Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.050
Like
72.108
Πόντοι
12.756
Το κλίμα είναι σχετικό να σας πω εγώ έναν τρόπο που καθαρίζει καλά ....πάει στο μπάνιο αρχίζει το πλύσιμο...έχεις μαζί σου ης τον δονητη ....βάζει σαπούνι πάνω και τον χώνει σιγά σιγά ..βγάζει ξεπλένει ξανά ...μέχρι να βγει καθαρός τότε είναι έτοιμη και ανοιχτή
θα ξερεις και κανα κολπο με ριχτάρι .. δεν μπορει ..
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
καλά δεν πλύθηκε η μιλφ πριν την πράξη? υποτίθεται οτι πριν απο πρωκτικό πρέπει να κάνει κλύσμα αυστηρά!
Δεν νομίζω να είχε κάνει κλύσμα...Μικρη ήταν η ποσότητα, πήγε πλυθηκε και συνέχισε να τον τρώει μια χαρά.:thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Apatsi

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.025
Like
11.926
Πόντοι
2.256
Αν ξερει οτι μετα απο εντατικο κωλογαμησι θα επελθει ΑΤΜ , τοτε το κωλαρακι γυαλιζει απο καθαριοτητα.

Σε ONS ή στις πρωτες συναντησεις με νεα υπαρξη το θεωρω πως ρισκαρεις αρκετα για παρασημα
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.320
Κριτικές
13
Like
10.979
Πόντοι
5.784
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Ferrari έχεις?
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.842
Πόντοι
206

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Καλα ρε θα βαλω το εργαλείο μου εκει που χεζει η αλλη; Είστε τελειως οτι να ναι;
δικιο εχεις τυπε. μηπως να μην γλειφεις και απο εκει που κατουραει; μηπως να μην τον βαζεις και απο εκει που γενναει τα παιδια της; Γιατι, το στομα που ειναι τιγκα στα μικροβια και στα υπολειμματα απο φαγητα; Να βγαλουμε τεριδονα στον πουτσο;

Τι πραγματα ειναι αυτα; απορω πως γαματε σιχαμενοι. μονο cyber sex και μαλακια για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο μαγκες....................
Mike Tyson Applause GIF by Top Rank Boxing
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.950
Πόντοι
9.297
Ποτέ δε χρησιμοποίησα προφυλακτικό στο κωλογαμησι και σε όλες τις σχέσεις έπαιζε κωλος. Πέρα από κάνα δυο φορές στην αρχή που έβγαινε η πουτσα καφέ και ήταν άσχημο καθαρά για αισθητικούς λόγους/σιχαμερά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα υγείας ποτέ. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν έπαιξα με τη φωτιά η ότι προτρέπω κάποιον να γαμησει κώλο χωρίς Καποτά. Απλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι τεράστιες οι πιθανότητες να κολλήσεις μικρόβιο (σαν να πέφτεις Άπτον πέμπτο και να στέκεσαι όρθιος είπε ένας φίλος από πάνω). Η λογική αυτό λέει αλλά κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω. Με αυτή τη λογική και το γλυψιμο κωλοτρυπιδας της γκόμενας ενέχει πολλούς κινδύνους αλλά και του μουνιού της αφού δεν είναι όλες καθαρές και κατ'επεκταση κ το γαμησι του μουνιού χωρίς προφυλακτικό. Εγώ πάντως μετά από δέκα χρόνια γάμου και μονογαμίας δεν χρησιμοποιώ προφυλακτικό όταν γαμαω τη γυναίκα μου από κώλο
Ναι,αλλά μπορείς να βάλεις ένα απολυμαντικό διάλυμα στο στόμα...
Σε ακα θα ρίξεις παρόμοιο υλικο στο πουτσοκεφαλο;
 

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
δικιο εχεις τυπε. μηπως να μην γλειφεις και απο εκει που κατουραει; μηπως να μην τον βαζεις και απο εκει που γενναει τα παιδια της; Γιατι, το στομα που ειναι τιγκα στα μικροβια και στα υπολειμματα απο φαγητα; Να βγαλουμε τεριδονα στον πουτσο;

Τι πραγματα ειναι αυτα; απορω πως γαματε σιχαμενοι. μονο cyber sex και μαλακια για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο μαγκες....................
Mike Tyson Applause GIF by Top Rank Boxing
Αλλος ειδημονας μικροβιολογος μας προεκυψε. Ευτυχώς δε σας παίρνει κανείς στα σοβαρά. Συγκρίνεις το μουνι με τον πουτσο. Γαμα λοιπον ακαποτα απο τον κωλο μπας και βγαλεις κανα κωλοπαιδο....
 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
852
Κριτικές
17
Like
4.156
Πόντοι
2.836
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Αν έχετε αποκλειστικότητα με την κοπέλα και όχι ελεύθερη σχέση μπορείτε να κάνετε εξετάσεις για ΣΜΝ και οι δυο σας. Στη συνέχεια και με το κατάλληλο κλυσματάκι πριν την πράξη θα το απολαύσετε ξέγνοιαστα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
δικιο εχεις τυπε. μηπως να μην γλειφεις και απο εκει που κατουραει; μηπως να μην τον βαζεις και απο εκει που γενναει τα παιδια της; Γιατι, το στομα που ειναι τιγκα στα μικροβια και στα υπολειμματα απο φαγητα; Να βγαλουμε τεριδονα στον πουτσο;

Τι πραγματα ειναι αυτα; απορω πως γαματε σιχαμενοι. μονο cyber sex και μαλακια για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο μαγκες....................
Ρε μάγκα συγκρίνεται η καθαριότητα , με το να κάνεις μπάνιο με μπεταντίν
να φοράς τα χειρουργικά γάντια, αφού πλύνεις τα χέρια σαν χειρουργός

μετά να βάλεις χειρουργικά γάντια
διπλή καπότα στον πούτσο
σε δωμάτιο με αρνητική πίεση
χειρουργική μάσκα στο στόμα και τη μύτη σου,
γιατί δεν ξέρεις τι μικρόβια μπορεί να πέσουν από το στόμα σου στον πούτσο σου
και μετά να τραβήξεις μαλακία μόνος σου ;

Άλλη αρχοντιά και καθαριότητα.
Να γαμάς τώρα την κάθε μία στο μουνί που κατουράει και στον κώλο που χέζει ;
Και να φιλάς τα μπούτια της, που μπορεί να ακουμπάνε σε ποιός ξέρει ποιά χέστρα με τη μικρόβια

αν είναι δυνατόν ... τι λέμε τώρα αφου ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom