Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.956
Κριτικές
60
Like
24.576
Πόντοι
20.486
Γεια χαρά σε όλους... χρησιμοποιείται προφυλακτικό για να μπείτε από κώλο στην κοπέλα σας ή στην γυναίκα σας; ρωτάω για περιπτώσεις βέβαιης μονογαμικής σχέσης. Γενικά υπάρχει κίνδυνος όταν ξέρεις τον άλλον;
Σου έχω καλύτερο .
Ακαποτο σκίσιμο κωλοτρυπίδας , καπάκι της τον δίνεις στο στόμα για λίγο γλυψιμο και μετά την πλακώνεις στα γλωσσοφιλα .
:zombie:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Όλες τις σταθερές μου σχέσεις τις έσκιζα από κωλο τα τελευταία χρόνια χωρίς καποτα και ποτέ δεν κόλλησα κάτι
Θέμα τύχης λέτε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297
Με μπερδέψατε. Η fanta να είναι μπλέ ή με ανθρακικό?
Με ανθρακικό πάντα για βαθύ καθαρισμό με την δύναμη της φυσαλίδας.
Το μπλε είναι μόνο για όσους έχουν θέμα με το ζαχαρο...οι υπόλοιποι φανατικά κίτρινη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σου έχω καλύτερο .
Ακαποτο σκίσιμο κωλοτρυπίδας , καπάκι της τον δίνεις στο στόμα για λίγο γλυψιμο και μετά την πλακώνεις στα γλωσσοφιλα .
:zombie:
Ακαπωτο σκισιμο κωλοτρυπιδας και μετά κρέπα με Μερέντα για ....γλυκό τέλος!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
9
Like
13.037
Πόντοι
3.836
δε γαμω κωλο που χεζει
και μουνι που κατουρει
μα την παιζω με το χερι
και την εχω καθαρη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμένα γιατί μου μιλάνε οι περισσότερες στον πληθυντικό; Τι στο διάολο πια συμβαίνει κ όλα τα υπόλοιπα μέλη έχουν επιτυχίες στο 20 plus miss match ???
παικτη και εμενα στον πλήθυντικο μου μιλανε, δεν εισαι μονος
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.094
Κριτικές
32
Like
26.262
Πόντοι
8.346
Καλα ρε θα βαλω το εργαλείο μου εκει που χεζει η αλλη; Είστε τελειως οτι να ναι;
...σοδομα κ γομορα μαγκα μου!
Και να σκεφτεις οτι υπαρχουν και καποιοι που βαζουν το "εργαλειο" τους εκει που κατουραει η αλλη!!!!
Τι να πεις! :confused::confused::confused:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.755
Κριτικές
3
Like
9.651
Πόντοι
1.336
Ναι,αλλά μπορείς να βάλεις ένα απολυμαντικό διάλυμα στο στόμα...
Σε ακα θα ρίξεις παρόμοιο υλικο στο πουτσοκεφαλο;
Αργύρη, το ξέρει ο πνευματικός σου ότι γυρνάς σε τσοντοσάιτ και γράφεις "πουτσοκέφαλο";
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.914
Κριτικές
20
Like
26.878
Πόντοι
8.346
...σοδομα κ γομορα μαγκα μου!
Και να σκεφτεις οτι υπαρχουν και καποιοι που βαζουν το "εργαλειο" τους εκει που κατουραει η αλλη!!!!
Τι να πεις! :confused::confused::confused:
Ασε ρε φιλε. Εδω αλλοι το βάζουν στο στόμα με το οποίο φιλάει τα παιδιά τους. Ανωμαλιες,τι να πεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Προστάτιδα χρόνια είναι νομίζω το πιο απλό που μπορείς να κολλήσεις από ακαπ. Γαμησι κωλου.
Κάποτε είχα κολλήσει ένα παράσημο....
Το πρώτο πράγμα που μου είπε ο ουρολόγος είναι αν γαμησα ακαποτα κωλο.... Του απάντησα "όχι γιατρέ πλάκα μου κάνεις;"
Μετα αφού επισκέφτηκα έμπειρο αφροδισιολογο. Μου είπε πως μπορεί να κόλλησα από ακαποτο τσιμπούκι, βρόμικη πετσετα, σεντόνι κτλ.....
Ακαποτο σε κωλο μόνο αν έχει αδειάσει το έντερο, έχει κάνει κλύσμα... Και πάλι ρισκάρεις....
Ακόμα και αν είναι η γυναίκα σου......
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Ακριβώς. Υπάρχουν τρόποι για να μειώσεις τις πιθανότητες αλλά ο κίνδυνος υπάρχει.

Αν θες να στα εξηγήσω με λεπτομέρεια μπορείς να στείλεις μήνυμα.


Υ.Γ: Τι γύπας είσαι εσυ;;;
Παραλίγο νόμιζα ότι θα διάβαζα "μπορώ να σου δείξω"!! Χαχαχαχαχα
 

SKOUFATOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Δεν τίθεται θέμα. Ο κώλος είναι όλο μικρόβια. Ακόμα και με την δικιά σου τα μικρόβια δεν παίζουν. Ακόμα και της ίδιας που της γαμάς το κώλο θα της μεταφέρεις μικρόβια. Κώλος ΜΟΝΟ με καπότα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Δεν τίθεται θέμα. Ο κώλος είναι όλο μικρόβια. Ακόμα και με την δικιά σου τα μικρόβια δεν παίζουν. Ακόμα και της ίδιας που της γαμάς το κώλο θα της μεταφέρεις μικρόβια. Κώλος ΜΟΝΟ με καπότα.
Τσαβαλεν ρομανεν τραβά στο κοσμοπολίταν εδώ γαμαμε κωλον χωρίς γκαμποταν γκεγκε?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Πάμε πάλι μερικά βασικά για τα τσικό .
1)Δεν γαμάμε ποτέ κώλο σε γαμήσια στα γρήγορα , σε παραλίες, αμάξια , οπουδήποτε, αν δεν έχει κάνει μπάνιο η παρτενέρ αμέσως πριν .
2)Ειδικά με καινούριες, που δεν τις έχουμε εκπαιδεύσει , δεν τις γαμάμε κατευθείαν από κώλο . Πας από μουνί πρώτα, κάμποση ώρα ....
μετά επειδή είμαστε και ντελικάτοι αισθηματίες , δίνουμε κανένα άκρως ρομαντικό φιλί στα κωλομέρια .... και ανιχνεύουμε ...
αν παίζει εσάνς κωλαρίλας .... ξεχνάμε τον κώλο ......
3)Πρώτη φορά με συγκεκριμένη από κώλο ... μπαίνουμε με καπότα .... έτσι τσεκάρουμε αν είναι μερεντιάρα .......
4)Μιας και θα της γρασάρουμε τη ροδέλα πριν το κωλογαμήσι .... βάζουμε λιπαντικό με δάχτυλο .... το βάζουμε όλο μέσα και τσεκάρουμε μήπως ψαρέψει τρίμματα .... σοκολάτας .... tip για αρχάριους μύστες .... ο μέσος πάει πιο βαθιά από το δείκτη .... βάζουμε λιπαντικό με το μέσο .....


Μετά από όλα αυτά και με κουβέντα .... η γκόμενα εκπαιδεύεται ...... τη ρωτάς πλαγίως αν "είναι έτοιμη" να τον αρπάξει στον κώλο ...
καταλαβαίνει ότι ρωτάς αν έχει χέσει προσφάτως .........
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.297
Πόντοι
25.467
Καλα ρε θα βαλω το εργαλείο μου εκει που χεζει η αλλη; Είστε τελειως οτι να ναι;

Αν η ψωλή ήταν κατασκευασμένη για να μπαίνει μόνο στο μουνί δεν θα είχε κυλινδρικό μανιταροειδές σχήμα. Θα ήταν σαν το μπακαλιαρόφυλλο. :sunglasses:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Το κλίμα είναι σχετικό να σας πω εγώ έναν τρόπο που καθαρίζει καλά ....πάει στο μπάνιο αρχίζει το πλύσιμο...έχεις μαζί σου ης τον δονητη ....βάζει σαπούνι πάνω και τον χώνει σιγά σιγά ..βγάζει ξεπλένει ξανά ...μέχρι να βγει καθαρός τότε είναι έτοιμη και ανοιχτή
Κλίμα χτες βράδυ ακολούθησα τις οδηγίες σου.
Της έδωσα τον δονητη και πήγε στο μπάνιο.
Έμεινε κάνα μισάωρο.Ακουγα κάτι αχ βαχ.
Γύρισε της λέω είσαι έτοιμη ?
Και τι μου απαντά?
Πολύ το χάρηκα .Έχυσε ο κωλος μου .Πάω για ύπνο.
Έμεινα με το πουλί στο χέρι.
Με κατέστρεψες.....:angry::knuppel:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.041
Πόντοι
216
Με ανθρακικό πάντα για βαθύ καθαρισμό με την δύναμη της φυσαλίδας.
Το μπλε είναι μόνο για όσους έχουν θέμα με το ζαχαρο...οι υπόλοιποι φανατικά κίτρινη!
Ρε! Ντροπή ρε!
Αφού όλοι ξέρουν! Η μπλέ φάντα είναι για γενική αποστείρωση, η κόκκινη για έντονη απολύμανση και οι λεμονίτα για τις άκρως επικύνδυνες περιπτώσεις (πχ ακά στο Μετάξι). Για τους διαβητικούς ο ΕΟΦ συστήνει φάντα χωρίς ζάχαρη. Ή sprite, που έχει λιγότερη ζάχαρη
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Δεν ξέρω αν είμαι τόσο τυχερος αλλα εγώ ποτε δεν έχω πάθει κάτι και πάντα χωρίς. Καλά καμία 10αρια φορές το έχω κάνει με 4 γκόμενες συνολικά. Την 1η φορά που το έκανα επειδή μετά μπήκα και απο μπροστά και πάλι πίσω και πάλι μπροστά κλπ η άλλη έπαθε ουρολοίμωξη. Εγώ όμως τίποτα. Αυτά
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Κλίμα χτες βράδυ ακολούθησα τις οδηγίες σου.
Της έδωσα τον δονητη και πήγε στο μπάνιο.
Έμεινε κάνα μισάωρο.Ακουγα κάτι αχ βαχ.
Γύρισε της λέω είσαι έτοιμη ?
Και τι μου απαντά?
Πολύ το χάρηκα .Έχυσε ο κωλος μου .Πάω για ύπνο.
Έμεινα με το πουλί στο χέρι.
Με κατέστρεψες.....:angry::knuppel:
Καλό πολύ καλό ....και εγώ το έχω πάθει αυτό χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom