεια; 5;10;100;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.851
Like
18.073
Πόντοι
3.656
Μου φαινεται εξαιρετικα δυσκολο το 84% να πληρωνε την κατωτατη εισφορα,εκτος αν μπορουν σχεδον ολοι να φοροδιαφευγουν(αρκετα).
Το φοροδιαφεύγουν , έχει πολλές μορφές. Όχι απαραίτητα μη έκδοση αποδείξεων . Μάλλον γινόταν .
Ωστόσο ήταν και πολλοί ... που δούλευαν .... για κάτω από 10 χιλιάρικα το χρόνο ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.851
Like
18.073
Πόντοι
3.656
Α μπραβο. Το μισο χρονο που κλαιγονται καποιοι, να τον αφιερωναν να βρουν λυση, θα ηταν ολα μια χαρα. Αλλά μετα πώς θα μας πρήζουν στη μιρλα?


Για πες για τη δική σου δουλειά ....
Ένας δικηγόρος που δεν έχει πολύ δουλειά .....

πάει και τη στήνει έξω από τα δικαστήρια ... και ψάχνει ;;;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.652
Like
73.268
Πόντοι
12.756
Εμπιστοσυνη στον κύριο Κυριακο, ΜΟΝΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, θα την βρει τη λυση
σαν τα καυσιμα Αλεξ ;;;
που ολο θα εριχνε τις τιμες και ολο ανεβαιναν
Βεβαια πριν τις εκλογες επεσαν , και τωρα παλι τσιμπανε προς τα επανω
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.709
Like
20.505
Πόντοι
6.056
οχι εδω....στον ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΚΟ λεγω....:coffee:
Οτι εδω δηλαδη σου κατσε λογικο.Το καταλαβα,του πα να ανταλλαξουμε,να του δωσω εγω 3-4 αφμ να μου στειλει αυτος 3-4 ταυτοτητες.Σαν τα πανινι καπως:coffee::confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.328
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
σαν τα καυσιμα Αλεξ ;;;
που ολο θα εριχνε τις τιμες και ολο ανεβαιναν
Βεβαια πριν τις εκλογες επεσαν , και τωρα παλι τσιμπανε προς τα επανω
Γιατι, τωρα δεν εχουμε εκλογες παλι? Γιατι τσιμπανε προς τα πανω?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.709
Like
20.505
Πόντοι
6.056
σαν τα καυσιμα Αλεξ ;;;
που ολο θα εριχνε τις τιμες και ολο ανεβαιναν
Βεβαια πριν τις εκλογες επεσαν , και τωρα παλι τσιμπανε προς τα επανω
Ρε εγκαθετε,γκρεμοτσακιστηκε το βαρελι απο τα 75-80 που ειχε πηγε στα 75-80.Τοσο δυσκολο ειναι?:coffee::confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.475
Like
51.593
Πόντοι
12.756
Οτι εδω δηλαδη σου κατσε λογικο.Το καταλαβα,του πα να ανταλλαξουμε,να του δωσω εγω 3-4 αφμ να μου στειλει αυτος 3-4 ταυτοτητες.Σαν τα πανινι καπως:coffee::confused::confused::confused:
ρε γαμηδιαρη θα με σκασεις:angry: τα παραταω δεν συνεχιζω αλλο:zfuck:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.652
Like
73.268
Πόντοι
12.756
Οτι εδω δηλαδη σου κατσε λογικο.Το καταλαβα,του πα να ανταλλαξουμε,να του δωσω εγω 3-4 αφμ να μου στειλει αυτος 3-4 ταυτοτητες.Σαν τα πανινι καπως:coffee::confused::confused::confused:
ψαχνω να βρω αυτες που τσακωσαν τους αλλους που πηγαιναν για Κου΄λη ψηφο
αμα μαθεις τιποτα πες και απο εδω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.978
Κριτικές
184
Like
44.381
Πόντοι
21.896
Εμένα τύπε δε νοιάζει για την αποχή... Το θέμα είναι ότι τα γυμνά νεοδημοκρατάκια δεν το έχουν καταλάβει και νομίζουν ότι είναι πλειοψηφία! Αντί να δείξουν κατανόηση ότι τους ανέχεται η πλειοψηφία βγαίνουν και απο πάνω και στριγγλίζουν!

Δηλαδή τί, να τους πούμε μπράβο; Και βγάλε τώρα το ποσοστό των διορισμένων, και αυτών που περιμένουν διορισμό. (Που ψήφισαν δηλαδή για το τομάρι τους και χέστηκαν για τους υπολοίπους.)
Τι μένει; Πόσοι ψήφισαν τελικά Κούλη γιατί τον θεωρούν άξιο για τη χώρα; 1 στους 10; Θα έπεπε να ντρεπόμαστε που επιτρέπεται αυτό το πράγμα...

Γιατί δε γίνονται οι εκλογές υποχρεωτικές για όλους; Να υπάρχει μεγαλύτερο περιθώριο μέρες, και να μπορεί να ψηφίσει κάποιος όπου και αν βρίσκεται. Γιατί δεν το κάνουν; Εδώ με τον κορονοϊό είδαμε τρελά πράγματα και ελέγχους! Άρα η αποχή συμφαίρει να υπάρχει...
Eννοειτσι η άποψη συμφέρει τα συστημικά κόμματα.
Αν μπορούσαν θα πατούσαν ένα κουμπί κ θα πήγαιναν μόνο τα κομματοσκυλα τους κ.ας ψήφιζαν μόνο το δέκα τοις εκατό των εγγεγραμμένων....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom