Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.880
Πόντοι
8.346
Θα την βαλεις να κανει κλισμα απο πριν.. Και μετα η χοανη της θα ειναι ετοιμη και πεντακαθαριδης! Ειδικα με το duo gel μετα τον καθαρισμο θα μπαινει και θα βγανει μπριλαντι, χωρις οσμες και μερεντες :wink:
Που τα μαθατε βρε τα duo gel στην Zion.. έκανε κλυσμα κ η Τρίνιτι?
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.880
Πόντοι
8.346
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
Τυπε μου τα δικαστήρια είναι κλειστά σήμερα. Σεβασου 5 πραγματα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.304
Πόντοι
25.467
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
Εμείς οι υπερήλικες κοντοστραβοψώληδες, που μας φταίνε οι τρίχες, μπορούμε να γράφουμε ιστορίες;
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
221
Like
334
Πόντοι
21
Ειναι απλο εχεις σχεση σοβαρη; ειναι καθαρη; σωστη σενια με λιγα λογια τοτε χωρις..Γαμας δεξια αριστερα σου κατσει κανα μουνακι εξω παντα με σκουφο ενυσχημενο
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.573
Πόντοι
1.056
Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Αυτο ειναι το πιο σημαντικο! Να προσεχεις την γυναικα που εχεις διπλα σου αλλα και τον εαυτο σου!

Στην μονη περιπτωση που θα μπορουσες χωρις προφυλακτικο ειναι σε μονογαμικη σχεση μετα απο εξετασεις και των δυο, και με τις απαραιτητες γνωσεις!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Το πρωκτικό είναι μια ανούσια βλακεια και μισή και για τους δύο. Η γυναίκα είτε θα πονάει είτε θα το έχει ως όπλο προς εκμετάλλευση, για να κρατήσει τον μαλάκα διπλα της. Ο άντρας είτε θα γαμάει κώλο από απελπισία γιατί νιώθει πως δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι είναι καλός γαμιάς, είτε γιατί το πουλί του είναι μικρό και λεπτό και κολυμπάει στο μουνι.

Οχι άλλη φιλοσοφία, όχι άλλοι παντογνωστες μεσήλικες αυτοαποκαλουμενοι κωλακηδες και Ροκκο Σιφρεντι από τα Λιντλ, όχι άλλοι κοντοί επιβήτορες σφυροκόποι λαγοί, οχι άλλοι ειδήμονες από τον γουγλη, όχι άλλες ιστορίες με παλιές μόνιμες σχέσεις που (δεν) είχατε.

Λυπηθειτε μας.
Δίκασες...Δηλαδή ένας που τον έχει κανονικό και γαμάει κώλο δεν παίζει ? Πρέπει υποχρεωτικά να είναι μικροψώλης κομπλεξικός δηλαδή όποιος γαμάει κώλο ? Ρωτάω γιατί ακούγεσαι πολύ έξυπνος και με εμπειρία...
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Δίκασες...Δηλαδή ένας που τον έχει κανονικό και γαμάει κώλο δεν παίζει ? Πρέπει υποχρεωτικά να είναι μικροψώλης κομπλεξικός δηλαδή όποιος γαμάει κώλο ? Ρωτάω γιατί ακούγεσαι πολύ έξυπνος και με εμπειρία...

Μπορεις αλλά δεν υπάρχει λόγος. Υπαρχει πιο ωραίο πράγμα από το μουνι μυστη; δηλαδή αν τον χώσεις στον κωλο της και σφαδαζει απ τους πόνους ή γλιστρας μέσα αέρα πατέρα γιατί λίγο τα υγρά λίγο ότι είναι δουλεμένος λίγο ότι πλέον ξέρει να χαλαρώνει τον πρωκτο, τι απόλαυση θα σου προσφερει; φετίχ αποτελεί κυριαρχίας, άρα αν δεν έχεις θέμα δεν ακουμπάς κώλο απλά. Γαμάς μουνακι ωραίο τρυφερό ροζέ όπως πρέπει.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Έχει μια ξεχωριστή καύλα, εγκεφαλική περισσότερο, το να εισβάλλεις στο τελευταίο οχυρό, αλλά όσες φορές το έχω κάνει έχω βγει με σκατόζουμα. Γι αυτό μουνί και πάλι μουνί. Κάτι που έχω ανακαλύψει τα τελευταία χρόνια πως μου προκαλεί την ίδια εγκεφαλική καύλα με τον κώλο είναι οι τριχωτές μούνες
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.961
Κριτικές
60
Like
24.610
Πόντοι
20.486
Έχει μια ξεχωριστή καύλα, εγκεφαλική περισσότερο, το να εισβάλλεις στο τελευταίο οχυρό, αλλά όσες φορές το έχω κάνει έχω βγει με σκατόζουμα. Γι αυτό μουνί και πάλι μουνί. Κάτι που έχω ανακαλύψει τα τελευταία χρόνια πως μου προκαλεί την ίδια εγκεφαλική καύλα με τον κώλο είναι οι τριχωτές μούνες
200.gif

Ωραίος τύπε , καλή γεύση η πραλίνα ??
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Εγώ για πολλά χρόνια ήμουν θιασώτης της πίσω πόρτας. Κάποια στιγμή σήκωσα πολύ υψηλό πυρετό και πήγα σε ένα γιατρό φίλο μου και μου έκανε εξετάσεις και μου είπε Τέρμα το πίσω αδελφέ κόλλησες προστατίτιδα καραμπινάτη. Ένα μήνα ενέσεις σαν αυτές που κάνουν στα άλογα και αντιβίωση. Έκτοτε περιστασιακά λίγες φορές και εκείνο μόνο με προφύλαξη είναι επικίνδυνο το άθλημα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Μια ακόμη πληροφορία....όταν η γυναίκα κάνει συχνά σεξ από πίσω πόρτα...έχει ανοίξει η τρύπα και καθαρίζει ποίο εύκολα....φτάνει να μην έχουν περάσει....εννιά μέρες ....για αυτό λένε του κώλου τα εννιάμερα ....μετά από εννέα μέρες έρχεται η τρύπα στο αρχικό μέγεθος δηλαδή κλείνει....
Αίολε τρελαίνομαι για το τριπλό πάντρεμα ανατομίας/φυσιολογίας - ακάποτου πρωκτικού - λαογραφικών στοιχείων.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ :rockon:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
τι να κάνουμε τύπε, βλέπεις πολλοί μύστες είναι για ΤΠΚ.

ενώ ξέρουν, έχουν ακούσει και τους έχουν πει , όχι μπρος μετά από πίσω (βάζεις άλλο προφυλακτικό εννοείται) , στα αρκιδια τους για την γυναίκα. δεν βαριέσαι βέβαια, εάν και η άλλη έχει iq ρεβυθιου... κύλισε ο τεντζερης και βρήκε το καπάκι.
Τύπε τους τελειώνουν οι καπότες :confused:
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
8
Like
9.095
Πόντοι
1.336
Το να γαμας μουνι είναι πολύ καλύτερο από κωλο.
Μόνο μία τύπισσα μου τον επερνε χωρίς μα και μου.
Κυρίως είχαμε κλάματα και μη σιγά και άλλα τέτοια.
Καλύτερα την γαμας από μουνι, χύνει συνέχεια και σε έχει μετά Πασά στα Γιάννενα.
Κυρίως κωλο επερνα σε cuckold φάσεις για το ξεφτιλισμα του άντρα (το ήθελε και αυτό βέβαια ) και πολύ λίγο σε παρτούζες.
Όταν ήμουν με κοπέλα, μόνο άμα μου έλεγαν, αλλά οι περισσότερες εμπειρίες ήταν μέτριες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.304
Πόντοι
25.467
Μόνο του κώλου αυστηρά !

Μπορεις αλλά δεν υπάρχει λόγος. Υπαρχει πιο ωραίο πράγμα από το μουνι μυστη; δηλαδή αν τον χώσεις στον κωλο της και σφαδαζει απ τους πόνους ή γλιστρας μέσα αέρα πατέρα γιατί λίγο τα υγρά λίγο ότι είναι δουλεμένος λίγο ότι πλέον ξέρει να χαλαρώνει τον πρωκτο, τι απόλαυση θα σου προσφερει; φετίχ αποτελεί κυριαρχίας, άρα αν δεν έχεις θέμα δεν ακουμπάς κώλο απλά. Γαμάς μουνακι ωραίο τρυφερό ροζέ όπως πρέπει.
Φθηνές δικαιολογίες για ζελεδοψώληδες.

Για να μπεις κώλο, πρέπει να έχεις σκληρή στύση. Όσοι λοιπόν, ανεξαρτήτως μεγέθους, την έχουν μπετόβεργα,
μπαίνουν κώλο. Οι υπόλοιποι ψάχνουν να βρουν διάφορες δικαιολογίες του κώλου.
 

grannakias1988

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
65
Like
2.271
Πόντοι
440
καλησπερα κι απο εμενα μυστες! αν η ροδελα ειναι καθαρη δουλεμε προσεγμενη θεωρω δεν υπαρχει μεγαλυτερος παραδεισος!
 

Bolsonarou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
110
Πόντοι
0
Θα σου πω τι με ρώτησε ο πρώτος ανδρολόγος που είχα επισκεφθεί και τον ρώτησα για ακαπ πρωκτικό.

-Αν σου έφερνα ένα κουβα με σκατα θα έβαζες μέσα το πουλί σου;
- Εννοείται όχι γιατρε
- Ε τότε γιατί να κανείς ακαπ πρωκτικό
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.228
Κριτικές
18
Like
20.018
Πόντοι
4.546
Θα σου πω τι με ρώτησε ο πρώτος ανδρολόγος που είχα επισκεφθεί και τον ρώτησα για ακαπ πρωκτικό.

-Αν σου έφερνα ένα κουβα με σκατα θα έβαζες μέσα το πουλί σου;
- Εννοείται όχι γιατρε
- Ε τότε γιατί να κανείς ακαπ πρωκτικό
δηλαδή, πρόεδρε Bolsonarou, στην Βραζιλία δεν αρέσει το γκωλικον;

Υ.γ.: συγνώμη τυπε, αλλά μόλις είδα το ψευδώνυμο, δεν κρατήθηκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom