Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι  :idiot:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Να υποθεσω δλδ.,οτι ΠΟΤΕ δεν ανταλασσεις αποψεις με μη μελη της λεσχης-ταβλαδορων-υπογας δημοσια?

Θα σε εκπλήξω δυσάρεστα αλλά όχι μόνο ανταλλάσσω απόψεις αλλά πολύς κόσμος εκεί έξω, αν διαφωνεί μαζί σου, κάθεται και συζητά και δεν καταφεύγει σε ροχάλες...
Υπάρχει ένας νέος, γενναίος κόσμος εκεί έξω, μάθε τον, καλό θα σου κάνει να μάθεις μια άλλη μορφή διαλόγου εκτός από γιούχα και ντου σε όποιον τυχόν έχει άλλη άποψη.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Καραγκιοζάκο...
Έχεις ποστάρει πάνω από 5 φορές ότι όταν με συναντήσεις, θα τρώω με καλαμάκι...
Απλά σου επισήμανα εμμεσως ότι αν ποτέ συναντηθούμε και μου επιτεθείς, υπάρχει πιθανότητα να μην κάτσω να τις φάω, πάντα στα πλαίσια της νόμιμης άμυνας...
Εννοείται φυσικά ότι με έχεις άνετα, ότι θα τις φάω σίγουρα και δεν έχω ελπίδα...
Φυσικά εγώ ούτε να επιδώξω να σε συνατήσω πρόκειται, ούτε να σου επιτεθώ...
Τα μπινελίκια και τις ύβρεις που μου έχεις απευθύνει τα έχω γειώσει προ πολλού και δεν ασχολούμαι αφού κλείσω τον υπολογιστή.

Ούτε καν Αγκάθα Κρίστι δεν έχει διαβάσει ο καημένος.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Θα σε εκπλήξω δυσάρεστα αλλά όχι μόνο ανταλλάσσω απόψεις αλλά πολύς κόσμος εκεί έξω, αν διαφωνεί μαζί σου, κάθεται και συζητά και δεν καταφεύγει σε ροχάλες...
Υπάρχει ένας νέος, γενναίος κόσμος εκεί έξω, μάθε τον, καλό θα σου κάνει να μάθεις μια άλλη μορφή διαλόγου εκτός από γιούχα και ντου σε όποιον τυχόν έχει άλλη άποψη.

Σωστά.
Υπάρχει και η λύση να στείλεις αυτόν τον "νέο, γενναίο" κόσμο (sic) στη Μακρόνησο.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Το παλιο θεμα σταματησε στην 5η σελιδα οπου εγαμηθην
Εφορευτική επιτροπή

Συν συνεχιζουμε εδω την κουβεντα ελπιζοντας οτι δε θα ενοχληθουμε  η αν συμβει θα παρεμβει η διαχειρησης  :s&m_1:

Ψηφιζουμε κιολας  :rockon:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Κριτικές σε ένα νήμα με θέμα τις εφορευτικές επιτροπες;     :S

κριτικές στο σάιτ εννοεί (μην ξεχνάς ότι αυτός είναι και ο κύριος λόγος ύπαρξης του σάιτ, τουλάχιστον για την συντριπτική πλειοψηφία των μελών-επισκεπτών του)
 

Επισκέπτης
Καραγκιοζάκο...
Έχεις ποστάρει πάνω από 5 φορές ότι όταν με συναντήσεις, θα τρώω με καλαμάκι...
Απλά σου επισήμανα εμμεσως ότι αν ποτέ συναντηθούμε και μου επιτεθείς, υπάρχει πιθανότητα να μην κάτσω να τις φάω, πάντα στα πλαίσια της νόμιμης άμυνας...
Εννοείται φυσικά ότι με έχεις άνετα, ότι θα τις φάω σίγουρα και δεν έχω ελπίδα...
Φυσικά εγώ ούτε να επιδώξω να σε συνατήσω πρόκειται, ούτε να σου επιτεθώ...
Τα μπινελίκια και τις ύβρεις που μου έχεις απευθύνει τα έχω γειώσει προ πολλού και δεν ασχολούμαι αφού κλείσω τον υπολογιστή.
μην ανησυχείτε αγαπητέ "κλωνε" μου...

ο κος fethry αμα σας συναντήσει ποτέ, το πολύ πολύ να σας ικετεύσει να γυρίσετε απο την άλλη ώστε να μπορέσει να αυνανιστεί με θέα τα οπίσθιά σας....  το έχει δηλώσει ο ίδιος άλλωστε πως αυτή η φαντασίωση τον εξιτάρει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Το παλιο θεμα σταματησε στην 5η σελιδα οπου εγαμηθην
Εφορευτική επιτροπή

Συν συνεχιζουμε εδω την κουβεντα ελπιζοντας οτι δε θα ενοχληθουμε  η αν συμβει θα παρεμβει η διαχειρησης  :s&m_1:

Ψηφιζουμε κιολας  :rockon:

σωστός...

ρώτησες τι θα γίνει αν δεν πας στην εφορευτική:τίποτα.

όμως γιατί να μην πας?βαριέσαι, ή από αντίδραση?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
κριτικές στο σάιτ εννοεί (μην ξεχνάς ότι αυτός είναι και ο κύριος λόγος ύπαρξης του σάιτ, τουλάχιστον για την συντριπτική πλειοψηφία των μελών-επισκεπτών του)

Ε υπάρχει και η "συντριπτική μειοψηφία", τι να κάνουμε!    :)
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ούτε καν Αγκάθα Κρίστι δεν έχει διαβάσει ο καημένος.....

Κατάλαβα...
Πισώπλατα και στο σκοτάδι...
Συνέχισε.

Σωστά.
Υπάρχει και η λύση να στείλεις αυτόν τον "νέο, γενναίο" κόσμο (sic) στη Μακρόνησο.   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η μακρόνησος έχει κλείσει εδώ και 40 χρόνια...
Κατανοώ την πικρία σου που δεν την πρόλαβες για να κολλήσεις εύσημα αγωνιστή, δεν πειράζει όμως...
Θα εξιλεωθείς όταν αναφέρεις στο Κώμα τους αγώνες που έδωσες κατά των μοναρχοφασιστών στο ίντερνετ.

μην ανησυχείτε αγαπητέ "κλωνε" μου...

ο κος fethry αμα σας συναντήσει ποτέ, το πολύ πολύ να σας ικετεύσει να γυρίσετε απο την άλλη ώστε να μπορέσει να αυνανιστεί με θέα τα οπίσθιά σας....  το έχει δηλώσει ο ίδιος άλλωστε πως αυτή η φαντασίωση τον εξιτάρει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κατάλαβα...
Πισώπλατα και στο σκοτάδι...
Συνέχισε.

Περισσότερο πισώπλατα απο τους βασανιστές της Μακρονήσου δεν γίνεται γλυκέ μου.
Αυτούς που βασανίζανε τον παππού σου, ξέρεις.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αντιδραση κυριως γιατι ολο τους ιδιους βαζουν ,
ειμαι σιγουρος οτι απλα το θυμουνται τελευται στιγμη και στελνουν σε αυτους που ειναι στην ετοιμη λιστα

εχω παει 3 -4 φορες παντως και νταξυ ειχε και πλακα δεν ειναι τραγικο.

Εψαχνα να δω στο νετ για κυρωσεις κλτ και δεν βρηκα κατι , γιαυτο ρωτησα να δουμε τι παιζει πραγματικα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αντιδραση κυριως γιατι ολο τους ιδιους βαζουν ,
ειμαι σιγουρος οτι απλα το θυμουνται τελευται στιγμη και στελνουν σε αυτους που ειναι στην ετοιμη λιστα

εχω παει 3 -4 φορες παντως και νταξυ ειχε και πλακα δεν ειναι τραγικο.

Εψαχνα να δω στο νετ για κυρωσεις κλτ και δεν βρηκα κατι , γιαυτο ρωτησα να δουμε τι παιζει πραγματικα

Ρε Τζο γιατί ρωτας και ξαναρωτάς πουλάκι μου τα ίδια πράγματα;
ΔΕΝ πήρες απαντήσεις στο παλιό νήμα;
 

Επισκέπτης
Περισσότερο πισώπλατα απο τους βασανιστές της Μακρονήσου δεν γίνεται γλυκέ μου.
Αυτούς που βασανίζανε τον παππού σου, ξέρεις.
Που ηταν εγκληματιας ομως,οπως αφεθηκε να εννοηθει ο κυριος ισιος...
 

Επισκέπτης
Περισσότερο πισώπλατα απο τους βασανιστές της Μακρονήσου δεν γίνεται γλυκέ μου.
Αυτούς που βασανίζανε τον παππού σου, ξέρεις.
Να ρωτήσω κάτι?

εάν οι χθεσινοί συλληφθέντες "επαναστάτες", φάνε και μερικές ανάποδες στη ΓΑΔΑ που τους έχουν (ή όπου αλλού τελως πάντων), αυτομάτως χαρακτηρίζονται ήρωες, επαναστάτες, αντιστασιακοί, κ.λ.π. κατά τη γνώμη σας?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Εψαχνα να δω στο νετ για κυρωσεις κλτ και δεν βρηκα κατι , γιαυτο ρωτησα να δουμε τι παιζει πραγματικα

εγώ στην θέση σου θα πήγαινα κατά τις 8 το πρωί για να ψηφίσω. Αν έβλεπα ότι υπήρχαν άτομα στην επιτροπή δεν θα καθόμουν. Αν έβλεπα ότι ήταν π.χ. 2 άτομα, θα τους λυπόμουν που θα φάνε το λούκι και θα καθόμουν.

στην πράξη δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα (στην χειρότερη, αν δεν έχει εμφανισθεί κανενα μέλος της εφορευτικής, μπορεί ο αντιπρόσωπος να ζητήσει από την αστυνομία να σε ειδοποιήσουν να προσέλθεις.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εμενα με καλεσαν δυο φορες , την πρωτη φορα τους πηγα χαρτι γιατρου και δεν πηγα , μου ξαναστειλαν δευτερη φορα οπου και πηγα

ηταν απο τις χειροτερες αγγαρειες που εκανα στη ζωη μου , και επρεπε να τρωω και στη μαπα τα γαμημενα τα κομματοσκυλα απο ΠΑΣΟΚ και ΝΔ
και το πιο χειροτερο απ'ολα ειναι οτι μολις πηγα σπιτι μου ειχε γινει πορθυπουργος ο γιωργακης  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom