Νέα

Εγκυμοσύνη εκτός προγράμματος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.424
Πόντοι
6.490
Τύπε μιλάμε για τη ζωή σου, τη ζωή μιας γυναίκας και ενός παιδιού. Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θες να γίνεις πατέρας και να μεγαλώσεις παιδί, ΜΗΝ το κάνεις. Παίζει να καταλήξετε δυστυχισμενοι και οι 3. Όσο άσχημο και αν ακούγεται για το μωράκι... Εκτός αν αγαπάς το κορίτσι, θες και το μπεμπέ, οπότε go for it και αδιαφόρησε για τις τυπικότητες του γάμου.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
559
Πόντοι
81
Γι'αυτό παιδιά μου πάντα προφυλακτικό και χάπι της επόμενης ημέρας αν κάτσει η στραβή

τυπε, ξερεις πολλες καργιες που αν σπασει η καποτα θα παρουν το χαπι της επομενης μερας??

 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Τύπισσα είμαι και μιλάω εξ ιδίων, αυτό έλειπε με τους μαλάκες που είχα να είχα και
μπεμπέ να μην μπορώ να τους ξεφορτωθώ

τυπε, ξερεις πολλες καργιες που αν σπασει η καποτα θα παρουν το χαπι της επομενης μερας??
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
559
Πόντοι
81
ο φιλος δεν μας ειπε , τελικα :

1) την γαμησε ακαποτα και της τα εδωσε ολα μεσα
2) την γαμησε ακαποτα και δεν το καταλαβε οτι εχυσε μεσα
3) εσπασε η καποτα και δεν το πηραν ειδηση

ή κατι αλλο??

να βγει μπροστα να ενημερωσει το κοινο
 

vangelis01

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Τύπισσα είμαι και μιλάω εξ ιδίων, αυτό έλειπε με τους μαλάκες που είχα να είχα και
μπεμπέ να μην μπορώ να τους ξεφορτωθώ

η άλλη επιλογή είναι να μην έχεις/αποφεύγεις τους μαλάκες...  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Κακά τα ψέματα, ο γάμος με παιδί για τον άνδρα στην αρχή είναι μια απέραντη φυλακή, θα υπάρξουν φορές που θα λες τι έχω κάνει, όμως να ξέρεις όσο περνούν τα χρόνια η επιλογή να κρατήσεις το παιδί θα φαντάζει ως η πιο σωστή, η συμβουλή μου είναι να κάνεις τη θυσία και στο τέλος δε θα το μετανιώσεις, άλλωστε είσαι μικρός και τα πράγματα που δεν ενδεχομένως δεν πρόλαβες να κάνεις τώρα θα μπορείς να τα κάνεις όταν το παιδί σου θα έχει μεγαλωσει, αυτό που χρειάζεται είναι ιδίως στην αρχή παρά πάρα πολύ υπομονη
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
η άλλη επιλογή είναι να μην έχεις/αποφεύγεις τους μαλάκες...  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Τα είχα με τύπο 3 χρόνια (δεν είναι φιδεμπορία όπως κάτι καμμένα θρεντ που ανέβαζα), και μου λέει
μια φορά, αν κάναμε κόρη και ήθελε, θα κάναμε τρίο;

Δηλαδή με τέτοιους μαλάκες πως να πολλαπλασιαστώ, ακόμα και αστείο να ήταν,ζεις με την αμφιβολία;
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τα είχα με τύπο 3 χρόνια (δεν είναι φιδεμπορία όπως κάτι καμμένα θρεντ που ανέβαζα), και μου λέει
μια φορά, αν κάναμε κόρη και ήθελε, θα κάναμε τρίο;

Δηλαδή με τέτοιους μαλάκες πως να πολλαπλασιαστώ, ακόμα και αστείο να ήταν,ζεις με την αμφιβολία;


τυπε ντοπα εχεις γαμησει φοιτητρια;    :S :S :S :gay: :effemine:
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.424
Πόντοι
6.490
Τα είχα με τύπο 3 χρόνια (δεν είναι φιδεμπορία όπως κάτι καμμένα θρεντ που ανέβαζα), και μου λέει
μια φορά, αν κάναμε κόρη και ήθελε, θα κάναμε τρίο;

Δηλαδή με τέτοιους μαλάκες πως να πολλαπλασιαστώ, ακόμα και αστείο να ήταν,ζεις με την αμφιβολία;

Μαλάκες πολλοί, δεν το συζητάμε...αλλά και εσύ ρε φιλενάδα, ήσουν έτοιμη να ανοίξεις σπίτι και γυρνάς -κορίτσι πράγμα- στα bourdela?  :huh:
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.424
Πόντοι
6.490
fair enough  :headbaning1:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Τύπισσα είμαι και μιλάω εξ ιδίων, αυτό έλειπε με τους μαλάκες που είχα να είχα και
μπεμπέ να μην μπορώ να τους ξεφορτωθώ
κανε ενα μουλικο με τους πακι που σε τρυπανε :woldman: :S :S :S
 

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
ρε τυπε μας πεθανες με το γελουσες και το εγγειος....
ΕΓΏ από εκτεταμένη ταχύτητα έκανα λάθος σε 2 ορθογραφικά και η!
Εσύ που είσαι τελείως αμαθείς στους τονισμόυς δεν μας  έκανες να γελάμε από τ μι τονισμόυς???
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Κακά τα ψέματα, ο γάμος με παιδί για τον άνδρα στην αρχή είναι μια απέραντη φυλακή, θα υπάρξουν φορές που θα λες τι έχω κάνει, όμως να ξέρεις όσο περνούν τα χρόνια η επιλογή να κρατήσεις το παιδί θα φαντάζει ως η πιο σωστή, η συμβουλή μου είναι να κάνεις τη θυσία και στο τέλος δε θα το μετανιώσεις, άλλωστε είσαι μικρός και τα πράγματα που δεν ενδεχομένως δεν πρόλαβες να κάνεις τώρα θα μπορείς να τα κάνεις όταν το παιδί σου θα έχει μεγαλωσει, αυτό που χρειάζεται είναι ιδίως στην αρχή παρά πάρα πολύ υπομονη

Συμφωνώ φίλε μου!
Σ'ευχαριστώ για την σοβαρή απάντηση.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Κατ αρχην να ξεκαθαρισουμε κατι στο θωλο (απο το προβλημα) μυαλο σου .
Γαμος δεν ειναι η εκκλησια και το δακτυλιδι.Αυτο ειναι 10% γαμος .Μια μερα πλακωνεστε χωριζετε και σε λιγες μερες ο δικηγορος ετοιμαζει τα χαρτια .Που τον ειδατε μετα το παναγη...
Το παιδι ΣΟΥ ειναι γαμος 90%. Αυτο που θες να μεγαλωσει στο καλυτερο περιβαλον .Και αρχιζεις να κανεις υποχωρισεις και να την ανεχεσε και να δουλευεις 24ωρα για να μην του ληψει τιποτα .Αυτο ουτε δαχτυλιδι θελει ουτε κουμπαρο ουτε γαμο-ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΟΣ. Οι συνεπειες αυτου του χωρισμου ,εχουν να κανουν με το ποσο το νιωθεις δικο σου κα σπλαχνο σου.Αμα το μεγαλωσες εσυ ,ειναι σαν να σου σχιζει την καρδια σου στα δυο .Αμα δεν το εζησες, ειναι σαν να σου σχιζει το πορτοφολι στα δυο !

Αν λοιπον αποφασισεις να το κρατησεις(προσωπικα το προτεινω) :
-στην χειροτερη θα χωρισετε και θα το βλεπεις 1 την εβδομαδα προς 200€ το μηνα.
-Στη μετρια  κατασταση θα χωρισετε παλι αλλα δεν θα το αναγνωρισεις (κοινη αποφαση) οποτε δεν θα πληρωνεις δεν θα το βλεπεις και μια μερα θα το "ξεχασεις".
-Στην καλυτερη θα το παλεψετε θα γινετε οικογενεια και θα ζησετε οπως ολος ο κοσμος που γαμιετε ολη μερα για να τα βλεπει ευτυχισμενα το βραδυ να κοιμουνται σαν αγγελακια .
Καλη δυναμη

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom