Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
2
Like
21.051
Πόντοι
6.236
Θα σου εξηγούσα αλλά αν σου πω μπορεί να μείνεις έγκυος.
Τότε μην μου εξηγήσετε, δεν θέλω ιστορίες και τρεχάματα. Εξώφυλλα με τίτλους "Ο πρώτος έγκυος γ-κέι είναι Μυκονιάτης" δεν είναι του στυλ μου.
Ναι φίλε μου, ναι . Όλοι συμφωνούμε με τον Ωρίωνα, έτσι δεν είναι ; Με λίγο κωλο και τσακ!: Εγκυμοσύνη. Ετσι δεν είναι ρε Τζίμη5; Πες ναι , ο μούτσος είναι καλό παιδί και έχει φίλους 2 εφοπλιστάς
Το ότι έχω 2 εφοπλιστές φίλους και ο ένας μάλιστα μου έχει αδυναμία, δεν είναι κάτι για το οποίο πρέπει να λαμβάνω ιδιαίτερη μεταχείριση. Είμαι ένας από εσάς...:2funny:
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Καλό φίλε μου η δουλειά φταίει και ως δια μαγείας τώρα στην 4η δεκαετία οι πιτσιρίκες με γουστάρουν… έχω άλλες 2 μικρές που ψήνονται αλλά είμαι αισθηματιας γαμωτο
Εμένα γιατί μου μιλάνε οι περισσότερες στον πληθυντικό; Τι στο διάολο πια συμβαίνει κ όλα τα υπόλοιπα μέλη έχουν επιτυχίες στο 20 plus miss match ???
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Γεια χαρά σε όλους... χρησιμοποιείται προφυλακτικό για να μπείτε από κώλο στην κοπέλα σας ή στην γυναίκα σας; ρωτάω για περιπτώσεις βέβαιης μονογαμικής σχέσης. Γενικά υπάρχει κίνδυνος όταν ξέρεις τον άλλον;
αντι προφυλακτικο τη σερνω μεσα στο μπανιο και αφου της σαπουνισω τον κωλο τον βαζω
σε περιπτωση μερεντας παμε στο μπανιο
αλλες φορες βαζω αμα η αλλη εχει σκατα και περιοδους
ειδικα τα μιλφ με τα εμβολια βαρανε ππαρενεργειες και εχουν δυο φορες περιοδο το μηνα
αμα δω πολλες μερεντες και περιοδους δινω πιπα και τελος
προφυλακτικο βαζω καποιες φορες αλλα με βιζιτες παντα εκτος απο πιπα
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
Θα σου εξηγούσα αλλά αν σου πω μπορεί να μείνεις έγκυος. Σπάνιο αλλά συμβαίνει. Και μετά τι θα πει στην σύζυγο ο μικρός μας Βλάκωνας, ; Ότι "με άφησε έγκυο ο Καπετάνιος όταν μιλούσαμε για κώλο" ;

Ναι φίλε μου, ναι . Όλοι συμφωνούμε με τον Ωρίωνα, έτσι δεν είναι ; Με λίγο κωλο και τσακ!: Εγκυμοσύνη. Ετσι δεν είναι ρε Τζίμη5; Πες ναι , ο μούτσος είναι καλό παιδί και έχει φίλους 2 εφοπλιστάς
η σοφια λεγεται οτι ειναι κατασταση αφαιρεσης και οχι προσθεσης - θα πω οχι :2funny: ο ωριων εχει φιλους εφοπλιστας και εσυ οδηγας καραβι- εγω ακομα με παπακι ειμαι :confused: που εμπλεξα θεε μου παλι:tooth:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Σουζυ και ψεύδεται και τρως.
Μια κριτική έχεις γράψει το 12 και λες ότι πήρες κωλαρακι.
:think:
Εδώ λες ότι είναι η πρώτη σου εμπειρία με κωλο.
 

Redpilot

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
316
Πόντοι
21
Πάντα με προφυλακτικό
 
OP
OP
Siggi

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Σουζυ και ψεύδεται και τρως.
Μια κριτική έχεις γράψει το 12 και λες ότι πήρες κωλαρακι.
:think:
Εδώ λες ότι είναι η πρώτη σου εμπειρία με κωλο.
Καλε μου φίλε η κριτική αφορά σε μπουρδελο και όχι σε σχέση μου… ποτε καμία σχέση μου μέχρι τώρα δεν μου είχε δώσει κωλο και φυσικά είμαι άπειρος πάνω στο θέμα γι αυτό και ρώτησα..
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
Καλυτερα με προφυλακτικο ποτε δεν ξερεις ... απο μικροβια μετα να εχεις φαγουρα στο καυλι σου να βγαλεις σπυρακια ....με το προφυλακτικο εισαι πιο ανετος ... υπαρχουν προφυλακτικα που δεν νιωθεις τοσο το πλαστικο του προφυλακτικου αλλα ειναι κοντα στην αισθηση του δερματος
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
τι να πεις αντί να μπει ο τύπος σε κανένα τραβελοπουστοθρεντ να του τα πουν χαρτί και καλαμάρι οι δροσεροι απευθύνθηκε στην στρειτ μειονότητα έτσι όπως έχει καταντήσει σ αυτό το σαιτ που πηδαει κωλο κάθε 6 μήνες
:confused:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
τι να πεις αντί να μπει ο τύπος σε κανένα τραβελοπουστοθρεντ να του τα πουν χαρτί και καλαμάρι οι δροσεροι απευθύνθηκε στην στρειτ μειονότητα έτσι όπως έχει καταντήσει σ αυτό το σαιτ που πηδαει κωλο κάθε 6 μήνες
:confused:
Σοφά λόγια λες Κυριακάτικα γέροντα! :hi:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Καλε μου φίλε η κριτική αφορά σε μπουρδελο και όχι σε σχέση μου… ποτε καμία σχέση μου μέχρι τώρα δεν μου είχε δώσει κωλο και φυσικά είμαι άπειρος πάνω στο θέμα γι αυτό και ρώτησα..
Τεσπα. Κωλος και ακα μην χυνεις ποτέ μέσα
Ανοίγει η δίοδος για μικρόβια.
Και άψογη καθαριότητα.
Τουλάχιστον μειώνεις τις πιθανότητες.
Υγ. Το 18χρονο να το ξεκωλιαζεις συνέχεια .
Αν θελεις να σου μεινει.:woldman:
 

salonikios_1985

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Βάλε προφυλακτικό να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου! Σίγουρα πράματα...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Σε σχέσεις μακροχρόνιες που είχα το έκανα και μάλιστα εχυνα και μέσα, μεγάλη κάβλα απλά όχι συνέχεια.

Σε ξεπετες ποτέ για ευνόητους λόγους.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Προς αποφυγή παρεξήγησης δεν λέω ότι είναι σωστό... Μάλλον είμαι τυχερός γιατί δεν κόλλησα ποτέ τίποτα.

Με τις συγκεκριμένες γυναίκες είχα μακροχρόνια σχέση οπότε από ένα σημείο και μετά προφυλακτικό τέλος και σιγά σιγά δέχτηκαν και κώλο ακάποτο.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
οπως λεει και το ρητο! γαμησε τον πριν σε χεσει!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.582
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Τύπε τα θέματα είναι 2

1)μερέντα
2)παράσημα


Η μερέντα, αν έχει χέσει η γκόμενα πρόσφατα , εντός ημέρας καλύτερα και έχει μόλις βγει από το μπάνιο
που εννοείται ξέρει να πλένει τον κώλο της, δεν έχεις θέμα.

Τα παράσημα είναι άλλο θέμα. Αν η γκόμενα .... η 18αρα που λες ... πειραματίζεται ... και μαζεύει εμπειρίες ....
και κυκλοφορεί σε .... πολυ πολυτισμικές περιοχές .... μοναστηράκια .... έθνικ ... ροκάδικα ....

τότε σε βλέπω ....
War-Relics-Forum.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom