Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Μονο μια φορά με εχει χέσει γκόμενα αλλά ευτυχώς ήταν λίγο και εννοείται φορούσα προφυλακτικό.

45αρα που βρισκόμαστε αραιά και που για σεξ μόνο, όπως τη γαμούσα ξαφνικά βλέπω κάτι καφέ στην καπότα και λέω είχαμε ένα ατυχηματάκι...Ντραπηκε λίγο αλλά το πήραμε στο χαβαλέ κι όλα καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Apatsi

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Προς αποφυγή παρεξήγησης δεν λέω ότι είναι σωστό... Μάλλον είμαι τυχερός γιατί δεν κόλλησα ποτέ τίποτα.

Με τις συγκεκριμένες γυναίκες είχα μακροχρόνια σχέση οπότε από ένα σημείο και μετά προφυλακτικό τέλος και σιγά σιγά δέχτηκαν και κώλο ακάποτο.
Χαίρομαι που μιλάς για τύχη...απλώς την είχες!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Χαίρομαι που μιλάς για τύχη...απλώς την είχες!
Ακριβως γι αυτό το λόγο είπα ότι δεν το θεωρώ σωστό ,μόνο σε μακροχρόνιες σχέσεις κι εκεί έχεις ρίσκο όμως γιατί δεν ξέρεις αν η άλλη σε κερατώνει και δεν έχεις πάρει χαμπάρι...Επισης από άποψη υγιεινής όσο καθαρή και να είναι κάποια πάλι υπάρχει πιθανότητα να αρπάξεις καμιά μόλυνση...

Εγω ευτυχώς είμαι καθαρός :tooth:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αν η γυναίκα είναι σοβαρή και ερχεται να τον φάει στο κώλο είναι έτοιμη προετοιμασμένη και πεντακάθαρη. Υπάρχουν τρόποι Και εύκολοι. Αν είναι της στιγμής απόφαση τότε σκούφος. Βεβαίως δεν της αρέσει με σκούφο διότι θέλουν την αίσθηση του ζεστού κρέατος. Άσε που με το μπες βγες στεγνωνει η τρυπούλα τους και πονάνε. Θέλει φτύσιμο ή πολύ τζελ με σκούφο. Αλλιώς είναι μαγική η αίσθηση. Ιδίως όταν παραβιάζεις το δεύτερο δακτύλιο (σηγκτηρα) είναι μια μαγεία. Τώρα αν προκύψει παρασημαιοφορηση είναι πίκρα. Την έπαθα μια φορά. Αλλά δεν έβαλα και πολύ μυαλό. Προτείνω να αποφασίζει κανείς αναλόγως της περίπτωσης.
Τυπικότητες … Όλα γίνονται πάνω στην καβλα ..έχω γαμηση άπειρες φορές γυναίκες από κωλω και μετά μολης έχυσα βαθειά μέσα στο κκολαντερο καπάκι πήγα και έπλυνα τον πράλινοπουτσο μου …
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Ακριβως γι αυτό το λόγο είπα ότι δεν το θεωρώ σωστό ,μόνο σε μακροχρόνιες σχέσεις κι εκεί έχεις ρίσκο όμως γιατί δεν ξέρεις αν η άλλη σε κερατώνει και δεν έχεις πάρει χαμπάρι...Επισης από άποψη υγιεινής όσο καθαρή και να είναι κάποια πάλι υπάρχει πιθανότητα να αρπάξεις καμιά μόλυνση...

Εγω ευτυχώς είμαι καθαρός :tooth:
Η ανθρώπινη Μερέντα ΠΟΤΕ δεν είναι καθαρή....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Τυπικότητες … Όλα γίνονται πάνω στην καβλα ..έχω γαμηση άπειρες φορές γυναίκες από κωλω και μετά μολης έχυσα βαθειά μέσα στο κκολαντερο καπάκι πήγα και έπλυνα τον πράλινοπουτσο μου …
Πάντα με Φαντα...μην ξεχνιόμαστε!
 

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
Καλα ρε θα βαλω το εργαλείο μου εκει που χεζει η αλλη; Είστε τελειως οτι να ναι;
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Γεια χαρά σε όλους... χρησιμοποιείται προφυλακτικό για να μπείτε από κώλο στην κοπέλα σας ή στην γυναίκα σας; ρωτάω για περιπτώσεις βέβαιης μονογαμικής σχέσης. Γενικά υπάρχει κίνδυνος όταν ξέρεις τον άλλον;
Ποτέ δε χρησιμοποίησα προφυλακτικό στο κωλογαμησι και σε όλες τις σχέσεις έπαιζε κωλος. Πέρα από κάνα δυο φορές στην αρχή που έβγαινε η πουτσα καφέ και ήταν άσχημο καθαρά για αισθητικούς λόγους/σιχαμερά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα υγείας ποτέ. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν έπαιξα με τη φωτιά η ότι προτρέπω κάποιον να γαμησει κώλο χωρίς Καποτά. Απλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι τεράστιες οι πιθανότητες να κολλήσεις μικρόβιο (σαν να πέφτεις Άπτον πέμπτο και να στέκεσαι όρθιος είπε ένας φίλος από πάνω). Η λογική αυτό λέει αλλά κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω. Με αυτή τη λογική και το γλυψιμο κωλοτρυπιδας της γκόμενας ενέχει πολλούς κινδύνους αλλά και του μουνιού της αφού δεν είναι όλες καθαρές και κατ'επεκταση κ το γαμησι του μουνιού χωρίς προφυλακτικό. Εγώ πάντως μετά από δέκα χρόνια γάμου και μονογαμίας δεν χρησιμοποιώ προφυλακτικό όταν γαμαω τη γυναίκα μου από κώλο
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Αμα είναι να κάτσεις να σκεφτείς τι μπορεί να κολλήσεις και πως τότε πρέπει να μην κάνεις ποτέ γλυφομούνι, να μη φιλάς, να μη γλείφεις κώλο και πάντα στην πίπα και στο σεξ προφυλακτικό...Νομιζω κανένας δεν κάνει τίποτα από αυτά σε μια μακροχρόνια σχέση...Ακομα κι εκεί υπάρχει η πιθανότητα να σε κερατώνει και να τη γαμαει ο άλλος από παντού χωρίς προφυλακτικό και να την πληρώσεις κι εσύ αν κολλήσει κάτι.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Επίσης στις ξεπέτες ή στις ελεύθερες σχέσεις δεν νομίζω ότι δεν κάνουμε γλυφομούνι ή ότι βάζουμε προφυλακτικό όταν μας πιπώνουν...Αρα καταλαβαίνουμε όλοι η ασφάλεια είναι κάτι σχετικό...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Μονο μια φορά με εχει χέσει γκόμενα αλλά ευτυχώς ήταν λίγο και εννοείται φορούσα προφυλακτικό.

45αρα που βρισκόμαστε αραιά και που για σεξ μόνο, όπως τη γαμούσα ξαφνικά βλέπω κάτι καφέ στην καπότα και λέω είχαμε ένα ατυχηματάκι...Ντραπηκε λίγο αλλά το πήραμε στο χαβαλέ κι όλα καλά.

καλά δεν πλύθηκε η μιλφ πριν την πράξη? υποτίθεται οτι πριν απο πρωκτικό πρέπει να κάνει κλύσμα αυστηρά!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Το κλίμα είναι σχετικό να σας πω εγώ έναν τρόπο που καθαρίζει καλά ....πάει στο μπάνιο αρχίζει το πλύσιμο...έχεις μαζί σου ης τον δονητη ....βάζει σαπούνι πάνω και τον χώνει σιγά σιγά ..βγάζει ξεπλένει ξανά ...μέχρι να βγει καθαρός τότε είναι έτοιμη και ανοιχτή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom