Νέα

Δυσλειτουργία σε παρτούζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Snowman81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
81
Θα διαφωνήσουμε φίλε! Όχι, δεν είναι σαν την τσόντα!!! Γενικά η ζωή ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΣΌΝΤΑ!!!
Πριν 15 χρόνια ποιος έχυνε απ'εξω;; Σήμερα 8 στους 10 σταματάνε το γαμήσι και μαλακίζονται για να χύσουν το κορίτσι "στη μάπα", ένα παράδειγμα που το είδαν στις τσόντες!!!
Στις τσόντες διαλέγουν τους μεγαλοψώληδες!!!
Πόσους έχεις δει στην αληθινή ζωή 20ποντους και παραπάνω;;;
Στις τσόντες κουμπώνουν χάπια για να είναι συνεχώς όρθιοι και έτοιμοι!!!
Στην αληθινή ζωή μόλις κάτι στραβώσει, σου πέφτει και άντε να την ισιώσεις!!!
Στις τσόντες όλοι χύνουν μισό κιλό σπέρμα και πετάγεται 1 μέτρο μακριά!!!
Αμ δε!!! Κάνουν το εφέ με το κρεμοσάπουνο ώστε να είναι εντυπωσιακό!! Στην αληθινή ζωή τουλάχιστον στους μισούς άντρες δεν πετάγεται μακριά αλλά χύνουν κανονικά εκεί κοντά!!!
Η ζωή ΔΕΝ είναι τσόντα!!!
Γαμάμε ο καθένας όπως τη βρίσκει και περνάει ο ίδιος και η σύντροφος - σύντροφοι καλά!!!
Συμφωνώ κι επαυξάνω.
Το να σταματήσω το πήδημα στην καλύτερη στιγμή λίγο πριν τον οργασμό, απλά και μόνο για να ρίξω στο πρόσωπο της κοπέλας, μου είναι παντελώς αδύνατο.
Τώρα στον νηματοθέτη προτείνω πολύ απλά "εαν είναι να ’ρθει θε να ’ρθεί αλλιώς θα προσπεράσει" .
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Μάλλον δεν τις γουστάρεις τις παρτουζες όποτε κομπλάρεις και δεν λειτουργείς . Μάλλον μπορεί μα είσαι και φυσιολογικός , έχω μια αμφιβολία μόνο επειδή το γράφεις σαν πρόβλημα πρώτον και δεύτερον ότι θες και γνώμη από το επίλεκτο σώμα του bourda
Τι είναι φυσιολογικό και τι όχι, σηκώνει μεγάλη συζήτηση..Σ ευχαριστώ πάντως
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Φίλε έχεις κάνει παρτούζες με γυναίκες μόνο; Αν ναι, σου συμβαίνει και εκεί να μην λειτουργείς όπως με τον άνθρωπό σου;
Έχει τύχει και μόνο με γυναίκα να κομπλαρω...Αλλά συνήθως το παιχνίδι είναι με μια γυναίκα και άλλο ένα άντρα (συνήθως ο άντρας τής),που είτε συμμετέχει ενεργά είτε κοιτάει απλά και ίσως δίνει καμία οδηγία...
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.518
Like
6.157
Πόντοι
2.356
Πριν 15 χρόνια ποιος έχυνε απ'εξω;; Σήμερα 8 στους 10 σταματάνε το γαμήσι και μαλακίζονται για να χύσουν το κορίτσι "στη μάπα", ένα παράδειγμα που το είδαν στις τσόντες!!!
Δεν έχω ακούσει γυναίκα που να μη το θεωρεί ξενέρωμα και τον άντρα που το ζητάει μεγάλο μαλακα. Αλλά άμα σου σαπίσει η τσόντα το μυαλό, άντε βγάλε άκρη.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.960
Πόντοι
6.236
Γράφω αυτό το θεμα για ένα πρόβλημα που με απασχολεί έντονα τον τελευταίο καιρό...Τον τελευταίο χρόνο όμως έχω πάρει μέρος με φίλους αλλά και με αγνώστους σε παρτούζες αλλά έχω απογοητευτεί με τον εαυτό μου..Η δεν λειτουργω καν,η όταν έρθω σε στύση,δεν είναι ικανοποιητική και γενικά είναι μια απογοήτευση...
Και τι δε θα έδινα, τα προβλήματα που με απασχολούσαν να είναι μόνο τέτοιου είδους :
-Να μην μπορώ να αποδώσω σε παρτούζα
-Να μην μπορώ να τελειώσω πάνω από 4 φορές την ώρα
-Να μην μπορώ να ανταπεξέλθω αν έχω 5 γκόμενες ταυτόχρονα
-Να μην αντέχω να με κυνηγάνε συνέχεια οι γκόμενες
-Να δυσανασχετώ που μου την πέφτουν μόνο 10άρια

Σε συμπονώ φίλε μου.
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Και τι δε θα έδινα, τα προβλήματα που με απασχολούσαν να είναι μόνο τέτοιου είδους :
-Να μην μπορώ να αποδώσω σε παρτούζα
-Να μην μπορώ να τελειώσω πάνω από 4 φορές την ώρα
-Να μην μπορώ να ανταπεξέλθω αν έχω 5 γκόμενες ταυτόχρονα
-Να μην αντέχω να με κυνηγάνε συνέχεια οι γκόμενες
-Να δυσανασχετώ που μου την πέφτουν μόνο 10άρια

Σε συμπονώ φίλε μου.
Χεχεχεχεχε,εν εξαιρέσεις το πρώτο,τα τα αλλά δεν μου έχουν συμβεί...Μακάρι στο μέλλον..Σε καμία περίπτωση δεν το παίζω γαμιας... Μάλλον το αντίθετο..
Επίσης,αν και είμαι γυμνασμενος ,πότε δεν ήμουν απ' τους ωραίους τις παρέας,η του σχολείου παλαιότερα...Απλά πάντα είχα το μπλα μπλα και χιούμορ..
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
821
Like
1.760
Πόντοι
206
Τι είναι φυσιολογικό και τι όχι, σηκώνει μεγάλη συζήτηση..Σ ευχαριστώ πάντως
Η παρτυουζα πάντως είναι ποιο πολύ η μαγκιά για να λες απλά ότι το έκανες παρά φυσιολογικό . Όπως παλιότερα για εμάς τους μαγκιά ήταν να γαμησεις ένα πούστη , όπως αργότερα εάν δεν γαμαγες μια μιλφαρα άντρας δεν λεγόσουν . Ανάλογα την εποχή
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Η παρτυουζα πάντως είναι ποιο πολύ η μαγκιά για να λες απλά ότι το έκανες παρά φυσιολογικό . Όπως παλιότερα για εμάς τους μαγκιά ήταν να γαμησεις ένα πούστη , όπως αργότερα εάν δεν γαμαγες μια μιλφαρα άντρας δεν λεγόσουν . Ανάλογα την εποχή
Δεν ξέρω αν είναι μόδα,η τάση της εποχής..
Σίγουρα πάντως αν εξαιρέσεις ένα κολλητό που κάνουμε τις "βρωμοδουλειες" πολλές φορές παρέα,και την ανωνυμία που έχουμε εδώ,δεν το συζητάω με κανένα άλλο.... Τώρα αν το κάνω υποσυνείδητα,τι να πω,δεν ξέρω...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Σίγουρα φταίει το προφυλακτικό....εκεί χρειάζεται εκπαίδευση...εάν κανείς χωρις με την γυναίκα γκόμενα...
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
83
Πόντοι
0
Τα χάπια γιατί τα σκέφτηκες; Δεν θα σου κάνουν κάτι καθώς απαιτούν επιθυμία την οποία εκείνη την στιγμή έχεις μειωμένη λόγω ψυχολογίας.
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
197
Πόντοι
0
Παρόμοια πρόβλημα είχα πιο μικρός (στα 20 ) όταν λοιπόν παρακαλάγα την δικιά μου να μου δωσει κολο και εκείνη το απέφευγε ηταν κάγκελο , όταν κατάφερα να πει μου δωσει γινόταν μελατο !Εχω και μια ερώτηση προς όλους όσους είπαν οχι χάπια ,γιατι οχι ;
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις,μάλλον έχετε δίκιο σε ότι έχετε αναφέρει...Το θέμα μου είναι στο πώς θα το αντιμετωπίσω...?Να το χω στο πιάτο,να συμμετέχω σε φάσεις που παλαιότερα ονειρευόμουν,και γω να είμαι στα πιτς,ξενερώνω μόνο που τα θυμάμαι...Να κουμπωθω με κανένα χάπι για να ξεκολλήσω και μετά που θα φύγει το άγχος να κόψω? Δεν ξέρω.. Υποψιάζομαι ότι έχω συνηθίσει τόσο πολύ (πολλά χρόνια)ένα συγκεκριμένο "φαι"που μου δημιουργεί πρόβλημα,ίσως υποσυνείδητα έχω ενοχές..Τι να πω..
Μην πάρεις χάπι. Όπως το περιγράφεις είναι καθαρά ψυχολογικό. Οπότε θα πρέπει να αναρωτηθέις αν τελικά σου αρέσει αυτό που κάνεις.
Το σώμα σου σου μιλάει με τον τρόπο του.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Θα διαφωνήσουμε φίλε! Όχι, δεν είναι σαν την τσόντα!!! Γενικά η ζωή ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΣΌΝΤΑ!!!
Πριν 15 χρόνια ποιος έχυνε απ'εξω;; Σήμερα 8 στους 10 σταματάνε το γαμήσι και μαλακίζονται για να χύσουν το κορίτσι "στη μάπα", ένα παράδειγμα που το είδαν στις τσόντες!!!
Στις τσόντες διαλέγουν τους μεγαλοψώληδες!!!
Πόσους έχεις δει στην αληθινή ζωή 20ποντους και παραπάνω;;;
Στις τσόντες κουμπώνουν χάπια για να είναι συνεχώς όρθιοι και έτοιμοι!!!
Στην αληθινή ζωή μόλις κάτι στραβώσει, σου πέφτει και άντε να την ισιώσεις!!!
Στις τσόντες όλοι χύνουν μισό κιλό σπέρμα και πετάγεται 1 μέτρο μακριά!!!
Αμ δε!!! Κάνουν το εφέ με το κρεμοσάπουνο ώστε να είναι εντυπωσιακό!! Στην αληθινή ζωή τουλάχιστον στους μισούς άντρες δεν πετάγεται μακριά αλλά χύνουν κανονικά εκεί κοντά!!!
Η ζωή ΔΕΝ είναι τσόντα!!!
Γαμάμε ο καθένας όπως τη βρίσκει και περνάει ο ίδιος και η σύντροφος - σύντροφοι καλά!!!
Γενικά ζούμε στην εποχή του ψεύτικου και της Αμερικανιάς
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Θα διαφωνήσουμε φίλε! Όχι, δεν είναι σαν την τσόντα!!! Γενικά η ζωή ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΣΌΝΤΑ!!!
Πριν 15 χρόνια ποιος έχυνε απ'εξω;; Σήμερα 8 στους 10 σταματάνε το γαμήσι και μαλακίζονται για να χύσουν το κορίτσι "στη μάπα", ένα παράδειγμα που το είδαν στις τσόντες!!!
Στις τσόντες διαλέγουν τους μεγαλοψώληδες!!!
Πόσους έχεις δει στην αληθινή ζωή 20ποντους και παραπάνω;;;
Στις τσόντες κουμπώνουν χάπια για να είναι συνεχώς όρθιοι και έτοιμοι!!!
Στην αληθινή ζωή μόλις κάτι στραβώσει, σου πέφτει και άντε να την ισιώσεις!!!
Στις τσόντες όλοι χύνουν μισό κιλό σπέρμα και πετάγεται 1 μέτρο μακριά!!!
Αμ δε!!! Κάνουν το εφέ με το κρεμοσάπουνο ώστε να είναι εντυπωσιακό!! Στην αληθινή ζωή τουλάχιστον στους μισούς άντρες δεν πετάγεται μακριά αλλά χύνουν κανονικά εκεί κοντά!!!
Η ζωή ΔΕΝ είναι τσόντα!!!
Γαμάμε ο καθένας όπως τη βρίσκει και περνάει ο ίδιος και η σύντροφος - σύντροφοι καλά!!!
Αυτά που είπες συμφωνώ, αλλά μάλλον παρερμηνεύτηκαν τα λόγια μου.Εννοω ότι οι παρτούζες είναι σαν τις τσόντες αλλά περιμένεις επειδή έχεις δει κι άλλα βρίσκεις στη πραγματική παρτουζα.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
341
Like
2.646
Πόντοι
441
17105349302146209656855663630932.jpg
Με αυτή την ψωλαρα δεν υπάρχει δυσλειτουργία
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
1
Like
7.394
Πόντοι
2.306

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Αυτά που είπες συμφωνώ, αλλά μάλλον παρερμηνεύτηκαν τα λόγια μου.Εννοω ότι οι παρτούζες είναι σαν τις τσόντες αλλά περιμένεις επειδή έχεις δει κι άλλα βρίσκεις στη πραγματική παρτουζα.
Και για την ιστορία, μόλις γύρισα από μια παρτούζα 8 άτομα, σκέτη τσόντα αδερφέ!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Παρόμοια πρόβλημα είχα πιο μικρός (στα 20 ) όταν λοιπόν παρακαλάγα την δικιά μου να μου δωσει κολο και εκείνη το απέφευγε ηταν κάγκελο , όταν κατάφερα να πει μου δωσει γινόταν μελατο !Εχω και μια ερώτηση προς όλους όσους είπαν οχι χάπια ,γιατι οχι ;
Γιατί αν ΔΕΝ έχεις παθολογικό πρόβλημα, τη σιγουριά που σου δίνει το χάπι, δύσκολα μετά την απαρνιέσαι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom