Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
εχεις δικιο που λες να δινουν και τπτ 50-60 ευρω στην εφορευτικη και να τα κοβουν απο τον δικαστικο που δεν κανει απολυτως τπτ ολη την μερα, αντε να βοηθησει κανα τυφλο 'η κουτσο να ψηφισει....ααα υπογραφει και τα ψηφοδελτια...

...εκτος αν θεωρεις οτι η υπερογκη αμοιβη(που μειωθηκε αρκετα φετος) που παιρνετε δικαιολογειται απο την ορθοστασια στο πρωτοδικειο την αλλη μερα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια
Εχω καθε δικαιωμα να κρινω, επειδη καποιοι σαν κι εσενα ειναι υπευθυνοι που γαμιεμαι πατοκορφα επι 16 ωρες μονος μου καθε φορα, αυπνος και νηστικος να βγαλω τα αποτελεσματα ως δικαστικος αντιπροσωπος, ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ.
Καταλαβες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Εγώ που πήγα στις 6 Μαίου τώρα ήμασταν 2/8 και η δικαστικός δεν κυνήγησε κανέναν και στα υπόλοιπα εκλογικά τμήματα ήταν κάπως έτσι η κατάσταση. Κοινώς στο πούτσο τους. Η δικαστικός που είχαμε εμείς ήτανε πολύ καλή κοπέλα και δεν έκανε τίποτα. Μόνο μια έστειλε περιπολικό για να την μαζέψουνε και οι μπάτσοι τσιμπήσανε χαρτί από γιατρό. Εγώ θα σου λέγα βγάλε χαρτί από γιατρό ή πάνε για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, εξάλλου αν είστε πολλά άτομα μπορείτε να το κάνετε με βάρδιες και δεν τρέχει τίποτα απλά λίγες ώρες ο καθένας... δεν είναι κ τόσο τρομερό.
τιποτα δεν χρειαζεται να κανει τυπε
μονο να τους γραψει στις αρχιδαρες του
αν θελουν χαμαλη να πλερωσουν
ή να βαλουν τα κομματα τα τοσα κομματοσκυλα που εχουν
φυσικα εννοειται οτι δεν θα παει να ψηφισει :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εχεις δικιο που λες να δινουν και τπτ 50-60 ευρω στην εφορευτικη και να τα κοβουν απο τον δικαστικο που δεν κανει απολυτως τπτ ολη την μερα, αντε να βοηθησει κανα τυφλο 'η κουτσο να ψηφισει....ααα υπογραφει και τα ψηφοδελτια...

...εκτος αν θεωρεις οτι η υπερογκη αμοιβη(που μειωθηκε αρκετα φετος) που παιρνετε δικαιολογειται απο την ορθοστασια στο πρωτοδικειο την αλλη μερα..
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Εχω καθε δικαιωμα να κρινω, επειδη καποιοι σαν κι εσενα ειναι υπευθυνοι που γαμιεμαι πατοκορφα επι 16 ωρες μονος μου καθε φορα, αυπνος και νηστικος να βγαλω τα αποτελεσματα ως δικαστικος αντιπροσωπος, ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ.
Καταλαβες?

Οπως και να βαζεις συγγενεις σου για να τσεπωνουν το επιδομα.Τραβα μονος σου τωρα :jerking:
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
φιλαρακο θα ειμαι στα χανια σε κηδεια του παππου μου πιστευω οτι μου ειναι πιο σημαντικο απο τις εκλογες τι λες?

Mήπως είναι τα 40 τυπε? ή μνυμόσυνο?
δυσκολο να προβλέψεις κηδεια  :grin:

Απόλυτε, τοποθετήσου!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Οπως και να βαζεις συγγενεις σου για να τσεπωνουν το επιδομα.Τραβα μονος σου τωρα :jerking:
Πού βαζω συγγενεις μου ?
Για ποιο επιδομα?
Μαλλον μην απαντησεις. Δεν εχει νοημα η συζητηση.
Δεν πρεπει να εισαι πανω απο 13 ετων.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ειναι οι 40 μερες του παππου μου το σαββατοκυριακο των εκλογων οχι η κηδεια.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Πού βαζω συγγενεις μου ?
Για ποιο επιδομα?
Μαλλον μην απαντησεις. Δεν εχει νοημα η συζητηση.
Δεν πρεπει να εισαι πανω απο 13 ετων.

Ειδικα στο νηστικος επεσε πολυ γελιο αλλα ναι ξεχασα πλεον δεν σας ταιζουν.Μετρα τωρα μονος σου και τσιμουδια
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.503
Κριτικές
8
Like
3.281
Πόντοι
786
Να πάτε στην εφορευτική για να μάθετε πως γίνονται οι εκλογές. Και επίσης να κράξετε τον αντιπρόσωπο, εάν δεν έχει κάνει την απαραίτηση προετοιμασία.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Να πάτε στην εφορευτική για να μάθετε πως γίνονται οι εκλογές. Και επίσης να κράξετε τον αντιπρόσωπο, εάν δεν έχει κάνει την απαραίτηση προετοιμασία.

Ευτυχως εχω παει και εχω δει τι παιζει ;)
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Αλεξ, ποσο είναι η αποζημίωση? καμια χήνα ευρω?
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6

σου φαινεται λογικο το μεροκαματο δηλαδη που παιρνεις για 16 ωρες δουλειας???
μηπως υπογραμμιζεις εσυ? μηπως γραφεις τα ονοματα στο τετραδιο εσυ? οχι βεβαια... ο δικος σου γραμματεας που παιρνει εστω ενα κατοσταρικο και της εφορευτικης...
μηπως φτιαχνεις εσυ τα πακετακια με τα 30 κολοκομματα για να τα δινεις στο ψηφοφορο???? οχι βεβαια

ασε ρε φιλε , εμενα η δικια μου ουτε τις οδηγιες για το ποια ψηφοδελτια ειναι ακυρα δεν ηξερε.
ουτε οτι αν δεν υπαρχει ψηδοφελτιο κομματος , το γραφεις αυτο που θελεις στο λευκο ψηφοδελτιο και δεν το πιστευε οταν της το λεγα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Προσεχε στο ζυγι της ελληνοφροσυνης μην κανεις κανενα λαθος.Θα σε κυνηγαει το κρατος μετα.
Μιλανε και οι δημοσιοι υπαλληλοι ελεος
Ο δικηγορος, ειναι δημοσιος υπαλληλος?
Λαθος εκανα. Ούτε 13 ετων.
Συζητηση τελος.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
σου φαινεται λογικο το μεροκαματο δηλαδη που παιρνεις για 16 ωρες δουλειας???
μηπως υπογραμμιζεις εσυ? μηπως γραφεις τα ονοματα στο τετραδιο εσυ? οχι βεβαια... ο δικος σου γραμματεας που παιρνει εστω ενα κατοσταρικο και της εφορευτικης...
μηπως φτιαχνεις εσυ τα πακετακια με τα 30 κολοκομματα για να τα δινεις στο ψηφοφορο???? οχι βεβαια

ασε ρε φιλε , εμενα η δικια μου ουτε τις οδηγιες για το ποια ψηφοδελτια ειναι ακυρα δεν ηξερε.
ουτε οτι αν δεν υπαρχει ψηδοφελτιο κομματος , το γραφεις αυτο που θελεις στο λευκο ψηφοδελτιο και δεν το πιστευε οταν της το λεγα...

Και λιγα περνουν τα παιδια αφηστε τα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom